Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація

Балканське літо з відпочинком на морі!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 10
Країна Албанія, Болгарія, Чорногорія
Місто виїзду Київ, Одеса
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Софія - Скоп'є - Вльора * - Тірана * - Шкодер - Будва - Мостар - Сараєво - Київ
Тип туру Автобусні тури з Києва
Тури на День Незалежності 2021
Автобусні тури без нічних переїздів
Тури з відпочинком на морі

ВИЇЗД з КИЄВА!
 
Є МОЖЛИВІСТЬ ПРИЄДНАТИСЯ до ПРОГРАМИ ЗАЛІЗНИЧНИМ ТРАНСПОРТОМ в ОДЕСІ по дорозі до Албанії!


У ПРОГРАМІ ТУРУ:
СОФІЯ - перехрестя цивілізацій...
СКОПЬЄ - перлина Балканського півострова
КАНЬОН МАТКА - вражаюча краса природи...
БЕРАТ - місто тисячі вікон
ВЛЬОРА - місце, де зустрічаються моря!
ОХРИДСЬКЕ ОЗЕРО - "блакитні очі" Македонії...
ШКОДЕР та БУДВА - п'ятдесят відтінків блакиті...
МОСТАР та САРАЄВО - непроста історія Боснії та Герцоговини...
та відпочинок на морі в Албанії!

  

День 1: Починаємо подорож!
Від'їзд з Києва з південного терміналу залізничного вокзалу в 00.10. Нічний переїзд по території України.
УВАГА! Можливий виїзд з Києва потягом і приєднання до групи в Одесі вранці! Деталі та розклад просимо уточнювати додатково перед бронюванням туру.

Переїзд на кордон з Румунією. Проходження прикордонного контролю та переїзд по території Румунії та Болгарії.
Прибуття до транзитного готелю. Пізнє поселення. Ночівля в готелі.
День 2: Софія - столиця Болгарії
Сніданок в готелі. Виселення.
Переїзд у м.Софія.  
Виїзд на оглядову екскурсію по Софії (у вартості).
 •  Софія заснована більше семи тисяч років тому в мальовничій Софійській улоговині, в оточенні гірських хребтів і перевалів, в місці, де на поверхню виходять більше восьми термальних і мінеральних джерел. Сучасна столиця Болгарії - символ вічного зв'язку минулого із сьогоденням. Пам'ятники багаті подіями фракійської, римської, болгарської та османської історії знаходяться по сусідству із сучасними будівлями і міськими спорудами. У місті понад 250 пам'яток історії та архітектури. Вздовж широких, обсаджених деревами бульварів, стоять будівлі кінця XIX - початку XX століть.
 • Фортечні стіни Софії, що захищали її впродовж 12 століть, оточують центр міста, де донині зберігаються сліди поселення Сердика (II століття). Найцікавіші природні об'єкти - Ротонда храму Св. Георгія; частина великого археологічного комплексу з рідкісними зразками римської архітектури; храм Св. Софії, представлений на гербовому щиті міста; Софійський кафедральний собор Олександра Невського з усесвітньо відомими іконами і фресками; розташована в Софійському передмісті церква Бояна, включена в списки пам'ятників культури, що охороняються ЮНЕСКО - яскравий приклад середньовічної архітектури з унікальним розписом стін.
Переїзд до м. Скопьє. Пізнє поселення в готель. Ночівля.
День 3: Скоп'є - серце Північної Македонії
Сніданок у готелі. Виселення.

Запрошуємо на екскурсійну прогулянку містом Скопьє (у вартості).
 • Столиця Північної Македонії - Скопьє - розташоване у мальовничій долині ріки Вардар, було засноване ще в часи Римської імперії. За ці землі аж до кінця 20 ст. велися запеклі війни, аж допоки в 21 сторіччі в регіоні не запанував мир. Видається, що за минулі віки за македонську стлиці встигли повоювати майже всі народи Південної Європи. Саме тому Ви побачите в Скопьє сліди греків, болгарів, македонців, турків і, навіть, австрійців з італійцями!
 • Прогулюючись центром міста, ми познайомимся з соборним храмом Святого Климента Охридського, освяченим в 1990 році; побачимо Міленіумскій хрест і кам'яний міст через річку Вардар, побудований в XV столітті; площу Македонії і православну церкву Святого Спаса, зведену в XIX столітті, де можна роздивитится прекрасні зразки різьблення по дереву. У програмі екскурсії не залишаться непоміченими стародавні лазні Даут-паші, зведені в XV столітті, масивна фортеця Скопско калі, мечеть Султан-Мурат і безліч інших унікальних пам'яток. Скоп'є неймовірно розмаїте місто, на кожному кроці тут відчувається особлива культура і колорит.
Вільний час у місті.
За бажанням запрошуємо на додаткову екскурсію до каньону Матка - природного дива Північної Македонії (опл. додатково - 35 євро).
 • Вражаючий каньйон Матка був утворений річкою Тріска, чиє русло проходить між горами. Екскурсія на цей каньйон принесе безліч позитивних емоцій - свіже гірське повітря, чистісінька вода, скелясті зелені схили. Справжнє єднання з природою! Історія появи каньйону Матки також цікава: в 1938 році річка була перегороджена дамбою з метою створення водосховища для нової ГЕС. Вийшло озеро, яке з часом стало популярним і дуже мальовничим місцем для відпочинку місцевих жителів. У каньйоні мешкають різні види тварин і рослин, включаючи рідкісних. А вздовж озера розташовані старовинні монастирі та храми, серед яких - стародавня церква Святого Андрія. Також на каньйоні можна побачити близько десяти печер. Найпопулярніша - печера Врело.
 Переїзд до Албанії, до курорту Дуррес. Поселення в готель 3* неподалік від пляжу. Відпочинок, ночівля.
День 4: Албанія: перші враження
Сніданок у готелі.
Вільний день для відпочинку на морі та знайомства з курортом.

День 5: Берат та Вльора
Сніданок. Вільний день для відпочинку на морі.

За бажанням запрошуємо познайомитися з Алабнією ближче та відвідати ескурсію "Берат та Вльора" (опл. додатково - 35 євро).

 • Вирушаємо до Вльори - одного з найкрасивіших міст Албанії, "перлини двох морів", де 28 листопада 1912 року було проголошено незалежність і піднято національний прапор Албанії. Помилуємося чудовою панорамою з найвищої точки міста, де знаходиться одне з священних місць бекташів, представників дуже важливої для Албанії релігії, і дізнаєтеся секрет албанської віротерпимості.
 • Далі прямуємо до античної фортеці Берат, яка побудована на скелястому пагорбі і є справжнім скарбом Албанії, адже ця фортеця пам'ятає іллірійців, римлян, візантійців, турків... Зі стін фортеці відкривається чудовий вид на місцевий ландшафт. Це і величні гори Томорі, і річка Осумі, що протікає прямо біля підніжжя пагорба, старовинні церкви, одна з яких - церква Святого Михайла, знаходиться прямо в скелі. У 2008 році історичний центр Берату був включений до Списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО, як зразок добре збереженої забудови міста часів Османської Імперії. Історія Берату сягає корінням в далеке минуле...
 • Вважається, що перші поселення виникли на цій території ще в бронзовому віці. Берат відомий, як «Місто тисячі вікон», ця назва пояснюється тим, що на території міста є будинки унікальної архітектури. Всі споруди в місті розташовані ярусами, але це не викликає відчуття тісноти й замкнутості, оскільки в будинках дуже багато вікон.
Повернення до готелю. Відпочинок на морі.
День 6: Тірана - маловідома столиця
Сніданок. 
Вільний день для відпочинку на морі.

Запрошуємо на екскурсія до Тірани та Круї (опл. додатково - 30 євро).
 • Албанська столиця вважається наймолодшим містом країни, адже заснована вона була тільки в 1614 році. А ось історія Круї, навпаки, налічує вже не одну сотню років, адже це місто відоме ще з часів іллірійців. Ми пройдемо центром Тірани і поглянемо на відомі пам'ятки: середньовічну мечеть Етхем-Бея, побудовану ще в кінці 17 століття; Піраміду, в якій передбачалося побудувати мавзолей для албанського вождя Енвера Ходжі; відвідаємо найголовніший православний храм Албанії; побачимо знамениті албанські бункери і навіть фрагмент Берлінської стіни! Також ми побачимо оригінальні різнокольорові фасади будівель в дусі постмодернізму, які також вже стали визначною пам'яткою столиці Албанії.
 • Далі рушаймо до одного з найдавніших міст Албанії, яке також вважається місцем військової слави - до Круї. Назва міста тісно пов'язана з ім'ям національного героя Албанії Скандербега, який перешкоджав вторгненню турків на територію Західної Європи протягом 25 років. Саме тут, в цій фортеці, в 15 столітті Скандербег підняв прапор повстання проти турецького ярма - червоний прапор з чорним орлом посередині. Ця фортеця має овальну форму і займає площу приблизно два з половиною гектари.
 • Зі стін фортеці відкривається надзвичайно мальовничий вид на Крую, яка начебто «нависає» над Адріатичним морем. Крім того, біля фортеці розташовується найбільший в Албанії турецький базар, на якому можна знайти всілякі сувеніри, прикраси та старовинні предмети. 
Повернення в готель. Ночівля.
День 7: Шкодер та Будва
Сніданок в готелі. Виселення. Переїзд до Чорногорії.

Розпочнемо нашу подорож з відвідування міста Шкодер - старовинного міста з багатою історією, розташованого на Скадарскому озері біля самого кордону з Чорногорією. C 9 століття Шкодер був однією з резиденцій італійських єпископів і по сьогодні залишається колискою католицизму в Албанії. Центральний бульвар міста до сьогодні називають «маленькою Італією». Тут досі можна зустріти оригінальні старовинні албанські будинки, в дерев'яній обробці яких використані характерні традиційні мотиви. В одному з таких будинків знаходиться історичний музей, який демонструє традиційний уклад життя албанців в 17-19 століттях.

Далі рушимо до Будванської Рів'єри. Ці місця - справжня перлина чорногорського узбережжя. Химерно порізана берегова лінія багата безліччю затишних заток, цілими кварталами вуличних кафе і маленьких магазинчиків, десятками невеликих курортних міст, острівців і розкішних по середземноморським мірками пляжів. Недарма Будванськая Рів'єра і Святий Стефан, маленький півострів, з початку ХХ століття облюбували короновані особи Європи, а також багато всесвітньо відомих акторів. Мальовничі пейзажі, чарівність вузьких вуличок, елегантні будиночки і вілли в класичному середземноморському стилі не залишать вас байдужими.
 • Пішохідна екскурсія по Старому граду Будви, заснованої більше 2500 років тому, пройде як в його стінах, так і за їх межами. Ви побачите знамениту статую танцюючою дівчинки, дізнаєтеся історію великого дзвону і якоря, розміщених біля стін фортеці. Але основні визначні пам'ятки знаходяться за кріпосними стінами з бійницями - це римські терми і Археологічний музей Будви. У ньому зберігається символ міста із зображенням двох рибок, що має не тільки свою історію, але і легенду. Завершиться екскурсія на одній з вузьких вуличок Старого граду Будви, серед традиційних ресторанчиків, пекарень і лавок, де ви зможете продовжити свій відпочинок.
Переїзд до Подгориці - столиці Чорногорії. Ночівля в готелі.
День 8: Мостар та Сараєво
Сніданок в готелі. Виселення.

Переїзд до старовинного міста Мостар. Прогулянка старовинним містом, що має неповторний колорит (екскурсійний збір: 15 євро - дор.; 5 євро - діти до 12 років).
 • Наша подорож Мостаром почнеться від францисканського монастиря і церкви св. Петра і Павла. Ви дізнаєтеся про історію францисканського ордена в цих краях і про їх добрі справи в наші дні. Головна визначна пам'ятка - Старий міст, шедевр архітектури 16-го століття, душа міста, втілена в камені. Ми помилуємося на міст з кращих точок, і гід розповість нам драматичну історію його появи, руйнування, відновлення. Дізнаємося і про вежі-вартові, що охороняють міст. Якщо пощастить, то побачимо стрибок з моста - запаморочливе видовище пропонують гостям міста «мостарскі Ікари».
 • Далі погуляємо по вуличках старого міста, мощених круглими камінчиками. Заглянемо в крамниці-Дуча з усякою всячиною - від виробів місцевих ремісників до сувенірів. Побачимо хаммам - турецьку лазню; табхану, де раніше були майстерні шкіряників; Кривий Чупров - місток над Радоболей; годинну вежу, що мовчить; строкату і гучну ринкову вулицю Куюнджілук. Зайдемо на подвір'я мечеті, а при бажанні і в саму мечеть. Можна навіть видертися на мінарет і побачити Мостар з тієї ж висоти, з якої муедзин закликає правовірних на молитву.
 • Хіба можна виїхати з Мостара, не скуштувавши кави по-боснійських? У ритуалі кавування - вся філософія боснійського життя. Ви дізнаєтеся про особливості приготування кави, про його різновиди і традиції, пов'язані з цим культовим напоєм.
Переїзд до м. Сараєво. Поселення в готель. Ночівля.
День 9: Сараєво
Сніданок у готелі. Виселення з готелю.

Виїзд на оглядову екскурсію по Сараєво (у вартості).
 • Сараєво - перехрестя цивілізацій; місто, де зустрічаються чотири релігії; європейський Єрусалим ... Все це про Сараєво, і кожне визначення пасує йому. Дійсно, тут крики муедзинів перериваються церковним дзвоном, мечеті сусідять з соборами, і можна чітко побачити, де закінчується османське місто і починається європейське.
 • Один з найбільш автентичних районів - Башчаршіі. Подивіться, як стародавні майстерні розташовуються поруч з кав'ярнями і торговими лавками. Саме тут створюється та сама атмосфера східних базарів, про яку ми читали в книгах або бачили в старих фільмах.
 • Ми послухаємо історію гіда про те, як з'явився Сараєво, дізнаємося про його "золотий вік", коли це місто було найважливішим торговим центром на Балканах. У 19 столітті в Сараєво приходять австрійці, і це залишає істотний слід в архітектурі міста. Монументальні будівлі - це Головна пошта, Палац правосуддя, Кафедральний собор, ашкеназький синагога, ринок Меркале, чудова Віечніца, пивоварня і багато, багато іншого.
 • Знайомство з Сараєво неможливо без знайомтсва з його мостами. Практично з кожним з них пов'язані цікаві історії чи легенди. Звичайно, найвідоміший міст - Латинський, адже саме поруч з ним стався замах на австро-угорського спадкоємця престолу, яке послужило формальним приводом для початку Першої Світової Війни.
 • Ви побачите багатоликий Сараєво, охоче розкриває гостям свої секрети, почуєте легенди і історії, відчуєте ритми, запахи і звуки цього міста, схожого на книгу з 1001 сторінкою ... 
 Від'їзд з Сараєво. Нічний переїзд до Мукачево, Львова, Києва.
День 10: Вдома завжди чекають!
Після 12.00 - орієнтовний час прибуття до Львова.
Після 19.00 - орієнтовний час прибуття до Києва.

ПОШУК ВСІХ ТУРІВ і ДЕТАЛЬНІ ЦІНИ ТУТ

ВСІ ГАРЯЧІ ТУРИ та АКТУАЛЬНІ НОВИНИ зі світу ТУРИЗМУ в НАШОМУ TELEGRAM-каналі  

 МОЖЛИВІСТЬ ПРИДБАТИ ТУР В КРЕДИТ ТУТ 

ВСІ НОВИНИ СЕЛЕНИ, ЗВІТИ про ПОДОРОЖІ, ЦІКАВІ ФАКТИ - на НАШІЙ СТОРІНЦІ в  FACEBOOK: Селена-тур


УВАГА! ВАЖЛИВО!

 •     Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування, та / або послуг гіда та / або резервації, та / або вартості паркування / стоянки / в'їзду автобуса на території об'єкта.
 •     Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено. 
 •     Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 •     Компанія не несе відповідальності за пробки на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
 •     Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу.
 •     Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
 •     Проживання в готелях категорії 2-4*.
 •     Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері.
 •     Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо делатьостановкі, де буде можливість придбати чай / кава або інші напої.
 •     Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 20 чоловік.
 •     Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи в супермаркети «Теско» або інші, якщо це не вказано в програмі туру.
 •     При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ. 
  Дорослі: Діти до 12 років:
При бронюванні за 4 тижні до виїзду: 11900 грн 9900 грн
Базова вартість туру: 12900 грн 10900 грн
Войтех Тетяна
Посада Заступник директора
Email tatyana@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227 33 88, (050) 412-83-70, (067) 497-1039
Skype selena.tour.chernigiv
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
 • проїзд автобусом з Києва та Одеси за маршрутом;
 • проживання в готелях туристичного класу зі сніданками (9 ночей);
 • супровід керівника групи;
 • екскурсії за програмою.
 • особисті витрати;
 • вх. квитки в екскурсійні об'єкти;
 • проїзд громадським транспортом;
 • курортний податок в готелях - 10 євро;
 • додаткові екскурсії;
 • медична страховка;
 • ПЛР-тест на COVID-19 в разі потреби;
Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product