Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація

Острів сакур на Київщині

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 1
Країна Україна
Місто виїзду Київ
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Томашівка - Фастів - Володарка - Пархомівка - Київ
Тип туру Одноденні тури по Україні
Автобусні тури з Києва
Автобусні тури вихідного дня
Тури для батьків с дітьми

Ханамі - споглядання квітів — національна традиція японців. Милуються вони не лише сакурами, як прийнято вважати, а й конваліями, соняшниками, тюльпанами або хризантемами. Це привід вийти у парк, зустрітися з друзями, зробити коротку зупинку в божевільному робочому графіку, подумати про вічне, помилуватися навколишнім світом.
Чи ж ми гірші за японців? Та й сакура у нас є своя!
Вирушаємо на Острів сакур на Київщині у Володарку! А по дорозі побуваємо у славетній Томашівці, старовинному Фастові та побачимо Пархомівське диво!


Програма туру
09.00 Виїзд із Києва у напрямку Білої Церкви від станції метро «Теремки».

Інформація по маршруту.

Переїзд до с.Томашівка Київської області.

Відвідування колишнього маєтку Хоєцьких.

Томашівка та навколишні землі довгий час належали київським митрополитам. Спочатку православним, потім - уніатським.  З часом перейшли польському шляхетському роду Хоєцьких.
У 1910 році  Хоєцькі побудували в Томашівці красивий маєток у стилі модерн. З прикрасами, оригінальними формами, різними виступаючими частинами, терасами, балкончиками, невизначеною кількістю поверхів, нетривіальним оздобленням.
 
Будівля виявилася настільки гарною, що її почали називати "Малим Ермітажем". Навколо палацу були розташовані скульптури левів  і страусів, храми і каплиці, алеї і квіткові клумби, кріпосні стіни з фресками на біблійські мотиви, вежі.

У радянську добу в маєтку хазяйнував колгосп. Сюди надовго прийшли руйнація і занепад.
На щастя, в наші часи садибу передали монахам і тепер у ній знаходиться Свято-Богородичий Ризоположенський чоловічий монастир.
Завдяки цій передачі садиба врятована, відмінно відремонтована і почала своє друге життя.
Нинішні власники відновлюють парк, огорожу із вежами, будують дзвіницю, облаштували алеї та квіткові клумби. Поставили скульптури і мозаїки-ікони, облаштували вольєри, де живуть страуси, фазани та альпаки.

Переїзд до м.Фастів.

«Ходім, батьки-отамани, у Фастов в неділю…» Т.Шевченко

Фастів – старовинне й історично цікаве місто, в якому живуть талановиті люди.
Є легенда, що назва міста походить від… хвостів, якими кочовики прикрашали свої шоломи. Їх, начебто, чимало залишилося на полі після після битви ще у давньоруські часи. Місце почали називати Хвостів або Хвастів, а потім – Фастів.

Важливу роль у розвитку регіону відіграла залізниця – у 1870 р місто стало вузловою станцією. А 1 грудня 1918 р. прямо на залізничній колії, у одному з вагонів підписали історичний Акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.
Перший католицький храм у Фастові з’явився у XVI столітт і був знищений пожежею. Другий костел спалили гайдамаки в часи Коліївщини. І у 1903 році почалося будівництво великого мурованого костелу. Кошти на будівництво виділили заможні меценати, в тому числі графиня Браницька з Білої Церкви. Однак грошей все одно не вистачало. Тоді у недобудованому костелі організували благодійний концерт, завдяки чому у 1911 році будівництво завершилося.
 
Радянська влада жорстоко переслідувала католицьку громаду Фастова. Чимало активних парафіян та священнослужителів було заарештовано, а костел перетворили на склад.
Прийшла розруха - повністю зруйнована підлога та сходи, вибиті двері, знищені віконні вітражі та частина черепичного покриття даху, фасади покрились численними тріщинами...

З 1990 року костел Воздвиження Святого Хреста передали римо-католицькій громаді, Ордену домініканців. Польським коштом були проведені реставраційні роботи.
Сьогодні костел у Фастові – його головна туристична принада, взірець неоготики. Різновисокі вежі, центральне вікно-розетка “троянда”, міні-ботанічний сад навколо і навіть міні-зоопарк.

Обід (додатково, за замовленням).

Переїзд до селища Володарка Київської області.

Невеличке містечко на річці Рось нічим би не привертало до себе уваги, якби не ошатний парк «Острів сакур», що відкрився тут у 2019 році.
Парк дуже швидко став туристичною родзинкою Володарки.
На території парку висаджено 3,5 тисячі дерев, кущів та квітів. Головні серед цього розмаїття - сакури. Це дерево неймовірно красиве в період свого цвітіння.
У парку крім живих сакур також є штучні. Якщо ви не встигнете приїхати і помилуватися рожевими пелюстками, ви завжди зможете побачити, як виглядає сакура в період свого цвітіння. Японський сад доглянутий. Навколо красиво і нарядно. Між камінням протікають струмочки, через які перекинуті маленькі декоративні містки.
    
Особливістю парку є велика кількість цікавих інсталяцій, встановлені альтанки, лавки, скульптури, фонтани, гроти.  Весело тут і дітям. Острів Сакури - чудовий парк для відпочинку з малюками. Для них побудований спеціальний майданчик. Є міні-зоопарк. У ньому живуть лебеді, качки, понад 30 видів різних птахів, кози, олені, лемури, дикобрази, лами.

У Володарку варто приїжджати для неспішної прогулянки красивими місцями. Алея Закоханих, Парк «Острів Сакури» на річці Рось створені для комфортного сімейного відпочинку.

Переїзд до с.Пархомівка Володарського району.

Пархомівське диво.
Так називають Церкву Покрова Пресвятої Богородиці у Пархомівці.
 
Уже понад 100 років унікальна архітектурна реліквія вражає відвідувачів своєю величчю, красою, незвичайними формами та мозаїками Реріха.
Це синтез готики, азіатських архітектурних традицій та язичеських культових форм.
Храм прикрашений зображеннями вогню, священних тризубів, молота, стріл, пророслого зерна, змій, виноградних грон, пластів зораної землі, ялини, півня та, навіть, свастики - давньоіндійського символу вічного руху життя.

В оздобленні використано і цеглу, і мармур, і метал, і кераміку.
Не можна відвести погляд від центрального образу Богоматері.
У мудрих очах Нерукотворного Спаса - і суворість, і ласка.
Денне світло по-різному висвічує кольори смальти в мозаїках. Вони то яскраво спалахують, то ледь жевріють, то зовсім згасають.

Уявіть, така грандіозна споруда могла б стати гордістю будь-якої столиці, а стоїть у звичайнісінькому селі на Київщині!
Просто проїздом у Пархомівку не потрапиш - село знаходиться осторонь основних трас.
Весна - чудовий привід приїхати з групою, побачити на власні очі архітектурний шедевр, вшанувати пам’ять його знаменитих творців, послухати багатоголосий передзвін, який очищує і весь навколишній світ, і нашу душу...

Вільний час.

По закінченню – від’їзд до Києва.

Прибуття на станцію метро "Теремки". Закінчення туру.


 
Керівникам та організаторам груп передбачені спеціальні бонуси - телефонуйте!
(044) 581-56-28; (050) 412-83-70; (067) 497-10-39!


 
  Дорослі: Діти до 12 років:
Вартість туру 590 грн 550 грн
Войтех Тетяна
Посада Заступник директора
Email tatyana@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227 33 88, (050) 412-83-70, (067) 497-1039
Skype selena.tour.chernigiv
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
  • Транспортне обслуговування за програмою автобусом туристичного класу.
  • Екскурсійне супроводження.
  • Страхування.
  • Супроводження представником туристичної компанії.
  • Харчування.
  • Вхідні квитки на «Острів сакур» - 50 грн./дорослі, 30 грн./діти.
  • Особисті витрати
Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product