Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація

З любов'ю до Греції!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 11
Країна Греція
Місто виїзду Київ
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Замки Бран і Пелеш - Олімп - Метеори - Дельфи - Афіни - Салоніки - Софія - Київ
Тип туру Автобусні тури з Києва
Травневі свята 2021
Автобусні тури без нічних переїздів

ВИЇЗД з КИЄВА!
 
Є МОЖЛИВІСТЬ ПРИЄДНАТИСЯ до ПРОГРАМИ ЗАЛІЗНИЧНИМ ТРАНСПОРТОМ в ЧЕРНІВЦЯХ по дорозі до Греції! В цьому випадку - тур БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!

У ПРОГРАМІ ТУРУ:
БРАШОВ - румунський Зальцбург!
ЗАМОК БРАН та ПАЛАЦ ПЕЛЕШ - батьківщина Дракули!
МЕТЕОРИ - «ширяючі над землею»...
ДЕЛЬФИ - пуп античної землі!...
АФІНИ - місто мудрості та краси!
САЛОНІКИ - наречена Півночі Греції...
СОФІЯ - перехрестя цивілізацій! 

День 1: Починаємо подорож!
Від'їзд з Києва з південного терміналу залізничного вокзалу в 20.00. Нічний переїзд по території України.
УВАГА! Можливий виїзд з Києва фірмовим поїздом «Буковина» №117 о 18:42 і приєднання до групи в Чернівцях!
День 2: ДОРОГИ Трансильванії!
08.16 Приєднання до групи туристів, що прибувають залізничним транспортом до Чернівців.
Переїзд на кордон з Румунією. Проходження прикордонного контролю і переїзд по території Румунії через Карпати в легендарну Трансильванію.

Прибуття в м. Брашов, поселення в готель. Коротка оглядова екскурсія-прогулянка по місту «Брашов - румунський Зальцбург».

Розташоване в серці Румунії, місто Брашов часом називають румунським Зальцбургом за його чудове місце розташування - біля підніжжя гори Тимпа (967 м.), на краю низовини Цара Бирсей. Звичайно, Брашов не може похвалитися наявністю прекрасних палаців або розкішних готелів. Однак його вузькі та тихі вулички, маленькі кав'ярні та ресторанчики, старовинні церкви та собори складають не менш сильне враження. У Брашові добре гуляти, насолоджуючись чистим гірським повітрям, милуючись прекрасним поєднанням природи та архітектури, дегустуючи місцеві страви і зовсім не боячись кровожерного Дракули!

Вільний час у місті. Нічліг.
День 3: ДРАКУЛА: був чи не був?
Сніданок у готелі.

Виїзд на екскурсію по ЗАМКУ БРАН та ПАЛАЦУ ПЕЛЕШ (екс. збір + вхідні квитки в замки: 15 євро - дорослі; 10 євро - діти).
Замок Бран і палац Пелеш це дві пам'ятки, які контрастують між собою. Незважаючи на те, що і Бран, і Пелеш були королівськими резиденціями, різниця між ними суттєва. Кожна цікава по-своєму, та й як їх порівнювати, якщо замок Бран був побудований в кінці 14 століття, а палац Пелеш - пізніше на 500 років! Бран - це замок, зведений для оборони, який відігравав важливу військову роль. Пелеш - палац, чудова літня резиденція, де відпочивала королівська династія: румунський король Карл I і його дружина - королева Єлизавета. Різні епохи, різні стилі декорацій та архітектури і, звичайно, різні музеї зараз представляють Бран і Пелеш. Ну і, природно, граф Дракула... Був він тут, чи жив, чи багато душ занапастив? А може і зараз ще існує? На всі питання Ви отримаєте відповіді під час екскурсії...
 
Переїзд в транзитний готель на території Болгарії. Нічліг в готелі.
День 4: ГРЕЦІЯ: перша зустріч!
Сніданок у готелі. Виселення з готелю.

Переїзд до Греції. Прибуття в курортний регіон Олімпійська рив'єра. Поселення в готель. Вільний час і відпочинок.
Олімпійська Рив'єра не такий знаменитий грецький курорт як Халкідіки або о-ви Крит чи Родос. Однак це одне з найпопулярніших місць відпочинку у самих греків і дуже зручна точка старту для огляду всіх грецьких пам'яток. Адже Олімпійська Рив'єра знаходиться практично в центрі Греції на відносно рівній відстані від усіх знаменитих місць і всього в 30 км. від гори Олімп. А крім цього Олімпійська Рив'єра та зокрема місто Платамонас - це веселе місце з чистими і пологими пляжами, демократичними ресторанчиками, веселою набережною, де до ранку не затихає життя! Заняття знайдеться кожному!

У цей день активним мандрівникам пропонуємо почати знайомство з Грецією з одного з найдивовижніших та історично важливих місць – ГОРИ ОЛІМП, а також відвідати прекрасне гірське село - ЛІТОХОРО (додатково: дор. - 25 євро, діти до 12 років - 15 євро).
У цій подорожі нас чекає зустріч з прекрасним типовим грецьким селом Літохоро. Вузькі вулички, що зміяться на схилах гори, шумить в долині водоспад - тут навіть можна скупатися! Затишні таверни запрошують до відпочинку, чисте гірське повітря наповнює легені, дивовижний магнетизм цього місця розслабляє та наповнює радістю життя. Далі ми продовжимо подорож до легендарної гори Олімп - живуть там ще Олімпійці? Можливо Зевс привітає Вас грозою, або Афіна Паллада вдарить блискавкою, а можливо пустун Ерот ненавмисно зачепить стрілою... чи з'являться нам боги - немає гарантій, але при цьому Ви точно оціните дивовижну красу грецької природи, висоту скель, зелень лісів, прозорість неба та цілющість повітря.
 
Нічліг у готелі.
День 5: МЕТЕОРИ - «ширяючі над землею»...
Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд в МЕТЕОРИ. Екскурсія в монастирі (вх. квитки опл. додатково - 4 євро).
Страх і захоплення - це дві основні емоції, які відчуваєш, опинившись в Метеорах. Високі вертикальні скелі, що зметнулися вгору посеред Фессалійської долини, нагадують пальці руки невідомого бога, прихованого в землі. Ще в 9 ст. ці скелі стали притулком мандрівним ченцям, а згодом на їх вершинах з'явилися перші монастирі. Але як пустельникам вдалося звести споруди на такій висоті - до сих пір залишається загадкою. Подейкують, для того, щоб тільки підняти на скелю каміння для будівництва одного монастиря, йшло двадцять років. Сьогодні на території Метеорів знаходиться шість діючих монастирів. Це одне з найпопулярніших туристичних місць в Греції. Не забувайте, що монастирі діють, тому існують деякі обмеження. Наприклад, на територію монастиря не пускають чоловіків в шортах вище колін і жінок в брюках і коротких спідницях. Втім, якщо навіть Ви забудете про це, на вході в монастир всім видадуть довгі спідниці.

Переїзд в Каламбаку. Поселення в готель. Відпочинок.
День 6: ДЕЛЬФИ - «пуп Землі»
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Дельфи.

Екскурсія Дельфи - «Пуп землі» (екс. збір + вхідні квитки: 20 євро - дорослі; 10 євро - діти).

Дельфи - це одна з найвідоміших і найпопулярніших археологічних пам'яток Греції, після Акрополя. Відвідування Дельф, що знаходяться всього в 180 км. від Афін, включено практично в кожен туристичний маршрут і є однією з найпопулярніших і найзахоплюючих екскурсій.
З хвилюючими спогади і фантазію руїнами, оточеними захоплюючим дух гірським пейзажем, Дельфи, без сумніву, одна з найкрасивіших пам'яток Давньої Греції.
Для стародавніх греків, Дельфи, в буквальному сенсі, були центром світу. Згідно міфології, Зевс випустив двох орлів з протилежних кінців землі, і вони зустрілися в небі над Дельфами. Пронизавши один одного своїм дзьобом, вони впали на землю в самому центрі світу. Це місце було відзначено Омфалосом (Omphalos) або «Пуп Землі». Під час екскурсії ми почуємо, як необхідно було готуватися до зустрічі з оракулом, наскільки правдивими були пророкування Піфій і чому був зруйнований енергетичний центр світу еллінів...
 
Переїзд в Афіни. Поселення в готель. Вільний час в місті. Для тих, у кого ще залишилися сили - пропонуємо захоплюючу екскурсію «Вечірні Афіни (додатково: дор. - 15 євро, діти до 12 років - 10 євро).
Ця прогулянка дозволить Вам побачити Афіни в несподіваному світлі відтінків і півтонів, більш контрастному і чистому, ніж в мареві полуденної спеки. Колони, пронизані канелюрами, фризи, прикрашені багатофігурними рельєфами - стають напівпрозорими в золотому світлі вечірніх ліхтарів. Античні руїни, вирвані прожекторами з нічної темряви, немов ширяють між морем міських вогнів і океаном зірок в чорному середземноморському небі набуваючи якийсь інший, метафізичний сенс.
Прогуляйтеся по нічному місту, коли метушня дня вже не манить в прохолодну тінь парків і кафе, з досвідченим гідом. Піднявшись на найвищу точку Афін - пагорб Лікавітос, відчуйте причетність до життя цього величезного, гостинного, вільно дихаючого біля підніжжя гори міста. Загляньте до церкви Святого Георгія, а над нею - відшукайте серед яскравих мерехтливих зірок сузір'я Змія або Дракона, згідно з переказами, переможеного цим святим.
 
Повернення в готель. Нічліг.
День 7: ПЕЛОПОННЕС - колиска ЕЛЛАДИ!
Сніданок в готелі.

Вільний день в Афінах або виїзна екскурсія на цілий день на Пелопоннес з відвідуванням Коринфського каналу, Арголіди, Мікен і Епідавра (додатково: дор. - 50 євро, діти до 12 років - 25 євро).

Північний схід Пелопоннесу - ці місця не мають собі рівних в світі по насиченості пам'ятками історії та культури. Адже люди, які жили на цій землі тисячоліття назад, просоченій їхніми долями та їх пристрастю, створили одну з найбільших цивілізацій Античності.
Перша зупинка на Коринфському каналі, будівництво якого починалося ще за Нерона. Зараз канал шириною 23 метри просто пам'ятник історії, а в XIX столітті, коли його прорили, він був важливим транспортним вузлом, який замінив античний діолкос (раніше суду тягнули волоком по землі 6 кілометрів).
Стародавні Мікени, за словами Гомера, будували циклопи - товщина стін міста-фортеці 14 метрів. З палацу Агамемнона відправлялося військо в Троянський похід, а стародавні міфи, які виявилися реальністю, привели на ці пагорби в кінці XIX століття Генріха Шлімана, який шукав золото Трої. Знамениті Левові ворота і царські гробниці, фундаменти житлових будинків і загадкова скарбниця Атрея - тут Ви вдихнете повітря історії.
 
Будівельники-напівбоги звели в Епідаврі храмовий комплекс лікарні Асклепія зі стадіоном і театром, де недуги зцілювали не лише ліками, а й музикою, драмою і фізичними вправами. В наші дні прекрасно зберігся театр з унікальною акустикою, який приймає міжнародні театральні фестивалі.
Невелика зупинка в місті Нафпліон, знаменитому фортецями, замками, мальовничою набережною та затишними вуличками, повними сувенірних магазинів, завершить ознайомлення з Арголідою. Історія Нафпліо сягає часів хрестових походів. Тут господарювали франки, візантійці, турки і венеціанці, які змінили архітектурне обличчя міста, яке своєю елегантністю нагадує середземноморські італійські міста. 

Повернення в Афіни. Вільний вечір в місті. Нічліг.
День 8: АФІНИ - місто мудрості та краси!
Сніданок в готелі. Виселення.

Виїзд на велику оглядову екскурсію по Афінам з відвідуванням Акрополя (додатково оплачуються вх. квитки в Акрополь - 17 євро).
Це одна з небагатьох столиць в світі, де стрімке життя сучасного міста ніби завмирає, з повагою зупиняючись у оазисів античних археологічних комплексів, які ніби казкові декорації виростають золотистими стрункими колонами з надр історії. Люди побудували перші помешкання під тінню величезної скелі понад семи тисяч років тому, а в епоху античності місто-держава, назване на честь мудрої богині, стало центром майбутньої європейської цивілізації. Тут зароджувалися основи філософії і демократії, тут мистецтво стало частиною повсякденного життя людини. У V столітті до н.е. легендарний Перікл звів на вершині скелі місто богів - Акрополь, увінчаний величним Парфеноном, який прославив золотий вік Афін.
 
Гуляючи вулицями, названими іменами Плутарха, Софокла, Евріпіда, Діогена Ви самі зможете перегорнути дивовижні сторінки історії міста. Поруч з сучасними будівлями вростають в культурний шар теракотові візантійські церкви, а за стіною античного храму біліють неокласичні лінії палацу XIX сторіччя. Від римлян залишилися Агора і тріумфальні арки, від османів фонтани та мечеті. Перлиною в цьому дорогоцінному намисті - Акрополь з його знаменитими храмами: Парфенон, Ерехтейон, Пропілеї. З Акрополя відкривається прекрасний вид на давньогрецьку Агору зі Стоєй Аттала і храмом Гефеста, кам'яні раковини амфітеатрів Діоніса і Ірода Аттика, на лабіринти вуличок Плаки, живого, яскравого, галасливого, пульсуючого серця стародавнього і вічно юного міста.

Від'їзд з Афін. Переїзд в Салоніки. Поселення в готель. Нічліг.
День 9: САЛОНІКИ - наречена Півночі Греції
Сніданок у готелі. Виселення з готелю. 

Виїзд на оглядову екскурсію по САЛОНІКАМ.

Салоніки - це друге за величиною місто в Греції та перше, в якому дивним чином простежується зв'язок часів в Греції: античний період, Візантійська імперія, Османська імперія, сучасна Греція. Головна визначна пам'ятка міста - це Біла Вежа - символ міста. Побудована вона була турками в 16 столітті на місці старої візантійської башти і була частиною міської стіни, використовувалася як в'язниця, казарма і форт. Зараз Вежа перетворена в музей. На вершині Башти Вас чекає прекрасний вид на все місто. Далі нас чекають Площа Аристотеля, торгові ряди ринку Modiano, розкопки давньої Агори, турецькі лазні, церква св. Дмитра, храми Св. Софії та Богоматері Нерукотворної, Тріумфальна арка Галерія, Ротонда і останки імператорського палацу. І це далеко не весь список пам'яток цього чудового міста, в якому поєдналися історія та сучасність.

Від'їзд з Греції. Переїзд на нічліг в транзитному готелі на території Болгарії.
День 10: СОФІЯ - перехрестя цивілізацій!
Сніданок у готелі. Виселення з готелю.

Виїзд на оглядову екскурсію по СОФІЇ.

Софія заснована більше семи тисяч років тому в мальовничій Софійській улоговині, в оточенні гірських хребтів і перевалів, в місці, де на поверхню виходять більше восьми термальних і мінеральних джерел. Сучасна столиця Болгарії - символ вічного зв'язку минулого із сьогоденням. Пам'ятники багаті подіями фракійської, римської, болгарської та османської історії знаходяться по сусідству із сучасними будівлями і міськими спорудами. У місті понад 250 пам'яток історії та архітектури. Вздовж широких, обсаджених деревами бульварів, стоять будівлі кінця XIX - початку XX століть. Фортечні стіни Софії, що захищали її впродовж 12 століть, оточують центр міста, де донині зберігаються сліди поселення Сердика (II століття). Найцікавіші природні об'єкти - Ротонда храму Св. Георгія; частина великого археологічного комплексу з рідкісними зразками римської архітектури; храм Св. Софії, представлений на гербовому щиті міста; Софійський кафедральний собор Олександра Невського з усесвітньо відомими іконами і фресками; розташована в Софійському передмісті церква Бояна, включена в списки пам'ятників культури, що охороняються ЮНЕСКО - яскравий приклад середньовічної архітектури з унікальним розписом стін.
 
Від'їзд з Софії. Переїзд в транзитний готель на території Румунії. Поселення в готель. Нічліг.
День 11: Вдома завжди чекають!
Сніданок у готелі. Виселення з готелю. Від'їзд в Україну.

14.00 - 15.00 Орієнтовний час прибуття до Чернівців.
23.00 - 24.00 Орієнтовний час прибуття до Києва.

ІНШІ ТУРИ в ГРЕЦІЮ, ПОШУК ВСІХ ТУРІВ і ДЕТАЛЬНІ ЦІНИ ТУТ

ВСІ ГАРЯЧІ ТУРИ та АКТУАЛЬНІ НОВИНИ зі світу ТУРИЗМУ в НАШОМУ TELEGRAM-каналі

 

МОЖЛИВІСТЬ ПРИДБАТИ ТУР В КРЕДИТ ТУТ 

ВСІ НОВИНИ СЕЛЕНИ, ЗВІТИ про ПОДОРОЖІ, ЦІКАВІ ФАКТИ - на НАШІЙ СТОРІНЦІ в  FACEBOOK: Селена-тур

УВАГА! ВАЖЛИВО! 

 •     Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування, та / або послуг гіда та / або резервації, та / або вартості паркування / стоянки / в'їзду автобуса на територію об'єкта.
 •     Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено.
 •     Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 •     Компанія не несе відповідальності за пробки на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
 •     Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу.
 •     Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
 •     Проживання в готелях категорії 2-4*.
 •     Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері.
 •      Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай / каву або інші напої.
 •     Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 20 чоловік.
 •     Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи в супермаркети «Теско» або інші, якщо це не вказано в програмі туру.
 •     При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.
  Дорослі: Діти до 12 років:
Раннє бронювання за 8 тижнів: 11950 грн 11000 грн
Базова вартість туру 12950 грн 12000 грн

Умови ануляції туру для бронювань, які були здійсненні під час карантину:

- при відміні туру за ініціативою Туриста за 30 днів до заїзду - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 20 днів до заїзду - утримання 10% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 15 днів до заїзду - утримання 50% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 7 днів до заїзду - утримання 75% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста менше, ніж за 7 днів до заїзду - утримання 100% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туроператора через відсутність мінімально необхідної кількості осіб для виконання туру або через вплив зовнішніх обставин, а саме - пандемії COVID-19 - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;

Акція "Бронювання без передоплати":

обирайте найкращі місця в автобусі зараз, а передоплату сплачуйте лише коли можливість в'їзду до Греції стане гарантованою або за 30 днів до початку туру.

Умови оплати:
- 10% передоплати від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента при бронюванні Туру;
- 50% від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента за 21 день до початку Туру;
- повну оплату туру по Договору потрібно здійснити за 14 днів до початку туру.

УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб відбувається в індивідуальному порядку. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.

Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.

Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер и не є публічною офертою.

Войтех Тетяна
Посада Заступник директора
Email tatyana@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227 33 88, (050) 412-83-70, (067) 497-1039
Skype selena.tour.chernigiv
 
Кузнец Яна
Посада Менеджер з продажів
Email kiev@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227-33-88; (044) 581-56-28; (099) 222-77-04; (093) 365-78-91
Skype k3240491kjo
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
 • проїзд комфортабельним автобусом з Києва по маршруту;
 • розміщення в готелях категорії 2-3 * (9 ночей);
 • сніданки в готелях;
 • супровід керівником групи;
 • екскурсії згідно програми;
 • гарний настрій та яскраві враження!
 • оформлення візи при необхідності;
 • особисті витрати;
 • міські податки в готелях - 10 євро;
 • вх. квитки в екскурсійні об'єкти;
 • проїзд громадським транспортом;
 • додаткові екскурсії;
 • страхування.
Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product