Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація

Міфи Афін: бліц-тур з Києва!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 9
Країна Греція
Місто виїзду Київ, Чернівці
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Софія - Салоніки - Метеори - Пелопоннес - Афіни - Олімп - Київ
Тип туру Автобусні тури з Києва

ВИЇЗД з КИЄВА!
 
У ВАРТОСТІ ТУРУ:
АФІНИ –  місто мудрості і краси
СОФІЯ - перехрестя цивілізацій
САЛОНІКИ - "наречена" північної Греції

А ЩЕ:
МЕТЕОРИ – «ширяючі над землею»...
ПЕЛОПОННЕС – колиска античності!...
  І ЛЕГЕНДАРНИЙ ОЛІМП!

День 1: Починаємо подорож!
Від'їзд з Києва з південного терміналу залізничного вокзалу о 14.00.
УВАГА! Можливе приєднання до групи ввечері в Чернівцях!
Проходження українсько - румунського кордону.
Нічний переїзд по території Румунії.
День 2: СОФІЯ - перехрестя цивілізацій!
Проходження румунсько - болгарського кордону.

16:00 Орієнтовний час прибуття в Софію. Поселення в готель. Вільний час в Софії. Відпочинок.

 • Запрошуємо на оглядову пішохідну прогулянку по СОФІЇ (у вартості).
Софія заснована більше семи тисяч років тому в мальовничій Софійській улоговині, в оточенні гірських хребтів і перевалів, в місці, де на поверхню виходять більше восьми термальних і мінеральних джерел. Сучасна столиця Болгарії - символ вічного зв'язку минулого із сьогоденням. Пам'ятники багаті подіями фракійської, римської, болгарської та османської історії знаходяться по сусідству із сучасними будівлями і міськими спорудами. У місті понад 250 пам'яток історії та архітектури.

Вздовж широких, обсаджених деревами бульварів, стоять будівлі кінця XIX - початку XX століть. Фортечні стіни Софії, що захищали її впродовж 12 століть, оточують центр міста, де донині зберігаються сліди поселення Сердика (II століття). Найцікавіші природні об'єкти - Ротонда храму Св. Георгія; частина великого археологічного комплексу з рідкісними зразками римської архітектури; храм Св. Софії, представлений на гербовому щиті міста; Софійський кафедральний собор Олександра Невського з усесвітньо відомими іконами і фресками; розташована в Софійському передмісті церква Бояна, включена в списки пам'ятників культури, що охороняються ЮНЕСКО - яскравий приклад середньовічної архітектури з унікальним розписом стін.
 

Повернення в готель. Нічліг.
День 3: ГРЕЦІЯ: перша зустріч!
08.00 Сніданок у готелі. Виселення. Переїзд до Греції.

Прибуття в Салоніки.
 • Запрошуємо на ОГЛЯДОВУ ЕКСКУРСІЮ по САЛОНІКАХ (у вартості).
Салоніки - це друге за величиною місто в Греції та перше, в якому дивним чином простежується зв'язок часів в Греції: античний період, Візантійська імперія, Османська імперія, сучасна Греція. Головна визначна пам'ятка міста - це Біла Вежа - символ міста. Побудована вона була турками в 16 столітті на місці старої візантійської башти і була частиною міської стіни, використовувалася як в'язниця, казарма і форт. Зараз Вежа перетворена в музей. На вершині Башти Вас чекає прекрасний вид на все місто. Далі нас чекають Площа Аристотеля, торгові ряди ринку Modiano, розкопки давньої Агори, турецькі лазні, церква св. Дмитра, храми Св. Софії та Богоматері Нерукотворної, Тріумфальна арка Галерія, Ротонда і останки імператорського палацу. І це далеко не весь список пам'яток цього чудового міста, в якому поєдналися історія і сучасність.
 
Переїзд в транзитний готель на території Греції. Поселення. Нічліг в готелі.
День 4: МЕТЕОРИ – «ширяючі над землею»...
Сніданок. Виселення з готелю.
 • Запрошуємо на незабутню екскурсію по одному з найлегендарніших місць Греції "Ширяючі МЕТЕОРИ" (оплачується додатково: 20 євро + вх. квитки в монастирі 4 євро).
Страх і захоплення - це дві основні емоції, які відчуваєш, опинившись в Метеорах. Високі вертикальні скелі, що зметнулися вгору посеред Фессалійської долини, нагадують пальці руки невідомого бога, прихованого в землі. Ще в 9 ст. ці скелі стали притулком мандрівним ченцям, а згодом на їх вершинах з'явилися перші монастирі. Але як пустельникам вдалося звести споруди на такій висоті - до сих пір залишається загадкою. Подейкують, для того, щоб тільки підняти на скелю каміння для будівництва одного монастиря, йшло двадцять років. Сьогодні на території Метеорів знаходиться шість діючих монастирів. Це одне з найпопулярніших туристичних місць в Греції. Не забувайте, що монастирі діють, тому існують деякі обмеження. Наприклад, на територію монастиря не пускають чоловіків в шортах вище колін і жінок в брюках і коротких спідницях. Втім, якщо навіть ви забудете про це, на вході в монастир всім видадуть довгі спідниці.

Переїзд в Афіни. Поселення в готель. Вільний час в місті. Для тих, у кого ще залишилися сили - пропонуємо захоплюючу екскурсію «Вечірні Афіни (додатково - 15 євро).
Ця прогулянка дозволить Вам побачити Афіни в несподіваному світлі відтінків і півтонів, більш контрастному і чистому, ніж в мареві полуденної спеки. Колони, пронизані канелюрами, фризи, прикрашені багатофігурними рельєфами, стають напівпрозорими в золотому світлі вечірніх ліхтарів. Античні руїни, вирвані прожекторами з нічної темряви, немов ширяють між морем міських вогнів і океаном зірок в чорному середземноморському небі, набувають якийсь інший, метафізичний сенс.
Прогуляйтеся по нічному місту, коли метушня дня вже не манить в прохолодну тінь парків і кафе, з досвідченим гідом. Піднявшись на найвищу точку Афін - пагорб Лікавітос, відчуйте причетність до життя цього величезного, гостинного, вільно дихаючого біля підніжжя гори міста. Зазирніть до церкви Святого Георгія, а над нею знайдете серед яскравих мерехтливих зірок сузір'я Змія або Дракона, згідно з переказами, переможеного цим святим.
 
Повернення в готель. Нічліг.
День 5: ПЕЛОПОННЕС – колиска ЕЛЛАДИ!
Сніданок у готелі.
 • Вільний день в Афінах або виїзна екскурсія на цілий день на Пелопоннес з відвідуванням Коринфського каналу, Арголіди, Мікен і Епідавра (додатково: дор. - 50 євро; дит. до 12 років - 25 євро + вхідні квитки орієнтовно 16 євро).
Північний схід Пелопоннесу - ці місця не мають собі рівних в світі по насиченості пам'ятками історії та культури. Адже люди, які жили на цій землі тисячоліття назад, просоченій їхніми долями та їх пристрастю, створили одну з найбільших цивілізацій Античності.
Перша зупинка на Коринфському каналі, будівництво якого починалося ще за Нерона. Зараз канал шириною 23 метри просто пам'ятник історії, а в XIX столітті, коли його прорили, він був важливим транспортним вузлом, який замінив античний діолкос (раніше суду тягнули волоком по землі 6 кілометрів).
Стародавні Мікени, за словами Гомера, будували циклопи - товщина стін міста-фортеці 14 метрів. З палацу Агамемнона відправлялося військо в Троянський похід, а стародавні міфи, які виявилися реальністю, привели на ці пагорби в кінці XIX століття Генріха Шлімана, який шукав золото Трої. Знамениті Левові ворота і царські гробниці, фундаменти житлових будинків і загадкова скарбниця Атрея - тут ви вдихнете повітря історії.
 
Будівельники-напівбоги звели в Епідаврі храмовий комплекс лікарні Асклепія зі стадіоном і театром, де недуги зцілювали не лише ліками, а й музикою, драмою і фізичними вправами. В наші дні прекрасно зберігся театр з унікальною акустикою, який приймає міжнародні театральні фестивалі.
Невелика зупинка в місті Нафпліон, знаменитому фортецями, замками, мальовничою набережною та затишними вуличками, повними сувенірних магазинів, завершить ознайомлення з Арголідою. Історія Нафпліо сягає часів хрестових походів. Тут господарювали франки, візантійці, турки і венеціанці, які змінили архітектурне обличчя міста, яке своєю елегантністю нагадує середземноморські італійські міста. 

Повернення в Афіни. Вільний вечір в місті. Нічліг.
День 6: АФІНИ – місто мудрості та краси!
Сніданок у готелі. Виселення.
 • Виїзд на велику ОГЛЯДОВУ ЕКСКУРСІЮ по АФІНАМ з відвідуванням Акрополя (у вартості, дод. опл. вх. квитки в Акрополь - 20 євро).
Це одна з небагатьох столиць в світі, де стрімке життя сучасного міста ніби завмирає, з повагою зупиняючись у оазисів античних археологічних комплексів, які ніби казкові декорації виростають золотистими стрункими колонами з надр історії. Люди побудували перші помешкання під тінню величезної скелі понад семи тисяч років тому, а в епоху античності місто-держава, назване на честь мудрої богині, стало центром майбутньої європейської цивілізації. Тут зароджувалися основи філософії і демократії, тут мистецтво стало частиною повсякденного життя людини. У V столітті до н.е. легендарний Перікл звів на вершині скелі місто богів - Акрополь, увінчаний величним Парфеноном, який прославив золотий вік Афін.
 
Гуляючи вулицями, названими іменами Плутарха, Софокла, Евріпіда, Діогена Ви самі зможете перегорнути дивовижні сторінки історії міста. Поруч з сучасними будівлями вростають в культурний шар теракотові візантійські церкви, а за стіною античного храму біліють неокласичні лінії палацу XIX сторіччя. Від римлян залишилися Агора і тріумфальні арки, від османів фонтани та мечеті. Перлиною в цьому дорогоцінному намисті - Акрополь з його знаменитими храмами: Парфенон, Ерехтейон, Пропілеї. З Акрополя відкривається прекрасний вид на давньогрецьку Агору зі Стоєй Аттала і храмом Гефеста, кам'яні раковини амфітеатрів Діоніса і Ірода Аттика, на лабіринти вуличок Плаки, живого, яскравого, галасливого, пульсуючого серця стародавнього і вічно юного міста. 

Від'їзд з Афін. Переїзд в транзитний готель на території Греції. Поселення в готель. Нічліг.
День 7: ОЛІМП - місце проживання богів!
Сніданок у готелі. Вільний час для відпочинку на курорті.

 • У цей день активним мандрівникам пропонуємо відвідати одне з найдивовижніших і історично важливих місць – ГОРУ ОЛІМП, а також відвідати прекрасне гірське село - Літохоро (додатково: дор. - 25 євро, діти до 12 років - 15 євро).
У цій подорожі нас чекає зустріч з прекрасним типовим грецьким селом Літохоро. Зміяться вузькі вулички на схилах гори, шумить в долині водоспад - тут навіть можна скупатися! Затишні таверни запрошують до відпочинку, чисте гірське повітря наповнює легені, дивовижний магнетизм цього місця розслабляє і наповнює радістю життя. Далі ми продовжимо подорож до легендарної гори Олімп - живуть там ще Олімпійці? Можливо Зевс привітає Вас грозою, або Афіна Паллада вдарить блискавкою, а може пустун Ерот ненавмисно зачепить стрілою ... з'являться нам боги - немає гарантій, але при цьому Ви точно оціните дивовижну красу грецької природи, висоту скель, зелень лісів, прозорість неба і цілющість повітря. Греція без руїн немислима, тому далі ми рушимо в сторону останків міста Діон, почуємо його історію, зможемо доторкнутися до тисячолітніх каменів.

Від'їзд з Греції. Переїзд в транзитний готель на території Греції. Поселення в готель. Відпочинок. Ночівля.
День 8: Гарячі джерела
Сніданок в готелі. Виселення.
Переїзд до термальних джерел у Лутра Арідеї. Купання та відпочинок.

Це дивовижне місце, загублене між гірських ущелин недалеко від Арідеї, є справжньою меккою для всіх, хто прагне відпочинку та оздоровлення. Адже цілюща вода, яка б'є гарячим потоком прямо з-під землі, ще за часів Олександра Македонського славилася своєю лікувальною силою.

Джерела Лутра в Арідеї настільки повноводні, що утворюють собою справжню річку. Греки нарекли її Термопотамос, що означає "гаряча ріка". Складний гірський рельєф вносить свої корективи до потоку води, і, врешті-решт, річка обривається 20-метровим водоспадом. Однак водоспад цей не тільки зачаровує своїм виглядом, але і несе практичну користь: в ньому можна отримати, ймовірно, найбільш тонізуючий масаж в світі. Вода температурою +38 градусів прекрасно розпарює тіло, а пружні струмені з дивовижною легкістю розслаблюють затерплі м'язи.
Відразу на джерелах облаштовані справжні терми. Тут можна буде розслабитися в одній з півсотні індивідуальних ванн або віддати перевагу одному з невеликих басейнів з гарячою або, навпаки, холодної мінеральною водою. Шанувальники контрастних ванн таку можливість однозначно оцінять. Є й інший басейн значно більших розмірів. У ньому кожен зможе насолодитися не тільки водними процедурами, а й чудовими гірськими краєвидами: адже розташований він прямо під відкритим небом.
 

За бажанням - обід в місті (оплачується додатково).

Від'їзд з Греції. Нічний переїзд до України.
День 9: Вдома завжди чекають.
Прибуття до Києва після 18.00. Завершення програми.

 

ВСІ ГАРЯЧІ ТУРИ та АКТУАЛЬНІ НОВИНИ ТУРИЗМУ на НАШОМУ TELEGRAM-каналі 

МОЖЛИВІСТЬ ПРИДБАТИ ТУР В КРЕДИТ ТУТ

ВСІ НОВИНИ СЕЛЕНИ, ЗВІТИ про ПОДОРОЖІ, ЦІКАВІ ФАКТИ – на НАШІЙ СТОРІНЦІ У FACEBOOK: Селена-тур

 

 УВАГА! ВАЖЛИВО!    

 •     Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування, та / або послуг гіда та / або резервації, та / або вартості паркування / стоянки / в'їзду автобуса на територію об'єкта.
 •     Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено.
 •     Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 •     Компанія не несе відповідальності за пробки на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
 •     Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу.
 •     Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
 •     Проживання в готелях категорії 2-4*.
 •     Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері.
 •      Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай / каву або інші напої.
 •     Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 20 чоловік.
 •     Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи в супермаркети «Теско» або інші, якщо це не вказано в програмі туру.
 •     При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.
  Дорослі: Діти до 12 років:
Вартість туру при бронюванні групи від 6 осіб: 9761 грн 9076 грн
Вартість при бронюванні за 8 тижнів: 10960 грн 10241 грн
Базова вартість туру: 11816 грн 11131 грн

Умови ануляції туру:
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 30 днів до заїзду - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 20 днів до заїзду - утримання 10% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 15 днів до заїзду - утримання 50% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 7 днів до заїзду - утримання 75% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста менше, ніж за 7 днів до заїзду - утримання 100% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туроператора через відсутність мінімально необхідної кількості осіб для виконання туру або через вплив зовнішніх обставин, а саме - пандемії COVID-19 - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;

Умови оплати:
- 10% передоплати від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента при бронюванні Туру;
- 50% від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента за 21 день до початку Туру;
- повну оплату туру по Договору потрібно здійснити за 14 днів до початку туру.

УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб відбувається в індивідуальному порядку. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.

Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.

Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер и не є публічною офертою.

Войтех Тетяна
Посада Заступник директора
Email tatyana@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227 33 88, (050) 412-83-70, (067) 497-1039
Skype selena.tour.chernigiv
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
 • проїзд комфортабельним автобусом з Києва по маршруту;
 • розміщення в готелях категорії 2-3* (7 ночей);
 • сніданки в готелях по маршруту - 7;
 • супровід керівником групи;
 • екскурсії згідно програми.
 • особисті витрати;
 • витрати на ПЛР-тестування на COVID-19;
 • вх. квитки в екскурсійні об'єкти;
 • проїзд громадським транспортом;
 • додаткові екскурсії;
 • страхування;
 • оформлення візи при необхідності.
Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product