Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація

Літо в Чорногорії: комфорт-тур з Києва!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 10
Країна Чорногорія
Місто виїзду Київ, Мукачево
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Белград - Херцег-Нові - Будва* - Дурмитор* - Пераст* - Котор* - Шкодер* - Мостар - Сараєво - Київ
Тип туру Автобусні тури з Києва
Тури на День Незалежності 2021
Тури з відпочинком на морі

ВИЇЗД з КИЄВА!
 
Є МОЖЛИВІСТЬ ПРИЄДНАТИСЯ до ПРОГРАМИ ЗАЛІЗНИЧНИМ ТРАНСПОРТОМ в МУКАЧЕВО!

СНІДАНКИ та ВЕЧЕРІ під час відпочинку на морі!


У ПРОГРАМІ ТУРУ:
БЕЛГРАД - перехрестя цивілізацій...
ШКОДЕР та КРУЯ - знайомство з Албанією!
БОКО-КОТОРСЬКА БУХТА - найпівденніший фьорд...
БУДВА - європейське середньовіччя на узбережжі моря...
МОСТАР та САРАЄВО - непроста історія Боснії та Герцоговини...
та відпочинок на морі в Херцег-Нові!

ГАРАНТОВАНА ДАТА ВИЇЗДУ - 07.08.2021
  

День 1: Починаємо подорож!
16.30 Збір групи на Південному терміналі залізничного вокзалу м. Київ. 17.00 Відправлення в тур. Нічний переїзд в Мукачево.  
День 2: Дороги, дороги
Раннє прибуття на угорський кордон. Перетин кордону. Переїзд в м. Белград, Сербія.
Пізнє поселення в готель. Відпочинок.
День 3: Белград - столиця Сербії
Сніданок у готелі. Виселення з номерів.

Запрошуємо на оглядову екскурсію-прогулянку по Белграду (у вартості).
 • Це одне з найстаріших європейських міст. Сучасний Белград - це замки, палаци, середньовічні фортеці, розташовані поблизу сучасних будівель і торгових центрів. Белград - це нерозгадана таємниця в серце Балканського півострова. Саме сюди приїжджають за хвилюючими і незабутніми враженнями, саме тут панує неповторна і таємнича атмосфера Європи і Азії. Дивовижний, таємничий, багатокультурний - все це він, великий і стародавній Белград.
У вільний час пропонуємо вам Музей Ніколи Тесли (оплачується. додатково - 15 євро для дор. / 10 євро для дітей + вх. квиток).
 • Національна гордість Сербії і вчений, без якого неможливо уявити розвиток сучасної науки, Нікола Тесла - людина яка визначив час. «Якщо ви хочете зрозуміти Всесвіт, думайте про енергію, частотах і вібрації», - говорив винахідник. Саме він вперше для людства винайшов електричні лампочки, і змінний струм потужністю 2 млн вольт!
Переїзд до Чорногорії. Прибуття до курорту Херцег-Нові, поселення в апартаменти. Вечеря.
День 4: Чорногорія: перші враження
Сніданок у готелі.
Вільний день для відпочинку на морі та знайомства з курортом.


Вечеря.
Ночівля.
День 5: Знайомство з Будвою
Сніданок у готелі. Вільний день для відпочинку.

Запрошуємо познайомитися з літньою столицею Чорногорії - містом Будва (опл. додатково - 20 евро/дор.; 10 евро/дит.)
 • Ці місця - справжня перлина чорногорського узбережжя. Химерно порізана берегова лінія багата безліччю затишних заток, цілими кварталами вуличних кафе і маленьких магазинчиків, десятками невеликих курортних міст, острівців і розкішних по середземноморським мірками пляжів. Недарма Будванськая Рів'єра і Святий Стефан, маленький півострів, з початку ХХ століття облюбували короновані особи Європи, а також багато всесвітньо відомі актори. Мальовничі пейзажі, чарівність вузьких вуличок, церковці, елегантні будиночки і вілли в класичному середземноморському стилі не залишать вас байдужими.
 • Будва - місто-рів'єра, що потопає в оливкових і мандаринових деревах, вулиці якого виділяють аромати соковитих лимонів, стиглих гранатів і медової мімози. Між буйною рослинністю і морем пролягають довгі піщані пляжі, уздовж них розташовані численні готелі та вілли. Старе місто оперізують стіни епохи Відродження XV століття. А всередині - переплетення вузьких вуличок і невеликих площ, які повні пам'ятників різних середземноморських культур, що вплинули на розвиток міста. 
 •  Історія Будви починається в легендарні часи, пам'ять про яких дійшла до нас в давньогрецьких міфах. Вони розповідають про те, що син царя Агенора Кадм довго і безуспішно шукав свою сестру Європу, яку викрав Зевс. Обернувшись биком, він переміг страшного змія, заснував чудові Фіви, а в похилому віці віддалився від справ разом зі своєю прекрасною дружиною Гармонією в пустельний край Іліра. І тут на узбережжі заклав місто, який і отримав згодом ім'я Будва.
 • Пішохідна екскурсія по Старому граду Будви, заснованої більше 2500 років тому, пройде як в його стінах, так і за їх межами. Ви побачите знамениту статую танцюючою дівчинки, дізнаєтеся історію великого дзвону і якоря, розміщених біля стін фортеці. Але основні визначні пам'ятки знаходяться за кріпосними стінами з бійницями - це римські терми і Археологічний музей Будви. У ньому зберігається символ міста із зображенням двох рибок, що має не тільки свою історію, але і легенду. Завершиться екскурсія на одній з вузьких вуличок Старого граду Будви, серед традиційних ресторанчиків, пекарень і лавок, де ви зможете продовжити свій відпочинок.
Вільний час в Будві.

Повернення до готелю. Відпочинок. Вечеря.
День 6: Неймовірні гори Чорногорії
Сніданок у готелі. Вільний день для відпочинку.

Запрошуємо познайомитися з чудовою природою Чорногорії - рушаємо до гірських схилів та каньонів парку Дурмітор (опл. додатково - 40 евро/дор.; 20 евро/дит.)
 • Наш маршрут почнеться вздовж Боко-Которської бухти, з оглядом неймовірних панорам та видів. Першу зупинку зробимо на висоті понад 600 метрів з панорамою на Боко-Которську затоку. З висоти побачимо Рисан, Пераст і острів Богородиці на рифі.
 • Проїдемо перевали і гори центральної частини Чорногорії, і вже заез годину нас очікувати Сланське озеро, яке гармонійно виглядає на тлі гір. Зробимо зупинку на панорамному майданчику. Далі будемо рухатися в сторону міста Жабляк.
 • Цей район - один з п'яти національних парків Чорногорії, називається Дурмітор, занесений під охорону ЮНЕСКО як світовий природно-географічний об'єкт. У цьому місці знаходяться найвищі піки країни - гора Боботов Кук (2522 метра над рівнем моря). А біля підніжжя розташувалося знамените Чорне озеро з його найчистішою прозорою водою.
 • Потім проїдемо вздовж каньйону річки Тари, що по своїй довжині і глибині поступається тільки каньйону у Колорадо. Басейн річки Тара в 1980 році занесений в список ЮНЕСКО як заповідник і рідкісний оазис незайманої природи. Ви побачите реліктові "чорні" сосни, унікальний міст Джурджевича-Тара, що з'єднує два обриви річки, і з якого відкривається неймовірна панорама. Стомлені та задоволені повертаємося по курорту на відпочинок. 
Повернення до готелю. Відпочинок. Вечеря.
День 7: Боко-Которська бухта
Сніданок у готелі. Вільний день для відпочинку.

Щоб наповшіне пізнати всю красу Чорногорії, варто вирушити на екскурсію стародавніми та затишними містами, що розташовані в Боко-Которській бухті (опл. додатково: 30 евро/дор.; 15 євро/діти)).
 • Спочатку ми завітаємо до найближчого до нашого готелю міста - Херцег-Нові, де познайомимося з його чудовим Ботанічним садом та побачимо Успенський монастир, який називають душею міста.
 • Далі рушимо до міста Пераст. З давніх часів він відомий як притулок всіх мореплавців і славетних капітанів Чорногорії. Містечко невелике, але стало улюбленим місцем всіх туристів. Воно багате музеями, церквами, пам'ятниками і палацами. На сьогоднішній день являє собою один з найкрасивіших прикладів архітектури «бароко» на берегах Адріатики. У середньовіччі в Перасті було дуже розвинене мореплавство і рибальство. Більше трьохсот будинків - це справжні палаци, що були побудовані на березі і схилах пагорба на доходи від морської торгівлі і митних привілеїв. Також чималий дохід принесли військові походи проти піратів - багатство, здобутий в битвах, допомагало прикрашати місто.
 • І насамкінець на нас чекає справжня перлина затоки - місто Котор. Тут на вас чекатиме пішохідна екскурсія, під час якої ви ближче познайомитеся з багатою історією і культурою міста. Але, будьте уважні! Зачаровані красою цього місця туристи іноді надовго губляться в заплутаних вуличках і лабіринтах Котора!
 Повернення до готелю. Відпочинок. Вечеря.
День 8: Знайомство з Албанією
Сніданок у готелі. Вільний день для відпочинку.

Час познайомитися з сусідами! Вирушаємо на екскурсію в загадкову Албанію (опл. додатково - 45 євро/дор.; 25 євро/дит.).
 • Албанія понад 50 років була закрита для туризму. Країна історичних пам'яток, красивої архітектури, де сплелися метушливі базари, сучасні міста і архаїчні села. Ми відвідаємо міста Шкодер і Крую. Шкодер розташований на березі Скадарського озера, є одним з найдавніших і найбільш відомих міст Албанії з багатющою історико-культурною спадщиною. Один із символів міста - фортеця Розафа - побудована 2400 років тому, звідси відкриваються чудовий вид.
 • Далі рушаймо до одного з найдавніших міст Албанії, яке також вважається місцем військової слави - до Круї. Назва міста тісно пов'язана з ім'ям національного героя Албанії Скандербега, який перешкоджав вторгненню турків на територію Західної Європи протягом 25 років. Саме тут, в цій фортеці, в 15 столітті Скандербег підняв прапор повстання проти турецького ярма - червоний прапор з чорним орлом посередині. Ця фортеця має овальну форму і займає площу приблизно два з половиною гектари. Зі стін фортеці відкривається надзвичайно мальовничий вид на Крую, яка начебто «нависає» над Адріатичним морем. Крім того, біля фортеці розташовується найбільший в Албанії турецький базар, на якому можна знайти всілякі сувеніри, прикраси та старовинні предмети.
Повернення до готелю. Відпочинок. Вечеря.
День 9: Мостар та Сараєво
Сніданок в готелі. Виселення.

Переїзд до старовинного міста Мостар. Прогулянка старовинним містом, що має неповторний колорит (екскурсійний збір: 15 євро - дор.; 5 євро - діти до 12 років).
 • Наша подорож Мостаром почнеться від францисканського монастиря і церкви св. Петра і Павла. Ви дізнаєтеся про історію францисканського ордена в цих краях і про їх добрі справи в наші дні. Головна визначна пам'ятка - Старий міст, шедевр архітектури 16-го століття, душа міста, втілена в камені. Ми помилуємося на міст з кращих точок, і гід розповість нам драматичну історію його появи, руйнування, відновлення. Дізнаємося і про вежі-вартові, що охороняють міст. Якщо пощастить, то побачимо стрибок з моста - запаморочливе видовище пропонують гостям міста «мостарскі Ікари».
 • Далі погуляємо по вуличках старого міста, мощених круглими камінчиками. Заглянемо в крамниці-Дуча з усякою всячиною - від виробів місцевих ремісників до сувенірів. Побачимо хаммам - турецьку лазню; табхану, де раніше були майстерні шкіряників; Кривий Чупров - місток над Радоболей; годинну вежу, що мовчить; строкату і гучну ринкову вулицю Куюнджілук. Зайдемо на подвір'я мечеті, а при бажанні і в саму мечеть. Можна навіть видертися на мінарет і побачити Мостар з тієї ж висоти, з якої муедзин закликає правовірних на молитву.
 • Хіба можна виїхати з Мостара, не скуштувавши кави по-боснійських? У ритуалі кавування - вся філософія боснійського життя. Ви дізнаєтеся про особливості приготування кави, про його різновиди і традиції, пов'язані з цим культовим напоєм.
Переїзд до м. Сараєво. Поселення в готель. Ночівля. 
День 10: Сараєво

Сніданок у готелі. Виселення з готелю.

Виїзд на оглядову екскурсію по Сараєво (у вартості).
 • Сараєво - перехрестя цивілізацій; місто, де зустрічаються чотири релігії; європейський Єрусалим ... Все це про Сараєво, і кожне визначення пасує йому. Дійсно, тут крики муедзинів перериваються церковним дзвоном, мечеті сусідять з соборами, і можна чітко побачити, де закінчується османське місто і починається європейське.
 • Один з найбільш автентичних районів - Башчаршіі. Подивіться, як стародавні майстерні розташовуються поруч з кав'ярнями і торговими лавками. Саме тут створюється та сама атмосфера східних базарів, про яку ми читали в книгах або бачили в старих фільмах.
 • Ми послухаємо історію гіда про те, як з'явився Сараєво, дізнаємося про його "золотий вік", коли це місто було найважливішим торговим центром на Балканах. У 19 столітті в Сараєво приходять австрійці, і це залишає істотний слід в архітектурі міста. Монументальні будівлі - це Головна пошта, Палац правосуддя, Кафедральний собор, ашкеназький синагога, ринок Меркале, чудова Віечніца, пивоварня і багато, багато іншого.
 • Знайомство з Сараєво неможливо без знайомтсва з його мостами. Практично з кожним з них пов'язані цікаві історії чи легенди. Звичайно, найвідоміший міст - Латинський, адже саме поруч з ним стався замах на австро-угорського спадкоємця престолу, яке послужило формальним приводом для початку Першої Світової Війни.
 • Ви побачите багатоликий Сараєво, охоче розкриває гостям свої секрети, почуєте легенди і історії, відчуєте ритми, запахи і звуки цього міста, схожого на книгу з 1001 сторінкою ... 
 Від'їзд з Сараєво. Нічний переїзд до Мукачево, Львова, Києва.

Прибуття до України на наступний день:
Після 12.00 - орієнтовний час прибуття до Львова.
Після 19.00 - орієнтовний час прибуття до Києва.

ПОШУК ВСІХ ТУРІВ і ДЕТАЛЬНІ ЦІНИ ТУТ

ВСІ ГАРЯЧІ ТУРИ та АКТУАЛЬНІ НОВИНИ зі світу ТУРИЗМУ в НАШОМУ TELEGRAM-каналі  

 МОЖЛИВІСТЬ ПРИДБАТИ ТУР В КРЕДИТ ТУТ 

ВСІ НОВИНИ СЕЛЕНИ, ЗВІТИ про ПОДОРОЖІ, ЦІКАВІ ФАКТИ - на НАШІЙ СТОРІНЦІ в  FACEBOOK: Селена-тур


УВАГА! ВАЖЛИВО!

 •     Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування, та / або послуг гіда та / або резервації, та / або вартості паркування / стоянки / в'їзду автобуса на території об'єкта.
 •     Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено. 
 •     Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 •     Компанія не несе відповідальності за пробки на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
 •     Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу.
 •     Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
 •     Проживання в готелях категорії 2-4*.
 •     Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері.
 •     Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо делатьостановкі, де буде можливість придбати чай / кава або інші напої.
 •     Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 20 чоловік.
 •     Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи в супермаркети «Теско» або інші, якщо це не вказано в програмі туру.
 •     При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ. 
  Дорослі: Діти до 12 років:
При бронюванні за 4 тижні до виїзду: 9950 грн 8550 грн
Базова вартість туру: 10950 грн 9550 грн
Войтех Тетяна
Посада Заступник директора
Email tatyana@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227 33 88, (050) 412-83-70, (067) 497-1039
Skype selena.tour.chernigiv
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
 • проїзд автобусом з Києва по маршруту;
 • проживання в готелях туристичного класу (8 ночей);
 • 8 сніданків і 6 вечерь;
 • супровід керівником групи;
 • екскурсії за програмою.
 • особисті витрати;
 • вх. квитки в екскурсійні об'єкти;
 • проїзд громадським транспортом;
 • курортний податок в готелях - 10 євро;
 • додаткові екскурсії;
 • медична страховка;
 • ПЛР-тест на COVID-19 в разі потреби;
Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product