Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація
1 USD - 27.8 грн
1 EUR - 30 грн

Прага, Дрезден і Берлін: яскраві вихідні!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 5
Країна Німеччина, Чехія
Місто виїзду Київ
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Прага - Дрезден - Берлін - Потсдам* - Київ
Тип туру Автобусні тури з Києва


В ПРОГРАМІ:

ПРАГА - наповнена легендами та історіями столиця Чехії
БЕРЛІН - місто-воїн з душею трубадура
ДРЕЗДЕН - місто з непростою долею і чудовою архітектурою
  

День 1: 
11.30 Збір групи на Південному залізничному вокзалі м. Київ. Виїзд з Києва о 12.00 від Південного терміналу залізничного вокзалу. Проходження прикордонного контролю. Нічний переїзд в Прагу.
День 2: ПРАГА
Після 10.00 прибуття в Прагу. Сніданок в кафе міста (оплачується самостійно за бажанням).

Запрошуємо на екскурсію по Старому місту "Серце Праги" (у вартості).

Старе місто - це найстаріший район Праги і її історичний центр. Ми вирушимо на прогулянку від Порохових воріт - це єдиний елемент кріпосних стін, який зберігся до наших днів. Звідси починається Старе місто, а також так званий королівський шлях, яким проїжджав майбутній король до Празького граду - місця своєї коронації. Звідси ж бере свій початок вулиця Целетна, яка нас приведе на найвідомішу площу Праги - Староміську, де знаходяться собор Св. Миколи, Тинський храм і легендарний годинник Орлой - символ міста. Ми прогуляємося по Староміській площі, почуємо легенди та історичні подробиці, побачимо парад дерев'яних фігурок в Орлої на Ратуші, який щогодини збирає десятки туристів. Ви дізнаєтеся, хто такий майстер Ян Гус, пам'ятник якому прикрашає центр Староміської площі, і чим він був видатним для чеського народу.

Далі ми прогуляємося через купецький двір Унгелт, де проживали заїжджі середньовічні торговці різних народностей та віросповідань, і де Ви дізнаєтеся походження і значення чеського слова «підводник». Старе місто може ще похвалитися і найстарішим в середній Європі університетом - Карловим, через який ми пройдемо, і прийдемо на Карлів міст, який, як і університет, носить ім'я свого засновника, короля Карла IV. Міст розділяє Старе місто від Малої Сторони. Карлів міст - це просто галерея під відкритим небом, пішохідний міст, який прикрашають статуї святих, пов'язаних з безліччю легенд. На мосту потрібно обов'язково загадати бажання.

Поселення в готель. Відпочинок і вільний час. Увага! Переміщення по Празі після поселення в готель - на громадському транспорті.

Для того, щоб повністю пізнати Прагу, потрібно побачити і другу її частину. Запрошуємо на екскурсію «ПРАЗЬКИЙ ГРАД і ГРАДЧАНИ» (додатково: 15 євро - дорослі; діти до 12 років - 10 євро). Празький град, де розташовується резиденція президента Чехії, оточений фортечними мурами з бійницями і баштами. Однак, на відміну від всіх інших місць проживання діючих правителів, саме Празький Град вважається найбільшою резиденцією і одночасно найбільшим замком в світі. Тому побувати в Празі і не відвідати це місце - непробачний "злочин".
На території Празького граду Ви зможете побачити собор св. Віта, Старий королівський палац з Владиславським залом, базиліку Святого Георгія і Золоту вуличку, де згідно з легендою середньовічні алхіміки намагалися зробити золото і Філософський камінь для імператора Рудольфа II і де також жив Франц Кафка. З висоти стін Празького граду Ви зможете оцінити прекрасний вид на панораму Праги і зробити незабутні фотографії.

20.00 Перший день в Празі завжди самий насичений і наповнений враженнями. Щоб гідно завершити його варто здійснити захоплюючу прогулянку на кораблику по Влтаві з ВЕЧЕРЕЮ (додатково: дор. - 30 євро: діти - 25 євро). Тим більше, що це не тільки красиво, але і смачно: Вас чекає прекрасна вечеря (шведський стіл) і пиво/вино в необмеженій кількості! Екскурсія на кораблику по річці Влтаві - це приємна, легка і розслаблююча екскурсія. Під шум легких хвиль з келихом пива або чаркою бехеровки Ви побачите вже знайомі Вам пам'ятки з зовсім іншого ракурсу. Під час річкової «прогулянки» Вам відкривається неповторна панорама берегів Влтави. Серед них застиглі на Карловому мосту скульптури, красивий собор святого Віта, золота корона народного театру, що знаходиться на Петршинському пагорбі празька «Ейфелева» вежа, і, звичайно ж, храм святого Миколая.

Нічліг. 
День 3: ДРЕЗДЕН
Сніданок у готелі. Виселення з готелю. Переїзд в Дрезден.

Оглядова екскурсія по місту "Спалений та відроджений" (екскурсійний збір: дор. - 10 євро, діти - 5 євро).

Аристократизм і життєву силу Дрездена Ви відчуєте відразу при зустрічі з "перлиною Саксонії"! У супроводі гіда Ви прогуляєтеся по вузьких вуличках Старого міста і відвідаєте центральний собор - знамениту Frauenkirche. Тут в гучній луні своїх кроків і в урочистих звуках органу ви почуєте цілу історію життя - історію про те, як відроджувався цей собор протягом 17 років ...
Відвідаєте Цвінгер: тут за шумом фонтанів Ви почуєте гул балів, шепіт придворних дам, захоплюючі історії з життя вищого світу Європи XVIII століття... Ну і, звичайно, всесвітньо відома Дрезденська картинна галерея, яка знаменита своєю колекцією творів європейських художників 15-17 століття, шедеврами таких майстрів, як Тиціан, Джорджоне, Ван Дейк і багатьох інших. Перлиною колекції, безсумнівно, є «Сикстинська Мадонна» ( «Sixstinische Madonna») Рафаеля.

 
Вільний час в місті.
Можливе відвідування Дрезденської картинної гелереї - "Галереї старих майстрів" з гідом (додатково: 20 євро - дорослий / 10 євро - дитина).
Не тільки поціновувачі мистецтва, а й просто відпочиваючі в Дрездені, обов'язково повинні відвідати картинну галерею «Старі Майстри». Тут зібрані найкращі твори великих художників 15 та 18 століть. Не секрет, що багато художників минулих часів вкладали свою душу в полотна, і тому буквально кожна картина мовчазно зберігає свої власні таємниці. Особливий інтерес у туристів викликає твір Рафаеля - картина «Сикстинська Мадонна». Складно уявити собі, але в 2012 році «Сикстинській Мадонні» виповнилося 500 років! Крім того, під час екскурсії ми познайомимося з творами знаменитого Рембрандта, помилуємося шедеврами Рубенса, розгадаємо загадки Тиціана, і отримаємо задоволення від робіт Джорджоне.

Рекомендуємо екскурсію "Дивовижні творіння природи або саксонська Швейцарія" (додатково: дор. - 30 євро, діти - 25 євро).
Саксонська Швейцарія припаде до смаку всім, хто захоплюється унікальними витворами природи. Адже саме тут Ви зможете побачити дивовижні утворення, виточені з пісковикових скель. Ми піднімемося на оглядові майданчики, з яких відкривається казковий вид на долину річки і на «ліс зі скель». Одним з визначних пам'яток цих місць є стародавній міст, пройтися по якому зможуть тільки найсміливіші. Також в ході екскурсії ми зможемо відвідати старовинну резиденцію Августа Сильного і побачити палацово-парковий ансамбль, який прекрасно зберігся, створений ще у 18 столітті.

АБО в зимовий період екскурсію "Мейсен - народження порцеляни" (додатково: дор. - 25 євро, діти - 20 євро).
Дуже часто перша асоціація, яка виникає при згадці міста Мейсен, це знаменитий фарфор. І це неспроста! Адже саме в Мейсені розташована знаменита Мануфактура, яка протягом десятків років виробляє вишуканий посуд з найтоншого фарфору. Ми зможемо відвідати виробництво і на власні очі побачити весь процес.

Але крім цього Мейсен є дуже красивим і затишним містечком, зразком німецької забудови, з впорядкованими вулицями, червоними черепичними дахами і навіть власним сажотрусом! Головна визначна пам'ятка міста - замок Альбрехтсбург. Піднятись до замку можна двома шляхами: пройти по вузьких і заплутаних вуличках або подолати 111 сходинок. Цікаво, хто зважиться перевірити, чи правильно вказано кількість сходинок?

Увага! Можливе проведення тільки однієї екскурсії при наборі групи не менше 20 осіб.
 

Переїзд в транзитний готель на території Німеччини. Поселення в готель. Нічліг. 
День 4: БЕРЛІН
Сніданок. 

Запрошуємо на пішохідну екскурсію по Берліну (у вартості). УВАГА! Пересування по Берліну здійснюється на громадському транспорті!

За останні сто років не дуже багато змінилося в АТМОСФЕРІ міста. Візуально, звичайно ж, Берлін зазнав величезних змін, був майже повністю зруйнований, потім відновлений, розділений на 2 частини. Потім на місці колишніх пустирів виросли хмарочоси. Але атмосфера міста залишилася. Атмосфера жаги до життя в хорошому сенсі.
Берлін вважається «підручником історії в камені». І це дійсно так. Гармонійне поєднання старовинних вулиць і сучасних будівель надає йому особливого шарму ... Знамениті Унтер-ден-Лінден, Бранденбурзькі ворота, Рейхстаг, Берлінський кафедральний собор, замок Шарлоттенбург... Але все ж головна міська пам'ятка - це життя, що вирує на вулицях столиці Німеччини. Як співається в старій німецькій пісні, "Берлінське повітря - немає краще його аромату".

Вільний час в Берліні для відвідування музеїв, Зоопарку та інших пам'яток.

Запрошуємо на пішохідну екскурсію по Потсдаму з відвідуванням палацу Сан-Сусі (виконується на громадському транспорті) (додатково: дор. - 27 євро, діти - 20 євро + вхідні квитки в Палац).
Дуже часто при розмові про Потсдам виникає одна асоціація - палац Сан-Сусі. І дійсно, складно заперечувати пишність резиденції Фрідріха Великого: чудові прикраси залів, розкішний парк, виноградні тераси ... Але крім цього в Потсдамі є що подивитися. Під час екскурсії ми відвідаємо Палац Цецилії-хоф, де проходила зустріч «Великої трійки», глав трьох держав в липні-серпні 1945 року (Потсдамська конференція). Проїдемося по «шпигунському мосту», який раніше знаходився на кордоні між Західним Берліном і НДР і де за часів «холодної війни» відбувався обмін шпигунами. Заглянемо в Голландський квартал в центрі міста, побудований на початку 18 століття для голландських майстрів... А найголовніше, ми почуємо багато історій про те, чому Фрідріх переховувався від світу, чому в архітектурі присутні містичні символи і чи дійсно в Потсдамі тече життя «без турбот»...

Увечері запрошуємо на пішохідну екскурсію з гідом "Вечірні вогні Берліна" (додатково: дор. - 15 євро, діти - 10 євро).

Берлін - місто особливо помітних контрастів, які ще яскравіше виражені у вечірньому світлі. Контрастним буде і наш маршрут по вечірній столиці: останки берлінської стіни, нацистське минуле на меморіалі Топографія терору і сучасна архітектура Потсдамської площі в сяйві нічних вогнів. Ви побачите площу Марлен Дітріх - центральне місце подій знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, Бульвар Зірок кіно, дивовижний купол Sony-центру, схожий на вершину гори Фудзіяма, музей Лего, Берлінську Філармонію.

Після 21.00 - від'їзд з Берліна. Нічний переїзд до Києва.
День 5: Вдома завжди чекають!
Прибуття до Києва після 21.00.

 

ІНШІ ТУРИ до НІМЕЧЧИНИ, ПОШУК ВСІХ ТУРІВ і ДЕТАЛЬНІ ЦІНИ  ТУТ

ГАРЯЧІ ТУРИ ТУТ

МОЖЛИВІСТЬ ПРИДБАТИ ТУР В КРЕДИТ ТУТ 

ВСІ НОВИНИ СЕЛЕНИ, ЗВІТИ про ПОДОРОЖІ, ЦІКАВІ ФАКТИ – на НАШІЙ СТОРІНЦІ в FACEBOOK: Селена-тур


УВАГА! ВАЖЛИВО!    

 • Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування, та/або послуг гіда та/або резервації, та/або вартості паркування/стоянки/в'їзду автобуса на території об'єктів.
 • Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено.
 • Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 • Компанія не несе відповідальності за затори на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
 • Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу.
 • Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
 • Проживання в готелях категорії 2-4 *.
 • Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері.
 • Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. 
 • Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай/каву або інші напої. 
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми - 20 осіб. 
 • Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи до супермаркетів «Теско» або інших торгівельних закладів, якщо це не вказано в програмі туру. 
 • При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.
  Дорослі: Діти до 12 років:
Раннє бронювання за 8 тижнів: 155 € 130 €
Базова вартість туру: 170 € 145 €
Умови ануляції туру:
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 30 днів до заїзду - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 20 днів до заїзду - утримання 10% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 15 днів до заїзду - утримання 50% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 7 днів до заїзду - утримання 75% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста менше, ніж за 7 днів до заїзду - утримання 100% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туроператора через відсутність мінімально необхідної кількості осіб для виконання туру або через вплив зовнішніх обставин, а саме - пандемії COVID-19 - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;

Умови оплати:
- 10% передоплати від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента при бронюванні Туру;
- 50% від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента за 21 день до початку Туру;
- повну оплату туру по Договору потрібно здійснити за 14 днів до початку туру.

УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб відбувається в індивідуальному порядку. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.
Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.
Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер і не є публічною офертою.
Кузнец Яна
Посада Менеджер з продажів
Email kiev@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227-33-88; (044) 581-56-28; (099) 222-77-04; (093) 365-78-91
Skype k3240491kjo
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
 • проживання в готелях 2-4 * - 2 ночі;
 • екскурсії за програмою;
 • супровід керівником групи.
 • особисті витрати;
 • додаткові екскурсії;
 • медичне страхування;
 • туристичний збір готелях - 5 євро;
 • оформлення візи при необхідності.

Залишити відгук

Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product