Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація

Весна в Одесі: святковий тур на 8 березня!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 3
Країна Україна
Місто виїзду Київ
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Одеса - Білгород-Дністровський - Шабо - Одеса
Тип туру Багатоденні тури Україною
Тури на 8 березня
Всі тури по Україні
Запрошуємо зустріти весну в найяскравішому, веселому і колоритному місті Півдня України! Прекрасна архітектура, цікаві історії від нашого гіда, затишні кафе і ресторани, приголомшливе вино і, звичайно, море!
 
День 1.
06.30-07.00 Зустріч групи на станції метро «Теремки». Посадка в автобус туристичного класу.

07.00 Виїзд в м Одеса. Прибуття в м Одеса.
 

Обід в кафе міста (за бажанням).

Зустріч з гідом. Тематична екскурсія «Знайомство з Одесою» (у вартості).

Хто не чув про Одесу? Ось і настав час познайомитися! Під час нашої прогулянки з гідом по вулицях міста ми дізнаємося історію славної морської столиці, побачимо найвідоміші і найкрасивіші площі і пам'ятники міста, помилуємося морем з висоти Потьомкінських сходів, захопимося дивовижною ліпниною Оперного театру. Ми послухаємо історії про людей, які створювали образ сьогоднішньої Одеси - від імператриці Катерини до Леоніда Утьосова. Ми не залишимо без уваги євреїв - Одеса і євреї нероздільні! І, звичайно, особлива і дивовижна атмосфера вечернеей Одеси - прогулюються люди, сяють вогні, заманюють пахощами літні майданчики ресторанів і кафе, і над усім цим розноситься неймовірна атмосфера міста біля моря...
 
Вільний час для прогулянки по місту, купівля сувенірів, відвідування ресторанів.
Вечірній трансфер в готель Центральна 3*. Поселення.
Ночівля.
День 2.
Сніданок у готелі.

Вільний день в місті. Запрошуємо відвідати додаткові екскурсії, без яких знайомство з Одесою не буде повним:

 •     У першій половині дня - екскурсія "Фатальні жінки Одеси". Тривалість - 2,5 години (додатково - 250 грн./ос.)
"Как много девушек хороших, как много ласковых имен..." Чи не про одеських дівчат співав Леонід Утьосов? Ми розповімо про тих жінок, чиє ім'я гриміло далеко за межами Одеси! Віра Холодна і Віра Інбер, Єлизавета Воронцова і Ідалія Полетика, Амалія Ризнич і Кароліна Собанськая, Марія Денисова і Ксенія Садовська, Жанна Лябурб і Софія Соколовська ...

Кожна з цих панянок зіграла яскраву роль в історії нашого міста. Та й місто, чого гріха таїти, залишило свій відбиток у їхніх долях. Хто знає, як би склалося життя І. Буніна і В. Маяковського, якби не одеситки. А чи багато з вас чули, що саме в Одесі закінчилося життя першої і найбільшої любові Олександра Блока?
 •     У другій половині дня - екскурсія "Кримінальна Одеса". Тривалість - 2,5 години (додатково - 250 грн. / ос.)
Ви дізнаєтеся, чому так приваблювала Одеса аферистів і злодіїв; коли і як в Одесі придумали контрабанду; хто створив і втілив в життя "Кодекс нальотчика". Почуєте про неймовірні злочини і геніальні афери!

Ми побуваємо в знаменитих двориках Молдаванки, в будинку, де народився і виріс король одеського злочинного світу Мішка Япончик (Михайло Вольфович Вінницький). Проживемо яскраві моменти трагічного життя цього кримінального таланту, посміємося і посумуємо разом з ним. Ближче познайомимося з історією життя Соньки Золотої Ручки, Григорія Котовського, Остапа Бендера, Джеймса Бонда та інших відомих "гастролерів". Ви відвідаєте також двори і вулиці, де проходили зйомки серіалів "Ліквідація" та "Мішка Япончик", пам'ятник "хабарю" і ще багато інтригуючих місць Одеси.


Ночівля в готелі.
День 3.
Сніданок у готелі.

Запрошуємо на виїздну екскурсію «Південна Бесарабія» (опл. додатково).

Знайомство більшості мандрівників з Одещиною обмежується обласним центром, але Одеська область - найбільша в Україні 33 тис.км². І південна її частина - Бессарабія - залишається для багатьох невідомою.
На цій землі живуть болгари, молдови, румуни і навіть спадкоємці старовірів. Суміш культур створила багату палітру смаків. Баланс сонця, вітрів і вологи. Унікальний грунт і велика кількість сонячних днів у році. Нас чекають винороби, сировари, бессарабські фермери і доброзичливі місцеві жителі. Ми спробуємо і сир, і вино, і м’ясо. А разом з кулінарією пізнаємо ще й культуру цього краю. Поїхали в подорож зі смаком!

Переїзд у м. Білгород - Дністровський.

Білгород-Дністровський (Аккерман) є найстарішим містом України і входить у десятку найдавніших міст світу. Історія міста налічує понад 2500 років. За час існування воно змінило більше десятка назв (Тіра, Аккерман, Монкастро, Четате Албе, Білгород ...).
Коли на березі лиману з’являється величезна фортеця із середньовічними вежами - значить ми на місці Ми відвідаємо одну з найбільших у Європі фортець - Акерманську. Побудували її на перетині торгових шляхів ще в 14 столітті. Тоді тут проходив так званий «молдавський шлях» - відгалуження Великого шовкового шляху. У цих місцях проходив посилання Овідій (але це не точно) і бував Пушкін (точно).

Екскурсія по фортеці (додатково вхідні квитки).
Фортеця в Білгороді-Дністровському вражає своєю масштабністю та служить візитівкою і окрасою міста. Вона збудована на залишках грецького полісу в XIII – XV століттях. Місцевість у ті часи належала Золотій Орді, однак збудували фортецю вихідці з італійської Генуї. Твердиня має приголомшливий вигляд, незважаючи на поважний вік. Зараз можна побачити стіни неймовірних розмірів, темницю, цитадель, вежу головного входу. На стінах фортеці можна помітити ядра, що встановлені у певній послідовності. Вважається, що це магічні символи друїдів. А дехто називає їх масонськими.
 
Далі переходимо до вина! Відвідання єдиного в Україні Центру культури вина «Шабо» (додатково вхідні квитки та дегустація).

Знаменита курортна і лікувальна зона Шабо знаходиться в 70 км. від м. Одеси. Тут гармонійно сусідять безкрайня морська гладь Чорного моря і води Дністровського лиману. З'єднання степового повітря і м'якого морського клімату півдня України являє собою справжній еліксир здоров'я. Тут Ви зможете побачити, відчути, продегустувати, пережити, зберегти назавжди в пам'яті й відвезти із собою все, що пов'язано з вином і виноробством.

Екскурсія по «Центру культури вина Шабо» і дегустація тривалістю 2,5 год включає в себе:
Старовинний «Королівський підвал», створений понад 200 років тому французько-швейцарськими переселенцями, в якому (за переказами) був О. С. Пушкін і румунський король Карол. Древній Хересний підвал, де в дубових бочках «дорослішає» унікальне вино - сухий херес. Гігантські підземні сховища, розташовані на глибині 5 і 9 метрів під землею. Величний Коньячний двір з дубовими бочками для витримки благородних коньячних спиртів.
Унікальний Шампанський будинок для виробництва високоякісного шампанського класичним методом. Незвичайний музейний лабіринт з древніми міфами про вино. Кінозал, в якому побачите захоплюючу історію про поселення Шабо і його засновника Луї Тардане - швейцарського винороба і першого мера Шабо. Фонтан Діоніса - символ Шабо.
Дегустація проводиться в дегустаційному залі в класичній формі фахівцями. До напоїв подаються традиційні закуски для дегустації: крекери, волоський горіх, чорний шоколад.

    

17:00 - від'їзд до Києва.
23:00 - 00:00 - орієнтовний час прибуття до Києва на ст. метро "Теремки".

 
УВАГА! Вартість тура для організованих груп розраховується індивідуально. Дати виїзду - ПІД ЗАПИТ!

Керівникам та організаторам груп передбачені спеціальні бонуси - телефонуйте:
(044) 581-56-28, (050) 412-83-70, (067) 497-10-39!
  Дорослі: Діти до 12 років:
Базова вартість: 2700 грн 2000 грн
Войтех Тетяна
Посада Заступник директора
Email tatyana@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227 33 88, (050) 412-83-70, (067) 497-1039
Skype selena.tour.chernigiv
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
 • Транспортне обслуговування;
 • Проживання 2 ночі в номерах зі зручностями - готель Центральна 3*;
 • Два сніданки в готелі;
 • Оглядова екскурсія по Одесі;
 • Страхування;
 • Супровід представником туристичної компанії.
 • додаткове харчування;
 • додаткові екскурсії:
 • - "Фатальні жінки Одеси" - 250 грн / ос.;
 • - "Кримінальна Одеса" 250 грн. / ос.;
 • - "Аккерманська фортеця + Шабо" з усіма вхідними квитками 650 грн. / дорослі з дегустацією; 500 грн. / діти без дегустації.
Умови ануляції туру для бронювань, які були здійсненні під час карантину:
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 14 днів до заїзду - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 7 днів до заїзду - утримання 50% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста менше, ніж за 7 дней до заїзду - утримання 100% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туроператора через відсутність мінімально необхідної кількості осіб для виконання туру або через вплив зовнішніх обставин, а саме - пандемії COVID-19 - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;

Умови оплати:
- 10% передоплати від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента при бронюванні Туру;
- 50% від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента за 14 днів до початку Туру;
- повну оплату туру по Договору потрібно здійснити за 7 днів до початку туру.

УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб відбувається в індивідуальному порядку. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.

Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.

Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер и не є публічною офертою.
Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product