Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація

Європейське тріо: Амстердам, Брюссель, Париж!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 8
Країна Бельгія, Німеччина, Нідерланди, Франція
Місто виїзду Київ
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Варшава - Амстердам - Брюссель* - Париж - Нормандія* - Дрезден - Київ
Тип туру Автобусні тури з Києва
День 1: Дорога, дорога, ти знаєш так багато!
Виїзд з Києва о 07.00 від Південного терміналу залізничного вокзалу. Проходження прикордонного контролю. Переїзд в Варшаву.
Пізнє поселення в готель в Варшаві. Вільний час в місті. Нічліг.
День 2: Варшава
Сніданок. Виїзд з готелю.

Запрошуємо на оглядову екскурсію по Варшаві «Чарівна Пані Варшава» (у вартості).

Старе місто Варшави - це унікальне для відвідування місце відразу з кількох причин. По-перше, це об'єкт ЮНЕСКО. А по-друге, будинки, які виглядають як-ніби їм сотні років, насправді дбайливо відновлені після Другої світової Війни, коли Варшава тричі була стерта з лиця землі. Так, цінителі історії не відчують тут пил століть, але зате кожен камінчик просто кричить про любов до своєї батьківщини, про дбайливе ставлення до свого минулого, про неймовірну спрагу життя і любові до прекрасного. Під час екскурсії ми почуємо історію Старого міста та історію виникнення Варшави, побачимо Замкову площу і Королівський палац, подивимося Ринкову площу зі знаменитою скульптурою русалки, оцінимо давні міські стіни і Барбакан, помилуємося палацами знаті і почуємо багато-багато цікавого...
 • Рекомендуємо додаткову екскурсію "Шлях Шопена" з відвідуванням нового інтерактивного музею Шопена (додатково: дор. - 15 євро, діти - 5 євро + вхідний квиток). Створений у 2010 році до 200 - річчя від дня народження композитора, музей розташований в реконструйованих інтер'єрах Замку Острозьких у Варшаві. Це мабуть найсучасніший та найдивовижніший біографічний музей в світі. Завдяки новітнім технологіям гості музею зможуть побачити не тільки варшавський будинок композитора, а й інтер'єри XIX століття, кімнати Шопена в селі Желязова Воля, а також послухати музику Шогена і навіть відчути запах фіалок, квітів, які композитор дуже любив і завжди тримав у себе в будинку в Парижі.
Вільний час. За бажанням - обід.
 

Від'їзд з Варшави. Нічний переїзд в Амстердам.
День 3: Амстердам
Переїзд по території Німеччини. Коротка зупинка на сніданок (оплачується самостійно).

11.00 Орієнтовний час прибуття в Амстердам. УВАГА! Пересування по місту на громадському транспорті.


Запрошуємо на оглядову пішохідну екскурсію по Амстердаму (у вартості).
Голландці славляться своїм дбайливим ставленням до історії, і центр Амстердама є свідченням цього трепетного ставлення. Крізь яскраві сучасні вулиці виразно проглядає унікальне, самобутнє середньовічне місто. Ми будемо раді розповісти Вам амстердамські історії та легенди, різні версії створення Амстердама, ознайомити Вас з історією розвитку міста - включаючи такі історії XX століття, як легалізація легких наркотиків і проституції. Оглядова екскурсія включає в себе огляд всіх головних визначних пам'яток Амстердама - таких, як Королівський палац, Нова та Стара церкви, Біржа Берлаге, Центральний вокзал, Чайна-таун і Капела святого Олофа, дворик сестер-бегінок і найстаріші будинки Амстердама, підпільна католицька церква та багато іншого ... Крім відомих «туристичних» вулиць Вас чекають цікаві провулочки, заховані між химерних амстердамських будинків.

Вільний час у місті.
 • Пропонуємо прогулянку по мальовничим каналам Амстердама "Лабіринти Амстелу" (додатково: дор. - 16 євро; дит. - 16 євро). Ви хочете провести незабутній час, подорожуючи по знаменитих каналах Амстердама? Минаючи численні мости та старі шлюзи, Ви пропливете за старовинними та маленькими каналами міста, по широкій річці Амстел, по самому серцю Рожевого кварталу та по затоці Ай, що омиває Амстердам, назавжди ставши зачарованими бранцями легендарної столиці. Затишно розташувавшись в салоні приватного корабля, Ви зможете насолодитися професійною екскурсією про історичний Амстердам!
 • Запрошуємо відкрити для себе дивовижний музейний Амстердам. Екскурсія з гідом в Музей Ван Гога «Геній чи божевільний» (додатково: дор. - 15 євро; дит. - 10 євро + вхідний квиток). Необхідно резервування мінімум за 2 тижні до початку поїздки! Ван Гог, мабуть, один з найвідоміших художників у світі, а його музей в Амстердамі входить в 10-ку найбільш відвідуваних музеїв Європи. Але ж за життя нещасний геній зумів продати всього одну єдину картину, та й та була куплена більше з жалю, ніж як данина таланту майстра. Тепер же в списку 10 найдорожчих коли-небудь проданих картин - відразу 3! роботи художника. Незважаючи на те, що доля подарувала Ван Гогу всього якихось 6 років творчості (писати він почав досить пізно - в 31 рік, а в 37 років вже помер, убивши себе пострілом в груди з пістолета), він встиг залишити після себе більше 800 полотен і 1200 начерків. Про життя Ван Гога, про загадки його творчості, його непрості стосунки з рідними та колегами по ремеслу, про його найзнаменитіші роботи - Ви дізнаєтесь під час екскурсії в музей генія, де Вас чекають понад 200 картин художника, серед яких знамениті Соняшники, Їдці картоплі , Жовтий будинок в Арлі та багато інших.
20.00 Переїзд в транзитний готель. Поселення. Нічліг.  
День 4: Брюссель і Брюгге
Сніданок у готелі. Виселення. Переїзд в Брюссель.

Запрошуємо на пішохідну екскурсію по БРЮССЕЛЮ (екскурсійний збір: дор. - 15 євро, діти - 10 євро).
Середньовічне місто ремісників і торговців, знамените сукном, настінними килимами, різьбленими дерев'яними іконостасами, брабантськими мереживами. Місто, де пили пиво замість води рятуючись від епідемій, і де зараз існують сотні різновидів цього напою. Столиця молодого королівства, де скульптурні зображення героїв бельгійських коміксів можна зустріти не рідше ніж пам'ятники королям, а бляшані коробки з-під печива з портретами представників династії є бажаною здобиччю для численних колекціонерів. Місто жартівників, де продовольчу проблему «вирішували» збільшенням кількості качанів капусти на один корінь (брюссельська капуста). 

Столиця таких архітектурних стилів як Ар-Нуво (модерн) і Ар-Деко, де не тільки будували, а й зносили як ніде в Європі. Суб'єкт федерації, поряд з Фландрією та Валлонією, офіційно двомовне місто, де найпоширеніші мови: французька, англійська, голландська, іспанська та арабська. Нарешті, столиця Об'єднаної Європи.
Все це та багато іншого - одне місто - Брюссель, велике та жахливе. Всі обличчя цього міста Ви зможете побачити під час прогулянки по місту.

Вільний час для покупок солодощів, бельгійського шоколаду та пива. 
 • Запрошуємо всіх відкрити для себе справжню середньовічну Бельгію - їдемо на екскурсію "Середньовічний Брюгге" (додатково: дор. - 40 євро, діти - 25 євро). Основною особливістю Брюгге є те, що це місто як ніби завмерло в часі. Ви потрапляєте в справжнє середньовічне місто, в іншу епоху, в величезну живу декорацію, де кожен поворот дороги обіцяє неповторні за своєю красою види. Історія та легенди переплітаються в цьому чарівному місті, як казки "Тисячі і однієї ночі", але казки північні, оповиті серпанком туману. Брюгге прекрасний у будь-яку погоду, в будь-який час року. Традиційна прогулянка по Брюгге починається в чудовому парку Мініватер і включає в себе відвідування монастиря бегінок, заснованого в 13 столітті. Потім Ви побачите розкішні патриціанські особняки, в яких гостювали королі та імператори Європи, пройдете вздовж мальовничих каналів, які колись були межами середньовічного міста. Брюгге - місто чудових церков і монастирів. На нашому шляху Ви познайомитеся з дивовижною церквою Богоматері, де зберігається шедевр Мікеланджело - знаменита Мадонна з немовлям, побачите релігійне серце міста - Базиліку Святої Крові.
Переїзд в транзитний готель на території Франції. Поселення в готель.  
День 5: Париж і Нормандія
09.00 Сніданок у готелі. Вільний день в Парижі.

Запрошуємо на оглядову екскурсію по Парижу «Зустріч з мрією» (у вартості).
Ця екскурсія дасть можливість отримати першу найповнішу інформацію про Париж і познайомитися з його основними пам'ятками. Ви побачите знамениту Ейфелеву вежу - символ Парижа та Тріумфальну арку, на якій викарбувані назви 128 битв, виграних імператорською армією Наполеона. Проїдете по знаменитим Єлисейським полям, відвідаєте площу Згоди - найбільшу площу знаменитого міста. Гранд Опера, Собор Паризької Богоматері, площа Трокадеро, університет Сорбонни, Латинський квартал і Пантеон - дивовижні та овіяні історичною славою місця, ніби зійшли зі сторінок прочитаних книг. В цей день Вас також чекає король всіх музеїв Лувр, вишуканий квартал Сен-Жермен і Вандомська площа, і, звичайно, Будинок Інвалідів - тут покоїться прах Наполеона!

 • 13.00 Запрошуємо всіх відкрити для себе справжню незвідану Францію! У цей день їдемо на екскурсію "НОРМАНДІЯ - чудеса французької провінції!" (додатково: 65 євро - дор. / діти до 16 років - 45 євро). Нормандія - благодатний і мальовничий регіон, одне з улюблених місць відпочинку французів, розташований менш ніж в двох годинах їзди від Парижа. Нормандія - це заспокійливі сільські пейзажі, чудової краси море і пляжі, чарівні старовинні міста та розкішні курорти, котрі притягують світову еліту. В кінці V століття закінчилося панування римлян над землями, що лежать в ста кілометрах на захід від нинішнього Парижа. І лише в 1450 році після тисячолітньої кровопролитної тяжби між Францією та Англією ці території, завойовані то франками, то норманами, то вікінгами, стали остаточно французькими. Не обійшлося без перемог короля Річарда Левове Серце та участі знаменитої Жанни д'Арк, яку в 1434 році спалили в столиці нинішньої Верхньої Нормандії - Руані, на площі недалеко від одного з трьох найкрасивіших готичних соборів, пізніше зображеним Клодом Моне - триптих "Руанський собор ". Сена, одна з п'яти основних річок Франції, несе свої води через Париж, Руан до Ла-Маншу, на безкрайніх пляжах якого в дорогому і буржуазному Довілі, суперничати з Каннами та Куршевелем і більш демократичному Трувілі в середині XIX століття відводить душу велика частина парижан, вибираючи по гаманцю той чи інший берег річки, природного кордону, що розділяє двох суперників. Шикарні готелі, ресторани, казино, бутіки, іподром, серпневі кінські торги приваблюють сюди тисячі любителів шикарного відпочинку.
22.00 Орієнтовний час повернення в Париж. Вільний вечір в Парижі.
Нічліг в готелі.
 
День 6: Париж чи Дісней?
09:00 Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день в Парижі. Увага! Пересування по Парижу - на громадському транспорті.
 • Потрібно витягти максимум! Тому йдемо на пішохідну прогулянку з гідом по самому серцю ПАРИЖА - Латинському кварталі (додатково: 15 євро - дорослі .; 10 євро - діти до 12 років). Ми прогуляємося по "серцю Парижа", дізнаємося історії та легенди Латинського кварталу, подивимося на найстаріше дерево та відчуємо атмосферу древньої Сорбонни. Адже нарівні з Монмартром, Латинський квартал - це і є Париж: саме тут з'явилось на світ Велике Місто! Саме тут ми зустрінемо легендарну пам'ятку Парижа - собор Нотр-Дам. А також побачимо будівлю Пантеону та Люксембурзький сад, який завжди був улюбленим місцем для відпочинку та роздумів парижан, студентів, туристів, а також багатьох французьких і не тільки французьких письменників. Про прогулянки в саду в своїх творах згадують Ернст Хемінгуей, Йосип Бродський, тут часто бували Ахматова, Модільяні, Бодлер, Гюго, Жорж Санд, Дідро та Руссо.
 • У вільний час в Парижі можливе відвідування музею Лувр (вхідний квиток і резервація - 20 євро, діти до 16 років - безкоштовно).  Лувр - це колишня королівська резиденція і один з найбільших музеїв світу. Зі старих палацових приміщень Лувра найбільший інтерес представляє галерея Апполона і зал Каріатид. Історія виникнення музею пов'язана з Великою французькою революцією. В основу колекції лягли колишні королівські збори, а також колекції монастирів і приватних осіб. Наполеон розширив і збагатив музей археологічними знахідками, зібраними під час військових компаній. Серед найбільш відомих експонатів Лувру - Венера Мілоська, Мона Ліза, Ніка Самофракійська, полотна Рубенса, Рембрандта, Боттічеллі...

 • А в другій половині дня запрошуємо на прогулянку по Монмартру (додатково: 15 євро - дорослі; 10 євро - діти до 12 років). Холм Монмартр - найвища точка Парижа. Перед нами ВЕСЬ Париж буде як на долоні! Тихі звивисті вулички, кожен крок - це історія, кожна будівля - це шедевр! Повітря на пагорбі переповнений духом любові та пригод! У кварталах Монмартра жили і творили Моне, Ван Гог, Дега, Курбе. Тут знаходиться майстерня Далі, а на кладовищі Монмартра поховані Стендаль, Готьє, Дюма-син... Сьогодні пагорб Монмартр заввишки 130 метрів, по-старому, його називають просто Холм, він залишається самим колоритним місцем Парижа зі своєю енергетикою, атмосферою та неповторною привабливістю. Церкви та каплиці, музеї та галереї, площі та скульптури, театри та кабаре - все це Монмартр. Мальовничі вулички, сімейні магазинчики, маленькі булочні, тут є куди піти та що подивитися. 

  або
В цей день рекомендуємо відвідати Діснейленд. Відвідування розважального парку протягом дня (проїзд, вхідні квитки оплачуються додатково). Паризький Діснейленд - найпопулярніша у Франції туристична пам'ятка, яка приваблює щорічно в два рази більше відвідувачів, ніж Ейфелева вежа чи Лувр. Діснейленд розташований в 32 км. на схід від Парижа і займає територію рівну 1/5 площі столиці Франції. Парк пропонує до Вашої уваги атракціони, паради та шоу. Щоб не упустити щось особливе, свіженьке та сьогоднішнє, рекомендується запастися програмою всіх вистав - вона оновлюється щодня. Програму, а заодно і карту парку можна отримати в бюро інформації. Воно знаходиться в двох кроках від входу - в Сіті-хол на Головній вулиці. Програми пропонуються на шести мовах: англійській, французькій, німецькій, голландській, іспанській та італійській. Ще одне бюро інформації знаходиться на Центральній площі. Кожен день о 15.00 на Головній вулиці проходить гранд-парад персонажів улюблених казок і мультфільмів: Аладдінів, Русалочок та інших улюбленців. Вечорами - ті ж персонажі крокують в нарядах з електричних лампочок. Завершується день музичним феєрверком. 19.00 Від'їзд з Парижа. Нічний переїзд в Дрезден.
День 7: Дрезден
Після 10.00 - прибуття в Дрезден.

Оглядова екскурсія по місту "Спалений та відроджений" (екскурсійний збір: дор. - 15 євро, діти - 10 євро).

Аристократизм і життєву силу Дрездена Ви відчуєте відразу при зустрічі з "перлиною Саксонії"! У супроводі гіда Ви прогуляєтеся по вузьких вуличках Старого міста і відвідаєте центральний собор - знамениту Frauenkirche. Тут в гучній луні своїх кроків і в урочистих звуках органу ви почуєте цілу історію життя - історію про те, як відроджувався цей собор протягом 17 років ...
Відвідаєте Цвінгер: тут за шумом фонтанів Ви почуєте гул балів, шепіт придворних дам, захоплюючі історії з життя вищого світу Європи XVIII століття... Ну і, звичайно, всесвітньо відома Дрезденська картинна галерея, яка знаменита своєю колекцією творів європейських художників 15-17 століття, шедеврами таких майстрів, як Тиціан, Джорджоне, Ван Дейк і багатьох інших. Перлиною колекції, безсумнівно, є «Сикстинська Мадонна» ( «Sixstinische Madonna») Рафаеля.

 
Вільний час у місті. 
 • Можливе відвідування Дрезденської картинної гелереї - "Галереї старих майстрів" з гідом (додатково: дор. - 20 євро; дит. - 10 євро). Всесвітньо відома Дрезденська картинна галерея, знаменита, в першу чергу, своєю колекцією творів європейських художників 15-17 століття, шедеврами таких майстрів, як Тіціан, Джорджоне, Ван Дейк і багатьох інших. Перлиною колекції, безсумнівно, є «Сикстинська Мадонна» («Sixstinische Madonna») Рафаеля.

Після 19.00 - від'їзд з Дрездена. Переїзд в транзитний готель в Польщі. Поселення в готель. Нічліг.
День 8: Вдома завжди чекають.
08.00 Ранній сніданок в готелі. Звільнення номерів, виселення з готелю. Переїзд в Україну. 

Після 23.00 - орієнтовний час прибуття до Львова. Увага! Хто хоче уникнути останньої ночі в дорозі, є можливість завершити програму у Львові і взяти квитки на потяги в Ваші міста!

06.00 - 08.00 -  орієнтовний час прибуття в Київ. 

УВАГА! ВАЖЛИВО!   

 • Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування, та/або послуг гіда та/або резервації, та/або вартості паркування/стоянки/в'їзду автобуса на території об'єктів.
 • Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено.
 • Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 • Компанія не несе відповідальності за затори на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
 • Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу.
 • Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
 • Проживання в готелях категорії 2-4 *.
 • Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері.
 • Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. 
 • Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай/каву або інші напої. 
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми - 20 осіб. 
 • Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи до супермаркетів «Теско» або інших торгівельних закладів, якщо це не вказано в програмі туру. 
 • При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.
  Дорослі: Діти до 12 років:
Стоимость при бронировании за 12 недель: 10104 грн 9419 грн
Вартість при бронюванні за 8 тижнів: 10789 грн 10104 грн
Базова вартість: 11474 грн 10789 грн
Умови ануляції туру для бронювань, які були здійсненні під час карантину:
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 30 днів до заїзду - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 20 днів до заїзду - утримання 10% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 15 днів до заїзду - утримання 50% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 7 днів до заїзду - утримання 75% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста менше, ніж за 7 днів до заїзду - утримання 100% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туроператора через відсутність мінімально необхідної кількості осіб для виконання туру або через вплив зовнішніх обставин, а саме - пандемії COVID-19 - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;

Умови оплати:
- 10% передоплати від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента при бронюванні Туру;
- 50% від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента за 21 день до початку Туру;
- повну оплату туру по Договору потрібно здійснити за 14 днів до початку туру.

УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб відбувається в індивідуальному порядку. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.
Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.
Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер і не є публічною офертою.
Кузнец Яна
Посада Менеджер з продажів
Email kiev@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227-33-88; (044) 581-56-28; (099) 222-77-04; (093) 365-78-91
Skype k3240491kjo
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
 • проїзд комфортабельним автобусом з Києва по маршруту;
 • розміщення в готелі категорії 2-3* (5 ночей);
 • сніданки в готелях;
 • супровід керівником групи;
 • екскурсії згідно з програмою.
 • особисті витрати;
 • вх. квитки в екскурсійні об'єкти;
 • проїзд громадським транспортом;
 • туристичний збір в готелях - 10 євро;
 • медичне страхування - 8 євро, від 65 до 70 років - 10 євро, від 70 років - 12 євро.
 • оформлення візи (при необхідності).
Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product