Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація

Перлини Північної України: Чернігів та Батурин!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 2
Країна Україна
Місто виїзду Київ
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Козелець - Чернігів - Батурин - Мотронівка - Київ
Тип туру Багатоденні тури Україною
Травневі свята 2021
Всі тури по Україні

Ця земля для більшості мешканців України - Terra Incognita. Зазвичай, вони доїжджають до Києва, а далі - на захід або південьЦю ж область оминають... А дарма! Сіверщиною можна мандрувати тижнямипоринаючи то у древню, то у сучасну історію, захоплюючисьунікальністю і важливістю місць, людей, подій. Крім рік, пагорбів, лісів та величезних просторів неораних лугівпостійно милують око бані старовинних храмів.

Обласний центр Чернігів є одним з найдревніших міст Східної Європи і слов’янського світуЗаснований наприкінці VII століттявін протягом багатьох віків був другим містом Київської РусіУ Чернігові пять церков, побудованих до XIII століття, до монгольського нашестя.

Від чернігівської землі пішло коріння українства і словянстваУнікальна, неповторна аура древніх святителів віками берегла Чернігівщину, вберегла її і від наслідків Чорнобильської аварії, не дивлячись на близькість до атомної станції. Якщо хочеться на власні очі побачити оспівану Олександром Довженком Зачаровану Десну, походити по землі, що пам’ятає поступ таких видатних особистостей, як Антоній Печерський, Ярослав Мудрий, князь Ігор, гетьман Іван Мазепа – ласкаво просимо на Чернігівщину!

День 1: Чернігів – українська Равенна!
08.00 Посадка в автобус. Від’їзд до Чернігова. Екскурсія по маршруту. 

Зупинка по дорозі у смт. Козелець. Огляд Собора Різдва Богородиці. Невеличке містечко на Чернігівщині має багатющу історію. З рук Богдана Хмельницького Козелець отримав Магдебурзьке право. Тут розміщувалась полкова канцелярія Київського козацького полку. Тут схилилась до ніг простої української селянки могутня імператриця Єлизавета Петрівна. На основі дійсних історичних матеріалів у Козельці знімався фільм «Звезда пленительного счастья». У цій землі – коріння славетного роду Разумовських. 

Особливу пам’ять про себе залишили Разумовські у незрівнянному архітектурному шедеврі - соборі Різдва Богородиці, де похована його засновниця Наталія Дем’янівна Разумовська, мати Олексія і Кирила. Козелецький собор, побудований за проектом Ф.Растреллі архітекторами І.Григоровичем-Барським і А.Квасовим, по праву вважається перлиною українського барокко. В інтер’єрі храму у нерозривному поєднанні - архітектура, скульптура і живопис. Особливо привертає увагу семиярусний 27-метровый різьблений позолочений іконостас, виготовлений в Італії для Смольного собору у Санкт-Петербурзі. 

Продовження маршруту. Прибуття до Чернігова.

Автобусно – пішохідна екскурсія «Легенди землі Чернігівської». Ласкаво просимо до Чернігова! Оглядова екскурсія - це можливість на власні очі побачити одне з найдревніших і найкрасивіших міст України, що у свій час складало гідне суперництво Києву! 

…Місто направді нагадує в мініатюрі Київ. Високий берег Десни, собори, церкви, підземелля і печери. Міфічні велетні та містичні дракони, буддистські і єгипетські символи на капітелях колон православних храмів. Тут зосереджені прадавні традиції православ’я, тут народжувались легенди про дива Господні. Ви почуєте таємничі легенди і давні пророцтва, побачите старовинні кургани і поховання, спробуєте відшукати скарби гетьмана Мазепи... І, можливо, побачите душі монахів, які являються у Антонієвих печерах лише вибраним... 

Відвідування Антонієвих печер (ХІІ-ХVІІ ст.) – одного з найдревніших печерних монастирів з церквою ХІІ ст. і кам’яними підземними церквами ХVІІ – ХІХ в.в. Екскурсія по Болдиній горі: кургани «Гульбище» і «Безіменний». Меч Іллі Муромця. Свято-Троїцький кафедральний собор (ХVІІ ст.), де знаходяться мощі св. Феодосія і прп. Лаврентія. Огляд міських пейзажів з дзвінниці Свято-Троїцького монастыря (ХVІІІ ст.). 

Трансфер у готель, який знаходиться у парковій зоні на березі Десни. Поселення у 2-3-місні номери з вигодами. Обід. 

Продовження екскурсії. Прогулянка з гідом по чернігівському дитинцю: Спасо-Преображенський собор (ХІ ст.) – найдревніший у Європі діючий православний храм; Борисоглібський собор (ХІІ ст.) – усипальниця чернігівських князів; Чернігівський колегіум (ХVІІ ст.) – перший світський навчальний заклад Лівобережної України; Катерининська церква (ХVІІІ ст.) – символ доблесті козаків чернігівського полку при штурмі Азова. Огляд чавунних гармат, що стали символом Чернігова, будинку полкової канцелярії Якова Лизогуба. Легенди і міфи древнього Чернігова. 

Вільний час. 

Новинка: можливість відвідати Чернігівську майстерню карамелі. В Україні це вже п'ята карамельна "Веселi карамелі". Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Кропивницький вже встигли оцінити бездоганну якість і найчудовіший смак карамелі торгової марки "Веселі карамелі". «Веселелі карамелі» - не просто солодощі, а справжнє кондитерське мистецтво. Тут все робиться вручну: карамель, мармелад, ірис, маршмеллоу. Це дуже трудомісткий, кропіткий процес, результатом якого стає радість клієнтів. Приголомшливый смак і абсолютна безпека продукції «Веселi Карамелi» в тому, що у виготовленні використовуються тільки натуральні складові. Ви здивуєтеся наскільки простий склад карамелі "Веселі карамелі": цукор, глюкоза, вода, натуральні барвники та ароматизатори. Кожні вихідні магазин «Веселi Карамелi» запрошує юних любителів солодощів на майстер-клас з виготовлення карамельних цукерок і льодяників ручної роботи Карамельки, які приготують ваші дітлахи, можна забрати з собою! Кожен інгредієнт для виготовлення карамелі натуральний і абсолютно безпечний. Майстер-клас триває 1-1,5 години, за цей період часу карамелі покажуть свою майстерність з приготування карамелі і розкажуть про особливості та історії наших карамельок. В кінці майстер-класу кожній дитині буде надана можливість самостійно приготувати солодкі вироби з підготовленої карамелі і спробувати карамельні чудеса на смак. Участь в майстер-класі: 70 грн. 

Вечеря. Нічліг.
День 2:  Таємниці останніх гетьманів!
07.00 Сніданок у готелі. Звільнення номерів.

08.30 Переїзд до м. Батурин Бахмацького району Чернігівської області. 

Батурин – гетьманська столиця Лівобережної України на річці Сейм – гордий і гіркий свідок слави і трагедії українського народу.Був резиденцією гетьманів Лівобережної України Дем`яна Многогрішного, Івана Самойловича, Пилипа Орлика, Івана Мазепи, а також останнього гетьмана України Кирила Розумовського. У місті розташовувались сотні Чернігівського і Ніжинського козацьких полків. Під час Північної війни, коли гетьман Мазепа перейшов на сторону шведів, цар Петро I наказав стерти з лиця землі гетьманську столицю. Батурин був взятий і знищений разом зі всіма мешканцями військами під командуванням Меншикова... На Батуринській землі розквітла і століттями переказується одна з найпоетичніших легенд – історія кохання сивочолого гетьмана Івана Мазепи та юної красуні Мотрі Кочубей. Пориньте в атмосферу цієї легенди, відчуйте себя поряд з її героями у древньому і героїчному Батурині… 

Екскурсія по Національному історико-культурному заповіднику «Гетьманська столиця». Відвідування: Палацу Кирила Розумовського, Воскресенської церкви–усипальниці К.Розумовського, Цитаделі Батуринської фортеці, Пам`ятного хреста, пам`ятника «Гетьманська слава», Будинку Генерального судді В.Кочубея. 

Обід. Переїзд до хутору Мотронівка Борзнянського району Чернігівської області.

Відвідування "Ганниної пустині" — історико-меморіального музею-заповідника Пантелеймона Куліша - автора історичного роману "Чорна рада", одного з перших перекладів Святого Писання українською мовою. Останні 20 років свого життя, після численних заслань і вигнань, П.Куліш провів у маєтку своєї дружини Ганни Барвінок на хуторі Мотронівка. Боярином на їх весіллі був Тарас Шевченко. Волею долі саме тут, поряд із садибою, місцеві жителі проводжали в останню путь великого Кобзаря. Тут гостювали Віктор Забіла, Марко Вовчок, Ніколай Костомаров. Екскурсія по унікальному об`єкту, де з високим рівнем ідентичності відображене хутірське життя нашого народу, побут, звичаї, ідеали, за які боролись кращі сини і доньки України. 

ІНФОРМАЦІЙНО по маршруту руху: "Меморіал пам'яті героїв Крут", експозиція якого розповідає про події 29 січня 1918 р., коли відбувся нерівний бій між 4-тисячною більшовицькою армією М.Муравйова та кількома сотнями київських юнкерів і студентів, які зайняли оборону на підступах до Києва і героїчно загинули… 

Прибуття до Києва.
  Дорослі: Діти до 12 років:
При бронюванні за 8 тижнів до виїзду: 1800 грн 1700 грн
Базова вартість туру: 1935 грн 1890 грн
Умови ануляції туру для індивідуальних заявок, заброньованих під час дії адаптивного карантину:
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 7 днів до заїзду - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 4 дні до заїзду - утримання 50% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста менше, ніж за 4 дні до заїзду - утримання 100% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туроператора через відсутність мінімально необхідної кількості осіб для виконання туру або через вплив зовнішніх обставин, а саме - пандемії COVID-19 - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;

Умови оплати:
- 10% передоплати від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента при бронюванні Туру;
- 50% від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента за 7 днів до початку Туру;
- повну оплату туру по Договору потрібно здійснити за 4 дні до початку туру.

УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб відбувається в індивідуальному порядку. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.

Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.

Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер и не є публічною офертою.
Олена Алійник
Посада Менеджер з продажів
Email resort@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227-33-88; 581-56-28; (099) 222-77-04; (093) 365-78-91
 
Войтех Тетяна
Посада Заступник директора
Email tatyana@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227 33 88, (050) 412-83-70, (067) 497-1039
Skype selena.tour.chernigiv
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
  • транспортне обслуговування за програмою;
  • супроводження представником туристичної компанії;
  • послуги кваліфікованого екскурсовода та квитки до екскурсійних об’єктів;
  • страхування;
  • 2 обіди;
  • 1 сніданок;
  • 1 вечеря.
  • особисті витрати;
  • фотозйомка на екскурсійних об’єктах.
Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product