Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація

Канікули на Чорному морі: 6 днів з проїздом з Києва!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 6
Країна Україна
Місто виїзду Київ
Транспорт Автобус
Маршрут Київ – Умань - Затока - Вилково* - Одеса* - Шабо* - Київ
Тип туру Тури з відпочинком на морі
Багатоденні тури Україною
Автобусні тури з Києва
Всі тури по Україні
Тури на День Конституції 2021
Тури з відпочинком на морі


День 1:
06.30 - 07.00 Зустріч групи на станції метро «Теремки».
Посадка в автобус туристичного класу.

07.00 Виїзд до м.Одеса. Екскурсія по маршруту «Шлях до серця лежить через…»
Залицяння? Подарунки? Вірші? Гроші? Душевну красу? Шлунок? Завдяки чи всупереч? Ми розповімо про кожну з цих складових разом з історіями кохання великих і знаменитих людей минулого і сучасності, подорожуючи трасою «Київ-Одеса». На цю нитку дороги нанизані справжні перлини: Біла Церква, Пархомівка, Умань, ресторан «Кропива». Гетьман Мазепа і юна спокусниця Мотря, графиня Браницька і ясновельможний Потьомкін, Пушкін і Єлизавета Воронцова, містичний Реріх, уманська Анжеліка - Софія Потоцька. Сюжетам цих історій позаздрить будь-який сучасний серіал!

Прибуття до м.Умань. Екскурсія по дендропарку «Софіївка» (у вартості).
Цю мальовничу місцевість називають казковою країною - настільки тут все незвичайно, поетично і прекрасно. Парк «Софіївка» створений у романтичному стилі з використанням римської і грецької міфології. Ви будете зачаровані дивовижними пейзажами, численними фонтанами і водоспадами, штучними гротами та вишуканими скульптурами античних богів і богинь.
Чарівна «Софіївка» у будь-яку пору року: і в весняному цвітінні, і в жарку літню спеку, і золотою осінню, і в зимову безмовність. Вона готова відкрити саме Вам свої найпотаємніші таємниці і виконати Ваші найнеймовірніші бажання ...

Обід (за бажанням - додатково).

Продовження маршруту.
Прибуття до курорту «Затока» в Одеській області. Розміщення на базі відпочинку у номерах туристичного класу з усіма вигодами.
Ночівля. 

День 2: 
 Сніданок.
Вільний день для пляжного відпочинку.

Додатково запрошуємо на виїзну екскурсію «Південна Бесарабія» (200 грн./дорослі, 160 грн./діти ).
Знайомство більшості мандрівників з Одещиною обмежується обласним центром. А південна її частина - Бессарабія - залишається для багатьох невідомою.
Ця древня земля пережила часи Візантії, Давньоруської держави, Золотої Орди, Молдавського князівства, Османської та Російської імперій, Румунського Королівства та Радянського Союзу. Поїхали мандрувати в Історію!

Переїзд у м.Білгород - Дністровський.
Екскурсія по фортеці.
Білгород-Дністровський (Аккерман) є найстарішим містом України і входить у десятку найдавніших міст світу. Протягом своєї історії місто в Одеській області змінило чимало імен: Аспрокастро, Маврокастро, Білгород, Ак-Або, Четатя-Албе, Аккерман.
Коли на березі лиману з’являється величезна фортеця із середньовічними вежами - значить ми на місці Ми відвідаємо одну з найбільших у Європі фортець - Акерманську. Побудували її на перетині торгових шляхів ще в 14 столітті. Тоді тут проходив так званий «молдавський шлях» - відгалуження Великого шовкового шляху. У цих місцях проходив посилання Овідій (але це не точно) і бував Пушкін (точно).

Фортеця в Білгороді-Дністровському вражає своєю масштабністю та служить візитівкою і окрасою міста. Вона збудована на залишках грецького полісу в XIII – XV століттях. Місцевість у ті часи належала Золотій Орді, однак збудували фортецю вихідці з італійської Генуї. Твердиня має приголомшливий вигляд, незважаючи на поважний вік. Зараз можна побачити стіни неймовірних розмірів, темницю, цитадель, вежу головного входу.
На стінах фортеці можна помітити ядра, що встановлені у певній послідовності. Вважається, що це магічні символи друїдів. А дехто називає їх масонськими.
Тут проводяться фестивалі і костюмовані дії, а в розпал туристичних сезонів організовуються лицарські турніри, театралізовані вистави, проходить «Фортеця» - молодіжний фестиваль.

Вдосталь нагулявшись і зробивши безліч красивих фотографій, ви абсолютно точно втомитеся і зголоднієте. На території фортеці можна пообідати, скуштувавши місцевий борщ з пампушками, шашлик і навіть "середньовічну їжу": "телятину по-генуезьких" або "шию вепра".

На зворотньому шляху – відвідання джерела Іоанна Сочанського.
Цьому святому та легендарному місцю понад 500 років.
Згідно з давніми переказами, воду з джерела черпав святий мученик Іоанн Сочанський, тому джерело назвали на його честь. Тут облаштована велика купіль, місце прикрашене та відкрите для відвідування, а вода здатна зцілювати від різних хвороб.
Обов'язково відвідайте це священне місце під час своєї подорожі по Одеській області! Тут ви отримаєте не тільки грандіозне очищення своєї душі, а й можливість для самоусвідомлення та зцілення недугів. Рекомендуємо скупатися у джерелі та набрати свяченої води з собою.

Повернення у готель.
Ночівля.

День 3:
Сніданок.
Вільний день для пляжного відпочинку.

Додатово запрошуємо на виїзну екскурсію до Одеси (220 грн.).
Одеса ... Місто-трудівник, місто-гуморист, місто-курорт, місто-сад, місто-музей, місто-побачення. «Багато хто хотів би народитися в Одесі, але не всім це вдається» - сказав Великий Леонід Утьосов. Зате приїхати до Одеси можуть всі і відчути її неповторний колорит, де сплавилися воєдино українська, російська, грецька та єврейська культури!
Два століття для міста - не вік. Найтитулованіше з молодих міст світу, місто з бурхливою і славною історією, місто театрів і музеїв, галасливих ринків і тихих вуличок, гуляка і трудівник - все це Одеса. Відкрийте свою Одесу, відчуйте своєрідність і теплу ауру цього міста. Візьміть це тепло з собою і обов'язково повертайтеся!

Оглядова екскурсія «Перлина біля моря».

Під час відпочинку в Затоці обов'язково потрібно вибрати час на відвідування «перлини быля моря»!
Одеса – місто із зухвалою і багатою історією, зігріте південним ласкавим сонцем, пронизане свіжістю морських вітрів. Так вільно, як тут, більше ніде не дихається! Зачаровує незвичайна Одеська архітектура, про яку в Європі кажуть, що кожна будівля Одеси здатне прославити будь-яке місто світу.
Побачення з Одесою (перше чи чергове) справляє незабутнє враження. Колоритний екскурсовод розкаже вам захоплюючі історії про місто, його звичаї, моралі і характер.
Ви дізнаєтеся про народження міста, його стрімкий розвиток, жителів, звичаї, архітектуру. І все це супроводжуватиметься цікавими історіями з життя корінних одеситів, які підкреслює знаметита одеська говірка. Хіба не насолода?
 
Вільний час у місті.
Після екскурсії та прогулянки по Одесі ми  відвідаємо найбільший у Європі промтоварний ринок «7-ий кілометр». У 80-90х роках тут можна було купити все: від ексклюзивних джинсів, привезених моряками з-за кордону, до побутових товарів, яких катастрофічно не вистачало в магазинах.
Територія ринку складає 75 гектарів. Щодня його відвідують до 350 тисяч осіб.  На дахах контейнерного комплексу розміщена найбільша у світі реклама площею понад 73 тисячі кв.метрів. Гігантський напис «7 км» видно з космосу. «7-й кілометр» - це справжнє місто. З власної автостанцією і вісьмома паркінгами, відділенням поліції, пожежною частиною, банком, станцією швидкої допомоги і трьома медпунктами, поштою, десятками ресторанів і кафе, де подають страви світових кухонь. Тут можна зустріти уродженців усіх континентів Землі, крім Антарктиди, почути десятки мов і діалектів, купити найекзотичніші товари.

Повернення у Затоку. Вільний час на морі.
Ночівля.
День 4:
 Сніданок у готелі.
Вільний день для пляжного відпочинку.

Відвідання єдиного в Україні Центру культури вина «Шабо» (350 грн. екскурсія з дегустацією, 250 грн. - екскурсія).
Знаменита курортна і лікувальна зона Шабо знаходиться в 70 км від м Одеси. Тут гармонійно сусідять безкрайня морська гладь Чорного моря і води Дністровського лиману. З'єднання степового повітря і м'якого морського клімату півдня України являє собою справжній еліксир здоров'я. Тут Ви зможете побачити, відчути, продегустувати, пережити, зберегти назавжди в пам'яті й відвезти із собою все, що пов'язано з вином і виноробством.

Екскурсія по «Центру культури вина Шабо» і дегустація тривалістю 2,5 год включає в себе:
Старовинний «Королівський підвал», створений понад 200 років тому французько-швейцарськими переселенцями, в якому (за переказами) був О. С. Пушкін і румунський король Карол. Древній Хересний підвал, де в дубових бочках «дорослішає» унікальне вино - сухий херес. Гігантські підземні сховища, розташовані на глибині 5 і 9 метрів під землею. Величний Коньячний двір з дубовими бочками для витримки благородних коньячних спиртів.

Унікальний Шампанський будинок для виробництва високоякісного шампанського класичним методом. Незвичайний музейний лабіринт з древніми міфами про вино. Кінозал, в якому побачите захоплюючу історію про поселення Шабо і його засновника Луї Тардане - швейцарського винороба і першого мера Шабо. Фонтан Діоніса - символ Шабо.

Далі ближче познайомимося з продукцією, яка виробляється під брендом «Шабо». Це відбувається у кришталевому дегустаційному залі, розташованому серед винних бочок під землею. Прийом напоїв передбачає традиційні для дегустації закуски: чорний шоколад і волоські горіхи, сир і оливки, а також крекери. В ході дегустації гості спробують асортимент коньяку, вин і шампанського «Шабо»:  
  - біле сухе Шардоне: Shabo Класик;
- червоне сухе Каберне: Shabo Класик;
- біле сухе Херес: Shabo Класик;
- напівсолодке біле: Shabo Класик;
- напівсолодке ігристе витримане вино: Shabo Класик;
- білий десертний вермут: Shabo Класик Б'янко;
- п'ятизірковий коньяк Shabo V.S.O.P.

За бажанням – відвідання «Європейської сироварні» у м.Шабо (140 грн., екскурсія, дегустація-фуршет).
"Якщо в країні немає щонайменше п'ятдесяти сортів сиру і хорошого вина, значить, країна дійшла до ручки." - Сальвадор Далі
Життєрадісний дворик, розкидані стоги сіна, веселого пластикові корівки. Далі - вольєр з кізочками, овечками і коровами, тепер уже справжніми і до того ж ручними. Тварини чисті, ситі і товариські. Вони - частина шоу під назвою «Європейська сироварня».

Тут послухаєш розповідь про виробництво, подивишся на голландське обладнання і спробуєш продукцію на дегустації. Сироварня переробляє 2 тони молока в день, сир визріває від двох місяців до року. Корови весь рік живуть на свіжому повітрі. Після занурення в нюанси виготовлення сир видається набагато смачнішим, особливо з горіхами, медом і красивою подачею. Та ще й з розповідями про те, як формувати і подавати сирну тарілку, як нарізати і з чим поєднувати.

Ідея господарів - змінити ставлення до сиру від складової частини бутерброда, з'їденого на ходу, до неспішної насолоди виглядом, смаком і запахом. Тут можна придбати з собою сиру з горіховим смаком або з прованськими травами і продовжити тренування самостійно.

Повернення у Затоку.
Ночівля. 

День 5:
 Сніданок у готелі.
Вільний день для пляжного відпочинку.

Виїзна екскурсія до м.Вилкове та нульового кілометру (550 грн. дорослі/ 450 грн. діти).
Відпочиваючи в Затоці, обов'язково варто викроїти час і з'їздити до дельті великого Дунаю. Це край повноводних і багатих рибою русел, унікальної природи, заплавних лісів і очеретів. Це остання «жива» європейська дельта.

Як тільки не називають Вилкове: і «Українська Венеція», і «місто 72 островів», і «місто смоляних човнів і рибалок». Адже люди тут живуть в дивовижному світі: і вздовж, і впоперек Вилкове перетинають канали різної величини - єрики. Переходи через єрики обладнані мальовничими горбатими містками. Єдиний спосіб дістатися з одного місця в інше - дерев'яні човни.
У ммісцевому пейзажі все незвично. Час тут ніби зупинився, є лише дивне поєднання тиші і пожвавлення. Після відвідин старого міста ми поїдемо до комплексу зеленого туризму. Далі катером полинемо до нульового кілометру.

Відвідування нульового кілометра - це унікальна можливість побувати на тому місці, де Дунай воєдино зв'язує відразу десять країн: Україну і Румунію, Болгарію і Молдову, Хорватію та Сербію, Словаччину та Угорщину, Німеччину та Австрію. Тут Дунай закінчується впаданням в море, де і починається її 0 кілометр.
Дунай - єдина європейська річка, вимір якої ведеться не за напрямком течії, а проти нього.

По дорозі відвідаємо Липованський музей-садибу «Квакенберг», що знаходиться на одному з островів. Зустрінемося з господинею цієї садиби - люб'язною і веселою Тетяною Яківною, яка приготувала культурну програму. Тут і обряди, і тости, і розповіді про традиції липован.

Все це і є своєрідним рибальським пікніком, на якому можна спробувати смачну дунайську рибну юшку, запеченого в картоплі величезного коропа, вино «Новак», а також настояний на місцевих травах чай з медом. До послуг гостей «Квакенберга» - просторі павільйони, набережна з лавками і лежаками для відпочинку на березі.
І, нарешті, - водна частина екскурсії по дельті Дунаю і по його гирлах. Катер допливе до заповідного узмор'я, де розташований символічний знак «0 км». Саме тут в Чорне море впадає Дунай.

У вартість виїзної екскурсії входить:
1.    Проїзд із Затоки в Вилково комфортабельним автобусом. Тривалість переїзду близько трьох годин з «технічної зупинкою» на автовокзалі Татарбунари.
2. Харчування на острові, що включає вино «Новак», липованську рибну юшку і запеченого коропа, чай на травах. За окрему плату в острівній садибі можна купити ще вина, напої тощо.
3. Екскурсійне обслуговування відповідно до програми.
4. Супровід представником туристичної компанії.
Ви не пошкодуєте!

Повернення у готель.
Ночівля.

День 6:
Сніданок у готелі.
Після 12.00 виселення з номерів.

Виїзд в с.Нерубайське.
Екскурсія в одеські катакомби (вхід у катакомби 140 грн.).
Одеські катакомби протягнули свої похмурі коридори на 2,5 тисячі кілометрів. Це найзагадковіші, найскладніші й найзаплутаніші рукотворні печери в світі. Кам'яні «сейфи» катакомб зберігають свідоцтва і документи багатьох драматичних і героїчних подій.
Щоб зрозуміти, яка протяжність системи тунелів, спробуйте уявити собі відстань між Одесою і Парижем. Одеські катакомби досягають глибини понад 60 метрів нижче рівня моря. Повна карта цього лабіринту досі невідома. Існує понад 1000 входів в тунелі.
У XIX столітті катакомбами з успіхом користувалися контрабандисти і розбійники, в ХХ - революціонери і партизани, а в XXI - кожен бажаючий може прогулятися по ним. Але тільки у супроводі екскурсоводів.

Ще з радянських часів, з 1969 року, в козацькому селі Нерубайське 4 діє Музей партизанської слави. Під час Другої світової тут дислокувався один з найбільших партизанських загонів. Тепер тут відтворено табір народних месників. Партизанський побут, зброю, звички - про все це вам розкажуть під час екскурсії. І навіть покажуть підземну школу, в якій навчалися діти партизанів. Уроки тут тривали не більше 20 хвилин (вологість - 95%, температура +10, +12).
Це така екскурсія, яку вам не проведуть більше ніде! Це справжній must-visit для гостей міста. Тільки в Одесі (ну ще в Римі і в Парижі) є така унікальна пам'ятка.
Відправлення з Нерубайського.

Пізнє прибуття до Києва.


 
  Дорослі: Діти до 12 років:
Стоимость тура при проживании на БО Натали от: 5200 грн 4500 грн
Умови ануляції туру для індивідуальних заявок, заброньованих під час дії адаптивного карантину:
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 7 днів до заїзду - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 4 дні до заїзду - утримання 50% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста менше, ніж за 4 дні до заїзду - утримання 100% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туроператора через відсутність мінімально необхідної кількості осіб для виконання туру або через вплив зовнішніх обставин, а саме - пандемії COVID-19 - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;

Умови оплати:
- 10% передоплати від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента при бронюванні Туру;
- 50% від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента за 7 днів до початку Туру;
- повну оплату туру по Договору потрібно здійснити за 4 дні до початку туру.

УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб відбувається в індивідуальному порядку. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.

Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.

Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер и не є публічною офертою.
Войтех Тетяна
Посада Заступник директора
Email tatyana@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227 33 88, (050) 412-83-70, (067) 497-1039
Skype selena.tour.chernigiv
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
  • - транспортне обслуговування за програмою;
  • - екскурсійне обслуговування за програмою;
  • - вхідні квитки в дендропарк «Софіївка»;
  • - супроводження представником туристичної компанії;
  • - страхування;
  • - базове проживання на базі відпочинку «Наталі» 5 ночей на базі сніданків;
  • - особисті витрати;
  • - додаткове харчування;
  • - додаткові екскурсії;
Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product