Селена тур
Київ
+38 (044) 581 56 28
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація

Довгоочікувана Німеччина: зі Львова!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 5
Країна Німеччина
Місто виїзду Львів
Транспорт Автобус
Маршрут Львів - Мюнхен - Нойшванштайн - Регенсбург - Нюрнберг - Бамберг - Львів
Тип туру Тури на шкільні канікули
Автобусні тури вихідного дня

Зірки Баварії – Нюрнберг та Бамберг, в програмі туру

Живописний та старовинний Регенсбург

Відвідання «замку-казки» Нойшванштайн

Одне з найвідоміших міст Баварії – Мюнхен

День 1
12:00 – виїзд зі Львова.
Проходження кордону. Переїзд в Німеччину.
День 2
Приїзд в Мюнхен (вранці). Пересування по місту на громадському транспорті.

Оглядова екскурсія по місту. Мюнхен – це легенда Баварії, справжнє місто-казка на півдні Німеччини. Тут панує тепла атмосфера гостинності та затишку, гармонійно поєднуються захоплююча історія та пульсуюче сучасне життя цього міста. Ніде в Німеччині так не оберігають народні традиції, як тут, навіть національні костюми місцеві мешканці вдягають не тільки на свята. Відвідавши Мюнхен, Ви зможете дізнатися про його дивовижну історію, помилуватися архітектурними пам'ятками – Марієнплац, Стара і Нова Ратуші, Баварська Опера, Аркада полководців, Резиденція та величними соборами, скуштувати славетне пиво та традиційні смажені ковбаски.

Вільний час.

Рекомендуємо відвідати вражаючу Мюнхенську резиденцію (15€ + вхідний квиток 6€ тільки для дорослих від 18 років). Впродовж семи століть Віттельсбахи, правителі Баварії, будували, оздоблювали та збагачували свою столичну резиденцію. Кожен наступний герцог або король вважав за необхідне принести сюди щось особливе, своє. В результаті, рідний дім баварських владик перетворився в один з найбагатших художніх зборів світу. Кімнати в королівських апартаментах, придворна капела, тронний зал, чудові зали для прийомів, зал Нібелунгів, стіни якого покриті розписами на тему німецької міфології, приватна королівська капела, скарбниця, придворний театр – ось далеко не все, що пропонує своїм гостям музей.

Переїзд та поселення в транзитний готель. Ночівля.
День 3
Сніданок. Вільний час.

Рекомендуємо поїздку в чарівний Регенсбург (35€). Одне із найстаріших та найкрасивіших міст Німеччини, резиденція баварських герцогів та єпископів. Багатство культурного життя поєднується тут з неквапливим устроєм. Це місто приваблює своїми численними мальовничими парками, вузенькими вуличками та алейками, різноманітними пабами та пивними ресторанчиками. Ви будете вражені від величі та краси його архітектурних скарбів – готичного собору Святого Петра, найдавнішої святині Німеччини – храму Святого Еммера, будинку Голіафа, старовинного кам'яного моста.

Рекомендуємо поїздку до «замку-казки» Нойшванштайн (35€). «На високій скелі, де на тлі небес у глибокій хащі розрісся чорніючий ліс, де серед тиші водоспад лише шумить, Білий замок, як лебідь, над лісом стоїть». Гордий та стрункий – мрія, втілена у камені, «замок-казка» височить серед засніжених вершин баварських Альп. Він засліплює своєю величчю, блиском і живописом, вражає сяйвом символічних і містичних знаків. «Королівське вогнище мистецтв», де ніколи не гриміла зброя і не стріляли гармати, а завжди звучала прекрасна музика й оживали герої давніх легенд, міфів та персонажі знаменитих опер Вагнера.

Ночівля.
День 4
Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд в Нюрнберг. Пересування по місту на громадському транспорті.
Оглядова екскурсія містом. Це місто – жвава метрополія із середньовічним колоритом, що відкриває нам безліч таємниць. Тут древня історія оживає у пам'ятках старого міста, романтичних будівлях та готичних церквах. У Нюрнбергзі Ви матимете змогу прогулятися по найвідомішій Ринковій площі країни з Фонтаном сорока фігур, побачити Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, величні храми, п'ятикілометрову стіну і замок Кайзербург, а також відвідати музей іграшки.

Вільний час.

Рекомендуємо: екскурсію в Бамберг – місто червоних дахів і пивоварень (25€). У самому серці гостинній баварської землі затишно розташувався невеликий місто, яке славиться великою кількістю пивоварень, що вже протягом багатьох століть тягне цінителів цього напою. Але і знавцям і любителям історії є на що подивитися в Бамберзі, адже це ще й славне місто королів і єпископів. Величний Бамбергский собор, незважаючи на зовнішню суворість, завжди радий допитливим гостям. А після відвідин замку Альтенбург і Єпископського міста ви зможете насолодитися чашкою ароматної кави в одній із затишних кав'ярень, притулок в історичному центрі, серед старовинних будинків з червоними дахами.

Нічний переїзд в Україну (орієнтовний час виїзду 20:00).
День 5
Прибуття у Львів (ввечері, біля 22:00).

Цей тур є партнерським. Наявність вільних місць уточнюється додатково.

  Дорослі: Діти до 12 років:
Базова вартість на листопад 5651 грн 5480 грн
Базова ввартість на грудень 5651 грн 5480 грн
Базова вартість на жовтень 5994 грн 5823 грн
Особливі умови: *-підвищення ціни, СПО - зниження ціни
Дата Дорослі: Діти до 12 років:
20.10.2021 (СПО) 4624 грн 4624 грн
13.10.2021 (СПО) 4624 грн 4624 грн
Войтех Тетяна
Посада Заступник директора
Email tatyana@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227 33 88, (050) 412-83-70, (067) 497-1039
Skype selena.tour.chernigiv
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід керівника групи під час подорожі.
  • гарантований аванс на факультативні програми - 30.00 EUR;
  • оренда навушників;
  • медичне страхування - 12.00 EUR (остаточна вартість залежить від віку страхувальника);
  • страхування від нещасних випадків - 5,50 грн.
Контакти
Телефони: +38 (044) 581 56 28
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product