Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація
1 USD - 28.8 грн
1 EUR - 33.75 грн

Пригоди на Поділлі: Кам'янець, Заліщики, Бакота

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 3
Країна Україна
Місто виїзду Київ
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Кам'янець-Подільський - Кривче - Заліщики - Джуринський водоспад - Бакота - Київ
Тип туру Багатоденні тури Україною
Автобусні тури з Києва
Всі тури по Україні
Тури на День Незалежності 2020
Автобусні тури вихідного дня

Без нічних переїздів!

День 1: Містичний Кам'янець-Подільський!
06:30 Ранній виїзд з Києва від станції метро "Шулявська". Переїзд до Кам'янця-Подільського. Можливе приєднання до групи в Житомирі, Вінниці, Хмельницькому. Інформація по маршруту.
14:00 Прибуття до Кам'янця-Подільського. Поселення в готель.

15:00 ЕКСКУРСІЯ в Кам'янець-Подільську фортецю (вхідні квитки додатково 50 грн).
Є в світі місця, в яких атмосфера старовини настільки густа, що, занурившись в неї, втрачаєш орієнтацію в часі. Саме такі відчуття переживаєш в легендарній фортеці Кам'янець-Подільського. Високі вежі та товсті стіни, стародавні майстерні та сирі темниці, криті галереї та вузькі бійниці.  
Ступаєш по бруківці - чуєш тупіт кінських копит і брязкання зброї, прислухаєшся до мелодії дзвонів - відчуваєш дотик щасливих і тривожних часів, доторкаєшся до фортечних укріплень - занурюєшся в витоки Вічності...

Вільний час для самостійних прогулянок, покупки сувенірів та розваг.

ПРОГУЛЯНКА НА БРДМ ПО КАНЬЙОНУ річки СМОТРИЧ (оплата додатково).

Ви повинні спробувати себе в якості члена екіпажу броньованої розвідувально-дозорної машини (БРДМ-2)!

Її в Кам'янці-Подільському використовують для незабутніх екстрим прогулянок.
Це самий справжній драйв для щирих цінителів пригод!

На величезному всюдиході ви доберетеся річки Смотрич і побачите величний каньйон не тільки зверху, але і знизу. Величне видовище: стіна каменю навколо, річка під колесами, зелені береги, над усім цим - бездонне небо в рожевих променях заходу сонця.

Прогулянка на БРДМ - це унікальна можливість оглянути фортецю з незвичного ракурсу та ознайомитися з іншими цікавинками Кам'янця, прихованими в каньйоні.

20:00 Нічна костюмована екскурсія "Полювання на відьом" (додатково 150 грн.).

Середньовічний Кам'янець-Подільський зберігає безліч таємниць і секретів.

Одним з найбільш несподіваних є той факт, що Кам'янець був "самим відьомським містом в Україні". Саме тут розглянули близько 200 судових справ "про чари". Жодне інше українське місто не може похвалитися такою "спадщиною".

Щоб детально вивчити "відьомську" тему, темної-темної ночі, в темному-темному місті, біля Міського Вірменського колодязя ми зберемося, одягнемо чорні мантії з капюшонами та вирушимо на полювання!

Під проводом професійної відьми з факелом в руках, прогуляємося по страшним і загадковим місцям Кам'янця-Подільського. Зустрінемося з відомими літературними персонажами і мешканцями древнього міста.
Неймовірні романтичні та страшні історії, засновані на реальних документах, почуємо під час екскурсії по нічному Старому місту. Вам розкажуть про міських відьом, які жили в місті, покажуть місця їх зустрічей і місця страти. Кому з них вдалося врятуватися, а хто пішов на вогнище?
Ви дізнаєтеся хто з гетьманів користувався послугами чаклунів і що таке "бойова магія".

"Полювання на відьом" - це не екскурсія, а сама справжня вистава, тому вам доведеться на дві години стати слідчим і актором. І, може бути, нам пощастить зловити справжню відьму...

Повернення в готель. Нічліг.

День 2:  Найвищий водоспад
Сніданок у готелі. Виїзд на екскурсію "Пригоди на Поділлі".

Беремо з собою продукти для пікніка й приналежності для купання.

Переїзд в с. Кривче.

Відвідування печери "Кришталева" з екскурсоводом (вхідні квитки додатково).

Поділля та Буковина - найбільший карстовий район Євразії. Моравські, Словенські та інші карсти в порівнянні з Подільським карстом мініатюрні.
Із сотень подільських печер найбільш відвідувана - "Кришталева". Хоча її і намагаються називати по-іншому: "Кристальна печера" ("Криштальна", "Кривчанська"). Але вона "Кришталева"!

Печера утворилася мільйони років тому. Її довжина - більше 20 кілометрів, проте шлях екскурсії займає лише 2 кілометри. Це справжня околиця таємничого підземного світу.

Перші 500 метрів печери - темний і вузький хід, після якого відкриваються десятки залів і коридорів з чарівними стінами природного походження, утвореними гіпсовою гірською породою.

Усіяні вони химерними малюнками, об'ємним рельєфом і незвичайними фігурками з яскравим кришталевим відтінком. Кожен зал має власну назву і цікаву історію.

Екскурсія по печері обов'язково запам'ятається і дорослим, і дітям. Тут розкажуть і веселі, і страшні легенди, пов'язані з кожним залом.

У печері тримається певна температура і рівень вологості, тому атмосферу цього місця вважають придатною для лікування багатьох хвороб: астми, бронхіту, гіпертонії.
Ще тут можна побачити кажанів, які ховаються в тихих і темних ділянках печери. Вони маленькі, беззахисні і зовсім не страшні!)


Переїзд в село Заліщики.

Десь в далекій Німеччині річка Саар охоплює собою селище Оршольц, чим створює відчуття невеликого острівця, який приваблює туристів. А Тернопільська область має свої цікаві місця.
Хрещатик. Це не вулиця, а гора. Вид з неї в першу мить приголомшує. Тут Дністер в своєму каньйоні робить різкий поворот («меандр»).

Тому з високої гори просто під собою ви бачите мальовничі вигини річки і все місто Заліщики, яке «млинцем» розпласталося на своєрідному півострові. А навколо, на кручах і скелях, розкинулися сосни, які нагадують середземноморські.
Заліщики - помідорна столиця України. Царство абрикосів і винограду.
Дивовижне місто, на гербі якого зображений Єдиноріг.

Переїзд в урочище Червоне.

Червоноградський замок.

Друге природне диво України - Джуринський водоспад, який знаходиться за півгодини їзди від Заліщиків в районі села Нирків.

Але спочатку - найромантичніші руїни серед замків України - Червоноградський замок.

Урочище Червоне схоже на величезний кратер, на дні якого знаходяться вежі. Називається Червоним через колір грунту, багатого глиноземом червоного кольору.

Дві зубчасті вежі замку, що височіють посеред буйної зелені, виглядають неймовірно круто. І хоча скоро вони будуть нагадувати запущені храми Ангкору в Камбоджі, сьогодні ми ще можемо ними помилуватися!

Незважаючи на пошарпаність та зруйнованість, те, що залишилося від Червоноградського замку, не поступається за красою та романтичністю популярному Кам'янцю з його казковою фортецею або могутньому Хотину.

І, нарешті, кульмінація нашої поїздки, яка по-справжньому вас вразить!

Джуринський водоспад!
Хто подорожував по півночі Таїланду і бачив юрби народу біля водоспаду Ераван?
Джуринський водоспад - найвищий рівнинний водоспад Європи - набагато могутніше та гарніше!!!

Три каскади загальною висотою 16 метрів і шириною 20 метрів повноводні навіть влітку. 
Водоспад дуже фотогінічний і доступний з різних ракурсів.

Купаємося, відпочиваємо, насолоджуємося спокоєм, чистим небом, яскравим сонцем і шумом води.

Повернення в Кам'янець-Подільський. Нічліг в готелі. 
День 3: Українська Атлантида
Сніданок в готелі. Виселення з готелю. 

За бажанням - додаткова екскурсія в Бакоту (дорослі - 100 грн.; діти - 80 грн.).

Давньою столицею Поділля, українською Атлантидою вважають це місце. «Бакота» - значить «краще з кращих, бажане, благодатне місце». Метеорологи стверджують, що клімат в Бакоті такий, як в Ялті. На два тижні раніше сюди приходить весна, набагато раніше тут достигають овочі та фрукти. І все це за якихось 50 км від Кам'янця-Подільського!

На жаль, саме село Бакота, колишній «археологічний Клондайк», неможливо побачити: село затоплено. Воно зараз під водами Дністровського водосховища. Але практично щодня сюди приїжджають туристи, щоб захопитися величчю природи, відчути Божественне начало, помилуватися розкішними видами Дністровської затоки!

Вражає 120-метрова біла скеля, в середині якої - келії стародавнього монастиря. 
Можна спуститися стежкою до вирубаних в горі келій, підійти до цілющих джерел, до Дністра, який вважається найчистішою річкою України і біля Бакотської гори особливо гарний!

Повернення в Кам'янець-Подільський.

ОБІД в кафе міста (за бажанням - додатково).


15:00 Від'їзд до Києва.
 
23:30 - 24:00 Прибуття до Києва.

Тур адаптований для відпочинку на природі та проводиться з дотриманням рекомендацій МОЗ.

Просимо всіх подорожуючих мати засоби індивідуального захисту (маску та антисептик).

При посадці в транспортний засіб здійснюється вимір температури тіла.

Транспортні засоби проходять вологе прибирання миючими та дезинфікуючими засобами перед кожним рейсом.

При огляді туристичних об'єктів користуємося індивідуальними аудіосистемами, рекомендуємо дотримуватися безпечної дистанції.

  Дорослі: Діти до 12 років:
Стоимость тура: 2790 грн 2290 грн
Умови ануляції туру:
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 14 днів до заїзду - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 7 днів до заїзду - утримання 50% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста менше, ніж за 7 дней до заїзду - утримання 100% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туроператора через відсутність мінімально необхідної кількості осіб для виконання туру або через вплив зовнішніх обставин, а саме - пандемії COVID-19 - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;

Умови оплати:
- 10% передоплати від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента при бронюванні Туру;
- 50% від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента за 14 днів до початку Туру;
- повну оплату туру по Договору потрібно здійснити за 7 днів до початку туру.

УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб відбувається в індивідуальному порядку. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.

Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.

Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер и не є публічною офертою.
Войтех Тетяна
Посада Заступник директора
Email tatyana@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227 33 88, (050) 412-83-70, (067) 497-1039
Skype selena.tour.chernigiv
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
  • проїзд автобусом єврокласу по маршруту з Києва;
  • проживання в готелі 2 ночі в номері з усіма зручностями;
  • 2 сніданки;
  • супровід керівником групи;
  • екскурсії згідно програми.
  • рекомендовані програми, факультативні екскурсії;
  • обіди та/або вечері за бажанням;
  • особисті витрати;
  • вхідні квитки по програмі.

Залишити відгук

Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product