Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація
1 USD - 28.8 грн
1 EUR - 33.75 грн

Звуки Музики: авторський тур до Австрії!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 7
Країна Австрія, Угорщина
Місто виїзду Мукачево
Транспорт Автобус
Маршрут Мукачево - Будапешт - Відень - Зальцбург - Гальштат - Будапешт - Токай - Мукачево
Тип туру Автобусні тури без нічних переїздів
Тури на шкільні канікули
Тури для батьків с дітьми

Відень, Будапешт, Зальцбург добре знайомі любителям подорожей і не вимагають особливої ​​презентації. Але на цей раз ми трохи змістимо акценти з історичної теми в бік музики та романтики. Під час нашої, досить комфортної подорожі, ми поговоримо про творчість Кальмана і Штрауса, Моцарта та Бетховена... прогуляємося по місцях, пов'язаних з життям і творчістю великих композиторів. Послухаємо органну музику в Петерскірхе (церква Св. Петра у Відні). Цікаво та весело проведемо час під час відвідування віденського Будинку Музики. Подивимося улюблені фільми «Сільва», «Летюча миша» та інші. Побачимо на власні очі монастир Ноннберг, палац Хельбрунн і інші місця зйомок всесвітньо відомого фільму «Звуки Музики». А відвідування казкового Гальштату тільки додасть романтики нашій подорожі, гідним завершенням якої стане дегустація унікальних токайських вин в затишному ресторанчику.

У програмі туру 4 екскурсії: оглядові по Будапешту, Відні та Зальцбургу + «Звуки Музики».

Р.S. Така "фішка" туру. У Зальцбурзі з групою буде працювати Андрій Зальпіус - не тільки ліцензований гід, але і дипломований і талановитий музикант. Краще нього про Моцарта не розкаже ніхто!


День 1: 
07.00 Зустріч групи на залізничному вокзалі м. Мукачево представником компанії (адміністратором групи). Посадка в комфортабельний автобус. Виїзд на українсько - угорський кордон. Перетин українсько-угорського кордону (може зайняти від 2 до 6 годин і більше).
Переїзд в Будапешт - 4 години (по дорозі знайомство з програмою туру, біографією та творчістю видатних угорських композиторів Кальман, Легар, Ліст. Перегляд фільмів-оперет «Сільва», «Весела вдова»)...

Прибуття в Будапешт. Поселення в готель. Приєднання до групи авіатуристів з Росії, Ізраїлю, Білорусі, Казахстану та інших країн.

Додатково можлива організація прогулянки по Дунаю на кораблику (20 євро - дорослий, 15 євро - дитячий).
Вам відкриється неповторна панорама Будапешта в яскравій ілюмінації, занесена в список Світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Легенди і бувальщини, історія і сучасність, прикмети і традиції під звуки вальсів Йогана Штрауса з келихом «Шампанського». І не забудьте під кожним з мостів, де пропливає кораблик, загадати заповітне бажання! Обов'язково збудеться, перевірено!

Вільний час. Нічліг в Будапешті.
День 2: 
Сніданок у готелі. Звільнення номерів.

Виїзд на оглядову екскурсію по Будапешту (3 години).
Будапешт - одна з небагатьох європейських столиць, до зустрічі з якою не можна підготуватися заздалегідь. Тому що це красиве місто завжди виявляється незабутнім казковим враженням для своїх гостей. Старовинна Буда, що розкинулася на горах, що таять в собі безліч гарячих цілющих джерел, і рівнинний Пешт - з будівлями belle époque, бульварами, сотнями магазинів і затишних кав'ярень. А між ними - перекинувся через повноводний Дунай знаменитий Ланцюговий міст, що охороняється грізно рикаючими імперськими левами. 

Переїзд до Відня (під час переїзду (3-4 години) дивимося «Летючу мишу» говоримо про Штрауса).

Оглядова екскурсія по ВІДНЮ «Місто величі та розкоші».
Відень - чарівне і приголомшливе місто. Місто імперської слави, чудової архітектури, дорогих магазинів і високої кухні. Розкішні палаци - свідки військової та державної слави імператорів і придворних - які таємниці зберігають вони? Чи правда така смачна знаменита віденська кава? Звучать чи на вулицях віденські вальси? Від вражень завмирає серце і виникає розуміння того, що це місто буде вабити до себе знову і знову своєю витонченістю, розкішшю і загадковістю.

Поселення в готель. Вільний час. Нічліг у Відні.
День 3:
Сніданок у готелі.

Виїзд на екскурсію «Музичний Відень».
Запрошуємо відправитися в музичну подорож по єдиному в своєму роді в Відні Звуковому музею - в історичному палаці ерцгерцога Карла в Старому місті. Поспостерігайте за великими композиторами минулого, зустріньтеся з кращими музикантами сучасності та загляньте в музичне майбутнє комп'ютерної музики. П'ять поверхів запрошують відвідати світ тональних і звукових феноменів. Музику можна не тільки почути: в Будинку музики Ви також можете побачити, відчути та самі створити тони та звуки. Вашим провідником стануть сучасні комп'ютерні пристрої.


Відвідування Петерскірхе. Концерт органної музики.
Додатково пропонуємо екскурсію в Віденську оперу (додатково - 20 євро).
Віденська державна опера - один з найвідоміших оперних адрес світу. Понад 60 опер і балетів за 285 днів в сезоні - така щільність уявлень зводить Віденську оперу в міжнародному масштабі на перше місце. Кращі світові постановники, режисери та художники сцени з величезним задоволенням демонструють свою майстерність дослідної та критичної віденської публіки. Серед директорів знаменитого будинку на Рінгштрассе 2 задавали тон такі найбільші діячі музики як Ґустав Малер, Ріхард Штраус, Герберт фон Караян і Клаудіо Аббадо. Якщо дуже хочеться побувати в легендарній Опері та не платити 200 євро за квиток на виставу, - ця екскурсія для Вас. Ми зануримося в музичний світ з неповторною та незабутньою історією одного з кращих оперних театрів світу. Піднімемося по парадних сходах, по якій раніше піднімалися імператор зі своєю сім'єю, заглянемо в «Чайний салон», пройдемо по антрактним залам, відчуємо їх атмосферу, помилуємося гарними фресками в фойє Моріца фон Швінда та гобеленами в залі Ґустава Малера, і звичайно, побуваємо в залі для глядачів, в якому, до того ж, проходить знаменна подія - Віденський оперний бал. Знаєте, що стало гордістю Віденської опери? І чому оркестр Віденської опери вважається кращим в світі? І що відбувається під час Оперного балу? Екскурсія у Віденську оперу проведе Вас найцікавішими сторінками історії цього унікального театру та відкриє найнеймовірніші таємниці та загадки.

Вільний час. Нічліг у Відні.
День 4:
Сніданок у готелі. Звільнення номерів.

Переїзд в Зальцбург (4 години, дивимося фільми про Моцарта та «Звуки Музики»).
По прибуттю оглядова екскурсія по місту з Андрієм Зальпіусом.

Після екскурсії, поселення в готель. Вільний час в Зальцбурзі. Можливість відвідування концерту класичної музики (оплачується самостійно - 30 євро, бронювання заздалегідь на сайті https://www.salzburg.info/en/events/classical-music).

Нічліг в Зальцбурзі.
День 5:
Сніданок у готелі. Звільнення номерів.

Екскурсія «Звуки Музики» по місцях зйомок фільму (монастир Ноннберг, палац Хельбрунн, Мондзеє ...).
Виїзд в Гальштат (додатково - 25 євро). Одне з наймальовничіших місць Європи. Не можна побувати в Австрії і не відвідати Гальштат! Альпи, озеро і стара церква на березі - це картина, найбільш відповідна стереотипам, що склалися про Австрію. Здається, час в Гальштаті зупинився... 800 місцевих жителів дуже цінують традиційний життєвий уклад, взявши від цивілізації найкраще. І без перебільшень це місце, занесене до переліку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО, можна назвати музеєм під відкритим небом. Для жителів Гальштата звично ходити по вулицях у традиційному альпійському одязі, і в цьому місці, відрізаному від великої землі горами та озером, це здається цілком природним. Гуляючи вулицями міста, не потрібно шукати пам'яток - вони тут буквально у всьому. Центральна площа Марктплац, вежа Рудольфстурм 13 століття, ряди акуратних будиночків в кілька ярусів, католицька церква Святої Марії, датована серединою 15 століття, невелика каплиця Святого Михайла. Гальштат хороший в будь-який час року, але Гальштат взимку воістину чудовий! Він вражає казковими видами, які немов зійшли з красивої різдвяної листівки.

Переїзд до Відня. Поселення в готель. Вільний час.

Запрошуємо на виїзну вечірню екскурсію з відвідуванням знаменитого хойригера (додатково - 50 євро).

Австрія неспроста стала найбільшим музичним центром Європи. Будучи багатонаціональною імперією, вона вбирала в себе невичерпні фольклорні багатства, акумулювала пісенні та танцювальні мелодії всіх народів, які її населяли. У Відні народно-побутова музика звучала всюди: в центрі та на околицях, на перехрестях вулиць, в публічних садах і парках, в ресторанах і кабачках, в багатих і небагатих приватних будинках. Народні мелодії та музичні жанри вливалися в музику віденських композиторів цілком природно, часто непомітно для них самих, а заодно і для їх аристократичних слухачів. І ми з Вами вирушимо до витоків віденської Музики!
Хойригер - невід'ємна частина австрійського життя і улюблене місце для відпочинку місцевих жителів і туристів. Він відомий не менше, ніж палац Бельведер, замок Шенбрунн або Віденський ліс. Йому присвячені поеми та пісні, обстановка класичного хойригера не раз служила декораціями під час зйомки фільмів. Не варто уявляти собі розкішний ресторан з золотим оздобленням, статуями та вишуканим швейцаром біля дверей. Хойригер - це невеликий ресторанчик, питний заклад, який користується в Австрії шаленою популярністю. Відмітна особливість хойригерів - це молоде вино останнього врожаю, отримане при власному виробництві. Тут Вам не запропонують десятки сортів різної витримки. Справжній хойригер продає тільки те вино, яке виготовлено зі свого винограду. Кухня в хойригері теж домашня. Найпоширеніші страви - смажене курча, віденський шніцель, сосиски, салати і різноманітні булочки. Обстановка в хойригері дуже проста - ніяких надмірностей і дорогих інтер'єрів. Але дерев'яні столи та лави, простий керамічний посуд і скляні стакани для вина не роблять цей заклад гірше. Навпаки, в хойригері Ви, як ніде більше, можете відчути національний австрійський дух і більше дізнатися про віденські традиції. Живий музичний супровід на скрипці або акордеоні приємно розбавляє обстановку.

Нічліг в транзитному готелі.
День 6: 
Сніданок у готелі. Переїзд в Будапешт. Вільний час. Можливість відвідування купалень Сечені за бажанням за додаткову плату.
Нічліг в Будапешті.
День 7: 
Сніданок у готелі. Від'їзд авіатуристів в аеропорт (самостійно, відповідно до розкладу рейсів).

Для туристів з України переїзд у всесвітньо відомий виноробний регіон Токай, який в 2003 р. за свою унікальність був включений до списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.
Король угорських вин - токайське асу (TokaiAszu). Воно вирізняється з-поміж усіх інших сортів і цінується за свій смак, аромат і колір. Восени, під час дозрівання врожаю, часто настає період дощів і туманів. Саме в цей час виноградники вражає «благородна цвіль», завдяки якій в сонячні дні, наступні за дощами, зрілі ягоди не гниють, а «зародзинковуються» прямо на лозі, перетворюючись в унікальну сировину для створення токайського вина, яке ні з чим не можна порівняти за своїм букетом. Це улюблений напій аристократії. «Вино королів, король вин!» - так сказав Людовик XIV, знаменитий Король-Сонце, скуштувавши угорського вина «Токай Асу». Еразм Ротердамський, Кромвель, Анатоль Франс, Бетховен, Наполеон ІІІ, Янош Гуньяді і Лайош Кошут славили його незрівнянний смак і аромат, а композитор Франц Шуберт написав в честь нього музику до пісні «Хвала токайського». Токайське вино - одне з головних багатств Угорщини, яким по праву пишається кожен житель цієї країни. Без нього не обходиться жодне застілля, жодне свято, адже, як зауважив ще старий Гете, «це вино запалює в глибині душі феєрверк іскристої дотепності та радості». 

Дегустація токайських вин в одному зі старовинних підвалів (додатково - 15 євро). Ідеально підходить токайське вино до угорського гуляшу - гарячого, наваристого, в міру гострого, з великою кількістю м'яса. Його в надлишку подадуть на стіл гостинні господарі підвалу. Їжте на здоров'я!

Від'їзд в Україну. Перетин угорсько - українського кордону.
Прибуття в Мукачево.
Відправлення вечірнім поїздом до місця проживання. Закінчення туру.

 

ІНШІ ТУРИ в ЄВРОПУ, ПОШУК ВСІХ ТУРІВ і ДЕТАЛЬНІ ЦІНИ ТУТ

ГАРЯЧІ ТУРИ ТУТ

МОЖЛИВІСТЬ ПРИДБАТИ ТУР В КРЕДИТ ТУТ 

ВСІ НОВИНИ СЕЛЕНИ, ЗВІТИ про ПОДОРОЖІ, ЦІКАВІ ФАКТИ - на нашій сторінці в FACEBOOK: Селена-тур


УВАГА! ВАЖЛИВО!

 • Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування, та/або послуг гіда та/або резервації, та/або вартості паркування/стоянки/в'їзду автобуса на території об'єктів.
 • Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено.
 • Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 • Компанія не несе відповідальності за затори на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
 • Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу.
 • Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
 • Проживання в готелях категорії 2-4 *.
 • Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері.
 • Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть.
 • Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай/каву або інші напої.
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми - 20 осіб.
 • Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи до супермаркетів «Теско» або інших торгівельних закладів, якщо це не вказано в програмі туру.
 • При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.
  Дорослі: Діти до 12 років:
Базова вартість туру: 470 € 450 €
Умови ануляції туру:
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 30 днів до заїзду - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 20 днів до заїзду - утримання 10% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 15 днів до заїзду - утримання 50% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 7 днів до заїзду - утримання 75% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста менше, ніж за 7 днів до заїзду - утримання 100% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туроператора через відсутність мінімально необхідної кількості осіб для виконання туру або через вплив зовнішніх обставин, а саме - пандемії COVID-19 - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;

Умови оплати:
- 10% передоплати від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента при бронюванні Туру;
- 50% від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента за 21 день до початку Туру;
- повну оплату туру по Договору потрібно здійснити за 14 днів до початку туру.

УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб відбувається в індивідуальному порядку. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.
Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.
Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер і не є публічною офертою.
Войтех Тетяна
Посада Заступник директора
Email tatyana@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227 33 88, (050) 412-83-70, (067) 497-1039
Skype selena.tour.chernigiv
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
 • проживання в готелях 3-4* - 6 ночей;
 • сніданки в готелях - 6;
 • 4 екскурсії за програмою (оглядові по Відню, Будапешті, Зальцбургу, «Звуки Музики»);
 • супровід керівником групи.
 • особисті витрати;
 • вх. квитки в музеї та на заходи (Будинок Музики - 13 євро);
 • прогулянка на кораблику по Дунаю - 20 євро;
 • дегустація токайських вин - 15 євро;
 • купальні Сечені - 20 євро;
 • Гальштат - 25 євро;
 • вечеря в хойригері - 50 євро;
 • концерт класичної музики в Зальцбурзі - 30 євро;
 • авіапереліт;
 • медичне страхування 6 євро; для осіб старше 65 років - 11 євро.
 • сіті-такс (комунальний податок) - 11 євро.

Залишити відгук

Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product