Селена тур
Киев
+38 (044) 227 33 88
заказать звонок
+38 (099) 222-77-04
ул. Мельникова, 12, оф. 63
Регистрация
Курс валют
1 USD - 26.2 грн
1 EUR - 28.6 грн

ВЫХОДНЫЕ на ПОЛТАВЩИНЕ!

Информация о туре

Выезд
Дней в туре 2
Страна Украина
Город выезда Киев
Транспорт Автобус
Маршрут Киев - Лубны - Миргород - Полтава - Диканька - Киев
Тип тура Туры на Пасху 2017
Туры на Троицу 2019
Туры на День Конституции 2019
Автобусные туры выходного дня

Саме полтавська земля вважається еталонною, істинно українською Україною. Такої пишної мальовничої природи, по-особливому ласкавих і доброзичливих людей з характерним м'яким говором ви ніде більше не зустрінете. Тут жили і творили Шевченко, Гоголь, Котляревський, в Миколаївській церкві вінчався український гетьман Кочубей ...

 

Зачаровує і вражає чарівна Полтава - український Петербург, відкривають двері стародавні храми і монастирі, ввижаються містичні тіні Петра I, Миколи Гоголя, віє порохом Полтавської битви і ароматом знаменитих полтавських галушок ... 


День 1:

Ранній виїзд з Києва автобусом.


Приїзд в м.Лубни Полтавської області.


Відвідування Мгарського Спасо - Преображенського монастиря. Екскурсія по святині.

Чому ми, такі світські люди, відчуваємо іноді непереборну потребу відвідати монастир? Напевно, саме тут ми усвідомлюємо одночасно і скромність, і велич простої людини. ЇЇ покірність і, разом з тим, величезну силу волі. Мгарський монастир - духовна перлина Лубенської землі - вже багато століть височить над мальовничою Сулою, закликаючи до себе все нових шукачів дарів небесних. Серця мирян розкриваються тут назустріч чомусь невимовному, незбагненно високому і давно бажаному.

       
Пере
їзд в м.Миргород. 

Оглядова екскурсія по Миргороду.

Цікава і багата історія Миргородщини. Цей благодатний куточок української землі немов створений для душевної рівноваги. У світі існує всього декілька міст, в самій назві яких відображено одне з найважливіших прагнень людини - прагнення до миру. Одне з цих міст - Єрусалим, друге - Миргород.

Безліч людей приїжджає в український Благословенний Едем, в мирне місто, щоб підлікуватися королевою вод, пройтися по гоголівських місцях, вклонитися стародавнім святиням. Або просто відпочити, подихати екологічно чистим повітрям, напоєним ароматом лугового різнотрав'я і квітів.

       
Обід в кафе міста (додатково).


Переїзд в с.Великі Сорочинці.

Це невелике село на березі річки Псел. Тут народився М.В. Гоголь і прославив його в своїй повісті «Сорочинський ярмарок». Але Великі Сорочинці славляться не лише колоритним ярмарком. Тут знаходиться знаменитий будинок Гоголя, в якому народився майбутній літературний геній. Зараз в ньому розташований літературно-меморіальний музей, в експозиції якого представлені особисті речі, що належали великому письменнику: циліндр Гоголя, його саквояж для подорожей, а також рукописи.

Ще одна помітна пам'ятка Сорочинців - красива Спасо-Преображенська церква в стилі бароко, побудована ще в XVIII столітті. У храмі зберігся унікальний дерев'яний різьблений іконостас, ширина якого -20 метрів, а висота -17 метрів. Саме в цій церкві хрестили Гоголя.

Переїзд в с.Опішня.

Опішня – столиця українського гончарства, національний музей-заповідник, створений в 1989 році. Місцеві керамічні вироби вважаються шедеврами народного мистецтва і навіть експонуються на багатьох всесвітніх виставках.

Тут можна долучитися до традицій виготовлення виробів з глини, отримати масу емоцій і вражень, а також побачити цілих п'ять гончарних музеїв і купити унікальні вироби з глини ручної роботи.

Переїзд в Диканьку. Екскурсія по місту.

Багато в Україні малих, середніх і великих міст і селищ, але гоголівська Диканька - одна. Це щось дуже-дуже українське, квінтесенція нашої ментальності, оазис архаїчної справжності серед лісів на Ворсклі. Це містечко в Полтавській області люб'язно позичило своє прославлене Миколою Гоголем ім'я і горілці, і телевізійній грі, і популярному в Києві ресторану, і навіть малій планеті - астероїда.

Цікаво, як проводять свої вечори її мешканці? .. Прогуляйтеся і ви в цьому земному раю, а потім, повернувшись додому, знову перечитайте «Вечори на хуторі біля Диканьки» - і посміхніться приємних спогадів. А вони обов'язково будуть приємними!

При
їзд в Полтаву.

Поселення в готель. Вільний час. Ночівля.

День 2:

09.00 Сніданок в готелі. Виселення.

Оглядова екскурсія по Полтаві.

«Помещица, едва ли величава,

Но столь самозабвенно хороша

В очарованье благости! Полтава,

Ты город, где живёт моя душа!»

Це унікальне місто з більш ніж тисячолітньою історією, яке по праву має статус Духовної столиці України. Тут зосереджені найцінніші пам'ятки історії та архітектури світового значення. Героїчні події Полтавської битви увічнені в архітектурі самого міста. Туристи з усього світу із захопленням відвідують пам'ятки Полтави.         

Відвідування Музею І.П.Котляревського.

Після відвідин музею, який знаходиться на Івановій горі, ніхто не залишиться без самобутнього полтавського колориту, істинної полтавської гостинності, літературної української мови!

Відвідування Музею «Поле Полтавської битви».

«Поле Полтавської битви» - єдиний з музеїв України, який входить до міжнародної організації військово-історичних музеїв ІАМАМ під егідою ЮНЕСКО, включений до всесвітнього туристичного маршруту. Полтавський заповідник має всі шанси бути занесеним до Книги рекордів Гіннесса. Навіть в порівнянні з такими історичними знаменитостями, як Ватерлоо або Бородіно, тут - найбільша концентрація пам'яток, а ландшафт залишився в недоторканому вигляді. На 800 гектарах території стоять десять обелісків, численні пам'ятники і храми.

Обід в кафе міста (додатково).

Відвідування Музею Панаса Мирного (додатково 10 грн.).

Полтавчани особливо ревно зберігають садибу видатного письменника Панаса Мирного. Надихає атмосфера дому, в якому бували кращі представники української інтелігенції початку ХХ століття. Кожна збережена річ невидимою ниткою пов'язує минуле і сучасність. Надзвичайно багата експозиція музею. Вражає фортепіано, на якому грали Леся Українка, Микола Лисенко ... Відвідавши музей, ви отримуєте потужний заряд позитивного настрою і абсолютно нові знання про українську історію.

Вільний час.

Від'їзд до Києва.


УВАГА!!! Вартість туру для організованих груп розраховується індивідуально. Дати виїзду - ПІД ЗАПИТ!

Керівникам і організаторам груп передбачені спеціальні бонуси - телефонуйте:

(044) 581-56-28(044) 581-56-28, (050) 412-83-70(050) 412-83-70, (067) 497-10-39(067) 497-10-39!
  Взрослые: Дети до 12 лет:
Стоимость тура: 1450 грн 1299 грн

ВНИМАНИЕ! Расчет стоимости для организованых групп более 15 человек производится индивидуально. Просим присылать заявки на расчет на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua

Войтех Татьяна
Должность Заместитель директора
Email tatyana@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227 33 88, (050) 412-83-70, (067) 497-1039
Skype selena.tour.chernigiv
 
В стоимость тура включено: В стоимость тура не включено:
  • проживание 1 ночь в 2-3-местных номерах в г.Полтава;
  • экскурсовод-групповод по программе 2 дня;
  • экскурсионное обслуживание по программе;
  • транспортное обслуживание по программе;
  • сопровождение представителем туристической компании;
  • додаткове харчування;
  • вхідні квитки до екскурсійних об'єктів за програмою;
  • особисті витрати;

Оставить отзыв

Контакты
Телефоны: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Мельникова, 12, оф. 63
Мы в соцсетях
Сайт разработан в Web Product