Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація

На вихідні - в Тбілісі!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 4
Країна Грузія
Місто виїзду Київ
Транспорт Літак
Маршрут Тбілісі - Мцхета - Кахетія - Тбілісі
Тип туру Авіа тури

Затишні вихідні в столиці гостинної Грузії! У вартості - святкова вечеря та дегустація вин!

День 1: Тбілісі
Виліт з Києва в другій половині дня (точний час вильоту просимо уточнювати у наших менеджерів). Приліт в Тбілісі.

Ми вітаємо Вас у Грузії, вимовляється: Гамарджоба Генацвале!

Тбілісі - Древній Тифліс на берегах Кури, столиця Грузії, її культурний, економічний і політичний центр, а ще дуже цікаве та багатолике місто. «Тбілі» по-російськи означає «теплий». Тбілісі був заснований на гарячих сірчаних джерелах. За легендою, яку так люблять розповідати місцеві жителі, колись цар Вахтанг Горгасалі відправився на соколине полювання, його птах кинувся за фазаном, що намагався врятуватися у водоймі, і обидва негайно зварилися в гарячому джерелі. Чи то невтішний цар вирішив увічнити в історії улюбленого сокола, чи то вражений смердючим паром, що піднімався, але Тбілісі виник саме тут. Сьогодні теракотові купола бань сусідять із сучасними бізнес-центрами, але над усім цим, як і раніше витає дух старого Тбілісі.

Тбілісі - це місто чудових поетів, тут розцвів геній Шота Руставелі. А скількох російських поетів надихнуло це чудове місто! «Чарівним краєм» називав це місто Пушкін, який був до глибини душі вражений прийомом, який надали йому в Тбілісі. Тут народилися знаменита поема Лермонтова «Мцирі», безсмертне «Лихо з розуму» Грибоєдова, «Дитинство» Толстого, «Макар Чудра» Горького та багато іншого. І це цілком зрозуміло: місто саме налаштовує на поетичний лад. А все тому, що вигляд старого Тбілісі не схожий ні на одне місто в світі. Поєднання оригінальної архітектури і природних красот надає йому неповторну чарівність і колорит. Тбілісі витягнутий вузькою смугою по обох берегах річки Кури. Його вузькі криві вулички вибігають на схили і завертають за відроги гір. А будинки, слідуючи рельєфу місцевості, розташовані на схилах гір, терасами, одна вища за другу, щільно примикаючись одна до одної. Якщо поглянути на місто з висоти гори Мтацмінда, то чітко видно, як квартали ярусами видираються на схили пагорбів по обох берегах і тісняться у скельних обривів.

Трансфер в готель. Розміщення в готелі. Вільний час.

Ніч в готелі.
День 2: Тбілісі - Мцхета
Сніданок у готелі.

Ви почнете подорож по Грузії з Мцхети — столиці античної Іберії, місто є релігійним центром Грузії. Мцхета як місто-музей внесена до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. По дорозі до Мцхети Ви відвідаєте монастир Джварі - Храм Хреста (VI-VII ст.), що знаходиться на горі, з якої відкривається вид на всю Мцхету. Далі Ви відвідаєте Кафедральний Собор Свєтіцховелі (XI ст.), тут за легендою похована Риза Ісуса Христа.

Обід в Мцхеті.

Далі Ви повернетеся в Тбілісі. Тбілісі - місто, в якому варто побродити, щоб побачити дивовижну архітектуру, щоб відчути «запах», який ніби зійшов з картинки старого Тифліса. З цієї частини Ви почнете ознайомлення з містом, адже душа Тбілісі мешкає саме тут.

Перша зупинка - храм Метехі, звідки відкривається мальовничий вид на річку Куру (Мткварі), на стару частину Тбілісі, на дивовижний, химерної форми скляний «міст Миру», який був побудований в Тбілісі в 2010 році, і, звичайно ж, на фортецю Нарікала. Ви підніметеся до знаменитого монумента «Мати Грузії», звідки відкривається чудовий вид на весь Тбілісі. Спускаючись звідти, можна зробити чудові фотографії центральної частини старого міста з висоти пташиного польоту.

Далі ви потрапляєте в Нарікала, кріпацький комплекс на горі Мтацмінда. Точний час заснування фортеці в Тбілісі невідомий, але в VII столітті вона вже існувала і мала назву Шуріс-ціхе. Тут ви доторкнетеся до історії, відвідаєте одну з найкрасивіших церков Св. Миколая.

Спускаючись з Нарікала, обов'язково заглянемо в сірчані лазні, в яких віддавалися обмиванню Пушкін і Лермонтов. Ми з вами прогуляємося по знаменитій пішохідній вулиці Шарден, яка славиться величезною кількістю відкритих кафе і барів, східних кальянних, ресторанів європейської, східної і, звичайно ж, національної грузинської кухні.

Повернення в готель. Ніч в готелі в Тбілісі.
День 3: Кахетія
Сніданок у готелі.

09:00 Сьогодні ви вирушаєте на батьківщину вина і виноробства - Кахетію. Археологічні розкопки підтверджують, що людина вперше окультурила дику лозу і настояла з її плодів вино на території Грузії, і це сталося 8 тисяч років тому. «У жодній країні світу не п'ють так багато і таке хороше вино, як в Грузії», - писав французький мандрівник Жан Шарден, який побував в Грузії в 1672-1673 роках. Грузинські вина удостоюються почесних медалей на таких престижних винних конкурсах як: The International Wine and Spirit Competition (IWSC) (Лондон); World Wine Awards, який щорічно проводиться авторитетним винним виданням Decanter; Japan Wine Challenge (JWC); Mundus Vini - організований німецьким видавництвом журналів в галузі виноробства «Meininger Verlag» та інші. Кращими грузинськими винами вважаються Хванчкара, Ахашені, Оджалеші, Сапераві, Цинандалі, Кіндзмараулі, Мукузані, Чхавері, Усахелаурі, Тбілісурі і інші.

Кахетія - найбільш родючий район Грузії і батьківщина кращого вина на всьому пострадянському просторі. Гектари виноградників, безліч стародавніх храмів і монастирів, сонні містечка з черепичними дахами...

Сьогодні більш ніж 500 сортів винограду ростуть в нашій дивовижній країні, і грузинські вина відомі своїми унікальними властивостями і особливостями, адже мистецтво виноробства тут кардинально відрізняється від європейського. У 2013 році грузинський метод виготовлення вина в квеврі - керамічній посудині - був внесений до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.

По дорозі в Сігнагі ви відвідаєте жіночий монастир «Бодбе» – монастирський і єпископальний комплекс Святого Георгія. Велика святиня Грузії. Тут ви можете загадати бажання, приклавши руку до могили Святої Ніно, і ваше бажання неодмінно здійсниться. Сігнагі - місто кохання, що розкинулося в складному гірському рельєфі. З міста відкривається винятковий вид на Алазанську долину. Особливо в відреставрованому місті запам'ятовуються балкони з дерев'яними ажурними огорожами. Тут на вузьких вулицях старого міста добре відчувається колорит минулих століть. Сігнагі став містом в другій половині 18 століття. Тоді, а точніше в 1762 році, була побудована фортеця.

Цинандалі - родовий маєток, палац княжого роду Чавчавадзе пов'язаний з ім'ям грузинської княжої сім'ї, вписавших в історію країни чимало славних сторінок, а також відомий як один з кращих виноробних центрів в Грузії. Садиба поета і генерала Олександра Чавчавадзе перетворилася в центр інтелектуального життя Грузії XIX століття, де збиралися люди культури і мистецтва, громадські діячі. Перший рояль в Грузії зазвучав саме в цих стінах. Сюди приїжджали погостювати великі російські поети Олександр Пушкін і Михайло Лермонтов, поет-декабрист Олександр Одоєвський і французький письменник Олександр Дюма-старший. Драматург, поет і композитор Олександр Грибоєдов познайомився в Цинандалі з княжною Ніною Чавчавадзе, своєю майбутньою дружиною. Олександр Чавчавадзе купив обладнання для перших винокурень. Саме в Цинандалі почалася історія промислового виноробства в Грузії. Сьогодні при будинку Чавчавадзе є винний льох, де зберігається понад 15000 колекційних пляшок. А у вас, дорогі гості, буде чудова можливість насолодитися келихом вина з погреба садиби.

Повернення в Тбілісі.

Ніч в готелі.
День 4: Тбілісі - Київ
Сніданок у готелі.

Вільний час.

Трансфер в аеропорт. Виліт до Києва.


УВАГА!
Вартість вказана орієнтовна в дол. США з людини при проживанні в двомісному номері та може змінюватися в залежності від наявності місць і дати заїзду як в більшу, так і в меншу сторону - просимо уточнювати наявність місць та вартість за тел.: (044) 581-56-28, 227- 33-88

  

ВСІ ГАРЯЧІ ТУРИ на НАШІЙ СТОРІНЦІ в FACEBOOK: LAST MINUTE

ВСІ НОВИНИ СЕЛЕНИ, ЗВІТИ про ПОДОРОЖІ, ЦІКАВІ ФАКТИ - на НАШІЙ СТОРІНЦІ в FACEBOOK: Селена-тур

  Дорослі: Діти до 12 років:
Вартість туру від: 12500 грн 12500 грн
Войтех Тетяна
Посада Заступник директора
Email tatyana@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227 33 88, (050) 412-83-70, (067) 497-1039
Skype selena.tour.chernigiv
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
  • авіа переліт Київ - Тбілісі - Київ;
  • проживання в готелі;
  • харчування - сніданки;
  • екскурсійне обслуговування;
  • трансфери по програмі;
  • вхідні квитки;
  • дегустація вина в Тбілісі.
  • особисті витрати;
  • чайові гідам і водіям.
Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product