Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація
1 USD - 28.8 грн
1 EUR - 33.75 грн

Вихідні в Кракові та Празі з Києва!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 5
Країна Польща, Чехія
Місто виїзду Київ, Львів
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Краків - Прага - Кутна Гора - Київ
Тип туру Автобусні тури з Києва
Автобусні тури вихідного дня

ТУР з виїздом з КИЄВА! ПРОЇЗД ПОВНІСТЮ ВКЛЮЧЕНИЙ в ВАРТІСТЬ!

1 ніч у Кракові, 1 ніч у Празі - 2 ЕКСКУРСІЇ в ВАРТОСТІ!

День 1: Знайомимося, починаємо подорож!

19.00 Зустріч групи на з/д вокзалі м. Київ. Від'їзд з Південного терміналу з/д вокзалу комфортабельним автобусом. Транзит по території України. Можливо приєднання туристів до групи в Житомирі, Рівному, Львові.

День 2: КРАКІВ: перше знайомство!
03:00 Можливо приєднання до групи туристів, що прибувають до Львова потягом. Проходження прикордонного контролю.
Переїзд в м. Краків, Польща. Сніданок в кафе міста - оплачується самостійно за бажанням.

Запрошуємо на оглядову екскурсію по Кракову "Тут живуть легенди і дракони ..." (у вартості).
Краків - один з найстаріших і найпрекрасніших міст не тільки Польщі, а й усієї Європи. Тут перетнулися історичні шляхи Заходу і Сходу, культури, думки, ідеї та винаходи безлічі народів і народностей. Вас чекає площа Ринок, Маріацький костел, знаменитий Вавельський пагорб - саме тут за переказами жив легендарний дракон. Вас не залишить байдужим скромна чарівність вузьких вуличок Казімєжа і запилена розкіш коридорів Колегіуму Маяс...
 
Вільний час.
Краків, колишня королівська столиця Польщі, - одне з найцікавіших місць в Європі. Легенди, історія і сучасність живуть тут разом. Місто на Віслі славиться безцінними пам'ятками культури та мистецтва. Про Кракові кажуть, що це місце знаходження чакрама - святого каменя, з якого виходить магічна сила.

У вільний час запрошуємо відвідати легендарний Вавельський пагорб з Королівським палацом (додатково: 15 євро - дор./10 євро - діти).
Вавель - це особливе, сакральне місце для всіх поляків. Стародавній Королівський палац, який височить на високому пагорбі, а підземелля якого стереже легендарний дракон... Високі вежі, прекрасні зали, чудовий внутрішній двір, де по червоним цегляним стінам дереться зелений плющ. У Королівському Соборі поховані королі і видатні діячі Польської держави, а в стінах замку зібрані дивовижні музейні колекції, які будуть цікаві і дітям, і дорослим.

Щоб враження про Краків було абсолютно повним, запрошуємо на екскурсію по кварталу Казімєж "Два народи, дві історії ..." (додатково: 10 євро - дорослі; 5 євро - діти).
Казімєж - краківський район, де від XIV століття до 1939 року на території між вулицями Йосипа, Тіла Господня, Медової і Дайвор жили євреї. Під час II світової війни там знаходилося єврейське гетто - такий собі концтабір міського типу. Але це вже XX століття, а до цього на території міста Казімєж прекрасно співіснували дві культури і дві релігії: Христианство та іудаїзм. Напевно, більше ніде в світі не знайдеться перетин вул. Раббіна Майзельс з вул. Тіла Господня - це один з доказів мирного співіснування двох різних і стародавніх культур.

Поселення в готель.

Увечері - самостійна прогулянка по Ринковій Площі, щоб отримати не тільки естетичне, але і гастрономічне задоволення. На площі розташований найвідоміший в Польщі аристократичний кабачок - «Пивниця під баранами». Тут готують знамениті сосиски і «голёнкі», глінтвейн і випічку. Кафетерії, трактири і ресторани на Головному Ринку, разом з історичними пам'ятками займуть у Вас чимало годин.

Самостійне повернення в готель. Нічліг.

День 3: ПРАГА: знайома і незнайома!
Сніданок в готелі. Виселення. Переїзд в Прагу. 

Запрошуємо на екскурсію по Старому місту "Серце Праги" (у вартості).
Старе місто - це найстаріший район Праги і її історичний центр. Ми вирушимо на прогулянку від Порохових воріт - це єдиний елемент кріпосних стін, який зберігся до наших днів. Звідси починається Старе місто, а також так званий королівський шлях, яким проїжджав майбутній король до Празького граду - місця своєї коронації. Звідси ж бере свій початок вулиця Целетна, яка нас приведе на найвідомішу площу Праги - Староміську, де знаходяться собор Св. Миколи, Тинський храм і легендарний годинник Орлой - символ міста. Ми прогуляємося по Староміській площі, почуємо легенди та історичні подробиці, побачимо парад дерев'яних фігурок в Орлої на Ратуші, який щогодини збирає десятки туристів. Ви дізнаєтеся, хто такий майстер Ян Гус, пам'ятник якому прикрашає центр Староміської площі, і чим він був видатним для чеського народу.

Далі ми прогуляємося через купецький двір Унгелт, де проживали заїжджі середньовічні торговці різних народностей та віросповідань, і де Ви дізнаєтеся походження і значення чеського слова «підводник». Старе місто може ще похвалитися і найстарішим в середній Європі університетом - Карловим, через який ми пройдемо, і прийдемо на Карлів міст, який, як і університет, носить ім'я свого засновника, короля Карла IV. Міст розділяє Старе місто від Малої Сторони. Карлів міст - це просто галерея під відкритим небом, пішохідний міст, який прикрашають статуї святих, пов'язаних з безліччю легенд. На мосту потрібно обов'язково загадати бажання.

Вільний час в Празі. Можливість відвідати всесвітньо відомі пивні, спробувати "Вепрове коліно" і "свічкову" і, звичайно, дегустувати десятки сортів чеського пива.

20.00 Перший день в Празі завжди насичений і наповнений враженнями. Щоб гідно завершити його варто здійснити захоплюючу ПРОГУЛЯНКУ на кораблику по Влтаві з ВЕЧЕРЕЮ (додатково: дор. - 30 євро / діти - 25 євро). Тим більше, що це не тільки красиво, але і смачно: Вас чекає прекрасна вечеря (шведський стіл) і пиво/вино в необмеженій кількості! Екскурсія на кораблику по річці Влтаві - це приємна, легка і розслаблююча екскурсія. Під шум легких хвиль з келихом пива або чаркою бехеровки Ви побачите вже знайомі Вам пам'ятки з зовсім іншого ракурсу. Під час річкової «прогулянки» Вам відкривається неповторна панорама берегів Влтави. Серед них застиглі на Карловому мосту скульптури, красивий собор святого Віта, золота корона народного театру, що знаходиться на Петршинському пагорбі празька «Ейфелева» вежа, і, звичайно ж, храм святого Миколая.

Поселення в готель. Нічліг.

День 4: ЧЕХІЯ: страшні історії!
Сніданок у готелі. Виселення з готелю. Вільний час в місті. 

Для того, щоб повністю пізнати Прагу, потрібно побачити і другу її частину. Запрошуємо на екскурсію «ПРАЗЬКИЙ ГРАД і ГРАДЧАНИ» (додатково: 15 євро - дорослі; діти до 12 років - 10 євро). Празький град, де розташовується резиденція президента Чехії, оточений фортечними мурами з бійницями і баштами. Однак, на відміну від всіх інших місць проживання діючих правителів, саме Празький Град вважається найбільшою резиденцією і одночасно найбільшим замком в світі. Тому побувати в Празі і не відвідати це місце - непробачний "злочин".
На території Празького граду Ви зможете побачити собор св. Віта, Старий королівський палац з Владиславським залом, базиліку Святого Георгія і Золоту вуличку, де згідно з легендою середньовічні алхіміки намагалися зробити золото і Філософський камінь для імператора Рудольфа II і де також жив Франц Кафка. З висоти стін Празького граду Ви зможете оцінити прекрасний вид на панораму Праги і зробити незабутні фотографії.

Вільний час в Празі для обіду і покупок сувенірів.

Після 15.00 - від'їзд з Чехії. По дорозі - відвідування старовинного міста КУТНА ГОРА. Невелика екскурсія-прогулянка по місту з гідом (додатково: 15 євро - дорослі; 10 євро - діти до 12 років).

«Срібна столиця Чехії» так стали називати місто Кутна Гора з кінця 13 століття. Кутногорскі срібні копальні дозволили видобувати третину європейського срібла. Тут стали карбувати стійку європейську валюту 14 століття - Празький Гріш, який знаходився в обігу не тільки в чеському королівстві, але і в Польщі, Німеччині, інших європейських країнах. Про Кутну Гору можна сказати: люди гинули за метал. Але люди не тільки гинули, спускаючись вже в 14 столітті в глибокі шахти на 500 метрову глибину, багато хто з них казково багатів, і місто Кутна Гора по праву вважалося другим після Праги за красою і багатством. Ми пройдемося по середньовічних мощених вуличках, по яких ходили королі і рудокопи, побачимо чудовий собор Святої Варвари, на стінах якого збереглися фрески 15-16 століть. А найсміливіші зможуть зайти в легендарну Костніцу - "прикрашену" кістками 40000 померлих.

Нічний переїзд до Києва.
 
День 5: Вдома завжди чекають!
Прибуття до Києва після 19.00.

УВАГА! ВАЖЛИВО!


- Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування, та/або послуг гіда та/або резервації, та/або вартості паркування/стоянки/в'їзду автобуса на території об'єктів.

- Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено.
- Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
- Компанія не несе відповідальності за затори на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
- Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу.
- Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
- Проживання в готелях категорії 2-4 *.
- Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері.
- Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. 
- Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай/каву або інші напої. 
- Мінімальна кількість для виконання факультативної програми - 20 осіб. 
- Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи до супермаркетів «Теско» або інших торгівельних закладів, якщо це не вказано в програмі туру. 
- При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.

  Дорослі: Діти до 12 років:
Стоимость тура по Акции Раннее бронирование экскурсий: 125 € 115 €
Раннее бронирование за 8 недель до выезда: 135 € 125 €
Базова вартість туру: 145 € 135 €

Акція "Раннє бронювання екскурсій"
Базова програма + "Квартал Казімєж", "Празький Град", "Кутна Гора"
125 EUR + 40 EUR

Умови ануляції туру для бронювань, які були здійсненні під час карантину:
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 30 днів до заїзду - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 20 днів до заїзду - утримання 10% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 15 днів до заїзду - утримання 50% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 7 днів до заїзду - утримання 75% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста менше, ніж за 7 днів до заїзду - утримання 100% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туроператора через відсутність мінімально необхідної кількості осіб для виконання туру або через вплив зовнішніх обставин, а саме - пандемії COVID-19 - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;

Умови оплати:
- 10% передоплати від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента при бронюванні Туру;
- 50% від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента за 21 день до початку Туру;
- повну оплату туру по Договору потрібно здійснити за 14 днів до початку туру.

УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб відбувається в індивідуальному порядку. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.
Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.
Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер і не є публічною офертою.
Олена Алійник
Посада Менеджер з продажів
Email resort@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227-33-88; 581-56-28; (099) 222-77-04; (093) 365-78-91
 
Кузнец Яна
Посада Менеджер з продажів
Email kiev@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227-33-88; (044) 581-56-28; (099) 222-77-04; (093) 365-78-91
Skype k3240491kjo
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
  • проїзд комфортабельним автобусом з Києва за програмою;
  • розміщення в готелі категорії 2*-4* (2 ночі) зі сніданками;
  • супровід керівником групи;
  • екскурсії згідно з програмою;
  • особисті витрати;
  • додаткові екскурсії;
  • медичне страхування;
  • оформлення візи при необхідності.

Залишити відгук

Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product