Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація

Одеса, Вилкове, Аккерман, Шабо та море!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 3
Країна Україна
Місто виїзду Київ
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Одеса - Вилкове - Шабо - Білгород-Дністровський - Київ
Тип туру Тури з відпочинком на морі
Багатоденні тури Україною
Автобусні тури з Києва
Травневі свята 2021
Тури на Трійцю 2021
Всі тури по Україні
Запрошуємо в цікаву подорож по Бессарабії: погуляємо по улюбленій та красивій Одесі, відвідаємо "нульовий" кілометр в дельті Дунаю, поплаваємо по знаменитих каналах Вилкового, побачимо неприступну Аккерманську фортецю та завершимо наші пригоди в дегустаційному залі Шабо за келихом смачного вина!

ДАТА ВИЇЗДУ 19.06.2021 - ГАРАНТОВАНА!
 
  
День 1
06.30-07.00 збір групи та виїзд з Києва комфортабельним автобусом від ст. м. "ВДНГ". Відправлення в тур.

14:00 прибуття до Одеси.
Для туристів, які подорожують потягом:
Ранкове прибуття до міста, 14:00 приєднання до групи.
Обід в одному з колоритних ресторанів Одеси (за додаткову плату).

Запрошуємо на оглядову екскурсію по місту. Під час екскурсії Ви дізнаєтеся про історію народження і розвитку Одеси від її заснування і до наших днів. Наш  екскурсовод розкриє таємниці Соборної, Катерининської та Думської площі, повідає легенди міста - як і чому виникла самобутня культура одеситів ... Ви почуєте легенди про осіб, які проживали тут, тих, хто подарував свій талант світу - Л. О. Утьосов, А. С. Пушкін, Ільф і Петров, І. Е. Бабель, А. Ф. Ланжерон, Хосе де Рібас, герцог Рішельє, Катерина II, Франц де Волан і багато інших. Побачите основні визначні пам'ятки міста: Дерибасівська, площа О. Бендера і його знаменитий 12-й стілець, готель Пасаж, Міський сад, Приморський бульвар, Потьомкінські сходи, Оперний театр, Тещин міст, будинок з однією стіною і багато іншого.Інформаційна екскурсія по маршруту Київ - Одеса. На цю нитку дороги нанизані справжні перлини: Біла Церква, Пархомівка, Умань, ресторан «Кропива». Гетьман Мазепа та юна спокусниця Мотря, графиня Браницька і ясновельможний Потьомкін, Пушкін і Єлизавета Воронцова, містичний Реріх, уманська Анжеліка - Софія Потоцька. Сюжетам цих історій позаздрить будь-який сучасний серіал!


Факультативно запрошуємо на екскурсію «Таємниці підземної Одеси» (250 грн/дор; 150 грн/дит) Музей-катакомби - це система підземного лабіринту в каменоломнях кінця 19 початку 20 століття, де добували камінь для будівництва центру міста. У першій половині 20 століття катакомби під Молдаванкою активно використовував одеський кримінальний світ. У роки другої світової війни в цих каменоломнях ховався партизанський загін, а в роки холодної війни були побудовані протиатомні бункери. Пройшовши комплекс протиатомних підземних споруд, ви потрапляєте в старовинні каменоломні, в лабіринті яких побачите бази і стоянки партизан, бандитську малину, масонський зал, музей гірничої справи (шахтарські інструменти і предмети побуту), а також карстові печери з кістками доісторичних тварин і підземні озера. Під час екскурсії вам розкажуть про історію видобутку каменю та геології краю, історії створення одеських катакомб і будівництво міста, а також дізнаєтеся багато цікавого про мешканців підземель і їх побут. Всі учасники екскурсії забезпечуються організатором яскравими сучасними ліхтарями і касками. Екскурсія закінчується на глибині 25 метрів.

Переїзд в готель, що розташований на узбережжі моря. Поселення.
Вільний час, щоб насолодитися вечірніми прогулянками і зануритися в море. Ночівля.
День 2
Сніданок в готелі. 

Виселення з номерів. Виїзд на екскурсію «Вилкове-0 кілометр».

11:00 Прибуття в Вилкове. Зустріч з капітаном на морвокзалі.
Водна екскурсія на катері в дельту Дунаю - в серце Дунайського біосферного заповідника (катерна прогулянка з екскурсоводом + обід на острові - 490 грн/дор; 460 грн/дит - обов'язкова доплата).

На острові Полуденному встановлено пам’ятник «0 КМ» - знак, що символізує зустріч 2-х стихій, величезної річки і моря.
14:00 Пікнік на острові. Вас пригощатимуть смачними стравами за липовинськими рецептами: уха з сазану, картопля з приправами, риба сазан під фірмовим соусом, келих сухого вина та чай на травах. Смакота!!! Гарантуємо, ця страва буде до душі всім!
16:00 Повернення на морвокзал. Оглядова екскурсія по місту Вилкове.
Під час екскурсії ви побачите: Морвокзал, Св. Миколаївську церкву, Білогородський канал. "Українська Венеція" - місто каналів і човнів, місто рибалок і виноробів. Ой, а тут вулиць може бути і не бути! Незвичайність його в тому, що стара частина міста розташована на воді. Замість вулиць там канали, по яких пресуваються, в основному, на своєрідних українських "гондолах" і моторних човнах. Тут є навіть свої водоплавні таксі - човни з шашечками!

Вільний час. Радимо відвідати місцевий ринок. Саме тут ви зможете придбати дунайський делікатес - вилковський оселедець, який відомий на всю Україну своїм неповторним смаком.

Переїзд в готель. Поселення на Чорноморському узбережжі. Вечірній відпочинок на пляжі в обіймах моря.
Вільний час.
День 3
Сніданок в готелі. Виселення з номерів.

Виїзд на екскурсію в Білгород-Дністровську фортецю та центр культури та вина Шабо.

Білгород-Дністровська фортеця (150 грн./дор., 100 грн./дит.) - найдавніша з усіх збережених фортець на території сучасної Одеської області. Історія Аккермана (колишня назва міста Білгород-Дністровський) налічує майже 25 століть. Відправившись на екскурсію, Ви відвідаєте одне з найдавніших міст світу.

Прибуття групи в с. Шабо.

Екскурсія з дегустацією продукції - «Європейська сироварня» - сучасні технології, рецептура, перевірена часом і якість, говорить сама за себе. Основним напрямком діяльності є виробництво високоякісного сиру, а також розвиток сироварні, як туристичного об'єкта. Ми пропонуємо вам прослухати змістовну та цікаву екскурсію, продегустувати смачний сир і просто добре провести час. (Вартість екскурсії з дегустації сиру: 200 грн./дор., 150 грн./дит.).

Ви побуваєте на діючому винному заводі "Шабо" і в винному сховищі, де дізнаєтеся і зможете простежити технологію виготовлення вина. Ви відвідаєте стародавній винний льох, в дубових бочках якого з XII-го століття зберігається вино і коньячний спирт. Історію краю в найдрібніших подробицях розглянете в незвичайному музеї, де зібрані предмети побуту, одяг перших переселенців цього краю, а також мініатюрні копії старовинних обозів і багато іншого. У кінозалі Вам покажуть фільм про життя вина, від першої лози до першого келиха. І, звичайно ж, зірка програми - це дегустація ексклюзивних видів вин, шампанського, коньяку та горілки під традиційну для такого заходу закуску (вартість дегустаціі - 340 грн./особа, екскурсія по заводу без дегустації - 280 грн./особа).

15:00 Відправлення до Києва.
Для туристів, що подорожують поїздом – трансфер на вокзал Одеси.
  Дорослі: Діти до 12 років:
Базова вартість туру: 3000 грн 2700 грн
Умови ануляції туру:
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 14 днів до заїзду - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 7 днів до заїзду - утримання 50% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста менше, ніж за 7 дней до заїзду - утримання 100% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туроператора через відсутність мінімально необхідної кількості осіб для виконання туру або через вплив зовнішніх обставин, а саме - пандемії COVID-19 - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;

Умови оплати:
- 10% передоплати від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента при бронюванні Туру;
- 50% від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента за 14 днів до початку Туру;
- повну оплату туру по Договору потрібно здійснити за 7 днів до початку туру.

УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб відбувається в індивідуальному порядку. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.

Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.

Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер и не є публічною офертою.
Кузнец Яна
Посада Менеджер з продажів
Email kiev@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227-33-88; (044) 581-56-28; (099) 222-77-04; (093) 365-78-91
Skype k3240491kjo
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
 • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
 • Проживання у готелі рівня 3* в Одесі та комфортабельній базі відпочинку в Приморську, номери з усіма зручностями;
 • Харчування – сніданки;
 • Супровід керівником групи;
 • Оглядові екскурсії по Одесі, Вилково;
 • Страхування на період туру.
 • Особисті витрати;
 • Додаткове харчування;
 • Вхідні квитки та дегустації:
 • - Катакомби 250 грн/дор; 150 грн/дит.
 • - Аккерманська фортеця: 150 грн.- дор., 100 грн. - дит.
 • - Центр Шабо - 340 грн. (280 грн. Без дегустації)
 • - Європейська сироварня - 200 грн. / 150 грн.
 • - Вилкове - 490 грн./дор; 460 грн./дит.
 • Проїзд громадським транспортом;
 • Доплата за одномісне розміщення - 900 грн.
Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product