Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація
1 USD - 27.8 грн
1 EUR - 30 грн

Смаки Брюсселя: бліц-тур з Києва

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 7
Країна Бельгія, Німеччина
Місто виїзду Київ
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Познань - Брюссель - Брюгге та Гент - Кельн - Ротенбург-на-Таубері - Прага - Київ
Тип туру Автобусні тури з Києва

Виїзд з Києва.

У ВАРТОСТІ ТУРУ: 

ПОЗНАНЬ - колиска Польщі 
БРЮССЕЛЬ - "смаки" Європи!
ПРАГА - затишна та прекрасна 

А ЩЕ:

БРЮГГЕ та ГЕНТ – середньовічні перлини Бельгії
КЕЛЬН - батьківщина одеколону
РОТЕНБУРГ-на-ТАУБЕРІ - місто "застиглої" історії


 
День 1:  Дорога, дорога, ти знаєш так багато!
07.00 Виїзд з Києва комфортабельним автобусом з Південного терміналу залізничного вокзалу або від метро "Шулявська". Переїзд по території України. Проходження прикордонного контролю. Переїзд по території Польщі. Прибуття в Варшаву. Пізнє поселення в транзитний готель. Нічліг в готелі.
День 2: ПОЗНАНЬ
08.00 Сніданок у готелі. Виселення з готелю. Переїзд в Познань.

12.00 Оглядова екскурсія по місту «ПОЗНАНЬ - форпост на «дорозі королів».
Це місто Євро 2012 і одне з найбільших міст в Польщі. Однак місце, яке воно займає в історії країни, не "одне з", а унікальне. Західна Польща, або Великопольща, була батьківщиною польської нації. Саме тут, уздовж річки Варти, жили поляни, що дали назву державі. Історичний центр Познані - це Старе місто з його Ринковою площею, будівлею Ратуші, увінчаною гордим орлом, під яким розташувалася вежа з годинником, і фонтаном Прозерпіни навпроти. Там же знаходяться Королівський палац і Палац Горки, церква францисканців і церква святого Станіслава та Діви Марії, де проходять концерти органної музики.

Вільний час в Познані для прогулянок по Старому місту, дегустації національної польської кухні в затишних тавернах і ресторанчиках.

22.00 Від'їзд з Познані. Нічний переїзд в Брюссель. 
День 3: Знайомство з БРЮССЕЛЕМ
Переїзд по території Німеччини. Коротка зупинка на сніданок (оплачується самостійно).

11.00 
Орієнтовний час прибуття в Брюссель. УВАГА! Пересування по місту на громадському транспорті.


Запрошуємо на Оглядову пішохідну екскурсію по БРЮССЕЛЮ.
Середньовічне місто ремісників і торговців, знамените сукном, настінними килимами, різьбленими дерев'яними іконостасами, брабантськими мереживами. Місто, де пили пиво замість води рятуючись від епідемій, і де зараз існують сотні різновидів цього напою. Столиця молодого королівства, де скульптурні зображення героїв бельгійських коміксів можна зустріти не рідше ніж пам'ятники королям, а бляшані коробки з-під печива з портретами представників династії є бажаною здобиччю для численних колекціонерів. Місто жартівників, де продовольчу проблему «вирішували» збільшенням кількості качанів капусти на один корінь (брюссельська капуста).

Столиця таких архітектурних стилів як Ар-Нуво (модерн) і Ар-Деко, де не тільки будували, а й зносили як ніде в Європі. Суб'єкт федерації, поряд з Фландрією та Валлонією, офіційно двомовне місто, де найпоширеніші мови: французька, англійська, голландська, іспанська та арабська. Нарешті, столиця Об'єднаної Європи.
Все це та багато іншого - одне місто - Брюссель, великий та жахливий. Всі обличчя цього міста Ви зможете побачити під час прогулянки по місту.

Вільний час для покупок солодощів, бельгійського шоколаду та пива.


Після 15.00 поселення в готель. Вільний час. Нічліг в готелі.   
День 4: БРЮГГЕ та ГЕНТ
08.00 Сніданок у готелі. Вільний день.

09.00 Запрошуємо всіх відкрити для себе справжню середньовічну Бельгію! У цей день їдемо на цілоденну велику екскурсію "Брюгге та Гент" (додатково - 50 євро).
Основною особливістю Брюгге є те, що це місто як ніби завмерло в часі. Ви потрапляєте в справжнє середньовічне місто, в іншу епоху, в величезну живу декорацію, де кожен поворот дороги обіцяє неповторні за своєю красою види. Історія та легенди переплітаються в цьому чарівному місті, як казки "Тисячі і однієї ночі", але казки північні, оповиті серпанком туману. Брюгге прекрасний у будь-яку погоду, в будь-який час року.

Традиційна прогулянка по Брюгге починається в чудовому парку Мініватер і включає в себе відвідування монастиря бегінок, заснованого в 13 столітті. Потім Ви побачите розкішні патриціанські особняки, в яких гостювали королі та імператори Європи, пройдете вздовж мальовничих каналів, які колись були межами середньовічного міста. Брюгге - місто чудових церков і монастирів. На нашому шляху Ви познайомитеся з дивовижною церквою Богоматері, де зберігається шедевр Мікеланджело - знаменита Мадонна з немовлям, побачите релігійне серце міста - Базиліку Святої Крові.

Ви перетнете яскраву та святкову Ринкову площу, де стоїть пам'ятник героям Брюгге - Пітеру де Конинку та Яну Брейделю та інший символ вольності та свободи - сторожову вежу з чудовими дзвонами та критим ринком. А вінцем пішохідної подорожі крізь століття - стане візит на іншу центральну площу міста - унікальна площа Бург, де кожна будівля воскрешає минулі століття та їх історію.

Гент, також як і Брюгге, є одним з найстаріших міст Фландрії. Його історія тісно пов'язана з брюжською, він був не просто його містом-супутником, але і основним суперником у виробництві знаменитого фламандського текстилю - між ними навіть йшли громадянські війни. Якщо бунтарське минуле Брюгге не читається в його міських пейзажах, то старий Гент відразу постане перед Вами як місто-воїн, місто-лицар, наїжачений важкими та потужними вежами своїх замків і церков.

Прогулянка по місту починається біля середньовічного замку Жерарда Диявола. Після страшних історій підуть історії божественні: ми відвідаємо один з найвеличніших фламандських соборів - собор Св. Баафса (або Бавона). Вийшовши з собору, Ви оціните красу сторожової вежі Гента. Далі перед Вами низкою пройдуть різноманітні види міста: мерія, яка немов складається з двох різночасових частин, бунтарський дзвін, що стоїть посередині площі як пам'ятник, церкву Св. Миколая та імпозантну церкву Св. Михайла. Коли Ви підніметеся на міст Св. Михайла - перед Вами постане найкрасивіший вид Європи - всі Гентські вежі вишикуються перед Вами, як сторожі свого минулого.
По гентським набережним Ви пройдете до суворого Гравенстен - стародавньої фортеці та житла графів Фландрії. Екскурсія закінчиться на П'ятничній площі, де відбувалися неймовірні події середньовічної історії.

Повернення в готель. Нічліг в готелі.
День 5: КЕЛЬН
10.00 Сніданок у готелі. Виселення з готелю.

Переїзд в Кельн. Запрошуємо на екскурсію-прогулянку по Кельну "Місто собору та ... одеколону" (додатково - 15 євро).

Кельн буквально просочений історією: 12 романських церков, десятки музеїв, і, нарешті, сама головна визначна пам'ятка, яка притягує до цього міста мільйони туристів, це Кельнський собор. Це пам'ятник номер ОДИН в Німеччині, символ її єдності та найбільш відвідуване місце в країні. Воістину одне з ЧУДЕС СВІТУ, Собор дивом уцілів після бомбардувань в роки Другої світової війни.

У центрі собору стоїть золота скринька, усіяна дорогоцінними каменями. Це святая святих собору. Та сама скринька з мощами трьох волхвів, які принесли свої дари новонародженому Христу. Давним давно ці мощі були привезені з Мілана, і сьогодні це вважається найбільшою реліквією Кельнського собору. Якщо Ви досить міцні фізично, то, піднявшись по гвинтових сходах з 509 сходинок, ви потрапите на дзвіницю. Тут з висоти близько 100 метрів відкривається захоплююча панорама Кельна і великого Рейну... Внизу на площі біля собору свого роду "культурний центр" Кельна. Римський музей, галерея абстрактного живопису, філармонія...

Кельн неможливо уявити без Рейну. 8 найкрасивіших мостів через Рейн в межах міста з'єднують ліве та праве узбережжя. Обов'язково прогуляйтеся по набережній Рейну, подихайте свіжим повітрям. А якщо ви будете біля пам'ятника Вільгельму I, то Вам відкриється дивовижний вид: витончений міст через Рейн, який виходить прямо на Кельнський собор. Пройшовши по набережній Ви потрапите в музей шоколаду, а трохи далі розташований Олімпійський спортивний музей. На початку XVIII століття італійський емігрант Йоганн Марія Фаріна винайшов перший в Європі парфум і назвав його на честь міста, де він жив. Нащадки Фаріни досі займаються виробництвом одеколону.

Життя Кельна - легке та відкрите, а доброзичливість його мешканців відомі всюди. У місті проживає дуже багато іноземців різних віросповідань. Дві тисячі років історії цього міста, Великий собор і постійна відкритість для мандрівників з усього світу роблять Кельн надзвичайно популярним місцем для відпочинку та подорожей.

Від'їзд з Кельна, переїзд в транзитний готель на території Німеччини. Поселення в готель. Нічліг.  
День 6: РОТЕНБУРГ-на-Таубері
08.00 Сніданок у готелі. Виселення. Переїзд в Ротенбург-на-Таубері.

Запрошуємо в дивовижне "місто ожилого Середньовіччя" - Ротенбург-об-дер-Таубер (екскурсійний збір - 20 євро)!
Місто Ротенбург-на-Таубері - це ожила декорація до фільму про Середньовіччя. Як у казці, перед очима виникають фахверкові будиночки, стародавня кріпосна стіна, прекрасні церкви та міські вежі, вузькі вулички, міська Ратуша, оглядовий майданчик - все сьогодні дихає спокоєм і миролюбністю та при цьому пронизане колишньою могутністю міста. Для тих, кому цікава історія та культура Німеччини, ця екскурсія стане однією з найбільш хвилюючих і пам'ятних!

Задумайтесь тільки! За фортечною стіною, що оточує місто, заборонені телефонні будки, рекламні щити, неонові вивіски або сигаретні кіоски! Кручені позолочені вивіски, як і сотні років тому, вказують на рід занять ремісника або спеціалізацію магазину. Схвильовано битися дитячі серця змусить найбільший в Німеччині приватний Музей ляльок та іграшок. Любителі гострих відчуттів будуть раді відвідати Музей середньовічного кримінального права, де дізнаються все про середньовічні тортури та покарання. Гурмани будуть щасливі скуштувати знамениті "сніжки", що представляють собою вишукані ласощі: тістечка, начинені шоколадом, горіхами та ін., рясно посипані цукровою пудрою, немов сніжок. Ну і найголовніше: чому ж Ротенбург називають ще й "містом Різдва"? Саме тут розташоване єдине місце в Німеччині, де новорічні іграшки та сувеніри можна придбати цілий рік! Постійно працює Різдвяний базар і Музей Різдва.

Переїзд в Прагу. Поселення в готель. Нічліг.
День 7: ПРАГА - сама містична столиця Європи!
08.00 Сніданок у готелі. Виселення.

Запрошуємо на ЕКСКУРСІЮ по старому місту ПРАГИ "Серце Праги".

Саме зі Старого міста слід розпочати знайомство з Прагою, адже тут зосереджені найвідоміші її пам'ятки. Порохова Вежа та Староміська площа, храм Діви Марії під Тином і Карлів міст ... Старе місто примітне красивими середньовічними вулицями, величними будівлями та мальовничою палацовою архітектурою. Кожна вулиця Праги - немов галерея пам'ятників мистецтва, що зберігає спадщину середньовічного часу, до якого відносяться всі архітектурні пам'ятки стародавніх кварталів міста. Все це і багато іншого ми побачимо під час екскурсії.

Вільний час в Празі.
Для того, щоб повністю пізнати Прагу, потрібно побачити і другу її частину. Запрошуємо на екскурсію «ПРАЗЬКИЙ ГРАД і Градчани» (додатково - 10 євро). Знаменитий Собор Св. Віта, Лорета та Страговський монастир, Злата вуличка та неймовірний вид з пагорбів на всю Прагу - це обов'язково варто побачити! А який замок є найбільшим в світі? Ну звичайно, Празький! По його дворах, палацам, музеям і садам можна бродити цілий день і захоплюватися при цьому приголомшливою красою тисячолітньої історії резиденції чеських королів, імператорів і президентів. В комплексі домінує монументальний готичний собор Св. Віта, один з найкрасивіших в Європі. Відкрийте секрет символу Чеської республіки та місця, яке робить з Праги одне з найкрасивіших міст в світі.

Від'їзд з Праги. Нічний переїзд до Києва.
День 8: Вдома завжди чекають.
13.00 Орієнтовний час прибуття до Львова.
20.00 Орієнтовний час прибуття до Києва.

УВАГА! ВАЖЛИВО! 

 • Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування, та/або послуг гіда та/або резервації, та/або вартості паркування/стоянки/в'їзду автобуса на території об'єктів.
 • Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено.
 • Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 • Компанія не несе відповідальності за затори на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
 • Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу.
 • Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
 • Проживання в готелях категорії 2-4 *.
 • Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері.
 • Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. 
 • Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай/каву або інші напої. 
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми - 20 осіб. 
 • Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи до супермаркетів «Теско» або інших торгівельних закладів, якщо це не вказано в програмі туру. 
 • При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.
  Дорослі: Діти до 12 років:
Раннее бронирование за 8 недель до выезда: 265 € 245 €
Базова вартість туру: 295 € 275 €
Умови ануляції туру:
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 30 днів до заїзду - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 20 днів до заїзду - утримання 10% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 15 днів до заїзду - утримання 50% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 7 днів до заїзду - утримання 75% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста менше, ніж за 7 днів до заїзду - утримання 100% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туроператора через відсутність мінімально необхідної кількості осіб для виконання туру або через вплив зовнішніх обставин, а саме - пандемії COVID-19 - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;

Умови оплати:
- 10% передоплати від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента при бронюванні Туру;
- 50% від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента за 21 день до початку Туру;
- повну оплату туру по Договору потрібно здійснити за 14 днів до початку туру.

УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб відбувається в індивідуальному порядку. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.
Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.
Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер і не є публічною офертою.
Кузнец Яна
Посада Менеджер з продажів
Email kiev@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227-33-88; (044) 581-56-28; (099) 222-77-04; (093) 365-78-91
Skype k3240491kjo
 
Кононенко Олена
Посада Менеджер з продажів
Email visa@selena-tour.com.ua
Тел. (099) 222-77-04, (067) 497-10-39
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
 • проїзд комфортабельним автобусом з Києва по маршруту;
 • розміщення в готелях категорії 2-3* (4 ночі);
 • сніданки;
 • супровід керівником групи;
 • екскурсії згідно з програмою.
 • медичне страхування;
 • особисті витрати;
 • вх. квитки в екскурсійні об'єкти (крім включених до програми екскурсій);
 • проїзд громадським транспортом;
 • додаткові екскурсії;
 • оформлення візи при необхідності;
 • туристичний збір в готелях - 8 євро.

Залишити відгук

Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product