Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація
1 USD - 28.8 грн
1 EUR - 33.75 грн

Площі РИМА: бліц-тур з Києва

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 8
Країна Угорщина, Італія
Місто виїзду Київ, Львів
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Будапешт - Венеція - Рим - Флоренція - Дебрецен - Київ
Тип туру Автобусні тури з Києва
Тури на шкільні канікули

Виїзд з Києва (з можливістю приєднання в Житомирі, Рівному, Львові).

У ВАРТОСТІ ТУРУ: 
РИМ - колиска світу!...
 ВЕНЕЦІЯ - королева лагуни!
БУДАПЕШТ - угорський "Париж"!


А ЩЕ: 

ФЛОРЕНЦІЯ - колиска Ренесансу
ФОНТАНИ ТІВОЛІ – розкіш античних вілл
МУЗЕЇ ВАТИКАНУ - світова спадщина 
КОЛІЗЕЙ ТА ФОРУМИ - витоки Рима

День 1: Дорога, дорога, ти знаєш так багато!
07.00 Виїзд з Києва комфортабельним автобусом з Південного терміналу залізничного вокзалу. Переїзд по території України з можливістю приєднання туристів в Житомирі, Рівному, Львові.

Орієнтовно о 14.00 приєднання туристів до групи у Львові на Стрийському автовокзалі. Переїзд в Угорщину. Проходження прикордонного контролю. Переїзд по території Угорщини. Пізнє поселення в готель в Дебрецені. Нічліг в готелі.
День 2: БУДАПЕШТ - східний "Париж"!
Сніданок у готелі. Виселення. Переїзд в Будапешт.

Запрошуємо на захоплюючу ЕКСКУРСІЮ по БУДАПЕШТУ "Легенди сивого Дунаю" (у вартості).
Будапешт - одна з небагатьох європейських столиць, до зустрічі з якої не можна підготуватися заздалегідь. Тому що це красиве місто завжди виявляється незабутнім казковим враженням для своїх гостей. Старовинна Буда, що розкинулася на горах, що таять в собі безліч гарячих цілющих джерел, і рівнинний Пешт - з будівлями belle époque, бульварами, сотнями магазинів і затишних кав'ярень. А між ними - перекинувся через повноводний Дунай знаменитий Ланцюговий міст, що охороняється грізно рикаючими імперськими левами. Мандрівник, який вперше опинився в Будапешті, чимось нагадує Едіпа, застиглого перед сфінксом. На зразок того, що загадково посміхається поруч з будівлею Національної опери. Велич і багатовікова мудрість, таємне знання істини і краса гармонії природного і людського - Будапешт назавжди взалишається у серці того, кому вдасться розгадати загадку цього міста.
 
Вільний час у місті. Пропонуємо відвідати на вибір найвідоміші пам'ятки Будапешта:
 • гарячі термальні купальні Сечені - вхідний квиток 18 євро;
 • один з найдавніших зоопарків в Європі - вхідний квиток 8 євро;
Додатково можлива організація прогулянки по Дунаю на кораблику (20 євро - дорослий, 10 євро - дитячий).
Вам відкриється неповторна панорама Будапешта, занесена до списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Легенди і бувальщини, історія і сучасність, прикмети і традиції під звуки вальсів Йогана Штрауса з келихом «Шампанського». І не забудьте під кожним з мостів, де пропливає кораблик, загадати заповітне бажання! Обов'язково збудеться, перевірено!

Від'їзд з Будапешта. Переїзд в транзитний готель на території Угорщини. Поселення в готель. Нічліг.
День 3: ВЕНЕЦІЯ - королева лагуни!
07:00 Сніданок у готелі. Виселення. Переїзд до Венеції.

Прибуття до Венеції після 12.00. Переїзд до Венеції (квиток на кораблик в 2 сторони і плата за в'їзд в Венецію оплачується додатково - 25 євро).

Запрошуємо на ОГЛЯДОВУ ПІШОХІДНУ ЕКСКУРСІЮ по ВЕНЕЦІЇ (включена у вартість).
Що можна сказати про місто, яке давно стало легендою? Венеція схожа на міраж, що піднявся з моря: плескіт хвиль біля Ваших ніг, химерні прикраси вікон, різнокольорові будинки, що нагадують корали... Венеція - унікальна, її ні з чим не можна порівняти і нічим замінити. Вона завмерла в часі, і тільки галасливий турист та нахабний голуб на Сан-Марко нагадає про те, що це не сон і не міраж. У Венеції десятки історій і тисячі секретів. Можливо, один з них вона відкриє і Вам.

Вільний час у Венеції. Пропонуємо відвідати додаткові екскурсії, без яких враження про Венецію не будуть повними.

 • Прогулянка на кораблику по Гранд Каналу (дорослі - 20 євро). У Великого каналу немає набережних, тому помилуватися численними палацами можна тільки з води. Палаццо Контаріні-Фазан - «будинок Дездемони», Палаццо-Даріо - життя численних власників якого закінчилася трагічно, Ка Фоскарі - венеціанський університет, Палаццо Вендрамін-Каллерджі - венеціанське казино і багато-багато інших! Досить згадати і величні куполи церкви Санта Марія делла Салюте, і готичні мережива Ка д'Оро, «Золотого будинку», і фантастичні Маськероні палацу Ка'Пезаро, і безліч інших палаців. Вони запрошують нас в глибину століть історією людей, які в них жили - від композитора Бенедетто Марчелло до Ріхарда Вагнера, від Джакомо Казанови до лорда Байрона. А скільки таємниць, містики криється за їх стінами..! Ми послухаємо цікаві історії та легенди, зробимо фотографії на тлі прекрасних палаців, що відбиваються у воді. Потім з Великого каналу ми звернемо в маленькі ріо і проїдемо по так званій Венеції Мінори - малій Венеції, де ще живуть корінні венеціанці. І це додаткова порція вражень - побачити не «парадне обличчя», а повсякденне життя міста, існуючого на цих островах вже 11 століть!

Увечері запрошуємо на авторську екскурсію «Венеціанська ніч» (оплачується додатково - 20 євро з особи. При групі не менше 20 осіб).
Вечірня Венеція - це особливий шарм сутінків, темряви, освітлених старовинними ліхтарями вуличок. Венеція змінюється в сутінках і запрошує до вивчення загадок, легенд, любовних та містичних історій. Екскурсія проходить в основному далеко від жвавих туристичних місць.

Легенда про «червоний бутон» та про «пірата, що покаявся», про примару «чорного ченця» та про воскреслу закохану з церкви «Della Fava», про примару Вівальді і про будівництво моста Ріальто, про примару Марино Фальера і про «волоцюгу Б'язіо» ... реальні історії про «бідного пекаря» і про останнього дзвонаря дзвіниці Сан Марко, про священика, який порушив таємницю сповіді, і про втечу Казанови з свинцевих камер, про тамплієрів і про масонів і багато, багато іншого...

Після 22.00 повернення на материкову частину Венеції. НІЧНИЙ ПЕРЕЇЗД в РИМ.
День 4: РИМ - місто велике і вічне!
Раннє прибуття в Рим. Сніданок в кафе міста (оплачується самостійно). УВАГА!!! Пересування по Риму на громадському транспорті.

Запрошуємо на пішохідну оглядову екскурсію «РИМ - СЕРЦЕ СВІТУ» (включена у вартість).

Всі дороги ведуть до Риму! І головною метою нашої поїздки, безумовно, є Рим! Вічне, прекрасне, чудове місто! Місто, в якому сплелися антична історія та дим від багать вестготів; місто, в якому мостові дихають спогадами, а на маленькій загубленій вуличці можна зустріти руїни, яким більше 2000 років. Місто, про яке ми знаємо з дитинства. І ось те, про що ми читали, бачили на картинках, марили в снах, перед нами: загадковий Пантеон, застиглий у часі Форум, руїна Колізею, де під темним склепінням можна почути відгомони реву юрби, фонтан Треві - творіння генія і багато-багато іншого.

Вільний час в Римі.
Запрошуємо на екскурсію в супроводі гіда «МУЗЕЇ ВАТИКАНУ - скарбниця мистецтв» (додатково: 40 євро / дор.; 25 євро / дит.). Обов'язкова попередня резервація!
Ватикан - це не тільки резиденція Папи і собор Св. Петра, як ми звикли думати. За довгі роки свого існування і фактично правління католицькою Європою у Ватикані були зосереджені шедеври світового значення. Ви побачите оригінали статуй античних часів, зал мозаїки та зал підсвічників, зал карт і зали з дивовижними фресками, найзнаменитішою з яких є Сікстинська капела. Далі гід проведе Вас в Собор Св. Петра, де розповість про знакові місця, статуї та вівтарі Берніні.

Поселення в готель в передмісті Риму. Нічліг.   
День 5: РИМ і околиці!
08.00 Сніданок у готелі.
Вільний день в Римі. В цей день Ви можете насолодитися самостійними прогулянками по великому місту або вибрати екскурсії за бажанням.

Запрошуємо побачити самі легендарні пам'ятки Рима в рамках екскурсії "Велика спадщина античного Рима" (додатково: 30 євро - дорослі; 20 євро - дит.).

Коли ми говоримо про Рим, то найчастіше згадуємо саме період Античності, період найбільш монументальної величі Римської Імперії, коли під тупіт легіонів підкорялися безкраї простори Європи, Малої Азії і північної Африки. Саме в цей період були побудовані найбільші архітектурні комплекси - Колізей та Форуми. Ці живі свідки історії ще зберігають у своїх каменях відбиток тієї, іншої, епохи. Потрібно тільки трохи напружити уяву, і Ви зможете почути гул натовпу, який чекає гладіаторів, під склепіннями амфітеатру; побачити сенаторів в білих тогах, які поспішають на засідання по стародавнім мостовим; можливо навіть юна весталка здасться серед колон древнього храму... У вартість екскрсіі входить квиток в Колізей і на Форуми.

У другій половині дня запрошуємо в дивовижне місце - на античну віллу д'Есте, щоб побачити унікальний парковий комплекс і фонтану феєрію "Фонтани Тіволі" (додатково: 40 євро - дорослі, 25 євро - дит.). 

Тіволі - дуже давнє місто. Воно було засноване в 13 столітті до н.е. і називалося Тібур. Саме тому дорога, що йде до нього з Риму, названа Тібуртіна (via Tiburtina). Через близькість до Риму (всього 24 км.), пишноти пейзажу і цілющих термальних джерел в містечку Баньї ді Тіволі, які високо цінувалися ще з античних часів, це місто завжди привертало знаменитих людей різних епох. Римські імператори і аристократи прикрашали Тіволі розкішними віллами і неповторними за своєю красою парками та садами. Любов та інтерес письменників, поетів, людей, пристрасно захоплених мистецтвом, яких спонукає згадка і відвідування цього античного міста - все це залишило сліди в його історії. І перш за все - обожнювана туристами прекрасна вілла в античному і ренесансному стилі - Villa d'Este.

Кардинал Іполіто д'Есте, син Альфонса д'Есте і Лукреції Борджіа, дочки відомого тата Олександра VI Борджіа, створив обитель, яка стала прообразом для творців багатьох паркових ансамблів. Не випадково творіння архітектора Пірра Лігоріо називають ще і віллою п'ятисот фонтанів, велика частина з яких ще й сьогодні в дії! Але не тільки фонтани... Як це було прийнято в епоху Відродження, парк вілли був не тільки місцем для відпочинку, а й місцем для глибоких роздумів... Вілла д'Есте, закладена в 1550 році - одна з найкрасивіших резиденцій епохи Відродження. Численні фонтани в прекрасному парку, оформленому в італійському стилі, створюють дивну гармонію води, каменю сонячного світла і тіні - одне з найбільш вдалих в світі втілень, мабуть, найбільш складного садово-паркового мистецтва.


Повернення в готель. Нічліг в готелі.
День 6: ФЛОРЕНЦІЯ!
08.00 Сніданок у готелі. Виселення з готелю.
Переїзд до Флоренції. Вільний день у Флоренції. УВАГА! Пересування по Флоренції громадським транспортом!

ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ по місту «ФЛОРЕНЦІЯ - ДУША ІТАЛІЇ» (додатково: 20 євро - дорослі; 10 євро - діти).
Флоренція - це сама італійська Італія в нашому розумінні. Саме тут зароджувалася епоха Відродження, тут музеї зберігають скарби світового мистецтва, тут найсмачніша та найтиповіша для Італії кухня, тут маленькі вулички зміяться до центру і завмирають біля геніального архітектурного шедевра - Дуомо. Тут будинки не змінювали своє обличчя кілька століть, а палац Медічі відкритий для відвідування будь-кому. Тут місто переплітається з парком, і, відпочиваючи під розлогим платаном в садах Боболі, Ви побачите найвідоміший пейзаж Флоренції - панораму червоних черепичних дахів і купол Брунеллескі, що підноситься над ними.

21.00 Від'їзд з Флоренції. Нічний переїзд в Дебрецен. 
День 7: Термальні скарби Угорщини!
Транзитна зупинка на сніданок (оплачується самостійно).
15.00 Орієнтовний час прибуття в Дебрецен. Поселення в готель. Відпочинок.

Після далеких доріг запрошуємо Вас відпочити в чудовому термальному парку Дебрецена "Акватікум" (вхідні квитки - орієнтовно 7 євро).

Парк Надьерде (перекладається як "Великий Ліс") - головна визначна пам'ятка північної частини міста. Парк отримав статус національного природного заповідника в 1939 році. Широко відоме не тільки на весь Дебрецен, а й далеко за його межами і озеро посеред заповідника, на берегах якого розташовані не тільки човнова станція, а й зоопарк, парк атракціонів, літній театр, стадіон, будинки відпочинку і величезний термальний комплекс з пляжами, готелями і салонами краси.

Крім самого озера прикрашає Дебрецен аквапарк, де цілий рік працюють одинадцять водних гірок, оточених тропічними рослинами. Розкішні джакузі (сімейні і групові), коридори з бурхливою течією, які ведуть в затишні басейни в гротах, дитячий басейн, водні гриби і стіна скелелазів, з декількома трасами різної складності, яку омивають штучні хвилі, очікують туристів від малого до великого з ранку і до пізнього вечора. Головний плавальний басейн розміром 50 * 20 метрів розташований неподалік від залу лікувальних гарячих басейнів, під одним дахом з яким розташовані ще вісім басейнів: 2 басейни для лікувальної гімнастики, 4 термальних басейнів, 2 басейни з холодною і гарячою водою, і кілька саун. Не тільки лікувальні та розважальні процедури надає Дебрецен - аквапарк порадує відвідувачів ще й терасою-солярієм, площею в 3400 кв.м.

Нічліг в готелі.
День 8: Вдома завжди чекають.
08.00 Ранній сніданок в готелі. Звільнення номерів, виселення з готелю. Переїзд в Україну.

Після 16.00 - орієнтовний час прибуття до Львова.
Після 23.00 - орієнтовний час прибуття до Києва.

УВАГА! ВАЖЛИВО! 

 • Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування, та/або послуг гіда та/або резервації, та/або вартості паркування/стоянки/в'їзду автобуса на територію об'єктів.
 • Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено.
 • Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 • Компанія не несе відповідальності за затори на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
 • Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу.
 • Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
 • Проживання в готелях категорії 2-4 *.
 • Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері.
 • Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. 
 • Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай/каву або інші напої. 
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми - 20 осіб. 
 • Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи до супермаркетів «Теско» або інших торгівельних закладів, якщо це не вказано в програмі туру. 
 • При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.
  Дорослі: Діти до 12 років:
Специальная стоимость при бронировании пакета экскурсий: 275 € 255 €
При бронировании за 8 недель: 295 € 275 €
Базова вартість туру: 325 € 300 €

АКЦІЯ "Раннє бронювання екскурсій"
Базова програма + "Кораблик в Будапешті", "Флоренція", "Вілла д`Есте"
275 EUR + 80 EUR

АКЦІЯ "Подорож для батьків"
При бронюванні туристів старше 50 років - додаткова знижка 10 євро до вартості кожного туру.

Умови ануляції туру:
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 30 днів до заїзду - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 20 днів до заїзду - утримання 10% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 15 днів до заїзду - утримання 50% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 7 днів до заїзду - утримання 75% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста менше, ніж за 7 днів до заїзду - утримання 100% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туроператора через відсутність мінімально необхідної кількості осіб для виконання туру або через вплив зовнішніх обставин, а саме - пандемії COVID-19 - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;

Умови оплати:
- 10% передоплати від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента при бронюванні Туру;
- 50% від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента за 21 день до початку Туру;
- повну оплату туру по Договору потрібно здійснити за 14 днів до початку туру.

УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб відбувається в індивідуальному порядку. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.
Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.
Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер і не є публічною офертою.
Олена Алійник
Посада Менеджер з продажів
Email resort@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227-33-88; 581-56-28; (099) 222-77-04; (093) 365-78-91
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
 • проїзд комфортабельним автобусом з Києва по маршруту;
 • розміщення в готелі категорії 2-3* (5 ночей);
 • 5 сніданків в готелях;
 • супровід керівником групи;
 • екскурсії згідно програми.
 • особисті витрати;
 • додаткові екскурсії;
 • вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
 • проїзд громадським транспортом;
 • медичне страхування;
 • туристичний збір в готелях - 10 євро;
 • використання навушників на екскурсіях - 6 євро;
 • оформлення візи при необхідності.

Залишити відгук

Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product