Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація
1 USD - 28.8 грн
1 EUR - 33.75 грн

Скарби Бессарабії: Вилкове, Аккерман, Шабо та море!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 3
Країна Україна
Місто виїзду Київ
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Одеса - Приморське - Вилкове - Шабо - Білгород-Дністровський - Київ
Тип туру Тури з відпочинком на морі
Багатоденні тури Україною
Автобусні тури з Києва
Всі тури по Україні
Тури на День Незалежності 2020
Запрошуємо в цікаву подорож по Бессарабії: погуляємо по улюбленій та красивій Одесі, викупаємося в Чорному морі на курорті Приморське, відвідаємо "нульовий" кілометр в дельті Дунаю, поплаваємо по знаменитих каналах Вилкового, побачимо неприступну Аккерманську фортецю та завершимо наші пригоди в дегустаційному залі Шабо за келихом смачного вина!

 

Гарантована дата виїзду - 22.08.2020!
 
День 1
06.30-07.00 Зустріч групи на станції метро «Теремки». Відправлення в тур.

Інформаційна екскурсія по маршруту Київ - Одеса. На цю нитку дороги нанизані справжні перлини: Біла Церква, Пархомівка, Умань, ресторан «Кропива». Гетьман Мазепа та юна спокусниця Мотря, графиня Браницька і ясновельможний Потьомкін, Пушкін і Єлизавета Воронцова, містичний Реріх, уманська Анжеліка - Софія Потоцька. Сюжетам цих історій позаздрить будь-який сучасний серіал!


Прибуття в Одесу. Обід (за доплату за бажанням).

Зустріч з гідом. Оглядова екскурсія «Моє місто біля моря».
Більшість з тих, хто хоча б раз побував в Одесі, запам'ятали це місто яскравим і святковим. Всесвітньо відомий Оперний театр, Приморський бульвар, платани на Пушкінській і знаменита Дерибасівська. Міська Дума, палац графа Воронцова з колонадою, пам'ятник герцогу де Рішельє. Перед Вашим поглядом відкриється чудова панорама з видом на морський вокзал, порт і знамениті Потьомкінські сходи. І, звичайно ж, море, яке, як відомо завдяки Утьосову, - саме синє у світі...

Відправлення в Приморське. Поселення на базі відпочинку в номери туристичного класу зі зручностями в номері. За бажанням - вечеря (за дод. плату).
Приморське Кілійського району знаходиться в 15 кілометрах від відомого туристичного центру Вилкове і розташоване в Дунайському біосферному заповіднику. Порівняно недалеко від с. Приморське знаходиться місце впадання Дунаю в Чорне море. Відпочинок в Приморському має свої переваги. Це і віддаленість від великих населених пунктів, демократичні ціни. Село Приморське лежить на широті відомих кримських місць відпочинку Міжводне і Чорноморське. У порівнянні з іншими місцями відпочинку в Одеській області в Приморському влітку повітря і вода прогріваються швидше. За рахунок віддаленості від великих міст тут не так багатолюдно, як в інших місцях відпочинку.

Вечірнє купання в морі за бажанням. Нічліг.  
День 2
Сніданок.

Запрошуємо на велику екскурсію по Вилковому та дельті Дунаю (у вартості).
Спочатку ми вирушимо на пішохідну екскурсію по старій частині міста з відвідуванням єриків - каналів (вулиць) Української Венеції - близько 1 години.
Далі вирушимо на водну екскурсію по дельті на обладнаному прогулянковому судні по території Дунайського біосферного заповідника з відвідуванням заповідного узмор'я. Здійснимо висадку на косі на «0 КМ Дунаю» (пам'ятник початку відліку Дунаю).

Екскурсія по заповідному узмор'ю, відвідування оглядової вишки. Знайомство з культурою природокористування в дельті, традиціями і побутом місцевого населення - 2,5 години.
Прибуття на острівну зелену стоянку «Квакенбург», де зустрічає з культурною програмою господиня острова. Пікнік на острівній туристичній стоянці «Квакенбург» з рибальською дунайською ухою, приготовленою на дров'яному вогні, риба, фіточай на травах із старовинного дров'яного самовара, відпочинок, купання (додатково 80 грн.) - 2,5 години. Дегустація вин.

17:00 Повернення в Приморське на турбазу.
Вільний час для відпочинку на морі. Вечеря (за бажанням, за дод. плату). Нічліг.
День 3
Сніданок. Виселення.

Запрошуємо на виїзну екскурсію «Південна Бессарабія» (у вартості).

Знайомство більшості мандрівників з Одещиною обмежується обласним центром, але Одеська область - найбільша в Україні 33 тис.км². І південна її частина - Бессарабія - залишається для багатьох невідомою.
На цій землі живуть болгари, молдови, румуни і навіть спадкоємці старовірів. Суміш культур створила багату палітру смаків. Баланс сонця, вітрів і вологи. Унікальний грунт і велика кількість сонячних днів у році. Нас чекають винороби, сировари, бессарабські фермери і доброзичливі місцеві жителі. Ми спробуємо і сир, і вино, і м’ясо. А разом з кулінарією пізнаємо ще й культуру цього краю. Поїхали в подорож зі смаком!

Переїзд у м. Білгород - Дністровський.
Білгород-Дністровський (Аккерман) є найстарішим містом України і входить у десятку найдавніших міст світу. Історія міста налічує понад 2500 років. За час існування воно змінило більше десятка назв (Тіра, Аккерман, Монкастро, Четате Албе, Білгород ...).

Коли на березі лиману з’являється величезна фортеця із середньовічними вежами - значить ми на місці Ми відвідаємо одну з найбільших у Європі фортець - Аккерманську. Побудували її на перетині торгових шляхів ще в 14 столітті. Тоді тут проходив так званий «молдавський шлях» - відгалуження Великого шовкового шляху. У цих місцях проходив посилання Овідій (але це не точно) і бував Пушкін (точно).

Екскурсія по Аккерманській фортеці.
Фортеця в Білгороді-Дністровському вражає своєю масштабністю та служить візитівкою і окрасою міста. Вона збудована на залишках грецького полісу в XIII – XV століттях. Місцевість у ті часи належала Золотій Орді, однак збудували фортецю вихідці з італійської Генуї. Твердиня має приголомшливий вигляд, незважаючи на поважний вік. Зараз можна побачити стіни неймовірних розмірів, темницю, цитадель, вежу головного входу.
На стінах фортеці можна помітити ядра, що встановлені у певній послідовності. Вважається, що це магічні символи друїдів. А дехто називає їх масонськими.


Далі переходимо до вина та сиру!

Відвідання єдиного в Україні Центру культури вина «Шабо» (додатково вхідні квитки та дегустація).

Знаменита курортна і лікувальна зона Шабо знаходиться в 70 км. від м. Одеси. Тут гармонійно сусідять безкрайня морська гладь Чорного моря і води Дністровського лиману. З'єднання степового повітря і м'якого морського клімату півдня України являє собою справжній еліксир здоров'я. Тут Ви зможете побачити, відчути, продегустувати, пережити, зберегти назавжди в пам'яті й відвезти із собою все, що пов'язано з вином і виноробством.
Екскурсія по «Центру культури вина Шабо» і дегустація тривалістю 2,5 год включає в себе:
Старовинний «Королівський підвал», створений понад 200 років тому французько-швейцарськими переселенцями, в якому (за переказами) був О. С. Пушкін і румунський король Карол. Древній Хересний підвал, де в дубових бочках «дорослішає» унікальне вино - сухий херес. Гігантські підземні сховища, розташовані на глибині 5 і 9 метрів під землею. Величний Коньячний двір з дубовими бочками для витримки благородних коньячних спиртів.
Унікальний Шампанський будинок для виробництва високоякісного шампанського класичним методом. Незвичайний музейний лабіринт з древніми міфами про вино. Кінозал, в якому побачите захоплюючу історію про поселення Шабо і його засновника Луї Тардане - швейцарського винороба і першого мера Шабо. Фонтан Діоніса - символ Шабо.
Дегустація проводиться в дегустаційному залі в класичній формі фахівцями. До напоїв подаються традиційні закуски для дегустації: крекери, волоський горіх, чорний шоколад.

     
Закінчимо день у «Європейській сироварні» у с. Шабо (додатково вхідні квитки та дегустація).
"Якщо в країні немає щонайменше п'ятдесяти сортів сиру і хорошого вина, значить, країна дійшла до ручки." - Сальвадор Далі.
Життєрадісний дворик, розкидані стоги сіна, веселі пластикові корівки. Далі - вольєр з кізочками, овечками і коровами, тепер уже справжніми і до того ж ручними. Тварини чисті, ситі і товариські. Вони - частина шоу під назвою «Європейська сироварня».
Тут послухаємо розповідь про виробництво, подивимось на голландське обладнання та спробуємо продукцію на дегустації. Сироварня переробляє 2 тони молока в день, сир визріває від двох місяців до року. Корови весь рік живуть на свіжому повітрі. Після занурення в нюанси виготовлення сир видається набагато смачнішим, особливо з горіхами, медом і красивою подачею. Та ще й з розповідями про те, як формувати і подавати сирну тарілку, як нарізати і з чим поєднувати.
Ідея господарів - змінити ставлення до сиру від складової частини бутерброда, з'їденого на ходу, до неспішної насолоди виглядом, смаком і запахом. Тут можна придбати з собою сиру з горіховим смаком або з прованськими травами і продовжити тренування самостійно.

Від'їзд до Києва. Прибуття після 23.00.

УВАГА!!! Вартість тура для організованих груп розраховується індивідуально. Дати виїзду - ПІД ЗАПИТ!

Керівникам та організаторам груп передбачені спеціальні бонуси - телефонуйте:
(044) 581-56-28, (050) 412-83-70, (067) 497-10-39!
  Дорослі: Діти до 12 років:
Базова вартість туру при проживанні на базі відпочинку: 2950 грн 2550 грн
Умови ануляції туру:
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 14 днів до заїзду - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 7 днів до заїзду - утримання 50% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста менше, ніж за 7 дней до заїзду - утримання 100% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туроператора через відсутність мінімально необхідної кількості осіб для виконання туру або через вплив зовнішніх обставин, а саме - пандемії COVID-19 - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;

Умови оплати:
- 10% передоплати від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента при бронюванні Туру;
- 50% від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента за 14 днів до початку Туру;
- повну оплату туру по Договору потрібно здійснити за 7 днів до початку туру.

УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб відбувається в індивідуальному порядку. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.

Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.

Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер и не є публічною офертою.
Войтех Тетяна
Посада Заступник директора
Email tatyana@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227 33 88, (050) 412-83-70, (067) 497-1039
Skype selena.tour.chernigiv
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
 • Транспортне обслуговування;
 • Проживання 2 ночі в 2-3-місних номерах зі зручностями на базі відпочинку Приморська-2;
 • Сніданки на базі;
 • Екскурсійне обслуговування по програмі;
 • Страхування;
 • Супровід представником туристичної компанії.
 • Особисті витрати;
 • Додаткове харчування;
 • Вхідні квитки та дегустації:
 • - Аккерманська фортеця: 80 грн.- дор., 40 грн. - дит.
 • - Центр Шабо - 290 грн.
 • - Європейська сироварня - 140 грн.
 • - Пікнік на «Квакенбург» - 80 грн.

Залишити відгук

Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product