Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація
1 USD - 28.8 грн
1 EUR - 33.75 грн

Канікули в Будапешті: для груп!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 7
Країна Австрія, Угорщина
Місто виїзду Київ, Чоп
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Мішкольц - Будапешт - Відень - Егер - Київ
Тип туру Тури на шкільні канікули

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ ДЛЯ ШКІЛЬНИХ ГРУП: 10 + 1

ЧОТИРИ НОЧІ в БУДАПЕШТІ, ВИЇЗД з КИЄВА!
Самостійний вибір додаткових екскурсійних програм і наповненості туру!

Можливе коригування програми під Замовника (з виїздом зі Львова, Мукачева без нічних переїздів).


ПРОГРАМА ДІЄ ТІЛЬКИ ДЛЯ ОРГАНІЗОВАНИХ ГРУП від 10 чоловік!

День 1: Дорога, дорога, ти знаєш так багато!...
19:00 Виїзд з Києва комфортабельним автобусом. Транзит по території України. Можливе приєднання до групи в Житомирі, Рівному, Львові, Чопі поїздом (!!!).
День 2: Дивовижні ТЕРМИ УГОРЩИНИ!
06:00 Можливе приєднання до групи поїздом в м. Чоп. Перетин українсько-угорського кордону.

Відвідування термальних печерних купалень в м. Мішкольц-Тапольца (вх. квитки - додатково 7 євро).
Місцеві гарячі води використовували для лікування вже в середньовіччі. Головна визначна пам'ятка Мішкольц-Тапольца - лікувальна термальна купальня в природному підземному гроті, яку може відвідувати будь-який гість курорту. Всередині є і гарячі джерела, і прохолодні, і вири, і грот із зоряним небом. Температура води, що заповнює озера великих і маленьких печер, пов'язаних між собою підземними коридорами, круглий рік + 29°С ... + 31°С , а глибина води - 130-140 см. Тут проводиться лікування опорно-рухового апарату, нервової системи та дихальних шляхів. В особливу насолоду перетворюють купання світлові ефекти, підземна річка, "перлинна ванна". Приємним заходом може виявитися човнова прогулянка по озеру, оточеному віковими деревами.

 
Переїзд в Будапешт. Поселення в готель. 
 

Додатково можлива організація ВЕЧІРНЬОЇ ПРОГУЛЯНКИ ПО ДУНАЮ НА КОРАБЛИКУ з келихом шампанського (дорослі - 15 євро, діти - 10 євро).
Вам відкриється неповторна панорама Будапешта в яскравій ілюмінації, занесена в список світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Легенди і бувальщини, історія і сучасність, прикмети і традиції під звуки вальсів Йогана Штрауса з келихом «Шампанського». І не забудьте під кожним з мостів, де пропливає кораблик, загадати заповітне бажання! Обов'язково збудеться, перевірено!!!

Повернення в готель. Нічліг.
День 3: БУДАПЕШТ - столиця на Дунаї!
Сніданок у готелі.
Оглядова екскурсія по БУДАПЕШТУ "Легенди сивого Дунаю".
Будапешт - одна з небагатьох європейських столиць, до зустрічі з якою не можна підготуватися заздалегідь. Тому що це красиве місто завжди виявляється незабутнім казковим враженням для своїх гостей. Старовинна Буда, що розкинулася на горах, що таять в собі безліч гарячих цілющих джерел, і рівнинний Пешт - з будівлями belle époque, бульварами, сотнями магазинів і затишних кав'ярень. А між ними - перекинувся через повноводний Дунай знаменитий Ланцюговий міст, що охороняється грізно рикаючими імперськими левами. Мандрівник, який вперше опинився в Будапешті, чимось нагадує Едіпа, застиглого перед сфінксом. На зразок того, що загадково посміхається поруч з будівлею Національної опери. Велич і багатовікова мудрість, таємне знання істини і краса гармонії природного і людського - Будапешт назавжди залишається в серці того, кому вдасться розгадати загадку цього міста.
 
Вільний час в місті. Пропонуємо відвідати на вибір найвідоміші пам'ятки Будапешта:
 • гарячі термальні купальні Сечені - вхідний квиток 18 євро; 
 • один з найдавніших зоопарків в Європі - вхідний квиток 8 євро;
 • дивовижний Тропікарій-Океанаріум - вхідний квиток 8 євро;
 • новий і неповторний аквапарк RAMADA AQUAWORLD - вхідний квиток на 2 години орієнтовно 10 євро.
Повернення в готель. Нічліг.
День 4: Околиці Будапешта!
Сніданок у готелі. Вільний час в Будапешті.

Запрошуємо переглянути мальовничі околиці угорської столиці - виїзд на екскурсію У СЕНТЕНДРЕ (додатково - 20 євро).
Сентендре - місто художників. Красу міста створюють разом узяті розташування, близькість Дунаю, архітектура будівництва та пам'ятники старовини. Криві звивисті вулички, вежі семи храмів, насичена колірна палітра будинків, вузькі провулочки, густий середземноморський колорит, безліч музеїв роблять це місто на березі Дунаю самим відвідуваним туристичним центром закруту Дунаю.

Повернення в Будапешт.
Додатково можлива організація АВТОРСЬКОЇ ЕКСКЛЮЗИВНОЇ ВЕЧІРНЬОЇ ЕКСКУРСІЇ з факелами в ЛАБИРИНТ під Будайським пагорбом (додатково - 15 євро).
Лабіринт під Будайською фортецею - єдиний в світі діючий природний підземний лабіринт. Води Дунаю вимили вапняк і глину, утворивши широкі підземні ходи. На глибині 16 метрів присутні всі атрибути квантової фізики - довжина, ширина, висота та час. Ось тільки час - це єдине, що тут тече інакше.... В XIV столітті в лабіринтах угорці ховалися від турків, а під час Другої Світової війни з-під землі довелося вибивати 20 тисяч гітлерівських солдатів.
Лабіринт сьогодні - це Сьоме підземне диво, відкрите для туристів. Музика, химерні експонати, воскові фігури та копії знаменитих наскальних малюнків змушують на час відволіктися від історичної ролі підземель. Родзинка полягає в тому, що після 18.00 туристи спускаються під землю з факелами в руках.
І тоді в лабіринті починається Містика!..

Повернення в готель. Нічліг.
День 5: Розкіш та імперська велич Відня!
Сніданок у готелі. Вільний день в Будапешті.

Запрошуємо на виїзну екскурсію "Імперська розкіш Відня" (додатково - 40 євро / 30 євро).

Відень - чарівне і приголомшливе місто. Місто імперської слави, чудової архітектури, дорогих магазинів і високої кухні. Розкішні палаци - свідки військової та державної слави імператорів і придворних - які таємниці зберігають вони? Чи правда така смачна знаменита віденська кава? Звучать чи на вулицях віденські вальси? Від вражень завмирає серце і виникає розуміння того, що це місто буде вабити до себе знову і знову своєю витонченістю, розкішшю і загадковістю.
У самому серці міста розташований собор Св. Штефана. Темні стіни нагадують про непросту його долю; з мозаїчного даху відкривається чудова панорама Відня; прохолода і сутінки надають таємничості, а розкіш оздоблення закликає схилитися перед геніальністю його творців.
 
Вільний час у місті.
Можливе відвідування музею Сіссі або Імператорської скарбниці з російськомовним гідом (додатково: 20 євро - дорослий, 15 євро - дитячий).

Пізнє повернення в Будапешт. Нічліг.
День 6: Спадщина легендарної Сісі!
Сніданок у готелі. Виселення. Від'їзд в Україну.

По дорозі - екскурсія до палацу Грашшалковічей, інакше відомий як ЗАМОК ГЕДЕЛЛЕ (екскурсія та вхідні квитки - 20 євро).
Це другий за величиною палацовий комплекс Європи після Версаля. Загальна площа замку - 17 тисяч кв. метрів, а прилеглий парк займає 29 гектарів. За своєю розкошшю замок може зрівнятися лише з французькими палацами, знаменитими своїм оздобленням. Центральна будівля палацу, парадні сходи, парадний зал і приймальня зустрічають своїх відвідувачів з помпезністю минулих часів. Екскурсійний огляд включає більше 10 відреставрованих залів, королівську спальню, робочий кабінет, курильний салон Франца-Йосипа.
Головна визначна пам'ятка замку Геделле - парадний зал. Знаменитий він тим, що саме тут проходило весілля австрійського імператора Франца-Йосипа та принцеси Єлизавети Баварської, ласкаво званої близькими Сісі. Хто ж вона, прекрасна і загадкова принцеса з трагічною долею, одна з найкрасивіших жінок Європи, безмірно улюблена та шанована угорцями?

Відвідування ще однієї цікавої пам'ятки міста Геделле - базиліки Боснійської Богоматері. Цей храм є одним з головних центрів паломництва Угорщини, оскільки тут знаходиться 700-річна скульптура Богоматері, яка вважається чудотворною.

За бажанням - переїзд в Егерсалок. Відвідування термальних купалень в Егері (вхідний квиток оплачується додатково - 7 євро).
Чудовий велнес-центр: відкриті та криті басейни загальною площею 1900 кв.м., басейни з лікувальною водою для прийняття ванн, джакузі, басейни з розважальними ефектами, водна гірка та дитячі басейни надають можливість прекрасно провести тут час як для людей більш старшого віку, так і для молоді.

Переїзд в Україну. Пізнє прибуття в Чоп. Нічний переїзд до Києва.
День 7: Вдома завжди сумують...
Прибуття до Києва в другій половині дня.

УВАГА! ВАЖЛИВО!  

 • Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування, та/або послуг гіда та/або резервації, та/або вартості паркування/стоянки/в'їзду автобуса на території об'єктів.
 • Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено.
 • Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 • Компанія не несе відповідальності за затори на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
 • Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу.
 • Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
 • Проживання в готелях категорії 2-4 *.
 • Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері.
 • Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть.
 • Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай/каву або інші напої.
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми - 20 осіб.
 • Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи до супермаркетів «Теско» або інших торгівельних закладів, якщо це не вказано в програмі туру.
 • При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.
  Дорослі: Діти до 12 років:
Базова вартість туру: 195 € 175 €
Умови ануляції туру:
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 30 днів до заїзду - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 20 днів до заїзду - утримання 10% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 15 днів до заїзду - утримання 50% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 7 днів до заїзду - утримання 75% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста менше, ніж за 7 днів до заїзду - утримання 100% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туроператора через відсутність мінімально необхідної кількості осіб для виконання туру або через вплив зовнішніх обставин, а саме - пандемії COVID-19 - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;

Умови оплати:
- 10% передоплати від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента при бронюванні Туру;
- 50% від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента за 21 день до початку Туру;
- повну оплату туру по Договору потрібно здійснити за 14 днів до початку туру.

УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб відбувається в індивідуальному порядку. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.
Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.
Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер і не є публічною офертою.
Кузнец Яна
Посада Менеджер з продажів
Email kiev@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227-33-88; (044) 581-56-28; (099) 222-77-04; (093) 365-78-91
Skype k3240491kjo
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
 • проживання в готелях 3* - 4 ночі;
 • сніданки в готелях - 4;
 • екскурсії за програмою;
 • супровід керівником групи.
 • додаткові екскурсії;
 • особисті витрати;
 • медичне страхування.

Залишити відгук

Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product