Селена тур
Київ
+38 (044) 581 56 28
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація

Релакс-тур до Хорватії: вечері на морі включено!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 9
Країна Хорватія
Місто виїзду Київ
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Загреб - парк КРК - Макарська - Спліт і Трогір* - Хвар і Брач* - Дубровник* - Плітвіцькі озера - Київ
Тип туру Автобусні тури з Києва
Травневі свята 2021
Тури з відпочинком на морі


Чому варто вирушити в подорож з нами:
прямий виїзд автобусом з Києва і повернення до Києва;
проживання 4 ночі на курорті в регіоні Макарська рів'єра поруч з пляжем;
харчування - сніданки і вечері під час відпочинку на морі;
в програмі туру - екскурсії по Загребу, відвідування парку КРКА, відвідування парку Плітвіцькі озера;
можливість побачити стародавні міста Хорватії - Дубровник, Спліт і Трогір - в комфортному форматі.

               
День 1:  
16.30 Збір групи на Південному терміналі залізничного вокзала у місті Києві.
17.00 Відправлення в тур. Нічний переїзд в Мукачево.
День 2:
Раннє прибуття на угорський кордон. Перетин кордону. Переїзд в місто Загреб, Хорватія.
Поселення в готель. Відпочинок.

Запрошуємо познайомитися зі столицею Хорватії на екскурсії «Вечірні вогні Загреба» (у вартості).
Зустрінемось із Загребом, коли включається вечірнє освітлення і вулиці міста оживають. Під час вечірньої екскурсії по Нижньому і Верхньому місту у Вас буде можливість познайомитися з історичною та таємничої стороною столиці Хорватії. Прогуляйтеся по вулицях, де колись їздили конки, збиралися відьми, а на прихованих темних сходах шляхетні дами пірнали в обійми своїх коханців. Відчуйте і Ви себе жителем старого Загреба!

Обов'язково погуляємо вздовж вулиці Tкалчічева - вулиці відомої як місце зустрічей місцевих жителів і гостей столиці. Тут під балаканину перехожих та дзвін келихів, добре відчути дух старого міста. Або просто побайдикувати з чашкою кави і келихом вина, спостерігаючи за перехожими. Ткалчічева - це особливе місце, тут пробуджується ностальгія за старими часами, коли пани прогулювалися по цій вулиці зі своїми дамами, знімали капелюха на знак вітання, а пишні і рум'яні дівчата прали білизну в струмку.

Вечірній Загреб зачарує Вас, і Ви не будете знати, де ви є, але точно будете знати, чому варто сюди повернутися.

Повернення в готель. Ночівля.
 
День 3:  
Ранній сніданок. Виселення, переїзд до Адріатичної рів'єри.

По дорозі - відвідування всесвітньо відомого парку КРКА (додатково оплачується вхідний квиток - 25 євро).
Національний парк КРКА - один з найвідоміших національних парків Хорватії, за популярністю серед туристів утримує міцне друге місце після Плітвіцьких озер. Основна родзинка парку - красиві каскади водоспадів. Створюється відчуття, що потрапляєш у водне царство: навколо безліч водоспадів, потічків, заплав... У теплу пору тут можна навіть скупатися. А ми просто помилуємося виглядом на каскади Скрадінського Буку - найвідомішого і найбільшого водоспаду, який вражає своєю красою та величністю.

Переїзд на курорт в регіоні Макарська рів'єра.
Поселення в готель. Відпочинок. Вечеря.
 
Ночівля.

День 4:
Сніданок у готелі. Нарешті - вільний день для відпочинку на морі!

Тих, хто любить активний відпочинок - запрошуємо побачити старовинні міста Спліт і Трогір (оплачується додатково - 35 євро).

Спліт - головне місто Далмації, який часто називають найбільш урочистим містом Хорватії. "Нема Спліта до Спліта" - кажуть городяни, що означає: немає такого міста, який міг би зрівнятися з його красою. Головною визначною пам'яткою міста є величний і грандіозний за масштабами палац римського імператора Діоклетіана, на території якого розташовані собор Святого Домна, римська площа Перистиль, капела Святого Мартіна, храм Юпітера. Весь палацовий комплекс знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Кожного туриста привабить краса набережної середньовічного міста та різноманітні торгові вулички.

Трогір - місто-музей, внесений до списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Трогір нагадує собою вишукану кам'яну шкатулку, яку зробив майстер-чарівник і наповнив її таємницями-прикрасами. А ще старе місто порівнюють з готовим до виходу в море вітрильником, і, здається, ось зараз на монастирські і церковні "щогли" - вежі, що підносяться над містом, натягнуть вітрила - і місто-корабель вийде в подорож ...

Трогір заснували ще давньогрецькі колоністи в III столітті до нашої ери. У Центральній Європі він вважається романо-готичним містом, що найкраще збереглося. Головною визначною пам'яткою є Собор Святого Лаврентія, портал західних воріт якого виготовив далматинський скульптор і архітектор Радован. Хорвати кажуть, що якби в країні зникли всі визначні пам'ятки, а залишився лише Трогір зі своїм собором, то цього було б достатньо, щоб про Хорватію знав весь світ.

Повернення в готель.
Вечеря. Ночівля.
 
День 5:  
Сніданок у готелі. Вільний день для відпочинку на морі.

При наявності хорошої погоди - запрошуємо на морську прогулянку островами Хвар і Брач ​​(додатково - 40 євро).

Знамениті острова Хвар і Брач ​​знаходяться прямо перед містом Макарська. Морська прогулянка триває цілий день. На кораблі організовані всі умови для зручного, веселого і незабутнього відпочинку.

Програмою передбачено: перехід до о. Хвар і прогулянка по Старому місту (без купання); перехід на о. Брач, під час якого відбувається обід на кораблі (риба-гриль, гарнір, вино і безалкогольні напої; обід входить у вартість прогулянки). На острові Брач ​​- купання на знаменитому пляжі "Златни рат". Повернення в місто Макарська (з танцями і розвагами).

Хвар - найбільш сонячний острів Адріатики, який входить в десятку найбільш відвідуваних туристами островів світу. Краса природи, затишні середньовічні міста, чудова туристична інфраструктура, п'янкий аромат лаванди, місцева кухня і прекрасне вино щорічно приваблюють сюди тисячі туристів. Лаванда, до речі, є одним з головних туристичних сувенірів приморської Хорватії, а найбільші її поля знаходяться саме на острові Хвар.

Брач - острів, відомий у всьому світі своїми пляжами (найвідоміший з них - "Золотий ріг"), а також природною красою і розвиненою туристичною та спортивною інфраструктурою. Острів здавна славиться своїм білим каменем, з якого побудовані палац імператора Діоклетіана в Спліті, Білий Дім у Вашингтоні, Парламент в Будапешті. Також ще цей камінь називають "каменем любові", з якого місцеві майстри виготовляють неймовірні прикраси і сувеніри.

Повернення в готель.
Вечеря. Ночівля.
 
День 6:
Сніданок. Відпочинок на Адріатичному узбережжі.

Запрошуємо на екскурсію в місто Дубровник (додатково - 40 євро).

Це мальовниа екскурсійна подорож до Південної Далмації, серцем якої є місто Дубровник - "Перлина Адріатики", один з найпрекрасніших пам'яток Європи епохи Відродження, який стоїть в одному ряду з Венецією, Амстердамом і знаходиться під охороною ЮНЕСКО.

Це місто-казка, де переплелися і поєдналися культурні традиції та досягнення відразу кількох століть, релігій і цивілізацій. Місто спритних торговців, дипломатів, кораблів, моряків, майстрів золотих справ. Вісімсот років Дубровник був державою-республікою і без зброї відстоював свою незалежність від посягань таких надпотужних конкурентів, як Венеція, Візантія і Османська імперія. Дубровник відноситься до міст Європи та світу, який туристи відвідують найчастіше.

По дорозі в Дубровник мандрівники також побачать регіон Бачинських озер та унікальну долину річки Неретва. Бажаючі можуть позасмагати на дубровницьких пляжах.

Вечеря. Ніч в готелі. 
 
День 7:
Сніданок у готелі. Виселення. Прощаємося з Істрінською рів'єрою та вирушаємо вглиб Хорватії, щоб познайомитися з однією з найпривабливіших пам'яток не тільки країни, а й всієї Європи.

Прибуття на Плитвицькі озера. Прогулянка по Національному парку (додатково: 35 євро - дорослі, 20 євро - діти до 18 років; безкоштовно - діти до 7 років).

Національний парк "Плітвіцькі озера" є справжньою перлиною світового рівня і входить в першу сотню об'єктів, що знаходяться під охороною ЮНЕСКО. Цю унікальну за красою екологічну систему з 16 карстових каскадно розташованих озер, десятків малих і великих водоспадів  та печер називають "шматочком раю на землі".
Вода в озерах є неймовірно прозорою та грає казковими відтінками кольорів, а жителі озер - різноманітні види рибок та пташок - з цікавістю супроводжують відвідувачів парку. Таким чином Ви відвідаєте озера, які є туристичними об'єктами №1 на території Хорватії.

З метою збереження навколишнього середовища в парку заборонено використання техніки з двигунами внутрішнього згоряння та корабликів оснащеними електродвигунами. Для туристів розроблені пішохідні маршрути з місцями для відпочинку. Для відвідування парку потрібно обов'язково мати зручне для прогулянок на природі взуття.


Від'їзд з парку. Переїзд в транзитний готель на території Хорватії. Поселення. Ночівля.
День 8:
Сніданок у готелі. Виселення.

Залежно від графіка руху - переїзд в місто Вараждін - хорватське місто янголів. Невелика самостійна прогулянка по місту.

Чому це невелике містечко називають містом янголів? Так просто вони тут всюди! В архітектурі старих особняків, на вівтарях церков, на картинах і в усмішках городян. Незважаючи на невеликий розмір, це містечко зберігає давню історію. Нас зустріне Старе місто, оточене подвійним ровом. У центрі розташована ратуша, яка вважається однією з найстаріших у Східній Європі. Вараждін навіть встиг побути столицею Хорватії недовгий час - ось така непроста історія! Вараждін завжди населяли ремісники, вивіски яких можна побачити і сьогодні. Величний Кафедральний собор кожного вересня приймає у себе відомий фестиваль барокової музики. Затишний, тихий, дуже красивий - відвідування цього містечка гідно завершить подорож, наповнену чудовими враженнями!

Від'їзд з Хорватії. Транзитний переїзд по території Угорщини. Пізніше прибуття в Мукачево. Нічний переїзд до Києва.

День 9:
Прибуття до Києва після 12.00.    

ВСІ ГАРЯЧІ ТУРИ та АКТУАЛЬНІ НОВИНИ ТУРИЗМУ на НАШОМУ TELEGRAM-каналі 

МОЖЛИВІСТЬ ПРИДБАТИ ТУР В КРЕДИТ ТУТ

ВСІ НОВИНИ СЕЛЕНИ, ЗВІТИ про ПОДОРОЖІ, ЦІКАВІ ФАКТИ – на НАШІЙ СТОРІНЦІ У FACEBOOK: Селена-тур


УВАГА! ВАЖЛИВО!

 •     Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування, та / або послуг гіда та / або резервації, та / або вартості паркування / стоянки / в'їзду автобуса на території об'єкта.   

 •     Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено.

 •     Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.  

 •     Компанія не несе відповідальності за пробки на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.

 •     Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу.

 •     Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.

 •     Проживання в готелях категорії 2-4*.

 •     Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері.

 •     Горячие напитки в автобусе готовиться не будут. Во время длительных переездов каждые 3-3,5 часа мы будем делатьостановки, где будет возможность приобрести чай/кофе или другие напитки.

 •     Минимальное количество для выполнения факультативной программы 20 человек.

 •     Сопровождающий группы НЕ делает организованный заезд группы в супермаркеты «Теско» или другие, если это не указано в программе тура.

 •     При выезде из Евросоюза на границе TAX-FREE оформляться НЕ БУДЕТ.

  Дорослі: Діти до 12 років:
При бронюванні за 8 тижнів до виїзду: 10999 грн 10555 грн
Базова вартість туру: 11999 грн 11555 грн

УВАГА! Доплата за виїзди в липні та серпні - 3000 грн./дор.; 2500 грн./дитина до 12 років.

Умови оплати:
- 10% передоплати від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента при бронюванні Туру;
- 50% від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента за 21 день до початку Туру;
- повну оплату туру по Договору потрібно здійснити за 14 днів до початку туру.

УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб відбувається в індивідуальному порядку. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.

Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.

Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер и не є публічною офертою.

Умови ануляції туру для бронювань, які були здійсненні під час карантину:

- при відміні туру за ініціативою Туриста за 30 днів до заїзду - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 20 днів до заїзду - утримання 10% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 15 днів до заїзду - утримання 50% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 7 днів до заїзду - утримання 75% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста менше, ніж за 7 днів до заїзду - утримання 100% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туроператора через відсутність мінімально необхідної кількості осіб для виконання туру або через вплив зовнішніх обставин, а саме - пандемії COVID-19 - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;

 

Войтех Тетяна
Посада Заступник директора
Email tatyana@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227 33 88, (050) 412-83-70, (067) 497-1039
Skype selena.tour.chernigiv
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
 • проживання в готелях 2-4* - 6 ночей;
 • сніданки в готелях - 6;
 • вечері в готелі на морі - 4;
 • екскурсії за програмою;
 • супровід керівником групи.
 • особисті витрати;
 • медичне страхування;
 • курортний збір - екв. 10 євро;
 • УВАГА! Доплата за виїзди в липні та серпні - 3000 грн./дор.; 2500 грн./дитина до 12 років.
Контакти
Телефони: +38 (044) 581 56 28
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product