Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація

Прага, Дрезден і дивовижні замки: тур з Києва!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 6
Країна Німеччина, Чехія
Місто виїзду Київ
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Прага - Чеський Крумлов* - Карлові Вари* - Дрезден - Київ
Тип туру Автобусні тури з Києва

Містична ПРАГА, казковий ЧЕСЬКИЙ КРУМЛОВ, легендарні КАРЛОВІ ВАРИ, відроджений ДРЕЗДЕН!

Проїзд з КИЄВА повністю включений у вартість

День 1: Знайомимося, починаємо подорож!
10.00 Виїзд з Києва комфортабельним автобусом з Південного терміналу залізничного вокзалу. Транзит по території України. Можливість приєднатися до програми в Житомирі, Рівному, Львові.
День 2:  Знайомство з Прагою!
Прибуття в Прагу. За бажанням - сніданок в затишному кафе (за дод. плату).

Виїзд на ЕКСКУРСІЮ ПО СТАРОМУ МІСТУ ПРАГИ "Серце Праги" (у вартості).
Старе місто - це найстаріший район Праги і її історичний центр. Ми вирушимо на прогулянку від Порохових воріт - це єдиний елемент кріпосних стін, який зберігся до наших днів. Звідси починається Старе місто, а також так званий королівський шлях, яким проїжджав майбутній король до Празького граду - місця своєї коронації. Звідси ж бере свій початок вулиця Целетна, яка нас приведе на найвідомішу площу Праги - Староміську, де знаходяться собор Св. Миколи, Тинський храм і легендарний годинник Орлой - символ міста. Ми прогуляємося по Староміській площі, почуємо легенди та історичні подробиці, побачимо парад дерев'яних фігурок в Орлої на Ратуші, який щогодини збирає десятки туристів. Ви дізнаєтеся, хто такий майстер Ян Гус, пам'ятник якому прикрашає центр Староміської площі, і чим він був видатним для чеського народу.

Далі ми прогуляємося через купецький двір Унгелт, де проживали заїжджі середньовічні торговці різних народностей та віросповідань, і де Ви дізнаєтеся походження і значення чеського слова «підводник». Старе місто може ще похвалитися і найстарішим в середній Європі університетом - Карловим, через який ми пройдемо, і прийдемо на Карлів міст, який, як і університет, носить ім'я свого засновника, короля Карла IV. Міст відділяє Старе місто від Малої Сторони. Карлів міст - це просто галерея під відкритим небом, пішохідний міст, який прикрашають статуї святих, пов'язаних з безліччю легенд. На мосту потрібно обов'язково загадати бажання.

14.00 Трансфер в готель. Поселення. Вільний час для відпочинку або прогулянок.


15.00 Для того, щоб повністю пізнати Прагу, потрібно побачити і другу її частину. Запрошуємо на пішохідну екскурсію «ПРАЗЬКИЙ ГРАД і ГРАДЧАНИ» (додатково - 15 євро). Празький град, де розташовується резиденція президента Чехії, оточений фортечними мурами з бійницями і баштами. Однак, на відміну від всіх інших місць проживання діючих правителів, саме Празький Град вважається найбільшою резиденцією і одночасно найбільшим замком в світі. Тому побувати в Празі і не відвідати це місце - непробачний "злочин".
На території Празького граду Ви зможете побачити собор св. Віта, Старий королівський палац з Владиславським залом, базиліку Святого Георгія і Золоту вуличку, де згідно з легендою середньовічні алхіміки намагалися зробити золото і Філософський камінь для імператора Рудольфа II і де також жив Франц Кафка. З висоти стін Празького граду Ви зможете оцінити прекрасний вид на панораму Праги і зробити незабутні фотографії.
 УВАГА! По Празі пересуваємося громадським транспортом!

Вільний час у Празі. Прогулянки по місцевим ресторанчикам і пивним.

Самостійне повернення в готель. Відпочинок.
День 3: Дивовижний Чеський Крумлов!
Сніданок у готелі. Вільний день в Празі.

У цей день запрошуємо Вас відвідати справжню перлину Чехії - м. Чеський Крумлов (додатково - 40 євро).
Чеський Крумлов - місто пам'ятник, тут неможливо виділити якесь окреме місце, все навколо дивно та незвично. Це дійсно казкове місто-пам'ятка, з його старовинним замком, вузькими вуличками і особливою неповторною архітектурою. Історичний центр міста повністю включений в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, ну а замок Крумлова входить в число найбільших замків Чехії. Звивисті вулички, романтичні закутки і унікальний комплекс міських будинків з вражаючою домінантою - замком над меандром річки Влтави, виставки всесвітньо відомих художників, концерти, музичні фестивалі, театральні вистави, невеликі ресторани, середньовічні корчми, трактири, строката суміш відвідувачів міста - це все місто Чеський Крумлов, космополітичне місто з винятковою атмосферою, оточене чудовою природою.

Повернення в Прагу. Вільний час у місті.
Ввечері пропонуємо відвідати екскурсію «Примари та привиди Праги» (додатково - 10 євро).
Прага - це місто магів і алхіміків, історична батьківщина всього чарівного і незвичайного. Саме в Празі десь в темних підвалах спить Голем, а кожен будинок зберігає безліч історій. У нічному світлі газових ліхтарів послухайте їх і Ви.


Самостійне повернення в готель. Відпочинок.
День 4: Замок легендарного короля!

Сніданок у готелі. Вільний день у Празі.

У цей день запрошуємо Вас на один з найвідоміших курортів Чехії - КАРЛОВІ ВАРИ з заїздом на завод КРУШОВІЦЕ (додатково - 40 євро).
Серед багатьох курортів Чехії Карлові Вари є найвідомішим, це місце здавна славиться своїми мінеральними джерелами та красою мальовничої долини, в якій розташоване містечко. Карлові Вари мають в своєму лікувальному арсеналі дванадцять джерел. Вживають місцеву воду як зовнішньо, так і всередину. Перший варіант можливий тільки в санаторіях, а ось другий доступний прямо на вулиці зі спеціально обладнаних джерел абсолютно БЕЗКОШТОВНО! Ось з нього ми і почнемо знайомство з містом.

Найпопулярніший гейзер курорту - Вржидло. Вражає те, що вода виривається з глибини в два кілометри та піднімається аж на тринадцять метрів, а її температура становить 73 градуси за Цельсієм, тому джерело вважається ще й найгарячішим серед інших.
Коли Ви вдосталь нап'ється водички (не забудьте читати написи на джерелах, щоб екскурсія по Карловим Варам не перетворилася в екскурсію по туалетах), приступимо до огляду інших пам'яток. Найвідомішою вважається 132-метрова Гейзерна колонада, розташована уздовж річки Тепла, яка стала традиційним символом міста.

Одним з кращих фіналів прогулянки по Карловим Варам стане візит до тринадцятого цілющого «джерела». Так жартома називають винайдений тут в 1807 році аптекарем Йозефом Бехером лікер Бехеровку. У центрі міста знаходиться однойменний музей, присвячений історії та технології виробництва знаменитого напою. Завершити подорож по цілющому місту дегустацією цілющого алкоголю - відмінний варіант!

Бажаючі також зможуть відвідати відкритий термальний басейн і відчути на собі благотворну дію місцевих вод.
Самостійна прогулянка по місту, купівля сувенірів, обід в кафе міста.
Від'їзд до Праги. 

По дорозі - відвідування Королівського пивоварного заводу «Крушовіце». Це - по-справжньому унікальне поєднання міцних традицій історії та останніх досягнень сучасності. Тут Ви зможете не тільки побачити на власні очі одне з найстаріших виробництв пива Європи, а й придбати продукцію в фірмовому магазині за дуже низькими цінами.
Завод був заснований в 1517 році і колись носив назву Королівський Пивовар Крушовіце. Зараз він належить німецькій компанії Heineken і випускає продукцію в преміальному сегменті ринку. Головна тут марка Krusovice - одна з найстаріших чеських марок пива, і п'ять інших варіантів - "Svetle", "Musketyr", "Imperial", "Cerne" та "Jubilejnе".
Пиво Крушовіце експортується в більш ніж 30 країн світу, але виробляється тільки в Чехії. Не дарма вважається королівським пивом, тому що подається на всіх офіційних президентських прийомах. Екскурсія по цехам закінчується дегустацією пива в необмеженій кількості та врученням келихів з символікою заводу.

20.00 Щоб гідно завершити наш відпочинок в Празі варто здійснити захоплюючу ПРОГУЛЯНКУ на кораблику по Влтаві з ВЕЧЕРЕЮ (додатково - 25 євро).
Чудова екскурсія на кораблику в Празі - це можливість поглянути на місто з іншого боку, побачити найвідоміші празькі пам'ятки в новій перспективі. Ви зможете помилуватися з води величним Празьким Градом, знаменитими набережними річки Влтави, Карловим мостом, пагорбом Петршин, Танцюючим будинком, розглянути з палуби корабля весь історичний центр міста.
Така прогулянка стане справжнім подарунком для Вас. Позитивні емоції гарантовані. Краса Праги, освітленої вечірніми вогнями, шелест хвиль, приємна компанія - найкраще поєднання для релаксації. Однак це ще не всі переваги двогодинної прогулянки на кораблику по Влтаві! Екскурсія включає також вітальний напій - знамениту чеську бехерівку, шведський стіл з найвишуканіших страв і екскурсійний супровід.

Повернення в готель. Відпочинок.

День 5: ДРЕЗДЕН - спалений та відроджений
Сніданок у готелі. Виселення. Переїзд в Дрезден.

Оглядова екскурсія по місту "ДРЕЗДЕН - спалений та відроджений" (у вартості).
Аристократизм і життєву силу Дрездена Ви відчуєте відразу при зустрічі з "перлиною Саксонії"! У супроводі гіда Ви прогуляєтеся по вузьких вуличках Старого міста і відвідаєте центральний собор - знамениту Frauenkirche. Тут в гучній луні своїх кроків і в урочистих звуках органу Ви почуєте цілу історію життя - історію про те, як відроджувався цей собор протягом 17 років ... Відвідаєте Цвінгер: тут за шумом фонтанів Ви почуєте гул балів, шепіт придворних дам, захоплюючі історії з життя вищого світу Європи XVIII століття... Ну і, звичайно, всесвітньо відома Дрезденська картинна галерея, яка знаменита своєю колекцією творів європейських художників 15-17 століття, шедеврами таких майстрів, як Тиціан, Джорджоне, Ван Дейк і багатьох інших. Перлиною колекції, безсумнівно, є «Сикстинська Мадонна» ( «Sixstinische Madonna») Рафаеля.
 
Вільний час у місті.
20.00 Від'їзд з Дрездена. Нічний переїзд до Києва.
День 6: Вдома завжди чекають
Прибуття до Києва після 18.00.

УВАГА! ВАЖЛИВО!  

 • Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування, та/або послуг гіда та/або резервації, та/або вартості паркування/стоянки/в'їзду автобуса на території об'єктів.
 • Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено.
 • Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 • Компанія не несе відповідальності за затори на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
 • Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу.
 • Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
 • Проживання в готелях категорії 2-4 *.
 • Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері.
 • Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. 
 • Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай/каву або інші напої. 
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми - 20 осіб. 
 • Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи до супермаркетів «Теско» або інших торгівельних закладів, якщо це не вказано в програмі туру. 
 • При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.
  Дорослі: Діти до 12 років:
Стоимость по Акции Раннее бронирование экскурсий: 4966 грн 4624 грн
Раннее бронирование за 8 недель до выезда: 5309 грн 4966 грн
Базова вартість туру: 5994 грн 5651 грн

АКЦІЯ "Раннє бронювання екскурсій"
Базова програма + "Чеський Крумлов", "Карлові Вари"
145 EUR + 75 EUR

Умови ануляції туру для бронювань, які були здійсненні під час карантину:
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 30 днів до заїзду - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 20 днів до заїзду - утримання 10% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 15 днів до заїзду - утримання 50% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 7 днів до заїзду - утримання 75% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста менше, ніж за 7 днів до заїзду - утримання 100% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туроператора через відсутність мінімально необхідної кількості осіб для виконання туру або через вплив зовнішніх обставин, а саме - пандемії COVID-19 - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;

Умови оплати:
- 10% передоплати від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента при бронюванні Туру;
- 50% від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента за 21 день до початку Туру;
- повну оплату туру по Договору потрібно здійснити за 14 днів до початку туру.

УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб відбувається в індивідуальному порядку. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.
Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.
Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер і не є публічною офертою.
Кузнец Яна
Посада Менеджер з продажів
Email kiev@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227-33-88; (044) 581-56-28; (099) 222-77-04; (093) 365-78-91
Skype k3240491kjo
 
Кононенко Олена
Посада Менеджер з продажів
Email visa@selena-tour.com.ua
Тел. (099) 222-77-04
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
 • проїзд автобусом по маршруту з Києва;
 • проживання в готелі 2-4*;
 • сніданки в готелі - 3;
 • супровід керівником групи;
 • зазначені екскурсії за програмою.
 • рекомендовані програми та додаткові екскурсії;
 • обіди, вечері, особисті витрати;
 • вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
 • дегустація на заводі Крушовіце;
 • медичне страхування - 6 євро, якщо турист старше 60 років - уточнюйте вартість поліса у менеджера;
 • оформлення візи за необхідності.
Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product