Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація

Незнайома Болгарія на травневі!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 6
Країна Болгарія
Місто виїзду Київ
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Варна - монастир Аладжа - Несебр - Пловдив - Казанлик - Велико Тирново - Київ
Тип туру Автобусні тури з Києва
Травневі свята 2021

У Болгарії є все, а не тільки море. Фракійські царі поховані в містах первісних людей. Зверху над ними стоять еллінські театри і римські стіни. Ще вище - середньовічні болгарські фортеці. На них - Османське панування і сучасні європейські будівлі.
І вся ця клаптикова ковдра на берегах прадавнього моря живе, рухається, танцює, співає і посміхається. І скрізь радіють дорогим гостям.
Болгарія неймовірна. Вона вражає і спантеличує.
Ми хочемо стати для вас провідниками в цей благословенний світ.
 

День 1: 30.04.2021
Вирушаємо в дорогу.
17.00 Виїзд з Києва (місце відправлення уточнюється в інформаційному листі перед виїздом). Переїзд по території України, Румунії та Болгарії.
День 2: 01.05.2021
Перше знайомство
Прибуттядо Болгарії, м.Варна. Поселення у готель. Відпочинок.

Запрошуємо на невелику пішохідну оглядову екскурсію містом Варна (у вартості).
 • Варна - місто старовинне, колиска європейської цивілізації. На місці Варни було поселення вже тоді, коли не було ще ні Риму, ні Парижа. Тут знайдено найдавніше у світі оброблене золото. Варна - птах Фенікс, морська столиця на Балканах.
 • Ми розповімо вам історію міста і побачимо, як він розкривається перед цікавими і уважними слухачами. Наша екскурсія - це трошки магії і дуже багато вражень.
 • Особливе місце в ній займає Успенський Кафедральний собор Пресвятої Богородиці - найвеличніший храм міста. Це справжній архітектурний шедевр і частина культурної спадщини країни. Під сонцем стіни собору переливаються блакиттю і темним золотом. А всередині можна годинами милуватися розписами і вітражами. Не менш прекрасні дивовижні ікони, різьблений трон архієпископа і чудотворна мозаїчна ікона Пресвятої Богородиці. Якщо ви захочете поставити свічки, достатньо їх просто взяти - в храмі свічки віддають даром. А ось ікони можна купити, щоб привезти цінні духовні подарунки рідним і близьким. Також у продажу є срібні кулони, ланцюжки, інші прикраси, предмети релігійної тематики, які дивують як витонченим дизайном, так і демократичними цінами.
 • Протягом подальшої екскурсії відвідаємо ще кілька старовинних і знакових церков Варни, в тому числі і найстаріший храм Святої Богородиці, побудований у 1602 році. Тут знаходиться чудотворна ікона Богородиці, яка допомагає при різних хворобах. Обов’язково відвідаємо і руїни римських терм, розташовані в старому грецькому районі міста.
Сьогодні особливий вечір – вечір перед Великоднем. Всіх бажаючих запрошуємо відвідати особливе місце – скельний монастир Аладжа, що знаходиться поблизу міста Варна (опл. додатково – 20 євро).
 • Назва монастиря, певно, походить від турецького слова «aladzha», що означає «строкатий, яскравий». Дослідники вважають, це пов’язано з гарними різнокольоровими розписами, що прикрашають невелику скельну церкву.  Приміщення монастиря, вирубленіу скелі висотою 40 м, розташовані на двох рівнях та з’єднані між собою дерев’яними сходами. На нижньому ярусі знаходяться монастирський храм, чернечікелії, кухня, трапезна, церква для відспівування, склеп та господарські приміщення. Другий поверх являє собою природну скельну нішу, у східному кінці якої розташована монастирська каплиця.
 • На зворотньому шляху відвідаємо природний феномен Вбиті камені.  Це справжній місячний пейзаж, де на 50 квадратних кілометрах прямо з землі «ростуть» дивовижні кам'яні стовпи химерних форм і обрисів. Загадковість природного явища породила десятки гіпотез, від наукових до найфантастичніших.  Ще в перші дні Болгарського царства камені вважалися священним місцем надприродних сил, з потужним біополем, що наділяє відвідувачів позитивною енергією. Болгарська провидиця Ванга надавала Кам'яному лісу велике значення, назвавши його "місцем сили", одним із силових центрів Землі, який наповнює енергією все живе, що його торкається. Неподалік від входу в цей зачарований ліс кам'яних велетнів знаходиться кругове зібрання каменів. Навколо них, взявшись за руки, ходять відвідувачі, які хочуть, щоб їхні бажання збулися або щоб сила Космосу допомогла позбавитися від недуги. Ви теж зможете загадати бажання і зробити просто неймовірні фотографії!
Повернення до Варни. Трансфер у готель. Відпочинок. Ночівля. 
День 3: 02.05.2021
ВЕЛИКДЕНЬ!
Христос Воскресе! За бажанням самостійно можна відвідати святкову службу в Успенському соборі.

Сніданок у готелі.
Вирушаємо досліджувати Болгарію далі! І першим нас зустрічає легендарне приморське місто Несебр.
Запрошуємо на екскурсію «Несебр - місто сорока церков» (у вартості).
 • Несебр часто називають болгарським Дубровником. Це найбільш відвідуваний об'єкт ЮНЕСКО в Болгарії. Розташований Несебр неподалік від всесвітньо відомого курорту Сонячний берег. Але, на відміну від нього, багатий не стільки красивими пляжами, скільки історичними пам'ятками і запаморочливої краси пейзажами. За спокійним і мирним обличчям міста ховається непроста історія. Його стіни бачили фракійських вождів, грецьку колонію, римське панування, болгарських ханів, османське ярмо і національне відродження. Все це залишило неповторний слід в архітектурі.
 • Прогулюючись вузькими брукованими вуличками, відчуваєш себе персонажем із казки. На екскурсії гід розповість, як за часів найвищого розквіту Болгарської держави цей клаптик землі, що з усіх боків омивається морем, став містом сорока церков. Що робили фракійці на території Несебра? Кому належало місто після розпаду Римської імперії? Як змінювалося життя городян з плином історії? Ви відкриєтедля себе не просто приморський курорт, а місто з історією.
 • Після прогулянки можна зайти на обід в один з численних ресторанів, які немов змагаються один з одним оригінальністю оформлення. Більшість пропонують національні болгарські страви і найсвіжіші морепродукти.
Вільний час у Несебрі.
Переїзд до Пловдіва.

Запрошуємо на вечірню пішохідну оглядову екскурсію по Пловдіву (опл. додатково – 10 євро/5 євро).
 • Пловдів народився як невелике селище на трьох пагорбах 8 тисяч років тому, і вже майже 3 500 років існує як місто. Уявіть, болгарський Пловдів існує довше, ніж величний Рим! І, доречі, за 8 тисяч років жодного дня не припинялося життя на берегах річки Мариці і біля підніжжя семи пагорбів.  Фракійці, римляни, візантійці, болгари, вірмени, турки, греки - все залишили щось від себе. Добре збережені старовинні будівлі та пам'ятники - німі свідки краси минулих часів.
 • Старе місто - вітрина яскравого бурхливого минулого Пловдіва. Тут ми побачимо кріпосні споруди фракійського періоду поруч із середньовічними дерев'яними будинками, руїни османських мечетей недалеко від ярмаркових кварталів художників. Особливе місце займає давньоримський амфітеатр з його величними мармуровими статуями, декоративними колонами і аркадами. Місто з особливою атмосферою, місто художників і артистів, місто прекрасних нічних клубів і різноманітних магазинів, місто, яке неможливо не полюбити.
Поселення в готель. Вільний вечір у Пловдіві.
Пловдів – гарне та розвинене місто Воно відоме не лише зразками балканської архітектури XIX століття, айнасиченим культурним життям. Тут розташовано  безліч музеїв, художніх галерей, майстерень народних умільців. Численнікав’ярні та винні погреби, відмінні ресторани з прекрасною національною кухнею чекають гостей. Або можна продовжити вечір в одному з нічних клубів, яких тут теж вдосталь.

Самостійне повернення в готель. Ночівля.

День 4: 03.05.2021
Смаки та аромати Болгарії
Сніданок у готелі.

Переїзд до м.Казанлик. Екскурсія в Долину Троянд (у вартості).
 • Це одна з найпопулярніших екскурсій в Болгарії. Це фантазія художника, втілена в реальність. Складно знайти людину, яка б не чула про косметику «Болгарська троянда». Її виробляють з рослин, які ростуть виключно в Долині троянд. Уявіть місце на планеті, в якому кущі троянд, м'ята і лаванда тягнуться на сотні кілометрів! Їх запах помарочить голову! А як щодо шелесту сотень тисяч квітів, які розкривають свої пелюстки зі сходом сонця? Практично всі сувеніри в Долині троянд пов'язані з квітами. Це різні масла, приємні побутові дрібнички, мило, трояндова вода. Досвідчені консультанти підкажуть, як використовувати ту чи іншу покупку. І, звичайно, ви зможете зробити прекрасні фото.
Переїзд у м.ВеликоТирново. Екскурсія по місту і відвідання фортеці Царевец (у вартості).
 • Древня столиця другого Болгарського царства (1185 - 1396 рр.), колиска болгарської архітектури, живопису і літератури. Велико Тирново відкриє вам минуле країни, яка успішно витримала суперництво з таким могутнім сусідом, як Візантія. Це одне із наймальовничіших болгарських міст. Велико Тирново приваблює туристів з усього світу і викликає їх захоплення як своїм амфітеатральним розташуванням, так і численними старовинними архітектурними пам'ятками. Будиночки міста розташовані один над іншим, біля самісінького обриву, глибоко внизу під яким протікає річка Янтра. Під час екскурсії ви відвідаєте середньовічну фортецю на пагорбі Царевец, а також Самоводську Чарши - торгову вулицю, що зберегла дух міста, яким він був 100 років тому. Чому у Велико Тирново «одружуються на вині» і гуляють на дискотеках до ранку, Ви дізнаєтесь під час прогулянки по старовинному і затишному болгарському місту.
Вільний час для обіду. Відвідування одного з виноробних господарств. Екскурсія з дегустацією (оплачується додатково).
 • Жодний відпочинок в Болгарії не обходиться без дегустації прекрасних болгарських вин, серед яких особливо славляться сорти червоних. Забудьте Францію, ігноруйте Італію і посміхніться іронічно при згадці Іспанії. Для енофілів, що знаходяться в пошуку нових хороших вин, немає нічого кращого за Болгарію. Болгарія - одна з найстаріших виноробних країн світу і сьогодні входить до двадцятки країн з найбільшою площею виноградників.
 • Тут роблять вино з часів фракійців, які були великими шанувальниками Діоніса. Традиції виноробства дбайливо зберігають у наші дні. Болгарія по праву пишається своїми якісними винами, що виготовлені з унікальних місцевих сортів і мають виняткові якості. Скуштуйте кращі вина цієї країни від насиченого червоного до освіжаючого білого і ніжного рожевого! Купуйте чудові подарунки додому! За круглим дружнім столом ви будете із захватом згадувати сонячну Болгарію!!!

Переїзд до м. Русе. Поселення в готель. Ночівля.

День 5: 04.05.2021
Рушаємо додому!
Сніданок в готелі. Виселення. Переїзд до Одеси. Прибуття після 22.00.
Прибуття до Києва наступного дня до 07.00.
 


ПОШУК ВСІХ ТУРІВ і ДЕТАЛЬНІ ЦІНИ ТУТ

ВСІ ГАРЯЧІ ТУРИ та АКТУАЛЬНІ НОВИНИ зі світу ТУРИЗМУ в НАШОМУ TELEGRAM-каналі  

 МОЖЛИВІСТЬ ПРИДБАТИ ТУР В КРЕДИТ ТУТ 

ВСІ НОВИНИ СЕЛЕНИ, ЗВІТИ про ПОДОРОЖІ, ЦІКАВІ ФАКТИ - на НАШІЙ СТОРІНЦІ в  FACEBOOK: Селена-тур


УВАГА! ВАЖЛИВО!

 •     Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування, та / або послуг гіда та / або резервації, та / або вартості паркування / стоянки / в'їзду автобуса на території об'єкта.
 •     Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено. 
 •     Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 •     Компанія не несе відповідальності за пробки на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
 •     Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу.
 •     Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
 •     Проживання в готелях категорії 2-4*.
 •     Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері.
 •     Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо делатьостановкі, де буде можливість придбати чай / кава або інші напої.
 •     Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 20 чоловік.
 •     Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи в супермаркети «Теско» або інші, якщо це не вказано в програмі туру.
 •     При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ. 
  Дорослі: Діти до 12 років:
При бронюванні за 4 тижні до виїзду: 5450 грн 4900 грн
Базова вартість туру: 5950 грн 4400 грн

Акція "Бронювання без передоплати":

обирайте найкращі місця в автобусі зараз, а передоплату сплачуйте лише коли можливість в'їзду до Європи стане гарантованою або за 30 днів до початку туру.

Умови оплати:
- 10% передоплати від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента при бронюванні Туру;
- 50% від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента за 21 день до початку Туру;
- повну оплату туру по Договору потрібно здійснити за 14 днів до початку туру.

УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб відбувається в індивідуальному порядку. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.

Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.

Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер и не є публічною офертою.

Умови ануляції туру для бронювань, які були здійсненні під час карантину:

- при відміні туру за ініціативою Туриста за 30 днів до заїзду - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 20 днів до заїзду - утримання 10% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 15 днів до заїзду - утримання 50% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 7 днів до заїзду - утримання 75% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста менше, ніж за 7 днів до заїзду - утримання 100% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туроператора через відсутність мінімально необхідної кількості осіб для виконання туру або через вплив зовнішніх обставин, а саме - пандемії COVID-19 - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;

Войтех Тетяна
Посада Заступник директора
Email tatyana@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227 33 88, (050) 412-83-70, (067) 497-1039
Skype selena.tour.chernigiv
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
 • проїзд комфортабельним автобусом з Києва по маршруту;
 • проживання 3 ночі в готелях 2-3*;
 • сніданки в готелях - 3;
 • супровід керівником групи по маршруту слідування;
 • екскурсії згідно з програмою.
 • особисті витрати;
 • курортний збір - екв. 6 євро;
 • вх. квитки до екскурсійних об'єктів;
 • проїзд громадським транспортом;
 • додаткові екскурсії;
 • медичне страхування;
Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product