Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація

Чорнобиль: земля, де зупинився Час...

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 1
Країна Україна
Місто виїзду Київ
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Чорнобиль - Київ
Тип туру Одноденні тури по Україні
Всі тури по Україні

...Земля, у якої немає майбутнього. Тут завжди зустрічаєшся тільки з минулим, і навіть реальність оповита невагомістю. Покинуті, понівечені мародерами будинки, неорана земля з некошеною травою, церкви, в яких не хрестять дітей; дитячі садки та школи, в яких ніколи не зазвучить дитячий сміх...
Ця закрита від світу територія виникла в результаті вибуху атомного реактора Чорнобильської електростанції 26 квітня 1986 року, радіоактивного забруднення прилеглої місцевості та повного виселення її жителів. Мовою цифр вся «тридцятка» - «всього лише» 4 тис. кв. км., тобто 0,65% всієї української землі. Але це НАША земля, і язик не повертається назвати її «зоною», а людей, що тут живуть - «самоселами».
Прагнення не тільки знати історію, а й зуміти відчути її штовхає на своєрідний подвиг сучасних сталкерів: подолавши радіофобію, доторкнутися до трагедії не тільки окремо взятого міста або країни, але і всього людства.

 

Програма туру:

07.50 Посадка в автобус на Контрактовій площі м.Києва.
08.20 Виїзд комфортабельним мінівеном або мікроавтобусом.

Проїзд КПП "ДИТЯТКИ" на кордоні 30-кілометрової зони (зони відчуження і зони обов'язкового (безумовного) відселення), паспортний контроль, інструктаж з дотримання правил радіаційної безпеки. Перевірка страхових документів.

Стела міста Чорнобиль — історія міста.
Місто Чорнобиль — проїзд по центру міста до парку-меморіалу «Зірка Полин». Алея евакуйованих населених пунктів Чорнобильської зони (колишнього Чорнобильського району) → пам'ятник «Третій янгол» → пам'ятник «Чорнобиль-Фукусіма» → клуб, в якому проходив суд над винуватцями аварії на ЧАЕС 1986 року.

Чорнобильський затон — кладовище кораблів у Чорнобилі і колишній судоремонтний завод.

Монумент "Тим, хто врятував світ" — єдиний пам'ятник пожежним і персоналу станції, створений руками ліквідаторів і вахтових працівників Чорнобильської зони.
Експозиція роботів і техніки, які працювали на ліквідації аварії (радіокерований самоскид Коматцу, робот-луноход СТР-1, робот МОБОТ-Ч, робот-розвідник MF-2, робот "Белоярец", маніпулятор Foresteri, машина дезактивації АРС-14, БТР-70, БРДМ-РХБ)

Пожежна частина №3 міста Чорнобиль (ППЧ №17) — бригада, яка прибула третьою на гасіння пожежі на енергоблоці.

КПП Лелів — кордон 10 км Зони відчуження. Проходження другого паспортного і радіаційного контролю.

КПП Чорнобиль-2 — Перевірка документів

ЗГРЛС "Дуга-1" — технічна і робоча зона

Військова частина 74939 (центр дальнього тропосферного зв'язку) і військове містечко "Чорнобиль-2" — об'єкти, що входили до системи спостереження за пусками міжконтинентальних балістичних ракет з території США.
Фазована антенна решітка (велика і мала антени) — єдиний елемент прийому радіосигналів з комплексу "Дуга-1", який зберігся до наших днів.

Зупинка біля відводного каналу станції — панорама станції. Перший, другий, третій енергоблоки і НБК «Арка». Недобудований 5-й блок ЧАЕС.

Комплексний обід у їдальні ЧАЕС. Меню відповідає стандартам лікувально-профілактичного харчування для персоналу АЕС. Оплачується додатково.

Пам'ятник Прометею — монумент, перевезений з м.Прип'ять після аварії на ЧАЕС.

Об'їзд навколо електростанції — вид на сховище відпрацьованого ядерного палива ХОЯТ-1.

Оглядовий майданчик біля НБК «Арка» — найбільша арочна будівля в історії людства - Новий Безпечний Конфайнмент "Арка" або "Саркофаг-2".

Зупинка біля у стели міста Прип'ять —  залишки Рудого лісу, вимірювання радіоактивності Західного радіаційного сліду.

КПП Прип'ять — перевірка документів, в'їзд у покинуте місто.

Вулиця Дружби народів — перший мікрорайон Прип'яті, з якого почалося будівництво Атомограду.

Міська лікарня (МСЧ-126) — місце, куди в ніч аварії у квітні 1986-го привозили перших постраждалих від вибуху.

Річний вокзал і кафе "Прип'ять" — звідси почнеться пішохідна прогулянка по місту-привиду.
Вид на портові крани і дебаркадер з причалу річвокзалу.

Вул.Курчатова — кінотеатр "Прометей", музична школа, Комбінат побутового обслуговування, мозаїчні панно роботи українського художника-монументаліста Івана Литовченка.

Центр Прип'яті — приміщення міськкому партії, в якому після аварії розмістилось керівництво спецпідприємства «Комплекс». Воно займалось дезактивацією, утилізацією і захороненням радіоактивних матеріалів і забрудненої техніки.

Готель "Полісся" — місце засідання Державної комісії. На даху готелю і на літньому майданчику дислокувалися авіанаводчики ВПС СРСР.

Торговий центр — радянський супермаркет і центральний ресторан Прип'яті.
Будинок культури "Енергетик" — центр культурного життя міста атомників. В ньому діяли різноманітні гуртки і спортивні секції. Знаходився актовий зал, кінотеатр, басейн, бібліотека, кіностудія і радіостудія міста.

Парк атракціонів, який планували відкрити 1 Травня 1986 г. ("чортове" колесо/машинки/гойдалки/атракціон Ромашка).

Школа — одна з міських шкіл Прип'яти, побудована за індивідуальним проектом.

Пожежна частина ППЧ-6, підрозділи якої другими прибули на гасіння четвертого енергоблоку.

Житлові райони міста — радянська міська забудова підвищеного комфорту.

КПП Прип'ять — перевірка документів, виїзд з покинутого міста.

КПП Лелів
кордон 10 км Зони відчуження. Проходження другого паспортного і радіаційного контролю.

КПП Дитятки — кордон 30 км Зони відселення. Проходження радіаційного контролю.

Від'їзд до Києва.

Ми можемо з упевненістю сказати, що учасники наших поїздок повертаються іншими людьми. Доторкнувшись до історії однієї з найбільших техногенних катастроф, занурившись в атмосферу мертвого міста, дуже чітко сприймаєш ту межу, переступивши яку, людство неминуче скотиться до апокаліпсису.

Побувавши в Зоні відчуження, розумієш ціну людської помилки і ціну людського життя. Саме в Прип'яті, пройшовши зарослими вулицями такого молодого і, між тим, такого старого Міста, починаєш цінувати те, що раніше здавалося непорушним, повсякденним і незмінним ...

20.00 Прибуття до Києва, на Контрактову площу.

Завершення туру.

Для того, щоб взяти участь в поїздках, необхідно знати наступне: 
1. Ви повинні бути повнолітнім.
2
. У разі запізнення або неявки на місце збору, відмови від поїздки без поважних причин, плата за поїздку не повертається.
3. Всі учасники повинні надати свої персональні дані для реєстрації та оформлення необхідних документів (ПІБ, серія і номер паспорта, громадянство), а також, (обов'язково!) взяти паспорт з собою, у поїздку. Учасники, які не мають при собі паспорта, до посадки в автобус не допускаються.
4. Вимоги по одягу: одяг закритий, з довгим рукавом; повністю закрите, зручне взуття (доведеться багато ходити пішки). Рекомендується взяти змінне взуття! Для захисту очей від попадання пилу, гілок і т.д. рекомендується взяти з собою окуляри.

Увага Всім учасникам поїздки!

Пам'ятайте, що Зона - не парк атракціонів і не місце для пікніків, а територія, де сталася одна з найбільших в історії людства екологічних катастроф. Забороняється провозити з собою зброю, всі колючі, ріжучі, рубаючі та стріляючі предмети, газові балончики.

Вживання в поїздці алкогольних напоїв суворо заборонено.

Дотримуйтесь правил радіаційної безпеки: утримайтеся від прийому їжі та напоїв на відкритому повітрі, куріння в 10-кілометровій зоні;

Намагайтеся не торкатися предметів і рослин без явної необхідності, не сідайте, не ставте відео та фото техніку на землю; не сходьте з асфальтового покриття без дозволу супроводжуючих.

Безумовно виконуйте вказівки супроводжуючих: точно дотримуйтесь часових рамок всіх зупинок по маршруту;

Дотримуйтеся правил відео і фото зйомки на території ЧАЕС; залишайтеся в межах видимості супроводжуючих, не заходьте на територію працюючих підприємств і режимних об'єктів;
не заходьте в будівлі без дозволу супроводжуючих;
дотримуйтесь рекомендованих супроводжуючими маршрутів в приміщеннях, дистанції на сходах.

Не смітіть в Зоні (не "забувайте" сміття і не робіть написи на стінах).

Не вивозьте із Зони радіоактивні сувеніри (це протизаконне діяння за чинним законодавством України передбачає до 5 років позбавлення волі).

Вартість туру для організованих ГРУП просимо уточнювати додатково!

(044) 581-56-28(050) 412-83-70(067) 497-10-39!
  

  Дорослі: Діти до 12 років:
Базова вартість: 1150 грн

Увага! Неповнолітнім дітям в'їзд в зону відчуження заборонений!

ЗНИЖКИ:

для груп від 3-х осіб і більше  - знижка 5%кожному учаснику групи;

для студентів за умови надання копії студентського квитка - знижка 10%;

для пенсіонерів за умови надання копії пенсійного посвідчення - знижка 15%;


Умови ануляції туру для бронювань, які були здійсненні під час адаптивного карантину:
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 7 днів до заїзду - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 3 дні до заїзду - утримання 50% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста менше, ніж за 1 день до заїзду - утримання 100% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туроператора через відсутність мінімально необхідної кількості осіб для виконання туру або через вплив зовнішніх обставин, а саме - пандемії COVID-19 - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;

Умови оплати:
- 10% передоплати від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента при бронюванні Туру;
- 50% від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента за 7 днів до початку Туру;
- повну оплату туру по Договору потрібно здійснити за 3 дні до початку туру.

УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб відбувається в індивідуальному порядку. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.

Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.

Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер и не є публічною офертою.

 


Войтех Тетяна
Посада Заступник директора
Email tatyana@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227 33 88, (050) 412-83-70, (067) 497-1039
Skype selena.tour.chernigiv
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
  • - оформлення програми відвідування і отримання всіх відповідних дозволів;
  • - страхування від нещасного випадку на період туру;
  • - авторський маршрут туру;
  • - комфортабельний транспорт;
  • - супровід гідами;
  • - інформаційні та інтерактивні матеріали про Зону відчуження;
  • харчування під час туру (300 грн.);
  • особистий дозиметр за бажанням (250 грн.)
Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product