Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація

Дива Південної України: тур на Херсонщину та Миколаївщину

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 3
Країна Україна
Місто виїзду Київ
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Побузьке - Херсон - Асканія Нова - Лемурійське озеро - Актівський каньйон - Київ
Тип туру Багатоденні тури Україною
Автобусні тури з Києва
Травневі свята 2021
Всі тури по Україні
Тури на День Конституції 2021
Тури на День Незалежності 2021
Автобусні тури без нічних переїздів
Автобусні тури вихідного дня
Тури для батьків с дітьми

НАЙВІДОМІШІ ДИВА МИКОЛАЇВЩИНИ ТА ХЕРСОНЩИНИ - В ОДНОМУ ТУРІ!

Музей ракетних військ стратегічного призначення у смт.Побузьке - відлуння холодної війни

Херсон - місто-загадка, місто-відкриття

Заповідник Асканія Нова - єдиний у Європі недоторканий степ

Лемурійське озеро - подорож на Марс

Олешківські Піски - найбільша пустеля Європи

Виноробне господарство Трубецького - справжнє французьке шато

Станіславський каньйон - Мис Рока по-українськи

Актівський каньйон - близнюк Гранд-Каньйону в Арізоні

Радонове озеро - голуба перлина Мігії

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ З ВИЇЗДОМ З КИЄВА


01.05.2021. - Диво перше «Червона кнопка в степах України"
07.00 – виїзд із Києва. Переїзд до Кіровоградської області.

Прибуття в смт.Побузьке, де розміщувався надсекретний об'єкт Радянського Союзу - пункт запуску ракет з ядерними боєголовками і дальністю польоту до 15 тис.км!
Зараз тут знаходиться унікальний Музей ракетних військ стратегічного призначення, який не має аналогів у світі. До відвідування відкрита повністю збережена з часів «холодної війни» надсекретна стартова позиція міжконтинентальних балістичних ракет (вхідні квитки 80 грн.дор./50 грн.дит.).
Ви побачите диво радянських військових технологій: укріплений командний пункт, шахтну пускову установку, червону «ядерну» кнопку, справжні корпуси і двигуни ракет, здатних знищити половину земної кулі, виставку унікальних ракетних тягачів.

Приголомшливе враження залишається від огляду підземних об'єктів, систем безпеки і «недитячих чоловічих іграшок», після якого оголюється до крайності грань, за якою закінчується боротьба ідеологій і починається Армагеддон
Проводять екскурсію бойові офіцери, які колись несли чергування на ракетній базі.

За бажанням можна буде спуститися в шахту командного модуля (по 2-3 особи, вартість 250 грн./ос.).

Обід (оплачується додатково).

Переїзд до Херсона. Поселення у готель. Вільний час.

Запрошуємо на незвичайну екскурсію «Херсон де Масон» (додатково 250 грн/ос.).

Це – екскурсія-містерія, екскурсія-відкриття, екскурсія-спектакль із трюками-фокусами, свічками та потаємними дверями. І ми віримо, що ваша пристрасть до подорожей, цікавість, потяг до загадок переможуть вашу втому після напруженого дня.
Протягом двох годин вас занурять у таємниці Херсона, який виявиться ох яким непростим! Приголомшливим, красивим, гордим!
Маршрут цікавий, продуманий до дрібниць, захоплює темою масонських таємниць і не відпускає. Інтрига на інтризі. Після екскурсії залишиться відчуття, що вам показали дещо, що не лежить на поверхні, а доступне лише обраним.

Вас гарантовано здивують, розсмішать, познайомлять з тим, чого ви точно раніше не знали і трішечки налякають.
Херсон де масон - дійсно захоплююча пригода, а саме місто приховує безліч знаків и Таємниць!

Повернення у готель.
Нічліг.

02.05.2021 - Диво друге «На перехресті трьох морів»
Сніданок у готелі.

На нас чекає друге диво з нашого маршруту. Мабуть, немає в Україні людини, яка б не чула про заповідник Асканія-Нова.

За переказами, саме ці землі заселяли кентаври і амазонки. І саме цими дорогами подорожували купці «з варяг у греки». Неозорі рівнини Північного Причорномор'я - колиска багатьох народів, що заселяють сьогодні значні території Європи і Азії. Тисячоліттями людей з першого погляду зачаровував чудовий край, де є цілих три моря - Чорне, Азовське і море, яке зветься степом.
Тут знаходиться справжній оазис, зелений острів, перлина Присивашшя - заповідник «Асканія-Нова». Якщо Ви любите птахів і тварин, запах полів і квітів, Вас очікують незабутні хвилини єднання з природою!
Всесвітньо відомий Національний біосферний заповідник Асканія-Нова - єдиний в Європі куточок типчако-ковилового степу, якого ніколи не торкався плуг.

Оглядова еколого-просвітницька екскурсія “Перлина степу” (зоопарк, дендропарк, вхідні квитки оплачуються додатково)

Екскурсійний маршрут прокладений так, щоб ви у найкоротший час оглянули найцікавіші куточки парку: алею пірамідальних дубів, що вишикувались вздовж Чумацького шляху, “лікарню”, Велику степову галявину з групою кримських сосен. В центрі старого парку – мальовничий ставочок з маленьким острівцем та лататтям на водяному дзеркалі. Привертає тут  також увагу грот та галявина з північними красунями ялинами.
Після невеликого переходу екскурсія продовжується територією зоопарку.
Ви будете вражені різноманітністю та кількістю тварин і птахів. Тут можна побачити фламінго, єгипетських чорних гусей, африканських страусів, степових орлів, золотих фазанів та інших представників пернатого царства, яке налічує понад 60 видів.

У заповідному степу мирно пасуться лами, благородні олені, блакитні гну, зебри, бізони та інші парнокопитні 18 видів. Багато видів тварин і рослин занесені до Червоної Книги. Навесні і влітку з раннього ранку степ дзвенить від співу жайворонків і польових коників. Тут живуть близько 120 страусів, привезених з Австралії, Південної Америки і Африки. По парку поважно розгулюють фазани та павичі, на ставках плаває величезна кількість лебедів, фламінго, журавлів, диких гусей і качок.

Обід (оплачується додатково).

Переїзд до Рожевого Озера.

Марсіанська подорож на нас з вами трошки почекає. А на "червоній планеті" легко побуваємо, відвідавши озера Херсонщини. Схожість з марсіанськими пейзажами створює незвичайний рожево-насичений колір води, незвичайне марево над її поверхнею та білосніжні береги із солі. Доповнюють космічну картинку вітряні генератори навколо.

На Херсонщині знаходиться декілька рожевих озер. Ми з вами відвідаємо два з них.

Найбільше - Лемурійське, яке ще називаються українським Мертвим морем (вхідні квитки оплачуються додатково).
На це є всі підстави: вода тут така ж солона - 300 грамів на літр. На таку воду можна просто лягти і, не докладаючи жодних зусиль, полежати. Вода і навколишні грязі надзвичайно корисні.
Відзначимо: рожева вода Лемурійського озера має дуже приємний запах, незважаючи на те, що знаходиться серед грязей лиману Сиваша, де навколо сірководень
На озері є облаштований вхід у воду, альтанки, туалети і - найголовніше - душ, щоб змити сіль зі шкіри.

Далі переїжджаємо на найкрасивіше в Україні рожеве озеро в с.Іванівка. Ось де справжній рай для інстаграмерів! Безкрайня рожева гладь, білосніжні береги і мальовничі краєвиди озера Сиваш!

Повечеряємо у ресторані швидкого харчування "Ситий кит" (оплачуэться додатково) і повертаємося у Херсон.

Прибуття у готель.
Вільний час. Нічліг.

03.05.2021. Диво третє «Українська Сахара»
Сніданок у готелі.

Рано-вранці, поки сонце не перетворило на пекельну сковорідку найбільшу пустелю Європи, беремо запас води, головні убори і на великому механічному "верблюді" відправляємося в Національний природний парк "Олешківські піски" (вхідні квитки у вартості).

Його площа - 200 тис.га. Вдень піски прогріваються до 70 С, а вночі досить прохолодно. Амплітуда температурних коливань становить до 40 С. Бархани в Олешківських пісках досягають 12 м у висоту. Можна весело з'їхати по схилу на "п'ятій точці" і дітям, і дорослим.
Логічним постає питання; звідки взялася така велика «пісочниця» серед херсонських степів?

Олешківська пустеля виникла там, де раніше пролягало русло Дніпра. Тисячі років води річки несли пісок і мул, що перетворилися на родючий грунт. Однак стародавні люди випасали тут худобу, яка повністю знищила трав'яний покрив. Решту завершили пожежі, безцільна вирубка дерев та вітрова ерозія, що рознесла піски на багато кілометрів.
Одні люди своїми руками перетворили степ у пустелю, а інші висадили тут найбільший у світі штучний ліс, щоб цю пустелю зупинити.

Ще одні - скористалися віддаленістю і важкодоступністю цих місць і влаштували тут величезний військовий полігон, на якому вояки країн Варшавського договору відпрацьовували прийоми бомбометання.
На щастя, ці часи минули і тепер ми маємо унікальний природний заповідник.
Місячні пейзажі, палючий вітер, сліпуче сонце і прекрасні оази - все це зробить ваше відвідування Олешківських Пісків незабутнім.

Спрагу після пустелі втамовують водою тільки верблюди.
А ми вирушаємо за життєдайною рідиною до князя Трубецького.
Там же й пообідаємо.

Це виноробне господарство відоме як єдине історичне шато (у Франції так називають дворянську садибу з виноградниками) в Україні. Його вік - 120 років. Почати виробництво вина в пониззі Дніпра переконав Петра Трубецького його родич, головний винороб Криму Лев Голіцин.
У 1898 році Трубецькой висадив на дніпровських схилах виноградники, заклав винні підвали і побудував винзавод. В результаті катаклізмів ХХ століття змінювалися власники, але виробництво вина не зупинялося. Сьогодні крім вікової архітектури, княжому виноробному господарству належать великі виноградники, виробничі цехи, 8 старовинних винних підвалів з колекцією вин, дегустаційний зал, готель, ресторан і фірмовий магазин.

Екскурсія з дегустацією (2 години, 5 зразків вин) - 350 грн. Екскурсія без дегустації - 250 грн. Екскурсія для неповнолітніх - 250 грн.
Після екскурсії можна придбати легендарне вино місцевого виробництва «Оксамит України», пообідати та помилуватися барвистою природою. Садиба Трубецького здивує не тільки галереями винних підвалів, а й Дніпровськими краєвидами.

І, якщо вже говорити про краєвиди, то завершимо цей феєричний день на  Мисі Рока по-українськи!
Переїзд до Станіславського каньйону.

Cabo da Roca - найзахідніша точка континентальної Європи. Та Португалія зараз недосяжна, тож будемо милуватися заходом сонця на найближчому до нас краю світу - у Станіславському каньйоні.
Для багатьох це стане місцем, про яке ви зможете сказати «Я там був».

Ейфорія, емоційний стрес, величезне задоволення - ось почуття, що огорнуть вас на обривистих скелях над морем в обіймах повітряних потоків. Ви побачите всю силу рівнинного ландшафту, який зривається вниз, до моря, кам'яними водоспадами. Варто відзначити, що саме тут відбувалися зйомки кліпу Андрія Кузьменка «Місця щасливих людей».
Безмежне небо, золоте вечірнє сонце, що цілується з морем, п'янкий аромат степу - все створює особливе відчуття спокою, умиротворення, справжнього щастя. І келих вина у колі друзів зробить цей захід сонця незабутнім.

Повернення до Херсона. Нічліг.
04.05.2021. Диво четверте «Парк Актівського періоду»
Сніданок. Виселення з готелю.

Побувавши вчора в Португалії, сьогодні вирушаємо до Арізони. Гранд-каньон по-українськи – це унікальний Актівський каньйон. Тут злилися воєдино скелі, чисте повітря, захоплюючі краєвиди і річка, що змійкою в’ється поміж скель.
Щодо українського Гранд Каньйону - це ми не для красного слівця сказали.

Це єдиний в Європі каньйон, який за своїми геолого-ландшафтним ознаками схожий з тим самим каньйоном в Арізоні.

Крім своєї основної назви є у каньйону і зловісна назва - Долина диявола. Річечка поміж скелями має не менш "миленьку" назву – Мертвовод. Та не лякайтеся! Ці похмурі назви дісталися у спадок від легенд. Вам ці легенди обов’язково розкажемо під час екскурсії.
Насправді ж природа каньйону заворожує. Величезні валуни мають фантастичні обриси. Тут можна побачити «сторожову вежу», «пальці», «тещин язик» і багато інших каменів цікавої форми. Вода, падаючи з невеликих уступів, утворює перекати, вирує і піниться. У цих місцях можна поніжитися у природній ванні-джакузі. А на оглядових майданчиках виходять приголомшливі Селфі!
Актовський каньйон - це домівка для понад 900 видів рослин, багато з яких занесені до Червоної книги України. Між камінням ростуть мохи, лишайники, папороті, а вище - око радує різнотрав'я.

Чи не в Юрському періоді ми опинилися, друзі?
Здається, ще мить – і над ущелиною пролетить птеродактиль, а на кам’яній стежці з’явиться справжній динозавр!

Переїзд до с.Мігія.

Обід (оплачується додатково).

Після обіду – переїзд на фото-паузу біля радонової родзинки Миколаївщини – знаменитого Голубого озера.
Люди, які побували біля радонового озера в Мігії, кажуть, що тут панує своєрідний мікроклімат і обстановка, яка немов «перезаряджає», дозволяючи знову відчути себе бадьорим, здоровим і повним сил.
Свого часу, на місці озера працював кар’єр, де добували граніт. Згодом всі роботи припинили. Природа внесла свої остаточні корективи, заповнивши порожнечу підземною водою. Таким чином виникло радонове озеро глибиною в 40 метрів з кришталево чистою водою ніжно-блакитного відтінку.
Біля озера облаштовано оглядовий майданчик, де є можливість насолодитися чудовим краєвидом. Встановлено альтанки, фотозони, лавочки.

Продовження маршруту.
Прибуття до Києва після 23.00. Завершення програми.

ПОШУК ВСІХ ТУРІВ і ДЕТАЛЬНІ ЦІНИ ТУТ

ВСІ ГАРЯЧІ ТУРИ та АКТУАЛЬНІ НОВИНИ зі світу ТУРИЗМУ в НАШОМУ TELEGRAM-каналі  

 МОЖЛИВІСТЬ ПРИДБАТИ ТУР В КРЕДИТ ТУТ 

ВСІ НОВИНИ СЕЛЕНИ, ЗВІТИ про ПОДОРОЖІ, ЦІКАВІ ФАКТИ - на НАШІЙ СТОРІНЦІ в  FACEBOOK: Селена-тур

Вартість тура для організованих груп розраховується індивідуально. Дати виїзду - ПІД ЗАПИТ!

Керівникам та організаторам груп передбачені спеціальні бонуси - телефонуйте:
(044) 581-56-28, (050) 412-83-70, (067) 497-10-39!


 

  Дорослі: Діти до 12 років:
Вартість туру при бронюванні за 2 тижні до виїзду: 3995 грн 3595 грн
Базова вартість туру: 4395 грн 3995 грн
Умови ануляції туру для бронювань, які були здійсненні під час карантину:
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 14 днів до заїзду - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 7 днів до заїзду - утримання 50% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста менше, ніж за 7 дней до заїзду - утримання 100% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туроператора через відсутність мінімально необхідної кількості осіб для виконання туру або через вплив зовнішніх обставин, а саме - пандемії COVID-19 - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;

Умови оплати:
- 10% передоплати від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента при бронюванні Туру;
- 50% від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента за 14 днів до початку Туру;
- повну оплату туру по Договору потрібно здійснити за 7 днів до початку туру.

УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб відбувається в індивідуальному порядку. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.

Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.

Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер и не є публічною офертою.
Войтех Тетяна
Посада Заступник директора
Email tatyana@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227 33 88, (050) 412-83-70, (067) 497-1039
Skype selena.tour.chernigiv
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
 • Транспортне обслуговування комфортабельним автобусом;
 • Проживання 3 ночі у готелі в номерах з вигодами;
 • Харчування за програмою;
 • Вхідні квитки у заповідник «Олешківські піски»;
 • Екскурсійне обслуговування за програмою;
 • Страхування;
 • Супроводження представником туристичної компанії.
 • Особисті витрати.
 • Вхідні квитки в Музей РВСП (150 грн./дор., 20 грн./учні, студ.)
 • Вхідні квитки у заповідник Асканія Нова (90 грн./дор., 60 грн./учні, студ.)
 • Вхідні квитки в Актівський каньйон (30 грн./дор., 20 грн./учні, студ.)
 • Екскурсія з дегустацією в Шато Трубецького (350 грн./дор., діти до 12 років безкоштовно, екскурсія без дегустації - 250 грн.)
 • Додаткове харчування;
 • Додаткові екскурсії.
Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product