Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація
1 USD - 28.8 грн
1 EUR - 33.75 грн

Спокуси Європи: Берлін, Амстердам, Гамбург!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 7
Країна Німеччина, Нідерланди, Польща
Місто виїзду Київ
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Варшава - Берлін - Гослар - Амстердам - Гамбург - Любек* - Вроцлав - Київ
Тип туру Автобусні тури без нічних переїздів

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ при виїзді з КИЄВА! Проїзд по маршруту повністю включений у вартість.

 
День 1:  Дорога, дорога, ти знаєш так багато!
Виїзд з Києва о 07.00 від Південного терміналу залізничного вокзалу. Проходження прикордонного контролю. Переїзд в Варшаву. Пізнє поселення в готель в Варшаві. Вільний час в місті. Нічліг.
День 2: Історії ВАРШАВИ
Сніданок у готелі. Виселення.

Запрошуємо на оглядову екскурсію по Варшаві «Чарівна Пані Варшава» (у вартості).
Старе місто Варшави - це унікальне для відвідування місце відразу з кількох причин. По-перше, це об'єкт ЮНЕСКО. А по-друге, будинки, які виглядають як-ніби їм сотні років, насправді дбайливо відновлені після Другої світової Війни, коли Варшава тричі була стерта з лиця землі. Так, цінителі історії не відчують тут пил століть, але зате кожен камінчик просто кричить про любов до своєї батьківщини, про дбайливе ставлення до свого минулого, про неймовірну спрагу життя і любові до прекрасного. Під час екскурсії ми почуємо історію Старого міста та історію виникнення Варшави, побачимо Замкову площу і Королівський палац, подивимося Ринкову площу зі знаменитою скульптурою русалки, оцінимо давні міські стіни і Барбакан, помилуємося палацами знаті і почуємо багато-багато цікавого.

Рекомендуємо додаткову екскурсію "Шлях Шопена" з відвідуванням нового інтерактивного музею Шопена (15 євро - дорослі / 5 євро - діти). 
Створений у 2010 році до 200 - річчя від дня народження композитора, музей розташований в реконструйованих інтер'єрах Замку Острозьких у Варшаві. Це мабуть найсучасніший та найдивовижніший біографічний музей в світі. Завдяки новітнім технологіям гості музею зможуть побачити не тільки варшавський будинок композитора, а й інтер'єри XIX століття, кімнати Шопена в селі Желязова Воля, а також послухати музику Шогена і навіть відчути запах фіалок, квітів, які композитор дуже любив і завжди тримав у себе в будинку в Парижі.

А також рекомендуємо відвідати резиденцію королів, візитну картку Варшави - Королівський палац (20 євро - дорослі, 5 євро - діти).
Королівський палац побудував король польський і великий князь литовський Сигізмунд Ваза в 1598-1618 роках на місці замку мазовецьких князів. Палац був споруджений на штучному підвищенні в формі п'ятикутника. Споруда виділяється 60-метровою вежею. Нині Королівський палац служить музеєм. У ньому є кілька оглядових залів: Зал Ради, Великий зал, Овальна галерея, Мармурова кімната, передпокій перед Великим залом, Кімната для конференцій, Лицарський зал, Тронний зал. У музеї знаходяться експозиції різних періодів. Живопис представлений ​​пейзажами Варшави, портретами відомих особистостей Польщі, роботами Стробла, Смуглевича, Кауффманна, особливе місце займають картини Рембрандта «Вчений за пюпітром» і «Дівчина в капелюсі».

Від'їзд з Варшави. Переїзд в транзитний готель на території Польщі або Німеччини. Поселення в готель. Нічліг.
День 3: Легенди Берліну
09.00 Сніданок у готелі. Виселення. Переїзд в Берлін.

Запрошуємо на оглядову екскурсію "Перемоги і поразки Берліну" (у вартості).
Берлін ... Це місто для кожного має різне значення. Хтось пам'ятає військові паради і прапор над Рейхстагом, хтось мріє потрапити в одні з кращих музеїв Європи, хтось прагне зануритися в атмосферу молодої відчайдушності і нігілізму, властивої Берліну зараз. Берлін гине і відроджується, один з лідерів на світовій політичній та культурній аренах, завжди новий, різний і непередбачуваний. Він обов'язково потребує окремого знайомства! 

Берлін вважається «підручником історії в камені». І це дійсно так. Гармонійне поєднання старовинних вулиць і сучасних будівель надає йому особливого шарму ... Знамениті Унтер-ден-Лінден, Бранденбурзькі ворота, Рейхстаг, Берлінський кафедральний собор, замок Шарлоттенбург ... Але все ж головна міська пам'ятка - це життя, що вирує на вулицях столиці Німеччини. Як співається в старій німецькій пісні, "Берлінське повітря - немає краще його аромату".


Вільний час в Берліні. 
Запрошуємо на невелику екскурсію до Рейхстагу «Великий і жахливий» (додатково: 10 євро - дорослі; 5 євро - дит.).
Рейхстаг - це велична будівля німецького парламенту, що стала прикладом імперської архітектури. Він знаходиться в самому центрі Берліна. Побудований понад 100 років тому тепер він став символом нової держави з багатовіковою історією. З оглядового майданчика усередині купола Рейхстагу, куди відвідувачі можуть піднятися з даху-тераси по двом рампах, відкривається захоплююча дух панорама Берліна. Остання масштабна реконструкція будівлі Рейхстагу почалася в 90-х роках 20 століття під керівництвом британського архітектора Нормана Фостера.
Рейхстаг був офіційно відкритий після реконструкції 19 квітня 1999 року. За цей проект, загальна вартість якого склала 600 млн. марок, Фостер був удостоєний Прітцкерівської премії. Архітектор зумів одночасно зберегти історичний величний вигляд будівлі і при цьому створити приміщення для сучасного парламенту. Загальна площа будівлі парламенту становить понад 60 000 кв. м. Купол Рейхстагу має діаметр 40 метрів, його висота складає 23,5 м., вага 1 200 тонн. Варто подивитися також і Стіну пам'яті в Рейхстазі, яка є для всього світу символом перемоги над фашизмом. Більшість написів, зроблених радянськими воїнами на стінах Рейхстагу, можна побачити там і до цього дня. 

Від'їзд з Берліна. Переїзд до міста Гослар. 

Запрошуємо на вечірню пішохідну екскурсію по Гослар (додатково: дор. - 15 євро, діти - 10 євро).
Екскурсія "Імператорське місто Гослар з шахтарськими традиціями", в ході якої ми дізнаємося про шахту Раммельсберг, легенду про лицаря Рамі і його дружину Госе, оглянемо фасади фахверкових будинків патриціїв, бюргерів, будинок Сіменсів, квартал шахтарів, Велику і Малу богадільні. Ми послухаємо гру карильйона в будівлі Кайзерхауз з процесією фігур, які розповідають про працю гірників, відвідаємо затишні двори з майстернями і виробами ручної роботи, оглянемо імператорську резиденцію - пфальц (зовні).

Від'їзд з Берліна. Переїзд в транзитний готель на території Німеччини або Нідерландів. Пізнє поселення в готель. Нічліг.
День 4: Секрети Амстердама
08.00 Сніданок у готелі. Виселення. Переїзд в Амстердам. 

Запрошуємо на оглядову пішохідну екскурсію по Амстердаму "Місто спокус" (у вартості).

Голландці славляться своїм дбайливим ставленням до історії, і центр Амстердама є свідченням цього трепетного ставлення. Крізь яскраві сучасні вулиці виразно проглядає унікальне, самобутнє середньовічне місто. Ми будемо раді розповісти Вам амстердамські історії та легенди, різні версії створення Амстердама, ознайомити Вас з історією розвитку міста - включаючи такі історії XX століття, як легалізація легких наркотиків і проституції.
Оглядова екскурсія включає в себе огляд всіх головних визначних пам'яток Амстердама - таких, як Королівський палац, Нова та Стара церкви, Біржа Берлаге, Центральний вокзал, Чайна-таун і Капела святого Олофа, дворик сестер-бегінок і найстаріші будинки Амстердама, підпільна католицька церква та багато іншого ... Крім відомих «туристичних» вулиць Вас чекають цікаві провулочки, заховані між химерних амстердамських будинків.

Вільний час в місті.
Не можна побувати в Амстердамі і не побачити легендарні млини. Запрошуємо на екскурсію "Млини Голландії" (додатково: 40 євро - дор. / 25 євро - діти).

Селище Заансе-Сханс - рукотворний пам'ятник вітряних млинів. Шість справжніх млинів стоять і функціонують на річці Заан. Перший - маслодавільний, де отримують масло з лляного насіння та арахісу. Другий, під назвою «Кішка», перемелює природні матеріали для фарб і виготовляє порох. Третій млин - лісопильня, а четвертий переробляє гірчичне насіння та виробляє популярну заанську гірчицю. Після огляду млинів - похід на сироварню, де виробляють легендарний і, разом з тим, цілком доступний сир «Гауда». Ви побачите, як його виготовляють, а також зможете відразу покуштувати та придбати головний голландський продукт!

Є ще на річці Заан майстерня по виточенню дерев'яних черевиків - кломпів або по-іншому кломпенів. Історія їх носіння в Голландії виникає з часів середньовіччя до наших днів. Як тільки ми під'їдемо до мініатюрного рибацького містечка Волендаму, то відразу побачимо десятки, ні, сотні катерів і човнів, шхун і яхт з білими і помаранчевими вітрилами, в волендамській бухті. Волендам - ​​місто рибне, розташоване на озері Айселмер і аукціони вугра і оселедця, особливо в травні-червні і у вихідні, явище тут буденне. Вас навчать, як по-голландськи правильно їсти оселедець! Їсти його треба без хліба і без голови - одним махом, опускаючи насамперед хвіст до рота!

Ви побачите місцевих жителів в національних костюмах на довжелезних волендамських пірсах. На жінках - кофти в складку, в синю або чорну смужку, поверх семикольорової спідниці, званої «зевенклріге рок». Але найхарактернішою рисою костюма є головний убір: він майже повністю закриває обличчя і нагадує подобу середньовічного шолома. Чоловіки носять короткі куртки зі срібними гудзиками, стягнуті в талії, пишні чорні панталони і круглі капелюхи. Ми прогуляємося по акуратному, маленькому, але самодостатньому містечку, з фірмовими зеленими дерев'яними будиночками, крихітними каналами і безліччю рибних ресторанів, де ви обов'язково скуштуєте вугра.

Від'їзд з Амстердама. Переїзд в транзитний готель на території Німеччини.
День 5: ГАМБУРГ і казки ЛЮБЕКА
08.00 Сніданок у готелі. Переїзд в Гамбург.

Запрошуємо на екскурсію "Слава Ганзейського міста" (екскурсійний збір: дор. - 15 євро, діти - 10 євро).

Гамбург - найдавніше в Німеччині місто з тисячолітньою історією. У 8-му столітті в гирлі річки Альстер виникло поселення, потім тут побудували фортецю Хаммабург, звідси пішла назва міста Гамбург. В даний час, поряд з Берліном і Бременом, Гамбург має статус федеральної землі ФРН. Його блискуче історичне минуле відображено в офіційній назві - Вільне і Ганзейське місто Гамбург.
 
Сьогодні Гамбург - це величезний мегаполіс з прекрасними архітектурними пам'ятками, університетами, театрами, парками, виставковими центрами. У Гамбурзі проживає близько 1.8 млн жителів. Це 2-е за величиною місто в Німеччині та 6-е в Європейському союзі. Морський порт Гамбурга є найбільшим портом Німеччини і входить в десятку найбільших контейнерних портів світу. Сьогодні Гамбург входить в десятку найкрасивіших і найвідвідуваних міст Німеччини. 
 
Гамбург пропонує своїм гостям: розкішні зразки мистецтва і культури, унікальні музеї, гучні мюзикли, чудові театри - тут є все для розваги самої вимогливої ​​публіки. Відмінні ресторани з морепродуктами, покупки класу "люкс", запальне нічне життя і безліч історичних пам'яток - спадщина 1200-річної історії міста. Гамбург - місто-космополіт, він молодий, сучасний, привабливий і в той же час суперечливий. Головне - він нікого не залишає байдужим. Його приваблива краса запам'ятовується та вражає. Його грандіозність та розмах нестримні та романтичні. Той, хто побуває в Гамбурзі - побачить неповторно прекрасне місто і не забуде цю поїздку, навіть якщо часу було обмаль і північна мінлива погода змінила плани прогулянки.

Вільний час в Гамбурзі.
Запрошуємо на виїзну екскурсію "Марципанове місто Любек" (додатково: дор. - 40 євро; дит - 25 євро).

Ганзейське місто Любек унікальне: це поки єдине Північноєвропейське місто, весь історичний центр якого був оголошений частиною Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Центр Любека став для сучасних європейців живим пам'ятником середньовіччя - адже він зберігся протягом століть без змін і руйнувань. Цій обставині багато в чому сприяло рішення, прийняте владою Любека ще в XII столітті. Після низки пожеж всі будинки в місті стали будуватися з обпаленої цегли. Завдяки цьому приголомшливі готичні будівлі міста з неповторними гострими шпилями і склепіннями збереглися до цих пір.
 
Символом Любека стали Гольштинські ворота з двома симетричними загостреними баштами, які були зведені як частина міських укріплень в 1478 році. Їх будівництво було обумовлено не тільки обороною міста, а й питаннями престижу, демонстрації високого становища Любека в Ганзейському союзі. Вражає товщина стін - до 3.5 м. Проте ворота втратили оборонне значення вже через сто років, але залишилися символом міста і чудовим пам'ятником архітектури в стилі "цегляна готика". Над Гольштинськими воротами на латині написано напис: Concordia Domi Foris Pax - Згода всередині, світ зовні. Сьогодні в цих приміщеннях розташований Історичний музей.

Любек також часто асоціюється з марципанами. У 1405 році через облоги в місті був страшний голод. У міських коморах не було ні грама муки. Існує легенда, згідно з якою розлючені пекарі вирішили випекти хліб з мигдалю з цукром. Так був винайдений марципан, який згодом прославив кондитерів Любека. Однією з відомих пам'яток Любека є Салон марципанів в «Café Niederegger», розташований навпроти ратуші в центрі міста. Відвідувачі кафе можуть безпосередньо поспостерігати за процесом створення химерних фігурок і насолодитися смаком «білого золота».

Повернення в Гамбург. Від'їзд до Польщі, переїзд в транзитний готель. Поселення в готель. Нічліг.
День 6: Гноми Вроцлава і замок Ксенж
Сніданок в готелі. Виселення.

Виїзд на оглядову екскурсію по Вроцлаву "Польська Венеція" (у вартості).
Вроцлав - столиця Нижньої Сілезії, «священна квітка Європи». Це «польська Венеція», розташована на 12 островах річки Одер, з'єднаних між собою 117 мостами. Найстарша частина міста - острів Тумський - «вроцлавський Ватикан». Кафедральний собор святого Яна Хрестителя. Архітектурний ансамбль Вроцлавського університету. Пам'ятник ... голому Студенту. Площа Ринок: яскраві «пряникові» будиночки - жоден з них не схожий на інший.  Різнобарвна бруківка, фонтани, затишні кафе і ресторанчики...

У дитячу мрію кличуть не тільки міні-палаци з квітучими балконами, а й краснолюдки - повноправні мешканці Вроцлава, його охоронці і талісмани. Їх можна зустріти в найнесподіваніших місцях. Ось ... дивіться! ... на одному з мостів через Одер маленький краснолюдок пере у річці свої речі. А ось в центрі міста усміхнений малюк скромно примостився на одній з лавок... Відчайдушний сміливець підіймається вгору по ліхтарю. У кожного з них - своє ім'я та своя цікава історія... 

Після прогулянки Вроцлавом запрошуємо на екскурсію в таємничий замок Ксенж (додатково: дор. - 25 євро, діти - 15 євро).
Ксенж - це подорож в казку. Старовинний замок розкинувся на високому пагорбі, серед густого лісу. Тут легко уявити собі Сплячу Красуню, приховану в одній з кімнат стародавньої частини; прекрасного принца, який пробирається на вірному коні через густі зарості; чаклунку, що схилилася над казаном в глибоких підземеллях .... Існує думка, що саме Ксенж став прототипом знаменитого замку короля Людвіга в Баварії. Ми прогуляємося по великій території маєтку; подивимося на прекрасні сади, розбиті на терасах навколо замку; обов'язково оцінимо внутрішнє оздоблення, а самі безстрашні зможуть спуститися в глибокі та таємничі підземні ходи.

Повернення до Вроцлава. Від'їзд до Кракова. Поселення в готель. Нічліг.
День 7: Повернення додому.
07.00 Ранній сніданок в готелі. Звільнення номерів, виселення з готелю. Переїзд в Україну.
15.00 Орієнтовний час прибуття до Львова.
23.00 Орієнтовний час прибуття до Києва.

УВАГА! ВАЖЛИВО!   

 • Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування, та/або послуг гіда та/або резервації, та/або вартості паркування/стоянки/в'їзду автобуса на території об'єктів.
 • Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено.
 • Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 • Компанія не несе відповідальності за затори на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
 • Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу.
 • Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
 • Проживання в готелях категорії 2-4 *.
 • Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері.
 • Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. 
 • Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай/каву або інші напої. 
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми - 20 осіб. 
 • Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи до супермаркетів «Теско» або інших торгівельних закладів, якщо це не вказано в програмі туру. 
 • При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.
  Дорослі: Діти до 12 років:
Стоимость тура по Акции Раннее бронирование экскурсий: 295 € 275 €
Раннее бронирование за 8 недель до выезда: 330 € 310 €
Базова вартість туру: 355 € 335 €

Акція "Раннє бронювання екскурсій"
Базова програма + "Млини Голландії", "Гослар", "Марципанове місто Любек"
Дорослий: 295 EUR + 95 EUR
Дитина: 275 EUR + 60 EUR

Умови ануляції туру для бронювань, які були здійсненні під час карантину:
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 30 днів до заїзду - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 20 днів до заїзду - утримання 10% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 15 днів до заїзду - утримання 50% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 7 днів до заїзду - утримання 75% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста менше, ніж за 7 днів до заїзду - утримання 100% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туроператора через відсутність мінімально необхідної кількості осіб для виконання туру або через вплив зовнішніх обставин, а саме - пандемії COVID-19 - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;

Умови оплати:
- 10% передоплати від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента при бронюванні Туру;
- 50% від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента за 21 день до початку Туру;
- повну оплату туру по Договору потрібно здійснити за 14 днів до початку туру.

УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб відбувається в індивідуальному порядку. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.
Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.
Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер і не є публічною офертою.
Кузнец Яна
Посада Менеджер з продажів
Email kiev@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227-33-88; (044) 581-56-28; (099) 222-77-04; (093) 365-78-91
Skype k3240491kjo
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
 • проїзд комфортабельним автобусом з Києва по маршруту;
 • розміщення в готелях категорії 2-3 * (6 ночей);
 • сніданки;
 • супровід керівником групи;
 • екскурсії згідно програми;
 • гарний настрій і яскраві враження!
 • вх. квитки в екскурсійні об'єкти;
 • проїзд громадським транспортом;
 • додаткові екскурсії;
 • медичне страхування;
 • туристичний збір в готелях - 10 євро;
 • для власників НЕ біометричних паспортів - оформлення візи.

Залишити відгук

Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product