Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація
1 USD - 28.8 грн
1 EUR - 33.75 грн

Скарби Еллади і відпочинок на морі!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 10
Країна Болгарія, Греція, Румунія
Місто виїзду Чернівці
Транспорт Автобус
Маршрут Чернівці - Брашов - Бран і Пелеш - Салоніки - Метеори - Афіни * - Арголіда * - Дельфи * - Олімп * - Софія - Чернівці
Тип туру Автобусні тури без нічних переїздів
Тури для батьків с дітьми

Тур БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ з можливістю відпочинку на морі!

4 ВЕЧЕРІ під час відпочинку на морі ВКЛЮЧЕНО!

Проживання в готелі Sofia Hotel Tolo 3 * на першій лінії або в апартаментах з басейном в 300 м від моря Ninemia Hotel Residence!

У ПРОГРАМІ ТУРУ:
ЗАМКИ та ПАЛАЦИ РУМУНІЇ
МЕТЕОРИ - «ширяючі над землею»...
ДЕЛЬФИ - пуп античної землі!...
АФІНИ - місто мудрості і краси!
САЛОНІКИ - наречена Півночі Греції ...
СОФІЯ - перехрестя цивілізацій!


Увага! В даному турі можливе бронювання проїзду автобусом по маршруту Київ - Чернівці - Київ як в одну сторону, так і в обидві сторони.

День 1: Починаємо подорож!
08.00 Зустріч туристів на залізничному вокзалі м. Чернівці. Посадка в автобус. Транзитний переїзд по території України та Румунії.

Прибуття в м. Брашов, поселення в готель. Коротка оглядова екскурсія-прогулянка по місту «Брашов - румунський Зальцбург» (у вартості).

Розташоване в серці Румунії, місто Брашов часом називають румунським Зальцбургом за його чудове місце розташування - біля підніжжя гори Тимпа (967 м), на краю низовини Цара Бирсей. Звичайно, Брашов не може похвалитися наявністю прекрасних палаців або розкішних готелів. Однак його вузькі і тихі вулички, маленькі кав'ярні та ресторанчики, старовинні церкви і собори складають не менш сильне враження. У Брашові добре гуляти, насолоджуючись чистим гірським повітрям, милуючись прекрасним поєднанням природи та архітектури, дегустуючи місцеві страви і зовсім не боячись кровожерного Дракули!

Вільний час в місті. Нічліг.
День 2: ДРАКУЛА: був чи не був?
Сніданок у готелі.

Виїзд на екскурсію по ЗАМКУ БРАН та ПАЛАЦУ ПЕЛЕШ (екс. збір + вхідні квитки в замки: 15 євро - дорослі; 10 євро - діти).
Замок Бран і палац Пелеш це дві пам'ятки, які контрастують між собою. Незважаючи на те, що і Бран, і Пелеш були королівськими резиденціями, різниця між ними суттєва. Кожна цікава по-своєму, та й як їх порівнювати, якщо замок Бран був побудований в кінці 14 століття, а палац Пелеш - пізніше на 500 років! Бран - це замок, зведений для оборони, який відігравав важливу військову роль. Пелеш - палац, чудова літня резиденція, де відпочивала королівська династія: румунський король Карл I і його дружина - королева Єлизавета. Різні епохи, різні стилі декорацій та архітектури і, звичайно, різні музеї зараз представляють Бран і Пелеш. Ну і, природно, граф Дракула ... Був він тут, чи жив, чи багато душ занапастив? А може і зараз ще існує? На всі питання Ви отримаєте відповіді під час екскурсії ...

 
Переїзд в транзитний готель на території Болгарії. Нічліг в готелі.
День 3:  ГРЕЦІЯ: перша зустріч!
Сніданок у готелі. Виселення. Переїзд до Греції.

Виїзд на оглядову екскурсію по САЛОНІКАХ (у вартості).
Салоніки - це друге за величиною місто в Греції та перше, в якому дивним чином простежується зв'язок часів в Греції: античний період, Візантійська імперія, Османська імперія, сучасна Греція. Головна визначна пам'ятка міста - це Біла Вежа - символ міста. Побудована вона була турками в 16 столітті на місці старої візантійської башти і була частиною міської стіни, використовувалася як в'язниця, казарма і форт. Зараз Вежа перетворена в музей. На вершині Башти Вас чекає прекрасний вид на все місто. Далі нас чекають Площа Аристотеля, торгові ряди ринку Modiano, розкопки давньої Агори, турецькі лазні, церква св. Дмитра, храми Св. Софії та Богоматері Нерукотворної, Тріумфальна арка Галерія, Ротонда і останки імператорського палацу. І це далеко не весь список пам'яток цього чудового міста, в якому поєдналися історія і сучасність.


Переїзд на нічліг в транзитний готель на території Греції. Поселення, нічліг.
День 4: МЕТЕОРИ - «ширяючі над землею» ...
Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд в МЕТЕОРИ. Екскурсія в монастир (опл. додатково: 20 євро + вх. квиток в монастирь 4 євро).
Страх і захоплення - це дві основні емоції, які відчуваєш, опинившись в Метеорах. Високі вертикальні скелі, що зметнулися вгору посеред Фессалійської долини, нагадують пальці руки невідомого бога, прихованого в землі. Ще в 9 ст. ці скелі стали притулком мандрівним ченцям, а згодом на їх вершинах з'явилися перші монастирі. Але як пустельникам вдалося звести споруди на такій висоті - до сих пір залишається загадкою. Подейкують, для того, щоб тільки підняти на скелю каміння для будівництва одного монастиря, йшло двадцять років. Сьогодні на території Метеорів знаходиться шість діючих монастирів. Це одне з найпопулярніших туристичних місць в Греції. Не забувайте, що монастирі діють, тому існують деякі обмеження. Наприклад, на територію монастиря не пускають чоловіків в шортах вище колін і жінок в брюках і коротких спідницях. Втім, якщо навіть ви забудете про це, на вході в монастир всім видадуть довгі спідниці.


Від'їзд з Метеор. Переїзд на Афінську рив'єру. Поселення в готель поруч із пляжем. Відпочинок.
День 5: Афіни - місто мудрості і краси!
Сніданок в готелі. Вільний день на морі.

За бажанням запрошуємо на велику оглядову екскурсію по Афінах з відвідуванням Акрополя (опл. додатково: 20 євро + вх.квитки в Акрополь 17 євро).
Це одна з небагатьох столиць в світі, де стрімке життя сучасного міста ніби завмирає, з повагою зупиняючись у оазисів античних археологічних комплексів, які ніби казкові декорації виростають золотистими стрункими колонами з надр історії. Люди побудували перші помешкання під тінню величезної скелі понад семи тисяч років тому, а в епоху античності місто-держава, назване на честь мудрої богині, стало центром майбутньої європейської цивілізації. Тут зароджувалися основи філософії і демократії, тут мистецтво стало частиною повсякденного життя людини. У V столітті до н.е. легендарний Перікл звів на вершині скелі місто богів - Акрополь, увінчаний величним Парфеноном, який прославив золотий вік Афін.

 
Гуляючи вулицями, названими іменами Плутарха, Софокла, Евріпіда, Діогена Ви самі зможете перегорнути дивовижні сторінки історії міста. Поруч з сучасними будівлями вростають в культурний шар теракотові візантійські церкви, а за стіною античного храму біліють неокласичні лінії палацу XIX сторіччя. Від римлян залишилися Агора і тріумфальні арки, від османів фонтани та мечеті. Перлиною в цьому дорогоцінному намисті - Акрополь з його знаменитими храмами: Парфенон, Ерехтейон, Пропілеї. З Акрополя відкривається прекрасний вид на давньогрецьку Агору зі Стоєй Аттала і храмом Гефеста, кам'яні раковини амфітеатрів Діоніса і Ірода Аттика, на лабіринти вуличок Плаки, живого, яскравого, галасливого, пульсуючого серця стародавнього і вічно юного міста.


Повернення в готель. Відпочинок.
День 6: Пелопоннес - колиска ЕЛЛАДИ!
Сніданок в готелі.

Вільний день на морі або виїзна екскурсія на цілий день на Пелопоннес з відвідуванням Коринфского каналу, Арголіди, Мікен і Епідавра (додатково: дор. - 45 євро; дит. до 12 років - 25 євро + вхідні квитки). 
Північний схід Пелопоннесу - ці місця не мають собі рівних в світі по насиченості пам'ятками історії та культури. Адже люди, які жили на цій землі тисячоліття назад, просоченій їхніми долями та їх пристрастю, створили одну з найбільших цивілізацій Античності.

Перша зупинка на Коринфському каналі, будівництво якого починалося ще за Нерона. Зараз канал шириною 23 метри просто пам'ятник історії, а в XIX столітті, коли його прорили, він був важливим транспортним вузлом, який замінив античний діолкос (раніше суду тягнули волоком по землі 6 кілометрів).
Стародавні Мікени, за словами Гомера, будували циклопи - товщина стін міста-фортеці 14 метрів. З палацу Агамемнона відправлялося військо в Троянський похід, а стародавні міфи, які виявилися реальністю, привели на ці пагорби в кінці XIX століття Генріха Шлімана, який шукав золото Трої. Знамениті Левові ворота і царські гробниці, фундаменти житлових будинків і загадкова скарбниця Атрея - тут ви вдихнете повітря історії.
 
Будівельники-напівбоги звели в Епідаврі храмовий комплекс лікарні Асклепія зі стадіоном і театром, де недуги зцілювали не лише ліками, а й музикою, драмою і фізичними вправами. В наші дні прекрасно зберігся театр з унікальною акустикою, який приймає міжнародні театральні фестивалі.
Невелика зупинка в місті Нафпліон, знаменитому фортецями, замками, мальовничою набережною та затишними вуличками, повними сувенірних магазинів, завершить ознайомлення з Арголідою. Історія Нафпліо сягає часів хрестових походів. Тут господарювали франки, візантійці, турки і венеціанці, які змінили архітектурне обличчя міста, яке своєю елегантністю нагадує середземноморські італійські міста. 

Повернення в готель. Нічліг.
 
День 7: ДЕЛЬФИ - «пуп Землі»
Сніданок. 

Вільний день на морі або виїзна екскурсія в Дельфи - «Пуп землі» (опл. додатково: 20 євро + вх.квитки в Акрополь 9 євро).

Дельфи - це один з найвідоміших і найпопулярніших археологічних пам'яток Греції, після Акрополя. Відвідування Дельф, що знаходяться всього в 180 км від Афін, включено практично в кожен туристичний маршрут і є однією з найпопулярніших і найзахоплюючих екскурсій.
З хвилюючими спогади і фантазію руїнами, оточеними захоплюючим дух гірським пейзажем, Дельфи, без сумніву, один з найкрасивіших пам'яток Давньої Греції.
Для стародавніх греків, Дельфи, в буквальному сенсі, були центром світу. Згідно міфології, Зевс випустив двох орлів з протилежних кінців землі, і вони зустрілися в небі над Дельфами. Пронизавши один одного своїм дзьобом, вони впали на землю в самому центрі світу. Це місце було відзначено Омфалосом (Omphalos) або «Пуп Землі». Під час екскурсії ми почуємо, як необхідно було готуватися до зустрічі з оракулом, наскільки правдивими були пророкування Піфій і чому був зруйнований енергетичний центр світу еллінів ...
 

Повернення в готель. Нічліг.
День 8: ОЛІМП - обитель богів!
Сніданок у готелі. Виселення. Переїзд в Салоніки.

По дорозі - відвідуємо одне з найдивовижніших і історично важливих місць - ГОРУ ОЛІМП, а також прекрасне гірське село - Літохоро (додатково: 20 євро - дорослі; 10 євро - дит.).
У цій подорожі нас чекає зустріч з прекрасним типовим грецьким селом Літохоро. Зміяться вузькі вулички на схилах гори, шумить в долині водоспад - тут навіть можна скупатися! Затишні таверни запрошують до відпочинку, чисте гірське повітря наповнює легені, дивовижний магнетизм цього місця розслабляє і наповнює радістю життя. Далі ми продовжимо подорож до легендарної гори Олімп - живуть там ще Олімпійці? Можливо Зевс привітає Вас грозою, або Афіна Паллада вдарить блискавкою, а може пустун Ерот ненавмисно зачепить стрілою ... з'являться нам боги - немає гарантій, але при цьому Ви точно оціните дивовижну красу грецької природи, висоту скель, зелень лісів, прозорість неба і цілющість повітря. Греція без руїн немислима, тому далі ми рушимо в сторону останків міста Діон, почуємо його історію, зможемо доторкнутися до тисячолітніх каменів.

Поселення в готель. Відпочинок. Нічліг.
День 9: СОФІЯ - перехрестя цивілізацій!
Сніданок у готелі. Виселення. Переїзд в Софію.

Запрошуємо на пішохідну ЕКСКУРСІЮ по СОФІЇ (у вартості).

Софія заснована більше семи тисяч років тому в мальовничій Софійській улоговині, в оточенні гірських хребтів і перевалів, в місці, де на поверхню виходять більше восьми термальних і мінеральних джерел. Сучасна столиця Болгарії - символ вічного зв'язку минулого із сьогоденням. Пам'ятники багаті подіями фракійської, римської, болгарської та османської історії знаходяться по сусідству із сучасними будівлями і міськими спорудами. У місті понад 250 пам'яток історії та архітектури. Вздовж широких, обсаджених деревами бульварів, стоять будівлі кінця XIX - початку XX століть. Фортечні стіни Софії, що захищали її впродовж 12 століть, оточують центр міста, де донині зберігаються сліди поселення Сердика (II століття). Найцікавіші природні об'єкти - Ротонда храму Св. Георгія; частина великого археологічного комплексу з рідкісними зразками римської архітектури; храм Св. Софії, представлений на гербовому щиті міста; Софійський кафедральний собор Олександра Невського з усесвітньо відомими іконами і фресками; розташована в Софійському передмісті церква Бояна, включена в списки пам'ятників культури, що охороняються ЮНЕСКО - яскравий приклад середньовічної архітектури з унікальним розписом стін.
 
Від'їзд з Софії. Переїзд в транзитний готель на території Болгарії. Поселення в готель. Нічліг.
День 10: Вдома завжди чекають!
Сніданок у готелі. Виселення з готелю. Від'їзд в Україну.

Після 22.00 - орієнтовний час прибуття до Чернівців.

ІНШІ ТУРИ в ГРЕЦІЮ, ПОШУК ВСІХ ТУРІВ і ДЕТАЛЬНІ ЦІНИ ТУТ

ГАРЯЧІ ТУРИ ТУТ

МОЖЛИВІСТЬ ПРИДБАТИ ТУР В КРЕДИТ ТУТ

ВСІ НОВИНИ СЕЛЕНИ, ЗВІТИ про ПОДОРОЖІ, ЦІКАВІ ФАКТИ - на НАШІЙ СТОРІНЦІ в FACEBOOK: Селена-тур

УВАГА! ВАЖЛИВО!
 • Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування, та / або послуг гіда та / або резервації, та / або вартості паркування / стоянки / в'їзду автобуса на територію об'єкта.
 • Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено.
 • Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 • Компанія не несе відповідальності за пробки на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
 • Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу.
 • Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро. Проживання в готелях категорії 2-4*.
 • Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері.
 • Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай / каву або інші напої.
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 20 чоловік.
 • Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи в супермаркети, якщо це не вказано в програмі туру.
 • При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.
  Дорослі: Діти до 12 років:
Стоимость по Акции Раннее бронирование экскурсий: 365 € 335 €
Раннее бронирование за 8 недель до выезда: 385 € 355 €
Базова вартість туру: 425 € 390 €


АКЦІЯ №1 "Раннє бронювання екскурсій"
Базова програма + "Метеори", "Пелопоннес", "Афіни"
365 EUR + 85 EUR

Умови ануляції туру:
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 30 днів до заїзду - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 20 днів до заїзду - утримання 10% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 15 днів до заїзду - утримання 50% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 7 днів до заїзду - утримання 75% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста менше, ніж за 7 днів до заїзду - утримання 100% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туроператора через відсутність мінімально необхідної кількості осіб для виконання туру або через вплив зовнішніх обставин, а саме - пандемії COVID-19 - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;

Умови оплати:
- 10% передоплати від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента при бронюванні Туру;
- 50% від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента за 21 день до початку Туру;
- повну оплату туру по Договору потрібно здійснити за 14 днів до початку туру.

УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб відбувається в індивідуальному порядку. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.

Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.

Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер и не є публічною офертою.


  
Кузнец Яна
Посада Менеджер з продажів
Email kiev@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227-33-88; (044) 581-56-28; (099) 222-77-04; (093) 365-78-91
Skype k3240491kjo
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
 • проїзд комфортабельним автобусом з Чернівців за маршрутом;
 • розміщення в готелях категорії 2-3* (9 ночей);
 • сніданки в готелях по маршруту і 4 вечері в готелі на курорті;
 • супровід керівником групи;
 • екскурсії згідно програми;
 • особисті витрати;
 • вх. квитки в екскурсійні об'єкти;
 • доплата за виїзди в липні і серпні - 30 євро;
 • туристичний збір в готелях - 15 євро;
 • проїзд громадським транспортом;
 • додаткові екскурсії;
 • страхування (доплата за страхування туристів старше 70 років або страхування самостійно);

Залишити відгук

Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product