Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація

Масляна в Чернігові: БЕНКЕТ У ВАРТОСТІ!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 1
Країна Україна
Місто виїзду Київ
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Козелець - Чернігів - Київ
Тип туру Одноденні тури по Україні
Тури на Масляну
Тури на ТОП події
Всі тури по Україні

В останні дні перед Великим постом чернігівська Масляна досхочу нагодує Вас смачними ласощами, головними з яких будуть млинці. Будь-яке свято в нашому житті - це бенкет душі. А Масляна - це свято їжі. Звичаєм дозволялося в цей час їсти, пити , співати та танцювати! Порадіємо Масляній, млинцям та милим гостям!

Програма тура:
09.00 - виїзд з Києва.

Зупинка на шляху в містечку Козелец.
Огляд Собору Різдва Богородиці.
Невелике містечко на Чернігівщині має багатющу історію. З рук Богдана Хмельницького Козелець отримав Магдебурзьке право. Тут розміщувалася полкова канцелярія Київського козацького полку. Тут вклонилася в ноги простій українській селянці могутня імператриця Єлизавета Петрівна. На основі справжніх історичних матеріалів в Козельці знімався фільм «Зірка привабливого щастя». У цій землі - коріння блискучого роду Розумовських. Особливу пам'ять про себе залишили Розумовські в незрівняній архітектурній пам'ятці Козельця - соборі Різдва Богородиці, де похована його фундаторка Наталія Дем'янівна Розумовська, мати Олексія та Кирила. Козелецький собор, збудований за проектом В. Растреллі архітекторами І.Григоровичем-Барським і А.Квасова, справедливо вважається перлиною українського бароко. В інтер'єрі храму в нерозривній єдності існують архітектура, скульптура і живопис. Особливо привертає увагу семирівневий 27-метровий різьблений позолочений іконостас, виготовлений в Італії для Смольного собору в Петербурзі.


Продовження
маршруту.

Прибуття до Чернігова.
... Чернігів нагадує Київ в мініатюрі. Високий берег Десни, собори ХІ століття, церкви, підземелля і печери. Міфічні велетні і містичні дракони, буддистські і єгипетські символи на капітелях колон православних храмів. Скарби гетьмана Мазепи, що охороняються примарами ... І душі ченців, які є в печерах ... Ласкаво просимо до Чернігова - місто, де можна побачити пуп землі і де перетинаються релігії, культури і континенти!


Зустріч з гідом. Оглядова екскурсія по Чернігову.
Це можливість своїми очима побачити одне з найдавніших і найкрасивіших міст України, що свого часу змагалося у могутності з Києвом! Високий берег Десни, монастирі ХIІ століття, підземелля і печери. Це місто буквально просякнуте умиротворенням і добротою: овіяні легендами стародавні собори, милі патріархальні вулиці просто-таки створені для піших прогулянок. Одна з найдавніших церков - П'ятницька - стала справжнім талісманом: люди вірять, що, якщо згадати добре бажання, приклавши долоню до заповітного каменю в стіні, воно обов'язково збудеться. Особливо в Прощену неділю!

Прогулянка по Болдиній горі: кургани «Гульбище» і «Безіменний». Меч Іллі Муромця. Свято-Троїцький кафедральний собор (ХVІІ ст.), Де знаходяться мощі св. Феодосія і прп. Лаврентія. Огляд міських пейзажів з дзвіниці Свято-Троїцького монастиря (ХVІІІ ст.), Спорудженої за проектом архітектора Растреллі.


Відвідування Антонієвих печер (ХІІ-ХVІІ ст.) - одного з найдавніших печерних монастирів з церквою ХІІ ст. і кам'яними підземними церквами ХVІІ - ХІХ століття.

14.00 Трансфер на базу відпочинку «Ранчо-клуб».

Сьомий день Масляної - Прощена неділя. У цей день наші пращури від малого до великого за провини свої з відкритою душею просили вибачення і молили забути образи, утворити лад між собою і не тримати на пам'яті зло. І, як здавна повелося, ми сьогодні в сільській глибинці весело, карнавально, з вигадкою, з рясним частуванням і всепрощенням проводжаємо Зиму, зустрічаємо Весну, щоб відгуляти і відвеселитися на весь Великий піст.

Клуб розташований у мальовничому куточку на лівому березі річки Десна, всього в кілометрі від Чернігова. Тут створені всі умови для приємного і незабутнього відпочинку. До послуг гостей класична лазня, з віником і річкою в 20 метрах, повний комплекс оздоровчих, очищувальних і релаксаційних процедур. Крім традиційного відпочинку, тут Ви зможете покататися верхи на конях, зіграти в пейнтбол або просто порибалити.

Виступи художніх фольклорних колективів, танці, пісні, конкурси.
Приєднуйтесь!!! Спалювання масляного опудала. У «Прощена неділя» - заряд милосердя, доброти і здоров'я на весь прийдешній рік.

Масляне меню: куліш, млинці з медом, млинці зі згущеним молоком, млинці з грибами, млинці з куркою, глінтвейн, хреновуха, чай трав'яний.

17:00 - від'їзд з Чернігова. Бажаючі можуть залишитися в готелі на "Ранчо-клуб" до Великодня! :)УВАГА!!!
Вартість туру для організованих груп розраховується індивідуально. Дати виїзду - ПІД ЗАПИТ!

Керівникам і організаторам груп передбачені спеціальні бонуси - телефонуйте:
(044) 581-56-28, (050) 412-83-70, (067) 497-10-39!

  Дорослі: Діти до 12 років:
Вартість туру: 695 грн 550 грн
Войтех Тетяна
Посада Заступник директора
Email tatyana@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227 33 88, (050) 412-83-70, (067) 497-1039
Skype selena.tour.chernigiv
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
  • послуги кваліфікованих екскурсоводів;
  • вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
  • зустріч і супровід представником компанії;
  • транспортне обслуговування по програмі;
  • особливе меню на Масляну і розважальна програма в "Ранчо-клубі".
особисті витрати;
Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product