Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація
1 USD - 28.8 грн
1 EUR - 33.75 грн

Знайомство з Європою: бліц-тур з Києва!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 7
Країна Австрія, Угорщина, Польща, Чехія
Місто виїзду Київ, Львів, Мукачево
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Будапешт - Відень - Прага - Дрезден - Вроцлав - Київ
Тип туру Автобусні тури з Києва

Угорщина - Австрія - Чехія - Німеччина - Польща

БУДАПЕШТ - ВІДЕНЬ - ПРАГА - ДРЕЗДЕН - ВРОЦЛАВ

АВТОБУСНИЙ БЛІЦ-ТУР З КИЄВА - всі екскурсії по основним містам включені!

День 1: Дорога, дорога...
16.00 Від'їзд з Південного терміналу залізничного вокзалу м.Києва комфортабельним автобусом. Транзит по території України. Є можливість приєднання до групи у Житомирі, Рівному, Львові, Мукачеві.
День 2: БУДАПЕШТ - столиця на Дунаї!
06.00 Зустріч групи на залізничному вокзалі у м.Мукачево (приєднання). Переїзд до м.Будапешт.

Запрошуємо на захоплюючу ЕКСКУРСІЮ по БУДАПЕШТУ "Легенди голубого Дунаю" (у вартості).  

Будапешт - одна з небагатьох європейських столиць, до зустрічі з якою не можна підготуватися заздалегідь. Це тому, що красиве місто завжди виявляється незабутнім казковим враженням для своїх гостей. Старовинна Буда, яка розкинулася на горах, що таять в собі безліч гарячих цілющих джерел, і рівнинний Пешт - з будівлями belle йpoque, бульварами, сотнями магазинів і затишних кав'ярень. А між ними - перекинувся через повноводний Дунай знаменитий Ланцюговий міст, що охороняється грізно рикаючими імперськими левами. Мандрівник, який вперше опинився в Будапешті, чимось нагадує Едіпа, застиглого перед сфінксом. На зразок того, що загадково посміхається поруч з будівлею Національної опери. Велич і багатовікова мудрість, таємне знання істини і краса гармонії природного і людського - Будапешт назавжди взалишається у серці того, кому вдасться розгадати загадку цього міста.

Вільний час у місті. 


Пропонуємо відвідати на вибір найвідоміші  визначні місця Будапешта:

- гарячі термальні купальні Сечені - вхідний квиток 18 євро;
- один з найстаріших зоопарків в Європі - вхідний квиток 8 євро;
- дивовижний Тропікарій-Океанаріум - вхідний квиток 8 євро;
- новий і неповторний аквапарк RAMADA AQUAWORLD - вхідний квиток на 2 години орієнтовно 10 євро;

Додатково можлива організація прогулянки по Дунаю на кораблику (15 євро - дорослий, 10 євро - дитячий).

Вам відкриється неповторна панорама Будапешта, занесена до списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Легенди і бувальщини, історія і сучасність, прикмети і традиції під звуки вальсів Йогана Штрауса з келихом «Шампанського». І не забудьте під кожним з мостів, де пропливає кораблик, загадати заповітне бажання! Обов'язково збудеться, перевірено!

Від'їзд з Будапешта.

Переїзд у транзитний готель. Поселення. Нічліг.
День 3: Розкіш та імперська велич Відня!
Сніданок у готелі. Виселення. Переїзд до м.Відень. 

Запрошуємо на оглядову екскурсію по місту "Імперська розкіш Відня" (у вартості).
Відень - чарівне і приголомшливе місто. Місто імперської слави, чудової архітектури, дорогих магазинів і високої кухні. Розкішні палаци - свідки військової та державної слави імператорів і придворних - які таємниці зберігають вони? Чи насправді така смачна знаменита віденська кава? Чи звучать досі на вулицях віденські вальси? Від вражень завмирає серце і виникає розуміння того, що це місто буде вабити до себе знову і знову своєю витонченістю, розкішшю і загадкою. У самому серці міста розташований собор Св. Штефана. Темні стіни нагадують про непросту його долю; з мозаїчного даху відкривається чудова панорама Відня; прохолода і сутінки надають таємничості, а розкіш оздоблення закликає схилитися перед геніальністю його творців.
Вільний час у місті. Можна прогулятися по центру, відвідати легендарні музеї Хофбурга - Імператорську Скарбницю і Музей Сіссі, обов'язково спробувати віденську каву і знаменитий торт Захер. З Відня обов'язково варто привезти цукерки Моцарт з начинок з марципанів, які Ви зустрінете на кожному кроці.

Переїзд до Праги.  Поселення в готель. Вільний час. Нічліг.

День 4: ЗЛАТА ПРАГА!
Сніданок у готелі. 

Виїзд на екскурсію по Старому місту "Серце Праги" (у вартості).
Це одне з найпопулярніших і найцікавіших місць для екскурсій у Празі. Це справжній «Празький торт», де апетитними пластами - різні століття, стилі, епохи. І неповторний аромат старовини, збереженої цілими кварталами, суцільною забудовою, а не фрагментами. Навіть час тут відраховує не звичайний годинник, а астрономічні куранти. В кінці кожної години звучить красивий передзвін. Циферблат цього годинника містить масу цікавої інформації - час до сходу і заходу сонця, календар, середньоєвропейський і старобогемський час, фази Місяця і Сонця. Староміська площа: велична краса і дух справжньої Старої Праги. Захоплююча панорама "Прага ста веж" з оглядового майданчика на Пороховій вежі. Дорога богемських королів по Целетній вулиці. Храм Діви Марії перед Тином. Староміська ратуша.
Вільний час.

Додатково пропонуємо екскурсію «Празький Град і Градчани» (10 євро - дорослий / 5 євро - дитячий).
Величезна стародавня фортеця стоїть на пагорбі посеред міста, шпилі її соборів і веж видно з усієї округи. Увійдемо до неї через ворота, що охороняються гвардійцями, побачимо прекрасний собор св. Віта, кам'яні мережива готики з жахливими химерами, що вилітають з під його дахів. По палацових сходах спустимося в один з найпрекрасніших празьких районів, колишнє королівське місто Мала Сторона, де у кожного будинку є не тільки свій знак, а й захоплююча історія. Заглянемо в чудові сади, заховані за стінами палаців, побачимо канали, на яких ще обертаються колеса старих млинів, і вийдемо на дивовижний Карлів міст, унікальний вигляд якого незабутній, як і час початку його будівництва.

Увечері можлива організація захоплюючої вечірньої прогулянки по Влтаві з харчуванням "Все включено" (додатково: 25 євро - дорослий / 20 євро - дитячий).

Повернення в готель. Нічліг.

День 5: Перлина Саксонії!
Сніданок у готелі. Виселення з готелю. Переїзд до м.Дрезден.

Оглядова екскурсія по місту "Спалений і відроджений" (у вартості).
Аристократизм і життєву силу Дрездена Ви відчуєте відразу при зустрічі з "перлиною Саксонії"! У супроводі гіда ви прогуляєтеся вузькими вуличками Старого міста і відвідаєте центральний собор - знамениту Frauenkirche. Тут у дзвінкому відлунні власних кроків і в урочистих звуках органу ви почуєте цілу історію життя - історію про те, як відроджувався собор протягом 17 років... Відвідайте Цвінгер: тут за шумом фонтанів Ви почуєте гул балів, шепіт придворних дам, захоплюючі історії з життя вищого світу Європи XVIII століття... Ну і, звичайно, всесвітньо відома Дрезденська картинна галерея, знаменита своєю колекцією творів європейських художників 15-17 століття, шедеврами таких майстрів, як Тіціан, Джорджоне, Ван Дейк і багатьох інших. Перлиною зібрання, безсумнівно, є «Сікстинська Мадонна» («Sixstinische Madonna») Рафаеля.

Вільний час у місті.
Можливе відвідування Дрезденської картинної галереї з російськомовним гідом (додатково: 20 євро - дорослий/10 євро - дитина).

Переїзд до Вроцлава. Поселення в готель. Нічліг.

День 6: Місто краснолюдків!
Сніданок у готелі. Виселення з готелю.

Виїзд на оглядову екскурсію по Вроцлаву "Польська Венеція" (у вартості).

Вроцлав - столиця Нижньої Сілезії, «священна квітка Європи». Це «польська Венеція», розташована на 12 островах річки Одер, з'єднаних між собою 117 мостами. Найстарша частина міста - острів Тумський - «вроцлавський Ватикан». Кафедральний собор святого Яна Хрестителя. Архітектурний ансамбль Вроцлавського університету. Пам'ятник ... голому Студенту. Площа Ринок: яскраві «пряникові» будиночки - жоден з них не схожий на інший.  Різнобарвна бруківка, фонтани, затишні кафе і ресторанчики ...

У дитячу мрію кличуть не тільки міні-палаци з квітучими балконами, а й краснолюдки - повноправні мешканці Вроцлава, його охоронці і талісмани. Їх можна зустріти в найнесподіваніших місцях. Ось ... дивіться! ... на одному з мостів через Одер маленький краснолюдок пере у річці свої речі. А ось в центрі міста усміхнений малюк скромно примостився на одній з лавок... Відчайдушний сміливець підіймається вгору по ліхтарю. У кожного з них - своє ім'я та своя цікава історія ...

Вільний час.
Від'їзд з Польщі, нічний переїзд в Україну.

День 7: Дома завжди чекають...
Проходження прикордонного контрою. Прибуття до Києва у другій половині дня.


ІНШІ ТУРИ до ЧЕХІЇ, ПОШУК ВСІХ ТУРІВ і ДЕТАЛЬНІ ЦІНИ ТУТ

ГАРЯЧІ ТУРИ ТУТ

МОЖЛИВІСТЬ ПРИДБАТИ ТУР У КРЕДИТ ТУТ 

ВСІ НОВИНИ СЕЛЕНИ, ЗВІТИ ПРО ПОДОРОЖІ, ЦІКАВІ ФАКТИ – на НАШІЙ СТОРІНЦІ У FACEBOOK: Селена-тур


УВАГА! ВАЖЛИВО!

- Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування, та/або послуг гіда та/або резервації, та/або вартості паркування/стоянки/в'їзду автобуса на території об'єктів.

- Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено.
- Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
- Компанія не несе відповідальності за затори на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
- Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу.
- Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
- Проживання в готелях категорії 2-4 *.
- Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері.
- Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. 
- Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай/каву або інші напої. 
- Мінімальна кількість для виконання факультативної програми - 20 осіб. 
- Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи до супермаркетів «Теско» або інших торгівельних закладів, якщо це не вказано в програмі туру. 
- При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.  Дорослі: Діти до 12 років:
Раннее бронирование за 8 недель до выезда: 195 € 175 €
Базова вартість туру: 225 € 199 €
Умови ануляції туру для бронювань, які були здійсненні під час карантину:
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 30 днів до заїзду - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 20 днів до заїзду - утримання 10% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 15 днів до заїзду - утримання 50% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 7 днів до заїзду - утримання 75% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста менше, ніж за 7 днів до заїзду - утримання 100% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туроператора через відсутність мінімально необхідної кількості осіб для виконання туру або через вплив зовнішніх обставин, а саме - пандемії COVID-19 - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;

Умови оплати:
- 10% передоплати від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента при бронюванні Туру;
- 50% від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента за 21 день до початку Туру;
- повну оплату туру по Договору потрібно здійснити за 14 днів до початку туру.

УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб відбувається в індивідуальному порядку. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.
Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.
Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер і не є публічною офертою.
Войтех Тетяна
Посада Заступник директора
Email tatyana@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227 33 88, (050) 412-83-70, (067) 497-1039
Skype selena.tour.chernigiv
 
Кузнец Яна
Посада Менеджер з продажів
Email kiev@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227-33-88; (044) 581-56-28; (099) 222-77-04; (093) 365-78-91
Skype k3240491kjo
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелях 2-4 * - 4 ночі;
  • сніданки в готелях - 4;
  • екскурсії за програмою;
  • супровід керівником групи.
  • консульський збір: 35 євро і збір візового центру 25 євро - не оплачується власниками біометричних паспортів;
  • факультативні програми;
  • особисті витрати;
  • страхування 6 євро, з 60 - 10 євро.

Залишити відгук

Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product