Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація

Перша зустріч з Європою! З Києва без нічних переїздів.

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 7
Країна Австрія, Угорщина, Німеччина, Чехія
Місто виїзду Київ, Львів
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Дебрецен (1) - Будапешт - Відень (1) - Прага (3) - Дрезден* - Краків (1) - Київ
Тип туру Автобусні тури з Києва
Автобусні тури без нічних переїздів
Тури для батьків с дітьми

Угорщина - Австрія - Чехія - Німеччина* - Польща

БУДАПЕШТ - ВІДЕНЬ - ПРАГА - ДРЕЗДЕН* - КРАКІВ

АВТОБУСНИЙ ТУР З КИЄВА БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!


День 1: Дорога, дорога, ти знаєш так багато!...
08.00 Від'їзд з Південного терміналу залізничного вокзалу комфортабельним автобусом. Транзит по території України. Можливе приєднання до групи в Житомирі, Рівному, Львові, Чопі.
20.00 Перетин українсько-угорського кордону. Переїзд в Дебрецен. Поселення в готель. Нічліг.
День 2: БУДАПЕШТ - столиця на Дунаї!
Сніданок в готелі. Виселення. Переїзд в Будапешт.

Запрошуємо на захоплюючу ЕКСКУРСІЮ по БУДАПЕШТУ "Легенди сивого Дунаю" (у вартості).

Будапешт - одна з небагатьох європейських столиць, до зустрічі з якою не можна підготуватися заздалегідь. Тому що це красиве місто завжди виявляється незабутнім казковим враженням для своїх гостей. Старовинна Буда, що розкинулася на горах, які таять в собі безліч гарячих цілющих джерел, і рівнинний Пешт - з будівлями belle époque, бульварами, сотнями магазинів і затишних кав'ярень. А між ними - перекинувся через повноводний Дунай знаменитий Ланцюговий міст, що охороняється грізно рикаючими імперськими левами. Мандрівник, який вперше опинився в Будапешті, чимось нагадує Едіпа, застиглого перед сфінксом. На зразок того, що загадково посміхається поруч з будівлею Національної опери. Велич і багатовікова мудрість, таємне знання істини і краса гармонії природного і людського - Будапешт назавжди залишається в серці того, кому вдасться розгадати загадку цього міста.
 
Вільний час у місті. Додатково можлива організація прогулянки по Дунаю на кораблику (20 євро - дорослий, 15 євро - дитячий).
Вам відкриється неповторна панорама Будапешта в яскравій ілюмінації, занесена в список світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Легенди і бувальщини, історія і сучасність, прикмети і традиції під звуки вальсів Йогана Штрауса з келихом «Шампанського». І не забудьте під кожним з мостів, де пропливає кораблик, загадати заповітне бажання! Обов'язково збудеться, перевірено!

Від'їзд з Будапешта. Переїзд до Відня. Поселення в готель. Нічліг.
День 3: Розкіш та імперська велич Відня!
Сніданок в готелі. Виселення.

Запрошуємо на ОГЛЯДОВУ ЕКСКУРСІЮ по місту "Імперська розкіш Відня" (у вартості).

Відень - чарівне і приголомшливе місто. Місто імперської слави, чудової архітектури, дорогих магазинів і високої кухні. Розкішні палаци - свідки військової та державної слави імператорів і придворних - які таємниці зберігають вони? Чи насправді така смачна знаменита віденська кава? Чи звучать досі на вулицях віденські вальси? Від вражень завмирає серце і виникає розуміння того, що це місто буде вабити до себе знову і знову своєю витонченістю, розкішшю і загадкою.
У самому серці міста розташований собор Св. Штефана. Темні стіни нагадують про непросту його долю; з мозаїчного даху відкривається чудова панорама Відня; прохолода і сутінки надають таємничості, а розкіш оздоблення закликає схилитися перед генієм його творців.
 
Вільний час у місті. Можна прогулятися по центру, відвідати легендарні музеї Хофбурга - Імператорську Скарбницю і Музей Сіссі, обов'язково спробувати віденську каву і знаменитий торт Захер. З Відня обов'язково варто привезти цукерки Моцарт з начинок з марципанів, які Ви зустрінете на кожному кроці.

Переїзд в Прагу. Поселення в готель. Вільний час. Нічліг.
День 4: ЗЛАТА ПРАГА!
Сніданок у готелі.

Виїзд на екскурсію по Старому місту ПРАГИ "Серце Праги" (у вартості).

Це одне з найпопулярніших і найцікавіших місць для екскурсій у Празі. Це справжній «Празький торт», де апетитними пластами - різні століття, стилі, епохи. І неповторний аромат старовини, збереженої цілими кварталами, суцільною забудовою, а не фрагментами. Навіть час тут відраховує не звичайний годинник, а астрономічні куранти. В кінці кожної години звучить красивий передзвін. Циферблат цього годинника містить масу цікавої інформації - час до сходу і заходу сонця, календар, середньоєвропейський і старобогемський час, фази Місяця і Сонця. Староміська площа: велична краса і дух справжньої Старої Праги. Захоплююча панорама баштової Праги з оглядового майданчика на Пороховій вежі. Дорога богемських королів по Целетній вулиці. Храм Діви Марії перед Тином. Староміська ратуша.
 
Вільний час.
Додатково пропонуємо екскурсію «Празький Град і Градчани» (додатково: 15 євро - дорослі; 10 євро - діти).
Величезна стародавня фортеця стоїть на пагорбі посеред міста, шпилі її соборів і веж видно з усієї округи. Увійдемо до неї через ворота, що охороняються гвардійцями, побачимо прекрасний собор св. Віта, кам'яні мережива готики з жахливими химерами, що вилітають з під його дахів.
По палацовим сходам спустимося в один з найпрекрасніших празьких районів, колишнє королівське місто Мала Сторона, де у кожного будинку є не тільки свій знак, а й захоплююча історія. Заглянемо в чудові сади, заховані за стінами палаців, побачимо канали, на яких ще обертаються колеса старих млинів, і вийдемо на дивовижний Карлів міст, унікальний вигляд якого незабутній, як і час початку його будівництва.
 
Увечері можлива організація захоплюючої вечірньої прогулянки по ВЛТАВІ з харчуванням "Все включено" (додатково: 30 євро - дорослий, 25 євро - дитячий).
Повернення в готель. Нічліг.
День 5: Перлина Саксонії!
Сніданок у готелі.

Виїзна екскурсія в ДРЕЗДЕН (додатково: дор. - 40 євро; дитячий - 20 євро).

Оглядова екскурсія по місту "Спалений та відроджений".
Аристократизм і життєву силу Дрездена Ви відчуєте відразу при зустрічі з "перлиною Саксонії"! У супроводі гіда Ви прогуляєтеся вузькими вуличками Старого міста і відвідаєте центральний собор - знаменитий Frauenkirche. Тут у дзвінкому відлунні власних кроків і в урочистих звуках органу Ви почуєте цілу історію життя - історію про те, як відроджувався собор протягом 17 років... Відвідайте Цвінгер: тут за шумом фонтанів Ви почуєте гул балів, шепіт придворних дам, захоплюючі історії з життя вищого світу Європи XVIII століття... Ну і, звичайно, всесвітньо відома Дрезденська картинна галерея, знаменита своєю колекцією творів європейських художників 15-17 століття, шедеврами таких майстрів, як Тіціан, Джорджоне, Ван Дейк і багатьох інших. Перлиною зібрання, безсумнівно, є «Сікстинська Мадонна» («Sixstinische Madonna») Рафаеля.
 
Вільний час у місті.

Можливе відвідування Дрезденської картинної гелереї - "Галереї старих майстрів" з російськомовним гідом (додатково: 20 євро - дорослий / 10 євро - дитина).

Всесвітньо відома Дрезденська картинна галерея, знаменита, в першу чергу, своєю колекцією творів європейських художників 15-17 століття, шедеврами таких майстрів, як Тіціан, Джорджоне, Ван Дейк і багато інших. Перлиною зборів, безсумнівно, є «Сікстинська Мадонна» («Sixstinische Madonna») Рафаеля.

Повернення в Прагу. Вільний час. Нічліг.


Ввечері пропонуємо відвідати стр-р-рашну екскурсію «Примари та привиди Праги» (додатково: дор. - 15 євро, діти - 10 євро).

Прага - це місто магів та алхіміків, історична батьківщина всього чарівного і незвичайного. Саме в Празі десь в темних підвал спить Голем, а кожен будинок зберігає безліч історій. У нічному світлі газових ліхтарів послухайте їх і Ви.
День 6: Місто драконів!
Сніданок в готелі. Виселення з готелю.
 
Переїзд до Кракова.
Запрошуємо на цікаву вечірню прогулянку по Кракову з гідом "Місто драконів і королів..." (у вартості).
Набережна Вісли. Старовинна і найбільш вражаюча частина Кракова: статуя вогнедихаючого Дракона, площа Матейки, Барбакан, Старе місто, Королівська дорога, Замок Вавель - апартаменти польських королів, Кафедральний собор, в якому знаходяться гробниці багатьох польських монархів, скарбниця. Площа Ринок, і, звичайно, знаменитий Маріацький костел!

Вільний час.
Краків, колишня королівська столиця Польщі, - одне з найцікавіших місць в Європі. Легенди, історія і сучасність живуть тут разом. Місто на Віслі славиться безцінними пам'ятками культури та мистецтва. Про Краків кажуть, що це місце знаходження чакрама - святого каменя, з якого виходить магічна сила. Увечері - самостійна прогулянка по Ринковій Площі, щоб отримати не тільки естетичне, але і гастрономічне задоволення. На площі розташований найвідоміший в Польщі аристократичний кабачок - «Пивниця під баранами». Тут готують знамениті сосиски та «рульку», глінтвейн і випічку. Кафетерії, трактири та ресторани на Головному Ринку, разом з історичними пам'ятками займуть у Вас чимало годин.


Поселення в готель. Нічліг.
День 7: Вдома завжди сумують...
Сніданок у готелі. Виселення. Від'їзд в Україну.
Проходження прикордонного контролю. Прибуття до Києва орієнтовно до 22.00-23.00.

 

ІНШІ ТУРИ до ЧЕХІЇ, ПОШУК ВСІХ ТУРІВ і ДЕТАЛЬНІ ЦІНИ ТУТ

ГАРЯЧІ ТУРИ ТУТ

МОЖЛИВІСТЬ ПРИДБАТИ ТУР В КРЕДИТ ТУТ

ВСІ НОВИНИ СЕЛЕНИ, ЗВІТИ ПРО ПОДОРОЖІ, ЦІКАВІ ФАКТИ – на НАШІЙ СТОРІНЦІ У  FACEBOOK: Селена-тур


УВАГА! ВАЖЛИВО! 

 • Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування, та/або послуг гіда та/або резервації, та/або вартості паркування/стоянки/в'їзду автобуса на територію об'єктів.
 • Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено.
 • Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 • Компанія не несе відповідальності за затори на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
 • Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу.
 • Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
 • Проживання в готелях категорії 2-4 *.
 • Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері.
 • Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. 
 • Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай/каву або інші напої. 
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми - 20 осіб. 
 • Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи до супермаркетів «Теско» або інших торгівельних закладів, якщо це не вказано в програмі туру. 
 • При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.
  Дорослі: Діти до 12 років:
Раннє бронювання за 8 тижнів: 9248 грн 8563 грн
Базова вартість туру: 9933 грн 8905 грн
Умови ануляції туру для бронювань, які були здійсненні під час карантину:
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 30 днів до заїзду - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 20 днів до заїзду - утримання 10% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 15 днів до заїзду - утримання 50% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 7 днів до заїзду - утримання 75% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста менше, ніж за 7 днів до заїзду - утримання 100% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туроператора через відсутність мінімально необхідної кількості осіб для виконання туру або через вплив зовнішніх обставин, а саме - пандемії COVID-19 - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;

Умови оплати:
- 10% передоплати від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента при бронюванні Туру;
- 50% від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента за 21 день до початку Туру;
- повну оплату туру по Договору потрібно здійснити за 14 днів до початку туру.

УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб відбувається в індивідуальному порядку. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.
Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.
Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер і не є публічною офертою.
Олена Алійник
Посада Менеджер з продажів
Email resort@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227-33-88; 581-56-28; (099) 222-77-04; (093) 365-78-91
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
 • проживання в готелях 2-4* - 6 ночей;
 • сніданки в готелях - 6;
 • екскурсії за програмою;
 • супровід керівником групи;
 • медичне страхування.
 • додаткові екскурсії;
 • особисті витрати;
 • проїзд громадським транспортом;
 • оформлення візи - при необхідності.
Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product