Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація

Стамбул та Болгарія: бліц-тур із Києва!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 6
Країна Болгарія, Туреччина
Місто виїзду Київ, Чернівці
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Сонячний Берег - Стамбул - Велико Тирново - Київ
Тип туру Автобусні тури з Києва
Травневі свята 2021

Невідомі і знайомі куточки Болгарії, можливість покупатися на курорті Сонячний Берег, побачити національну болгарську архітектуру в місті Велико Тирново і, найголовніше, - провести два дні у Стамбулі!

День 1:
Відправляємося в путь
07.00 Виїзд з Києва (місце відправлення уточнюється в інформаційному листі перед виїздом). Переїзд по території України до Чернівців.

16:00
 
Оглядова екскурсія по місту "Чернівці - перлина Буковини". 

Чернівці - це місто, де недільний день починався з Шуберта, а закінчувався дуеллю. Тут співали кращі колоратурні сопрано, а візники сперечалися про Карла Клауса. Тут тротуари підмітали букетами троянд, а книжкових крамниць було більше, ніж кав'ярень. Протягом століть різниця націй, віросповідань, політичних поглядів не заважали чернівчанам жити в мирі та злагоді. Суміш епох, етносів, ідеологій і культур сформували неповторну еклектичну композицію міста.

Вечеря (за бажанням - за доплату).
Виїзд на кордон. Нічний переїзд у Болгарію.

День 2:
Здрастуй, море!
Прибуття на курорт Сонячний Берег. Поселення у готель. Відпочинок.

Сонячний берег - перлина болгарського Чорномор'я, один з найбільших морських курортів країни і улюблене місце відпочинку туристів. Він знаходиться у південній частині країни і розташований у красивій затоці, має форму півмісяця. У безпосередній близькості від Сонячного берега знаходяться два відомі курорти - Несебр і Святий Влас.
Пляж на курорті простягається на 8 км, а в ширину досягає понад 60 м. Пісок - чистий, дрібний і золотистий. У деяких місцях можна побачити мальовничі дюни. Вхід у море плавний, а саме море чисте, спокійне, тепле і без великих хвиль. Завдяки своїй красивій природі і м'якому клімату курорт отримав престижну відзнаку "Голубий прапор».

Найактивніших мандрівників запрошуємо відвідати екскурсії за бажанням:
 
 • Несебр - місто сорока церков  (додатково - 15 євро).
Дійсно, в Несебрі ви побачите сорок храмів, незвичайна архітектура яких поєднала в собі слов'янські та грецькі традиції. Незабутні враження від побаченого Вам гарантовані. Різгні архітектурні стилі доповнюють один одного і є справжньою цінністю серед скарбів Болгарії. Ви будете мати можливість сховатися від пекучого сонця в прохолодних залах різних музеїв у пошуках слідів багатого і романтичного минулого Несебра!
 • Традиційний «Болгарський вечір» (вх. квиток - 35 євро).
Незабутній національний вечір відкриє справжню болгарську культуру. Традиційна кухня, запальні танці і прекрасна музика подарують веселу і затишну атмосферу. Знайомство з національними традиціями відкриє всю глибину душі болгарського народу.

Відпочинок.
Нічліг.
День 3:
Знайомство зі Стамбулом!
Сніданок у готелі. Виселення. Переїзд до Стамбулу.

Це єдине місто у світі, розташоване у двох частинах світу. Тут, посередині протоки Босфор, проходить межа між Європою і Азією. Стародавній Стамбул протягом всієї своєї історії притягував до себе завойовників ідеальним географічним розташуванням і м'яким кліматом.
Столиця двох могутніх імперій - Візантійської і Османської, і зараз, як магніт, вабить неповторною красою пам'яток архітектури минулих часів. Судіть самі: Храм Святої Софії, Блакитна мечеть, численні палаци султанів, знаменитий міст, що з'єднує два величезних континенти - Європу й Азію. Про Стамбул кажуть що це "місто контрастів". І це так. Адже Азія тут - це - Європа, а от Європа - справжнісінька Азія!

З історичної точки зору, рівних Стамбулу міст немає в світі. Він відрізняється багатоколірністю і повнотою життя. Ще в 7-му столітті до н.е. його називали воротами в Малу Азію. Стамбул сучасний - це динамічне місто, де поруч з базарами і вуличними торговцями сусідять супермаркети, універмаги, хмарочоси і розкішні готелі. І хоч офіційною столицею Туреччини з 1923 року є Анкара, проте Стамбул - це серце держави, її діловий і культурний центр.

Прибуття. Поселення у готель. Вільний час у Стамбулі.

Запрошуємо на оглядову пішохідну екскурсію по центральній частині Стамбула (у вартості).

Старовинне місто відкриє нам свої секрети і таємниці. Протягом дня ви побуваєте на оглядовому майданчику Палацу Долмабахче - це символ розквіту і одночасно занепаду Османської імперії. Величезні площі, багаті матеріали, розкішне оздоблення - все свідчить про колишню міць і велич Туреччини XIX століття. Далі прямуємо в район Ортакей - одне з найулюбленіших місць місцевих жителів і туристів, розташоване на березі Босфору.

Потім відправимося до затоки Золотий Ріг. У минулі часи тут дислокувалися торгові судна візантійців і оттоманців, а також військові кораблі. Сьогодні упорядковані парки і пішохідні тротуари тягнуться вздовж берегів. Вирушимо на оглядовий майданчик П'єр Лоті, з якою пов'язана цікава історія.

Французький морський офіцер і письменник Жюльєн Віо (творчий псевдонім - П'єр Лоті), відвідавши Стамбул, залишився тут назавжди, настільки підкорило його серце це місто. Найулюбленішим місцем Лоті була невелика кав'ярня на самій вершині пагорба, з якої відкривався мальовничий вид на Босфор. Він міг годинами просиджувати в цьому місці, заворожений найпрекраснішим пейзажем. Він так часто і довго відвідував це місце, що згодом кав'ярню назвали на його честь - Pierre Loti Cafe.

Сюди приїжджають туристи з різних куточків світу, адже саме звідси можна побачити найпрекрасніші види Стамбула і Босфору.
 • Увечері пропонуємо дивовижну прогулянку на кораблику по Босфору (оплачується додатково - 25 євро).
Ми знаємо, як об'єднати знайомство з містом і прогулянку по морю в одне цікаве і романтичне дійство. Нічна екскурсія по Босфору - це ідеальна відповідь на питання: «Що робити в Стамбулі увечері?». Прогулянка уздовж берегів Стамбула на білосніжному круїзному катері включає в себе екскурсію найцікавішими місцями протоки Босфор і оригінальну розважальну програму. Турецька ніч, круїз по Босфору, вогні нічного Стамбула - годі й шукати більш вишуканого завершення першого дня в Стамбулі як для романтиків XXI століття, так і для суто практичних і ділових людей.

Повернення у отель. Нічліг.
День 4:
Таємниці Стамбула
Сніданок. Вільний час у Стамбулі.

Запрошуємо відвідати екскурсії, без яких знайомство зі Стамбулом не буде повним:
 • Айя-Софія і Цистерна Базиліка (опл. додатково: 20 євро + вх. квитки)
Храм Святої Софії - головна святиня православних християн - церква, побудована за тисячу років до храму Сан П'єтро в Римі. Купіль, в якій прийняла хрещення перша християнка Русі - княгиня Ольга, візантійські мозаїки, і вибоїни в підлозі храму від ніг вартових імператорів - до всього цього Ви доторкнетеся в четвертому за величиною храмі світу.

Зовні цей музей-собор-мечеть виглядає непомітно. Але, увійшовши всередину, більшість туристів застигає під 55-метровим куполом. За багато століть ця будівля встигла послужити православним собором, католицьким храмом і мечеттю, а також постраждати від пожеж, землетрусів і грабежів хрестоносців. Але Айя-Софія або Собор Святої Софії уцілів і зумів зберегти свої скарби. Найцікавіше, включаючи унікальні мозаїчні ікони візантійського періоду, можна побачити на верхніх галереях. Але не поспішайте підніматися, не розглянувши ісламські каліграфічні написи, гробниці султанів і архітектуру собору.

Цистерна Базиліка - одне з найромантичніших місць Стамбула - знаходиться під землею. Це водосховище віком понад 1500 років, в якому зберігався запас питної води на випадок посухи. Резервуар будували з підручних матеріалів - мармурових колон давньогрецьких храмів. Їх в Цистерні Базиліка 336, і на більшості збереглися майстерна різьба і барельєфи. Прохолодна напівтемрява, висока склепінчаста стеля, тишу порушує лише звук крапель води - тут ідеальне місце, щоб перепочити від спеки та шуму Стамбула. А приголомшливе підсвічування колонад зробить прогулянку по музею одним з найяскравіших спогадів.

 • Палац Топкапи (опл. додатково: 15 євро + вх. квитки)
Якщо доведеться обирати лише одне місце в Стамбулі - сміливо йдіть до палацу Топкапи. 400 років тут жили султани Османської імперії. І кожен наступний прагнув перевершити попередника. Палац займає понад 50 гектарів, серед його альтанок, палаців і садів можна легко загубитися на цілий день.
 
Від'їзд із Стамбула і переїзд у Болгарію. Пізнє поселення в транзитний готель. Нічліг.

День 5:
Незнайоме Велико Тирново
Сніданок у готелі. Виселення.

Переїзд у м.Велико Тирново. Екскурсія по місту і відвідання фортеці Царевец (у вартості).

Древня столиця другого Болгарського царства (1185 - 1396 рр.), Колиска болгарської архітектури, живопису і літератури. Велико Тирново відкриє вам минуле країни, яка успішно витримала суперництво з таким могутнім сусідом, як Візантія.
Це одне із наймальовничіших болгарських міст. Велико Тирново приваблює туристів з усього світу і викликає їх захоплення як своїм амфітеатральним розташуванням, так і численними старовинними архітектурними пам'ятками.
Будиночки міста розташовані один над іншим, біля самісінького обриву, глибоко внизу під яким протікає річка Янтра.

Під час екскурсії ви відвідаєте середньовічну фортецю на пагорбі Царевец, а також Самоводську Чарши, торгову вулицю, що зберегла дух міста, яким він був 100 років тому.
Чому у Велико Тирново «одружуються на вині» і гуляють на дискотеках до ранку, Ви дізнаєтесь під час прогулянки по старовинному і затишному болгарському місту.

Вільний час для обіду.

Від'їзд з міста. Нічний переїзд до Києва.
 
День 6:
Завершення програми
Прибуття до Києва у другій половині дня. 

УВАГА! ВАЖЛИВО!

 • Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування, та/або послуг гіда та/або резервації, та/або вартості паркування/стоянки/в'їзду автобуса на територію об'єкта.
 • Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено.
 • Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 • Компанія не несе відповідальності за затори на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
 • Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах перебування.
 • Туалети в країнах перебування можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
 • Проживання в готелях категорії 2-4 *.
 • Туристи, які подорожують по одному, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері.
 • Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай/каву або інші напої.
 • Мінімальна кількість туристів для виконання факультативної програми - 20 осіб.
 • Керівник групи НЕ влаштовує організований заїзд групи в супермаркети, якщо це не вказано в програмі туру.
 • При виїзді з країни перебування TAX-FREE на кордоні оформлятися НЕ БУДЕ.
  Дорослі: Діти до 12 років:
При бронюванні за 8 тижнів до виїзду: 5823 грн 5480 грн
Базова вартість туру: 6336 грн 5994 грн
Войтех Тетяна
Посада Заступник директора
Email tatyana@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227 33 88, (050) 412-83-70, (067) 497-1039
Skype selena.tour.chernigiv
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
 • - проїзд комфортабельним автобусом з Києва по маршруту;
 • - проживання 3 ночі в готелях 2-3*;
 • - сніданки;
 • - супровід керівником групи по маршруту слідування;
 • - екскурсії згідно з програмою.
 • - особисті витрати;
 • - курортний збір - 6 євро;
 • - вх. квитки до екскурсійних об'єктів;
 • - проїзд громадським транспортом;
 • - додаткові екскурсії;
 • - медична страховка;
Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product