Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація
1 USD - 28.8 грн
1 EUR - 33.75 грн

Перше побачення з Європою!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 6
Країна Австрія, Угорщина, Польща, Чехія
Місто виїзду Київ, Львів
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Краків - Прага - Відень - Будапешт - Київ
Тип туру Автобусні тури з Києва

КРАКІВ - ПРАГА - ВІДЕНЬ - БУДАПЕШТ

АВТОБУСНИЙ ТУР ВИХІДНОГО ДНЯ З КИЄВА

День 1: Дорога, дорога...
22.30 Зустріч групи на парковці біля ст. метро "Палац Україна" або ст. метро "Житомирська" (просимо уточнювати додатково перед виїздом).
23.00 Посадка в автобус, від'їзд з Києва. Переїзд по території України. Можливе приєднання туристів до групи в Житомирі, Рівному, Львові.
День 2: КРАКІВ
06:00 Можливе приєднання до групи туристів, що прибувають до Львова поїздом. Проходження прикордонного контролю.
Переїзд в м. Краків, Польща.

Запрошуємо на оглядову екскурсію по Кракову "Тут живуть легенди і дракони ..." (у вартості).
Краків - один з найстаріших і найпрекрасніших міст не тільки Польщі, а й усієї Європи. Тут перетнулися історичні шляхи Заходу і Сходу, культури, думки, ідеї та винаходи безлічі народів і народностей. Вас чекає площа Ринок, Маріацький костел, знаменитий Вавельський пагорб - саме тут за переказами жив легендарний дракон. Вас не залишить байдужим скромна чарівність вузьких вуличок Казімєжа і запилена розкіш коридорів Колегіуму Маяс ...
 
Вільний час.

Краків, колишня королівська столиця Польщі, - одне з найцікавіших місць в Європі. Легенди, історія і сучасність живуть тут разом. Місто на Віслі славиться безцінними пам'ятками культури та мистецтва. Про Краків кажуть, що це місце знаходження чакрама - святого каменя, з якого виходить магічна сила.

Щоб враження про Краків було абсолютно повним, запрошуємо на екскурсію по кварталу Казімєж "Два народи, дві історії ..." (додатково: 10 євро - дорослі .; 5 євро - діти).
Казімєж - краківський район, де від XIV століття до 1939 року на території між вулицями Йосипа, Тіла Господня, Медової і Дайвор жили євреї. Під час Другої світової війни там знаходилося єврейське гетто - такий собі концтабір міського типу. Але це вже XX століття, а до цього на території міста Казімєж прекрасно співіснували дві культури і дві релігії: християнсво і іудаїзм. Напевно, більше ніде в світі не знайдеться перетин вул. Раббіна Майзельс з вул. Тіла Господня - це один з доказів мирного співіснування двох різних і стародавніх культур.

Переїзд в транзитний готель на території Чехії. Пізнє поселення. Нічліг.

День 3: ПРАГА
Сніданок в готелі. Виселення. Переїзд в Прагу.

Запрошуємо на екскурсію по Старому місту "Серце Праги" (у вартості).

Старе місто - це найстаріший район Праги і її історичний центр. Ми вирушимо на прогулянку від Порохових воріт - це єдиний елемент кріпосних стін, який зберігся до наших днів. Звідси починається Старе місто, а також так званий королівський шлях, яким проїжджав майбутній король до Празького граду - місцем своєї коронації. Звідси ж бере свій початок вулиця Целетна, яка нас приведе на найвідомішу площу Праги - Староміську, де знаходяться собор Св. Миколи, Тинський храм і легендарний годинник Орлой - символ міста. Ми прогуляємося по Староміській площі, почуємо легенди та історичні подробиці, побачимо парад дерев'яних фігурок в Орлое на Ратуші, який щогодини збирає десятки туристів. Ви дізнаєтеся, хто такий був майстер Ян Гус, пам'ятник якому прикрашає центр Староміської площі, і чим він був видатним для чеського народу.

Далі ми прогуляємося через купецький двір Унгелт, де проживали заїжджі середньовічні торговці різних народностей і віросповідань, і де Ви дізнаєтеся походження і значення чеського слова «підводник». Старе місто може ще похвалитися і найстарішим в середній Європі університетом - Карловим, через який ми пройдемо, і прийдемо на Карлів міст, який, як і університет, носить ім'я свого засновника, короля Карла IV. Міст розділяє Старе місто від Малої Сторони. Карлів міст - це просто галерея під відкритим небом, пішохідний міст, який прикрашають статуї святих, пов'язаних з безліччю легенд. На мосту потрібно обов'язково загадати бажання.

Для того, щоб повністю пізнати Прагу, потрібно побачити і другу її частину. Запрошуємо на екскурсію «ПРАЗЬКИЙ ГРАД і Градчани» (додатково: 15 євро - дорослі; діти до 12 років - 10 євро). Празький град, де розташовується резиденція президента Чехії, оточене фортечними мурами з бійницями і баштами. Однак, на відміну від всіх інших місць проживання діючих правителів, саме Празький Град вважається найбільшою резиденцією і одночасно найбільшим замком в світі. Тому побувати в Празі і не відвідати це місце - непростимий "злочин".
На території Празького граду Ви зможете побачити собор св. Віта, Старий королівський палац з Владиславським залом, базиліку Святого Георгія і Золоту вуличку, де згідно з легендою середньовічні алхімісти намагалися зробити золото і Філософський камінь для імператора Рудольфа II і де також жив Франц Кафка. З висоти стін Празького граду Ви зможете оцінити прекрасний вид на панораму Праги і зробити незабутні фотографії.

Поселення в готель. Відпочинок і вільний час.

20.00 Перший день в Празі завжди самий насичений і наповнений враженнями. Щоб гідно завершити його варто здійснити захоплюючу прогулянку на кораблику по Влтаві з ВЕЧЕРЕЮ (додатково: дор. - 30 євро: діти - 25 євро). Тим більше, що це не тільки красиво, але і смачно: Вас чекає прекрасна вечеря (шведський стіл) і пиво/вино в необмеженій кількості! Екскурсія на кораблику по річці Влтаві - це приємна, легка і розслаблююча екскурсія. Під шум легких хвиль з келихом пива або чаркою бехеровки Ви побачите вже знайомі вам пам'ятки з зовсім іншого ракурсу. Під час річкової «прогулянки» вам відкривається неповторна панорама берегів Влтави. Серед них застиглі на Карловому мосту скульптури, красивий собор святого Віта, золота корона народного театру, що знаходиться на Петршинському пагорбі празька «Ейфелева» вежа, і, звичайно ж, храм святого Миколая.

Нічліг.
 
День 4: ВІДЕНЬ
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до столиці Австрії - Відня.

Вільний час.


Запрошуємо познайомитися з містом під час автобусно-пішохідної екскурсії «Віденська симфонія» (екскурсійний збір: дор. - 20 євро, діти - 10 євро). Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув'язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах - і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п'янкого міста. Ми проїдемо по Відні, слухаючи розповіді гіда про чудове місто. Побачимо палац Шеннбрунн, палаци Рингу, знамениту Віденську Ратушу і Парламент. Далі продовжимо знайомство з містом з зимової резиденції династії Габсбургів Хофбург, оглянемо пам'ятник Марії-Терезії, побачимо Віденську оперу і собор св. Стефана.

Вільний час в Відні. У вільний час рекомендуємо відвідати:
  - Екскурсію «Скарбниця Габсбургів» (додатково: 15 євро + вхідний квиток 9 євро тільки для дорослих від 18 років). В імператорському замку Габсбургів, за розкішними дверима, сховалася тисячолітня історія Європи, представлена ​​коронами з дорогоцінним камінням, скіпетрами, зброєю, церковними реліквіями, вишуканими ювелірними виробами та коронаційним одягом імператорів Священної Римської Імперії. Ця колекція Габсбургів є найважливішим у світі зібранням династійних та релігійних скарбів - Списа долі, Чаші Грааля з рогом Єдиногора, найбільшого в світі смарагду, єдиної в світі восьмикутної корони, оздобленою перлинами та коштовним камінням. Скарбниця захоплює своєю красою і багатством, її кімнати розповідають про долі своїх власників: їх злети і падіння, радості та біди, міфи та легенди, багатство і розкіш.
   Екскурсію в знамениту Віденську Оперу (додатково: 15 євро + вхідний квиток 7,5 євро). Віденська опера - одна з найвідоміших оперних театрів Європи і світу. Кращі світові постановники, режисери та художники сцени з величезним задоволенням демонструють свою майстерність дослідної і критичної віденської публіки. А раз на рік паркет театру дивним чином перетворюється на величезний бальний зал знаменитого Віденського Оперного балу, де сотні пар всю ніч кружляють в ритмі вальсу. Завдяки своїй вишуканій архітектурі, багатій історії і традиціям, будівля цього театру є справжньою гордістю австрійців. Тому не дивно, що побувати у Відні і не відвідати Оперу вважається справжнім злочином.

    Екскурсію «Вечірні акорди міста» (додатково: 16 євро). Вечір підкреслює такі нотки міста, які вдень невловимі. Щоб краще відчути вечірній Відень, Ви прогуляєтеся через Народний парк, пройдете повз Парламенту, Ратуші і імператорського театру, потім підете в Шотландський монастир і на площу АМ-Хоф. Старовинні вулички заведуть до церкви Ордену міноритів, де Ви помилуєтеся «Таємною вечерею» Леонардо да Вінчі.

Від'їзд з Відня. Переїзд в транзитний готель на території Угорщини. Поселення. Нічліг.
День 5: БУДАПЕШТ
Сніданок у готелі. Виселення. Переїзд в Будапешт.

Запрошуємо на захоплюючу автобусно-пішохідну екскурсію по Будапешту "Легенди блакитного Дунаю" (у вартості).
Будапешт - одна з небагатьох європейських столиць, до зустрічі з якою не можна підготуватися заздалегідь. Тому що це красиве місто завжди виявляється незабутнім казковим враженням для своїх гостей. Старовинна Буда, що розкинулася на горах, які таять в собі безліч гарячих цілющих джерел, і рівнинний Пешт - з будівлями belle époque, бульварами, сотнями магазинів і затишних кав'ярень. А між ними - перекинувся через повноводний Дунай знаменитий Ланцюговий міст, що охороняється грізно рикаючими імперськими левами. Мандрівник, який вперше опинився в Будапешті, чимось нагадує Едіпа, застиглого перед сфінксом. На зразок того, що загадково посміхається поруч з будівлею Національної опери. Велич і багатовікова мудрість, таємне знання істини і краса гармонії природного і людського - Будапешт назавжди залишається в серці того, кому вдасться розгадати загадку цього міста.

Запрошуємо на красиву прогулянку по Дунаю на кораблику з келихом шампанського (додатково: 20 євро - дорослий, 15 євро - дитячий).
Вам відкриється неповторна панорама Будапешта в яскравій ілюмінації, занесена в список світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Легенди і бувальщини, історія і сучасність, прикмети і традиції під звуки вальсів Йогана Штрауса з келихом «Шампанського». І не забудьте під кожним з мостів, де пропливає кораблик, загадати заповітне бажання! Обов'язково збудеться, перевірено!

Від'їзд з Будапешта. Переїзд в Україну. Прибуття в Мукачево після 22.00. Нічний переїзд до Києва.
День 6: Завершення програми.
Прибуття до Києва після 10.00. Завершення програми.


ІНШІ ТУРИ в ЄВРОПУ, ПОШУК ВСІХ ТУРІВ та детальні ЦІНИ ТУТ

ГАРЯЧІ ТУРИ ТУТ

МОЖЛИВІСТЬ ПРИДБАТИ ТУР В КРЕДИТ ТУТ 

ВСІ НОВИНИ СЕЛЕНИ, ЗВІТИ про ПОДОРОЖІ, ЦІКАВІ ФАКТИ - на нашій сторінці в FACEBOOK: Селена-тур


УВАГА! ВАЖЛИВО!

 • Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування, та/або послуг гіда та/або резервації, та/або вартості паркування/стоянки/в'їзду автобуса на території об'єктів.
 • Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено.
 • Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 • Компанія не несе відповідальності за затори на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
 • Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу.
 • Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
 • Проживання в готелях категорії 2-4 *.
 • Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері.
 • Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть.
 • Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай/каву або інші напої.
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми - 20 осіб.
 • Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи до супермаркетів «Теско» або інших торгівельних закладів, якщо це не вказано в програмі туру.
 • При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.

  Дорослі: Діти до 12 років:
Специальная стоимость при бронировании пакета экскурсий: 160 € 150 €
Раннее бронирование за 8 недель до выезда: 170 € 160 €
Базова вартість туру: 185 € 175 €


АКЦІЯ "Раннє бронювання екскурсій"
Базова програма + "Квартал Казімєж", "Празький Град", "Відень"

Дорослий: 160 EUR + 45 EUR
Дитячий: 150 EUR + 25 EUR

Умови ануляції туру для бронювань, які були здійсненні під час карантину:
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 30 днів до заїзду - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 20 днів до заїзду - утримання 10% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 15 днів до заїзду - утримання 50% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 7 днів до заїзду - утримання 75% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста менше, ніж за 7 днів до заїзду - утримання 100% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туроператора через відсутність мінімально необхідної кількості осіб для виконання туру або через вплив зовнішніх обставин, а саме - пандемії COVID-19 - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;

Умови оплати:
- 10% передоплати від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента при бронюванні Туру;
- 50% від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента за 21 день до початку Туру;
- повну оплату туру по Договору потрібно здійснити за 14 днів до початку туру.

УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб відбувається в індивідуальному порядку. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.
Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.
Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер і не є публічною офертою.
Кузнец Яна
Посада Менеджер з продажів
Email kiev@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227-33-88; (044) 581-56-28; (099) 222-77-04; (093) 365-78-91
Skype k3240491kjo
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
 • проживання в готелях 2-4* - 3 ночі;
 • сніданки в готелях - 3;
 • екскурсії за програмою;
 • супровід керівником групи.
 • додаткові екскурсії;
 • особисті витрати;
 • страхування - 6 євро, з 60 років - 10 євро;
 • туристичний збір готелях - 6 євро;
 • оформлення візи при необхідності;

Залишити відгук

Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product