Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація
1 USD - 28.8 грн
1 EUR - 33.75 грн

Знайомство з Венецією: без нічних переїздів!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 4
Країна Угорщина, Італія, Словенія
Місто виїзду Мукачево
Транспорт Автобус
Маршрут Мукачево - Будапешт - Венеція - Любляна - Мішкольц - Мукачево
Тип туру Автобусні тури без нічних переїздів

Гаряче серце БУДАПЕШТА...

... і найкрасивіше видовище - ВЕНЕЦІЯ!

ТУР БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!


День 1: Скарби Будапешта.
Зустріч групи на ж/д вокзалі м. Мукачево о 08.05 ранку. Від'їзд о 08.20. Перетин українсько-угорського кордону. Переїзд в Будапешт.

Виїзд на автобусно-пішохідну оглядову екскурсію по БУДАПЕШТУ (у вартості).

Будапешт - одна з небагатьох європейських столиць, до зустрічі з якою не можна підготуватися заздалегідь. Тому що це красиве місто завжди виявляється незабутнім казковим враженням для своїх гостей. Старовинна Буда, що розкинулася на горах, що приховуюють в собі безліч гарячих цілющих джерел, і рівнинний Пешт - з будівлями belle époque, бульварами, сотнями магазинів і затишних кав'ярень. А між ними - перекинувся через повноводний Дунай знаменитий Ланцюговий міст, що охороняється грізно рикаючими імперськими левами.

Додатково можлива організація Прогулянки по Дунаю на КОРАБЛИКУ з келихом шампанського (додатково: 20 євро - дорослий, 10 євро - дитячий).
Вам відкриється неповторна панорама Будапешта в яскравій ілюмінації, занесена в список світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Легенди і бувальщини, історія і сучасність, прикмети і традиції під звуки вальсів Йогана Штрауса з келихом «Шампанського». І не забудьте під кожним з мостів, де пропливає кораблик, загадати заповітне бажання! Обов'язково збудеться, перевірено !!!

Переїзд в транзитний готель на території Угорщини або Словенії. Пізнє поселення в готель. Нічліг.

День 2: Венеція - amore mio!
08:00 Сніданок в готелі. Виселення. Переїзд до Венеції.

Прибуття до Венеції після 14.00. Переїзд до Венеції (квиток на кораблик в 2 сторони оплачується додатково - 25 євро).

Запрошуємо на оглядову пішохідну екскурсію по ВЕНЕЦІЇ (у вартості).
Що можна сказати про місто, який давно стало легендою? Венеція схожа на міраж,
що піднявся з моря: плескіт хвиль біля Ваших ніг, химерні прикраси вікон, різнокольорові будинки, що нагадують корали... Венеція - унікальна, її ні з чим не можна порівняти і нічим замінити. Вона завмерла в часі, і тільки галасливий турист та нахабний голуб на Сан-Марко нагадає про те, що це не сон і не міраж. У Венеції десятки історій і тисячі секретів. Можливо, один з них вона відкриє і Вам.

Вільний час в Венеції. Пропонуємо відвідати додаткові екскурсії, без яких враження про Венецію не будуть повними.

Прогулянка на кораблику по Гранд Каналу (дорослі - 35 євро, діти - 25 євро). У Великого каналу немає набережних, тому помилуватися численними палацами можна тільки з води. Палаццо Контаріні-Фазан - «будинок Дездемони», Палаццо-Даріо - життя численних власників якого закінчилася трагічно, Ка Фоскарі - венеціанський університет, Палаццо Вендрамін-Каллерджі - венеціанське казино і багато-багато інших! Досить згадати і величні куполи церкви Санта Марія делла Салюте, і готичні мережива Ка д'Оро, «Золотого будинку», і фантастичні Маськероні палацу Ка'Пезаро, і безліч інших палаців. Вони запрошують нас в глибину століть історією людей, яки в них жили - від композитора Бенедетто Марчелло до Ріхарда Вагнера, від Джакомо Казанови до лорда Байрона. А скільки таємниць, містики криється за їх стінами..! Ми послухаємо цікаві історії та легенди, зробимо фотографії на тлі прекрасних палаців, що відбиваються у воді. Потім з Великого каналу ми звернемо в маленькі ріо і проїдемо по так званій Венеції Мінори - малій Венеції, де ще живуть корінні венеціанці. І це додаткова порція вражень - побачити не «парадне обличчя», а повсякденне життя міста, існуючого на цих островах вже 11 століть!

Увечері запрошуємо на екскурсію «Венеціанська ніч» (оплачується додатково - 20 євро/дор.; 10 євро/дит. При групі не менше 20 осіб).
Вечірня Венеція - це особливий шарм сутінків, темряви, освітлених старовинними ліхтарями вуличок. Венеція змінюється в сутінках і запрошує до вивчення загадок, легенд, любовних та містичних історій. Екскурсія проходить в основному далеко від жвавих туристичних місць. Легенда про «червоний бутон» та про «пірата, що покаявся», про примару «чорного ченця» та про воскреслу закохану з церкви «Della Fava», про примару Вівальді і про будівництво моста Ріальто, про примару Марино Фальера і про «волоцюгу Б'язіо» ... реальні історії про «бідного пекаря» і про останнього дзвонаря дзвіниці Сан Марко, про священика, який порушив таємницю сповіді, і про втечу Казанови з свинцевих камер, про тамплієрів і про масонів і багато, багато іншого ...

Повернення на материкову частину Венеції. Поселення в готель. Нічліг.

День 3: Прекрасна і затишна Любляна
Сніданок у готелі. Виселення.

Переїзд в Любляну. Запрошуємо на екскурсію-прогулянку по центральній частині Любляни "Затишна і мила" (у вартості).

І городяни, і іноземні туристи в один голос стверджують, що Любляна - надзвичайно гостинне місто. Невелика Любляна поєднує всі переваги великого мегаполісу і чарівність провінційного містечка. Любляна - місто мостів, церков і соборів. Ця затишна європейська столиця розташована на берегах річки Любляниці. Основна пам'ятка міста - Люблянський Град - розташований в Старому місті. Оригінальні скульптури і пам'ятники, художні галереї, затишні кафе - все це зосереджено тут, в найчистішій столиці світу. На шляху нам зустрінеться знаменитий Міст Драконів, ми дізнаємося загадкову і дуже інтригуючу легенду про його виникнення. І переконаємося, що хоч в Словенії дракони і грізні, але все-таки милі і такі зелені ...

Вільний час в Любляні для обіду і прогулянок. А найактивніших запрошуємо помилуватися одним з природних чудес Європи - альпійським озером Блед (додатково: 25 євро - дорослі; 15 євро - дит.).
Озеро Блед - місце чарівної краси, символ Словенії, країни високих гір, що потопають у зелені, таємничих лісів і карстових печер з їх химерними сталактитами і сталагмітами. Гуляючи по його набережній, можна досхочу помилуватися прекрасними пейзажами, насолодитися найчистішим гірським повітрям, піднятися крутою стежкою до оглядового майданчику. Посередині озера, немов зійшов з хмар, розмістився невеликий острівець. На ньому стоїть церква Успіння Марії з «дзвоном бажань». Кажуть, що, загадавши бажання, потрібно позвонити в церковний дзвін, і воно обов'язково здійсниться.

 
Переїзд в готель на території Угорщини. Поселення. Відпочинок. Нічліг.
День 4: Гарячі терми Угорщини!
Сніданок у готелі. Виселення. Переїзд в м. Мішкольц-Тапольце.

Відвідування термальних печерних купалень в м. Мішкольц-Тапольца (вх. квитки - додатково).
Місцеві гарячі води використовували для лікування вже в середні століття. Головна визначна пам'ятка Мішкольц-Тапольца - лікувальна термальна купальня в природному підземному гроті, яку може відвідувати будь-який гість курорту. Всередині є і гарячі джерела, і холодніше, і вири, і грот із зоряним небом. Температура води, що заповнює озера великих і маленьких печер, пов'язаних між собою підземними коридорами, цілий рік + 29С ° ... + 31С °, а глибина води - 130-140 см. Тут проводиться лікування опорно-рухового апарату, нервової системи і дихальних шляхів. В особливу насолоду перетворюють купання світлові ефекти, підземна річка, "перлинна ванна". Приємним заходом може виявитися човнова прогулянка по озеру, оточеному віковими деревами.

Від'їзд в Україну. Переїзд в Мукачево до вечірнього поїзда о 21.20.

 

УВАГА! ВАЖЛИВО!

- Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування, та/або послуг гіда та/або резервації, та/або вартості паркування/стоянки/в'їзду автобуса на території об'єктів.

- Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено.
- Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
- Компанія не несе відповідальності за затори на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
- Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу.
- Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
- Проживання в готелях категорії 2-4 *.
- Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері.
- Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. 
- Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай/каву або інші напої. 
- Мінімальна кількість для виконання факультативної програми - 20 осіб. 
- Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи до супермаркетів «Теско» або інших торгівельних закладів, якщо це не вказано в програмі туру. 
- При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.

  Дорослі: Діти до 12 років:
Специальная стоимость при бронировании пакета экскурсий: 135 € 115 €
Раннее бронирование за 8 недель до выезда: 160 € 140 €
Базова вартість туру: 175 € 155 €

АКЦІЯ "Раннє бронювання екскурсій"
Базова програма + "Кораблик в Будапешті", "Вечірня Венеція", "Озеро Блед"
135 EUR + 65 EUR

Умови ануляції туру для бронювань, які були здійсненні під час карантину:
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 30 днів до заїзду - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 20 днів до заїзду - утримання 10% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 15 днів до заїзду - утримання 50% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 7 днів до заїзду - утримання 75% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста менше, ніж за 7 днів до заїзду - утримання 100% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туроператора через відсутність мінімально необхідної кількості осіб для виконання туру або через вплив зовнішніх обставин, а саме - пандемії COVID-19 - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;

Умови оплати:
- 10% передоплати від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента при бронюванні Туру;
- 50% від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента за 21 день до початку Туру;
- повну оплату туру по Договору потрібно здійснити за 14 днів до початку туру.

УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб відбувається в індивідуальному порядку. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.
Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.
Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер і не є публічною офертою.
Кузнец Яна
Посада Менеджер з продажів
Email kiev@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227-33-88; (044) 581-56-28; (099) 222-77-04; (093) 365-78-91
Skype k3240491kjo
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
 • розміщення в готелях категорії 2-4*;
 • сніданки в готелях;
 • екскурсії по містах Будапешт, Венеція, Любляна;
 • транспортні послуги за програмою з Мукачево;
 • супровід представником компанії і корисна інформація.
 • особисті витрати;
 • медичне страхування;
 • проїзд громадським транспортом;
 • туристичний податок в готелях - 6 євро;
 • користування навушниками на екскурсіях - 4 євро;
 • оформлення візи при необхідності;

Залишити відгук

Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product