Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація
1 USD - 28.8 грн
1 EUR - 33.75 грн

Канікули в ЄВРОПІ: Legoland і Europa Park!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 9
Країна Австрія, Німеччина, Швейцарія
Місто виїзду Київ, Львів
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Краків - Відень - Legoland - Страсбург - Europa Park - Рейнський водоспад - Цюрих - Мюнхен - Київ
Тип туру Автобусні тури з Києва

Комфортна програма, яка підійде дорослим і дітям!

В ПРОГРАМІ:
ВІДЕНЬ - місто палаців і парків

ЦЮРИХ - німецька строгість, швейцарська точність і неймовірна краса природи
РЕЙНСЬКИЙ ВОДОСПАД - один з найбільших і найвражаючих
МЮНХЕН - серце Баварії
EUROPA PARK - неймовірна кількість адреналіну!
LEGOLAND - цілий світ із кубиків

ПРОЇЗД з КИЄВА у ВАРТОСТІ! При приєднанні та завершенні програми у Львові можна уникнути нічних переїздів!

День 1: Дорога, дорога...
22.30 - зустріч групи та реєстрація на Південному терміналі залізничного вокзалу. 23.00 - від'їзд комфортабельним автобусом. Транзит по території України. Можливо приєднання до групи в Житомирі, Рівному, Львові поїздом(!).
День 2: КРАКІВ
06:00 Можливо приєднання до групи туристів, що прибувають до Львова поїздом. Увага! Приєднання відбувається на Стрийському автовокзалі. 
Проходження прикордонного контролю. Переїзд в м. Краків, Польща. Сніданок в кафе міста - оплачується самостійно за бажанням.

При швидкому проходженні кордону та наявності часу - запрошуємо на пішохідну екскурсію по Кракову "Тут живуть легенди та дракони..." (опл. додатково: дор. - 10 євро, діти - 5 євро).
Краків - один з найстаріших і найпрекрасніших міст не тільки Польщі, а й усієї Європи. Тут перетнулися історичні шляхи Заходу і Сходу, культури, думки, ідеї та винаходи безлічі народів і народностей. Вас чекає площа Ринок, Маріацький костел, знаменитий Вавельський пагорб - саме тут за переказами жив легендарний дракон. Вас не залишить байдужим скромна чарівність вузьких вуличок Казімєжа і запилена розкіш коридорів Колегіуму Маяс...
 
Від'їзд з Кракова. Переїзд в транзитний готель на території Чехії. Поселення в готель. Нічліг.
День 3: ВІДЕНЬ
Сніданок в готелі. Виселення. Переїзд до Відня.

Запрошуємо на пішохідну прогулянку по Відню «Місто величі та розкоші» (у вартості).
Відень - чарівне та приголомшливе місто. Місто імперської слави, чудової архітектури, дорогих магазинів і високої кухні. Розкішні палаци - свідки військової та державної слави імператорів і придворних - які таємниці зберігають вони? Чи правда так смачна знаменита віденська кава? Чи звучать на вулицях віденські вальси? Від вражень завмирає серце і виникає розуміння того, що це місто буде вабити до себе знову і знову своєю витонченістю, розкішшю та загадковістю. 
 
Вільний час у Відні. У вільний час ми рекомендуємо екскурсії:

 • в Скарбницю Габсбургів (25 євро - дорослі; 15 євро - діти). Саме тут зберігаються безцінні предмети найвищого рангу... Священна Чаша Грааля, Спис Долі... Вони існують і знаходяться саме тут - в Скарбниці!
 • до палацу Шенбрунн (15 євро дор.; 10 євро діти + вхідний квиток в палац). Ця літня резиденція династії Габсбургів зачарує Вас своїм багатством з одного боку, і своєю витонченістю поєднання природи та архітектури з іншого.

Вільний час. Від'їзд з Відня. Переїзд в транзитний готель на території Німеччини. Поселення. Нічліг.
День 4: LEGOLAND
Сніданок в готелі. Виселення. Переїзд в м. Гюнцбург.

Відвідування парку Legoland (вхідний квиток оплачується додатково).
Леголенд в Німеччині - один з декількох тематичних дитячих парків в світі, побудований з деталей конструктора LEGO. Перший Леголенд відкрився в Данії в 1968 році, а зараз подібні парки відкриті ще в Каліфорнії, Дубаї, Японії, Німеччині, Малайзії, Великобританії, Флориді та Нью-Йорку. У Гюнцбурзі парк Леголенд відкрився в травні 2002 року на території розміром 140 гектарів.
При створенні Леголенда в Німеччині було використано 56 млн справжніх деталей LEGO. Вони використовувалися при будівництві атракціонів та інших розваг, при зведенні Мініленда та для створення численних персонажів і героїв парку. Відвідування Леголенда розраховане на дітей від 2 років, але й дорослі тут «впадають в дитинство» і з задоволенням беруть участь у всіх запропонованих розвагах.
 
Після 17.00 - від'їзд з парку. Переїзд в готель на території Німеччини. Поселення. Нічліг.
День 5: Страсбург та Європа-парк
Сніданок у готелі. Виселення. Переїзд в Страсбург.

Запрошуємо на екскурсію-прогулянку по Страсбургу «СЕРЦЕ ЄВРОПИ» (екскурсійний збір: дор. - 15 євро, діти до 12 років - 10 євро).

З часів Середньовіччя провінційний Страсбург незмінно вражав бабусю-Європу. То його уродженець Йоганн Гутенберг винайде книгодрукування, чим прославить місто в століттях і надовго зробить його центром культурного та наукового життя Європи. То тут завершиться будівництво гігантського Кафедрального собору, який на кілька століть перетвориться в найвищу релігійну споруду світу. То в будинку мера на площі Броглі зазвучить велика Марсельєза, яка пізніше стане величним гімном французьких революціонерів... Зрештою Страсбург виявився парламентським центром Європи, примиривши дві вічно воюючих держави - Францію та Німеччину. З 1949 року тут засідає Рада Європи, а з 1979 року - Європарламент... Незважаючи на такий високий статус, Страсбург все ще полонить своєю історією та нагадує про середньовіччя...

Переїзд в м. Руст. Відвідування парку Європа-парк (вхідний квиток додатково).
«Європа-парк» - найбільший в Німеччині парк розваг, розташований на Півдні країни. Потрапивши сюди можна "побувати" відразу в декількох європейських країнах: Великобританії, Німеччині, Франції, Австрії, Росії, Голландії, Швейцарії, Скандинавських державах, відвідати «Шоколадну землю», «Країну вікінгів», унікальний «Палацовий парк»... Кожна країна в парку, як і її оригінальна прародителька, має свої особливості. Для прекрасної Італії - це палаци в стилі бароко та Венеціанський карнавал; для Іспанії - фламенко-шоу та лицарські турніри, для Франції - «Сьоме небо», величезна срібляста сфера, звідки стартує Eurosat, що відносить пасажирів в стрімкий політ.

«Вся Європа» розмістилася на площі в 65 гектарів і поділена на 16 тематичних частин, що представляють 13 держав Європи: Німеччину, Францію, Швейцарію, Австрію, Італію, Голландію, Росію, Іспанію, Грецію, Португалію, Ісландію, Англію і скандинавські країни та 3 тематичні розділи - Зачарований ліс, Королівство мініпутів і Дитячий світ або Земля вікінгів. В арсеналі парку близько 100 тематичних атракціонів та різноманітних шоу, в програмах беруть участь приблизно 150 артистів з 22 країн. Тут йдуть театралізовані вистави, проводяться конференції, майже кожен день знімаються телевізійні передачі. На території парку можна зробити оригінальні покупки, тут розташовано близько 50 торгових павільйонів.

У парку можна подивитися мультимедіа-шоу з неймовірними спецефектами, відвідати чотиривимірний кінотеатр, де показують чудові фільми з життя тварин Pandavison або побувати на виставі в шекспірівському театрі «Глобус», який знаходиться в Англії.

Переїзд в транзитний готель на території Німеччини. Поселення. Нічліг.
День 6: Рейнський водоспад і ЦЮРИХ
Сніданок у готелі.

Запрошуємо Вас в швейцарську казку! Нас чекає неймовірне видовище - Рейнський водоспад - найбільший в Європі. У водоспаду ми зупинимося на невелику паузу, щоб зробити красиві фотографії на тлі водоспаду, подихати найчистішим гірським повітрям, прогулятися по доглянутим стежками і при бажанні випити чашечку кави. Увага! У Рейнського водоспаду екскурсійний супровід не передбачено.

Переїзд в Цюрих. Запрошуємо на оглядову прогулянку по Цюриху (у вартості).
Цюрих, місто годинників і банків; місто, яке завжди було вільним. Цюрих - один з найбільш фешенебельних і вільних міст Європи. Але крім багатства та розкішних магазинів, кидається в очі інше: вузькі вулички в стилі бароко, унікальний старовинний ембієнт Цюриха, легенди. Гуляючи з екскурсоводом по Цюриху, Ви весь час будуте чути - тут ходили римляни, тут у них були справжні римські лазні, тут - винна площа... Обов'язково варто відвідати - Гроссмюнстер і Фраумюнстер. Помилуйтеся вітражами Марка Шагала, задумайтеся, що їх він робив в 77 років! Що ж спонукало його на таку величезну роботу в цьому віці? Вже точно не гроші. Витончений, легкий стиль церкви, її чарівне місце розташування, в загальному, щоб зрозуміти, потрібно там побувати та відчути. Екскурсія по Цюриху побудована так, що Ви постійно виходите на різні площі - а на сучасній мові кажучи - оглядові майданчики над дуже красивою річкою Ліммат. Особливо запам'ятовується серед них Лінденхоф - і панарома відкривається дивовижна, і історія про цюрихських жінок, які врятували місто не менш цікава...

Вільний час в Цюриху. У Вас буде можливість зробити покупки, пообідати, спробувати місцевий шоколад. Після 17.00 - від'їзд з Цюриха.
Переїзд в транзитний готель на території Німеччини. Поселення в готель. Нічліг.
День 7: МЮНХЕН
Сніданок у готелі. Виселення.

Всіх активних і допитливих запрошуємо на прогулянку по історичному центру Мюнхена з гідом (у вартості).
Білі баварські ковбаски, Октоберфест, футбол: ці поняття нерозривно пов'язані з Мюнхеном. Будинки епохи Відродження і хмарочоси, коктейль Пінакотек і світле пиво, класика і рок йдуть тут рука об руку. У Мюнхена багато епітетів: "Афіни на річці Ізар", "метрополія з ласкавим серцем", "столиця пива і бароко". Потай баварці вважають Мюнхен столицею Німеччини, настільки великі його культурні та художні багатства. Це "туристична Мекка" країни, місто витонченості і радості життю.

Одна з найпрекрасніших вулиць міста - класична та монументальна Людвігштрасе. Олімпійський комплекс з оглядовим майданчиком на башті на висоті 283 метра (вхідні квитки - додатково). Мюнхенський університет, церква Святого Людвіга, Баварська державна бібліотека. Район художників і студентів Швабінг. Вулиця Леопольдштрасе з Тріумфальною аркою, пам'ятник «Ангел Миру», Баварська канцелярія, Будинок мистецтва. Вулиця Максиміліанштрасе - мюнхенський «Бродвей».

Вільний час в Мюнхені. Запрошуємо відвідати додаткові екскурсії:
 • Вражаючу Мюнхенську резиденцію (додатково: 15 євро + вхідний квиток 6 євро тільки для дорослих від 18 років). Протягом семи століть Віттельсбахи, правителі Баварії, будували, прикрашали та поповнювали свою столичну резиденцію. Кожен герцог або король вважав за необхідне принести сюди щось особливе, своє. В результаті, рідний дім баварських владик перетворився в один з найбагатших художніх зборів світу. Кімнати в королівських апартаментах, придворна капела, тронний зал, прекрасні зали для прийомів, зал Нібелунгів, стіни якого покриті розписами на тему німецької міфології, приватна королівська капела, скарбниця, придворний театр - ось далеко не все, що пропонує своїм гостям музей.
 • Німецький музей з гідом (додатково: 15 євро + вхідний квиток). Німецький музей Мюнхена - найбільший в світі музей науки та техніки, в якому експонуються досягнення досягнення людської думки. Музей був заснований в 1903 році. Щорічно поповнююча колекція на сьогоднішній день включає більше 100 000 експонатів з усього світу. У Німецькому музеї Мюнхена виставлені винаходи з різних областей науки та техніки - деякі експонати датуються кам'яним століттям, тоді як інші останніми десятиліттями. У виставкових залах можна простежити історію розвитку транспорту (як пасажирського, так і військового), енергетичної та медичної галузей, дізнатися як відбувалася автоматизація виробництва та з'являлася побутова техніка.
 • Пивний ресторан «Хофбройхаус» (додатково: дор. - 30 євро, діти - 20 євро). Хофбройхаус - найзнаменитіший пивний ресторан у світі, де свого часу була королівська пивоварня. Тут втрачається зв'язок із часом, дух минувшини наповнює простір... Столи рясніють від різноманіття всіляких ковбасок, традиційної капусти, прекрасних страв із свинини та солоних кренделів. Пиво ллється рікою: і світле, і темне - в літрових кружках. А особливий настрій створюють офіціанти у традиційних національних костюмах та запальна жива музика оркестру.
Від'їзд з Мюнхена. Переїзд в транзитний готель на території Чехії. Поселення. Нічліг.
День 8: 
Ранній сніданок в готелі. Виселення з готелю. Переїзд в Польщу.

При можливості в залежності від швидкості руху - відвідування парку розваг Energylandia (вхідний квиток - додатково).
Energylandia - це перший справжній Парк розваг, що надає своїм клієнтам сервіс на найвищому світовому рівні, призначений для всіх вікових груп, як для дітей і молоді, так і для дорослих. Наш Парк це те місце, в якому батьки не повинні не спускати очей зі своїх дітей, а тільки разом з ними переживати незабутні хвилини, а час пролетить у них в грі та в сімейній подорожі по країні казки та фантазії, світу магічних переживань і незвичайних вражень .

Energylandia є винятковим місцем, в якому кожен знайде щось для себе. Це потужний комплекс, в якому на величезному просторі 30 гектарів знаходиться приблизно 60 різного роду сучасних і розширених пристроїв і атракцій, починаючи від екстремальних, потім переходячи до сімейних, закінчуючи призначеними для самих маленьких. Всі вони представлені в тематичних, стилізованих декораціях і аранжаціях, укладені в комплектній аудіо-візуальної сценографії, спеціально приготованою для даного пристрою.

15.00 - від'їзд в Україну. Транзит по території Польщі. Прибуття до Львова після 24.00.
День 9: Вдома завжди чекають
Прибуття до Києва в першій половині дня.

УВАГА! ВАЖЛИВО! 

 • Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування, та/або послуг гіда та/або резервації, та/або вартості паркування/стоянки/в'їзду автобуса на території об'єктів.
 • Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено.
 • Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 • Компанія не несе відповідальності за затори на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
 • Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу.
 • Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
 • Проживання в готелях категорії 2-4 *.
 • Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері.
 • Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. 
 • Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай/каву або інші напої. 
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми - 20 осіб. 
 • Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи до супермаркетів «Теско» або інших торгівельних закладів, якщо це не вказано в програмі туру. 
 • При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.
  Дорослі: Діти до 12 років:
Раннее бронирование за 8 недель до выезда: 335 € 315 €
Базова вартість туру: 355 € 335 €
Умови ануляції туру для бронювань, які були здійсненні під час карантину:
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 30 днів до заїзду - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 20 днів до заїзду - утримання 10% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 15 днів до заїзду - утримання 50% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 7 днів до заїзду - утримання 75% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста менше, ніж за 7 днів до заїзду - утримання 100% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туроператора через відсутність мінімально необхідної кількості осіб для виконання туру або через вплив зовнішніх обставин, а саме - пандемії COVID-19 - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;

Умови оплати:
- 10% передоплати від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента при бронюванні Туру;
- 50% від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента за 21 день до початку Туру;
- повну оплату туру по Договору потрібно здійснити за 14 днів до початку туру.

УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб відбувається в індивідуальному порядку. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.
Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.
Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер і не є публічною офертою.
Кузнец Яна
Посада Менеджер з продажів
Email kiev@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227-33-88; (044) 581-56-28; (099) 222-77-04; (093) 365-78-91
Skype k3240491kjo
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
 • розміщення в готелі категорії 2-4* (6 ночей);
 • сніданки;
 • екскурсії по містах Відень, Цюрих, Мюнхен;
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту з Києва;
 • супровід представником компанії.
 • додаткові екскурсії;
 • міські податки в готелях - 10 євро;
 • додаткове харчування - обіди та вечері;
 • вх. квитки в екскурсійні об'єкти;
 • медичне страхування;
 • особисті витрати.

Залишити відгук

Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product