Селена тур
Киев
+38 (044) 227 33 88
заказать звонок
+38 (099) 222-77-04
ул. Мельникова, 12, оф. 63
Регистрация
Курс валют
1 USD - 28 грн
1 EUR - 31.5 грн

ВИХІДНІ у ВІННИЦІ!

Информация о туре

Выезд
Дней в туре 2
Страна Украина
Город выезда Киев
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Бердичів - Вінниця - Немирів - Тульчин - Київ
Тип тура Многодневные туры по Украине

"Земним раєм» називали древні цей куточок України.

Поринути у історію древніх скифів, пізнати Благодать Божу у святих місцях, оздоровитися на унікальних радонових водах, відчути сплеск адреналіну, долаючи пороги Південного Буга, і побачити, як тут жили і творили видатні люди. Все це об`єднує в собі Вінницька область – частина Великої України з давною історією та цілющими благословенними надрами. 

День 1: Житомирщина та фонтанна феєрія
07.00 Виїзд з Києва від станції метро "Шулявська".

Переїзд у м.Бердичів Житомирської області.

Сьогодні це каштаново – тополине місто згадується у контексті єврейских анекдотів. Але в його історичному літопису зберігаються великі Імена, Події і Дати. У XVIII столітті Бердичів був четвертим містом за кількістю населення на території сучасної України – більше Києва та Одеси! Знаменитих ярмарок тут проходило з десяток на рік, а за популярністю вони не поступалися знаменитим Лейпцизьким. Через численну єврейску спільноту Бердичів називали Волинським  Єрусалимом. А в монастирі Босих Кармелитів зберігалася ікона – реліквія Бердичівської Богоматері, що не поступалася за шануванням знаменитій Ченстоховській Чорній Мадонні. У 1850 році перед вівтарем Бердичівського костелу Святої Варвари вдова Ганського Евеліна стала панною де Бальзак.
Відвідання з екскурсією Монастиря Босих Кармелітів  (вхідні квитки додатково).

Переїзд у м.Вінниця.

Відвідання Музею-садиби Миколи Івановича Пирогова (вхідні квитки додатково).

Це один із найбільш популярних туристичних об'єктів Вінниці. Тут знаходиться усипальниця, в якій покоїться забальзамоване тіло одного з кращих хірургів світу. Кожен може віддати данину почесті великому новатору, видатному діячеві та педагогу. Пирогов був справжнім віртуозом своєї справи. Практикуючий військовий хірург у польових умовах провів величезну кількість успішних операцій. До нього приїжджали пацієнти з усіх куточків Російської імперії та України.
Його вмілі руки врятували десятки тисяч життів. Його внесок у науку безмежний. Професор Пирогов став засновником нового напряму в медицині - топографічної анатомії. Він розробив унікальну методику, яка мінімізувала травми при операціях і дозволяла уникнути в більшості випадків ампутацій кінцівок пацієнтів. Пирогов першим у медицині застосував наркоз при операціях.

Музей Пирогова відкрито на території садиби «Вишня», де жив і працював видатний хірург. Раніше тут було село з однойменною назвою, яке згодом переросло в мікрорайон Пирогово. Музейний комплекс складається з декількох будівель: будинку Пирогова, музею-аптеки, церкви-некрополя та парку (вхідні квитки оплачуються додатково).


Поселення у готель у Вінниці.

Зустріч з гідом. Пішохідна екскурсія по місту.

Вінниця – перлина Поділля, дороге серцю місто, яке називають «другим Києвом»  за багате зелене убранство, квітучі весняні каштани і багрянець осінніх парків, за арочні мости над Південним Бугом і золотоверхі бані храмів, що знову прикрашають вулиці після десятиліть руйнувань. Перша письмова згадка про Вінницю датується серединою XIV століття. Немало випробувань припали за цей час на долю міста: воно пережило набіги татар, палало у вогні міжусобних воєн у литовському князівстві, брало участь у хвилі повстань. У Вінниці збереглося чимало архітектурних пам'яток. Та місто демонструє своїм туристам не тільки класичні споруди, а й дещо незвичне.

Під час екскурсії можна побачити і сфотографуватися з сучасними героями й образами: дівчиною на кулі, одягнутою у вишиванку, бронзовими музикантом і поетом, художником та його пуделем і навіть зі стоматологом. У центрі міста можна потиснути руку й обійняти монументальну власницю готелю «Франція», зодягнуту в металічне мереживо та парчу. Що впадає в око всім гостям Вінниці - це вулиці, прикрашені квітами. Місто просто потопає у квіткових композиціях, підвісних кашпо та молодих деревах. Але вінничани не зупинились і "оживили" черепаху, крокодила і навіть ретро-автомобіль! За рейтингом журналу «Фокус» серед 50 кращих міст для життя в Україні першу сходинку займає саме Вінниця. А вже за нею слідом ідуть Київ, Івано-Франківськ та Чернівці.

Відвідання кафе-музею братів Заваркіних (вхідні квитки додатково).
Це нова екскурсійна родзинка Вінниці. Магазин колоніальних товарів "Панъ Заваркінъ та синъ" - унікальне місце, де можна поринути в атмосферу срібної миті Вінниці кінця ХІХ -початку ХХ століття - доби, що увійшла в історію як Belle Еpoque (Прекрасна Епоха). А кав'ярня-музей "Вітальня щасливого часу" перенесе Вас у квартиру заможного буржуа, що жив у Вінниці 100 років тому.


«Диво-водограй»: відвідання фонтанної феєрії (безкоштовно).

З 2011 року місто Вінниця стало вдвічі популярнішим серед туристичних груп та звичайних проїжджих відвідувачів. Саме тоді відбулося урочисте відкриття перлини Південного Бугу — фонтану Roshen. На відкритті були присутні 70 тис. відвідувачів, а сама церемонія транслювалася на кількох телеканалах. Незвичайна конструкція побудована поблизу острова Кемпа (Фестивального). Це найбільший у Європі плавучий світломузичний фонтан! Розліт струменю фонтана — 140 метрів, а висота — 64 м. Цей водограй не схожий на інші ще й тим, що використовує воду «живої» ріки, тоді як більшість фонтанних систем монтуються у штучних басейнах. На фонтані демонструють відео у форматі 3D. Для цього існує лазерний проектор з екраном, що складається із водно-повітряної суміші, розподіленої по всій довжині фонтану.


Самостійне повернення у готель. Нічліг.
День 2:  Брацлавщина
Сніданок у готелі.

Виїзд з речами на екскурсію по Брацлавщині.

Приїзд до с.Вороновиця, де знаходиться французький парк XVIII ст. та палац, збудований у 1780 р. архітектором Мерліні для шляхетської родини Грохольських. В ньому розташований музей історії авіації та космонавтики –  саме тут російський офіцер, піонер авіації Олександр Федорович Можайський у 1882 році працював над удосконаленням свого літального апарату.

Приїзд до м.Немирів у величний палац графині Марії Щербатової.
Її родина на початку ХХ ст. заснувала горілчаний завод, який прославив Немирів на весь світ. В маєтку збереглись автентичні інтер’єри та прекрасний парк.
Огляд валів Немирівського городища висотою в 9 м та протяжністю 5,5 км, де було виявлено сліди трипільських, скіфських та слов’янських поселень.

Виїзд до Тульчина.

Обід у Тульчині (додатково).

Екскурсія по території найбільшого палацу в Східній Європі – резиденції Станіслава Щенсного Потоцького та його дружини Софії, на честь якої закладений парк «Софіївка» в Умані.

Екскурсія містом, огляд домініканського собору, будинку декабристів, музею-квартири композитора Леонтовича, унікального єврейського будинку з верандою, малого палацу Потоцьких.

Прибуття в с. Печера. Огляд краєвиду порогів річки Південний Буг, екскурсія до старовинної церкви Різдва Богородиці, огляд родинного мавзолею Потоцьких та прогулянка парком в маєтку. Візит до Сокілецького млина та залишків  старої гідроелектростанції.

Від’їзд у Київ.


  Взрослые: Дети до 12 лет:
Вартість туру: 950 грн 850 грн
Должность
Email
Тел.
 
В стоимость тура включено: В стоимость тура не включено:
  • Транспортне обслуговування комфортабельним автобусом (довжина маршруту 800 км);
  • Проживання 1 ніч у готелі;
  • Харчування за програмою;
  • Екскурсійне обслуговування за програмою;
  • Страхування;
  • Супроводження представником туристичної компанії.
  • Вхідні квитки за програмою;
  • Додаткове харчування.
  • Особисті витрати.

Оставить отзыв

Контакты
Телефоны: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Мельникова, 12, оф. 63
Мы в соцсетях
Сайт разработан в Web Product