Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація

Море, гори та Тбілісі!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 8
Країна Грузія
Місто виїзду Київ
Транспорт Літак
Маршрут Київ - Батумі - Мачахельська Ущелина - Местія - Ушгулі - Зугдіді - Тбілісі - Мцхета - Київ
Тип туру Авіа тури

Захоплюючий тижневий тур, в якому Ви насолодитеся морським узбережжям Аджарії, відвідаєте регіон Сванетії з надзвичайно цікавою екскурсійною програмою і історією, а також проведете незабутні 2 дні в столиці Грузії - Тбілісі! 

День 1: Батумі

Виліт з Києва. Приліт в аеропорт Батумі. Зустріч з представником приймаючої компанії. Розміщення в готелі.

Запрошуємо розпочати знайомство з Батумі! Прогулянка по місту познайомить вас не тільки з історією та особливостями архітектури міста. Ви побачите поєднання Старого Батумі з його старовинними будівлями з новими архітектурними шедеврами, почуєте і побачите співаючі фонтани. Родзинка туру - дегустація справжнього грузинського вина в компанії знаменитого винороба!

Ніч в Батумі.

День 2: Батумі - Мачахельська Ущелина - Батумі

Сніданок у готелі.

Екскурсія в Мачахельську Ущелину. Мачахельська Ущелина - приголомшлива природна пам'ятка в регіоні Аджарії, яка привертає велику кількість туристів з різних країн. Вона є однією з головних прикрас однойменного національного парку, де також ви зможете знайти велику кількість красивих водоспадів, мальовничих долин і стародавніх арочних мостів оточених великими горами.

По дорозі в Мачахельську ущелину у нас буде унікальна можливість познайомитися з побутом і культурою Аджарського регіону в Етнографічному музеї. Наша захоплююча мандрівка закінчиться Аджарським застіллям з фольклорною програмою.

Повернення в Батумі. Ніч в Батумі.

День 3: Батумі - Местія
Сніданок у готелі.

Переїзд в Местію.

Ніч в готелі в Местії.
День 4: Местія - Ушгулі - Местія
Сніданок у готелі.

Оглядова екскурсія по Местії. Селище Местія з усіх боків оточене красивими горами, які круглий рік покриті снігом. Своїми вершинами гори ніби торкаються небес, це видовище вабить туристів. У Грузії існує п'ять гірськолижних курортів, одним з молодих є Тетнульді в Местії. Пам'ятником історії та архітектури є Сванські вежі. В XI-XII століттях свани будували міцні вежі з каменю у формі чотирикутника для захисту своїх поселень від ворогів. Хранителем справжніх скарбів є музей історії та етнографії. У його фонді налічується понад 200 тис. експонатів: унікальні ікони, рукописи, врятовані під час ворожих навал, археологічні розкопки та ін.

Джип тур в Ушгулі. Ушгулі - є найвищим населеним пунктом в Європі (2200 м). На відміну від інших жителів Грузії, свани (етнос, який проживає в Ушгулі) не землероби, вони не вирощують виноград. Гучні застілля з вином, що ллється рікою, не є елементом сванської культури. Горці - знатні мисливці та скотарі, що живуть скромно і аскетично. Гори не люблять метушні, тому там все лаконічно. Свани, які проживають в горах вірні 1000-річним традиціям, суворим канонам буття. Ушгулі є єдиною громадою, яка ніколи не була завойована.

Повернення в Местію.

Ніч в готелі в Местії.
День 5: Местія - Зугдіді - Тбілісі
Сніданок у готелі.

Переїзд з Местії в Тбілісі. По дорозі зупинка в Зугдіді і відвідування палацу-музею Дадіані. Резиденція мегрельських правителів з роду Дадіані. Головним надбанням музею вважається посмертна маска Наполеона, виконана з бронзи після смерті великого імператора. Всього було виготовлено три таких маски - одна з них міститься в приватній колекції, друга зберігається в церкві Мізерікордія на острові Ельба, а третя дісталася Грузії від нащадків Мюрата, які деякий час володіли палацом Дадіані.

Заселення в готель в Тбілісі.

Ніч в Тбілісі.
День 6: Тбілісі - Мцхета - Тбілісі
Сніданок у готелі.

Екскурсія у Мцхету - стародавню столицю Грузії (IV ст. до н.е. - V ст. н. е.), нині релігійна столиця, яка входить до світової спадщини ЮНЕСКО.

Джварі - базиліка V ст. і храм VI-VII ст., місце, яке описує М. Ю. Лермонтов в поемі Мцирі. Прогулянка по міським вулицям, відвідування Собору Свєтіцховелі (XI ст.) - місце, де покоїться найбільша християнська святиня - Хітон Христа.

Оглядова екскурсія по Старому Тбілісі (V-XVIII ст.) - Піший тур по старовинним вуличкам з автентичною архітектурою; район сірчаних лазень, де, згідно з легендою, цар Вахтанг Горгасалі заснував столицю; Метехське плато; міст 100 тисяч великомучеників; скляний міст Миру і прилеглий парк Ріке, фортеця Нарікала; Шарден - вулиця нічних барів і клубів.

Тур закінчиться в винному погребі в самому серці Старого Тбілісі, де гостей чекає дегустація вин від професійного сомельє.

Ніч в Тбілісі.
День 7: Тбілісі - Вільний день
Сніданок у готелі.

Вільний час.

Ніч в Тбілісі.
День 8: Повернення до Києва
Сніданок.

Трансфер в аеропорт. Виліт в Україну.

В програмі можливі зміни в порядку проведення екскурсій та часу їх початку.

Вказана мінімальна вартість за тур.  

Вартість може змінюватися в залежності від дати заїзду як в більшу, так і в меншу сторону - просимо уточнювати наявність місць та вартість за тел.:

(098) 104-56-31; (044) 581-56-28, 227-33-88

(099) 222-77-04; (067) 497-10-39

E-mail: kiev@selena-tour.com.ua

ІНШІ ТУРИ до ГРУЗІЇ, ПОШУК ВСІХ ТУРІВ та ДЕТАЛЬНІ ЦІНИ ТУТ

  ГАРЯЧІ ТУРИ ТУТ

  Дорослі: Діти до 12 років:
Вартість туру від: 29500 грн 29500 грн
 УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб проводиться індивідуально. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.

Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.

Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер і не є публічною офертою.
Войтех Тетяна
Посада Заступник директора
Email tatyana@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227 33 88, (050) 412-83-70, (067) 497-1039
Skype selena.tour.chernigiv
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
  • Авіапереліт Київ - Тбілісі - Київ;
  • Проживання по програмі на базі сніданків;
  • Послуги професійного гіда по програмі;
  • Транспортне обслуговування по програмі;
  • Винна дегустація в Тбілісі;
  • Вхідні квитки в "Уплісцихе";
  • Вхідні квитки в "Парк Боржомі".
  • Харчування за програмою;
  • Особисті витрати;
  • Чайові гіду.
Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product