Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація

Скарби острова Тасос: тур з відпочинком на морі!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 10
Країна Греція
Місто виїзду Київ, Одеса
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Софія - о. Тасос - Серрес - Київ
Тип туру Автобусні тури без нічних переїздів
Тури для батьків с дітьми

У ВАРТОСТІ ТУРУ:
СОФІЯ - затишна і скромна!
Кавала - біле місто на берегах Егейського моря...
ВІДПОЧИНОК на море на о. Тасос!

Увага! Діє оновлена програма з урахуванням змін, що викликані пондемією COVID-19.
 

День 1:
Починаємо подорож
Від'їзд з Києва з Південного терміналу з/д вокзалу в 22.00. Нічний переїзд по території України.
Увага! Можливий виїзд з Києва фірмовим поїздом "Чорноморець" і приєднання до групи в Одесі!

День 2:
Дороги, дороги...
Переїзд на кордон з Румунією. Проходження прикордонного контролю і переїзд по території Румунії. Перетин кордону з Болгарією.

21.00 Орієнтовний час прибуття в м. Русе (Болгарія), поселення в готель.
Вечеря в готелі (за бажанням, за доплату).
Ночівля в готелі.
День 3:
Знайомство з Болгарією
Сніданок у готелі. Виселення. Переїзд в Софію.
 • Запрошуємо на оглядову екскурсію по Софії (у вартості).
Софія заснована більше семи тисяч років тому в мальовничій Софійській улоговині, в оточенні гірських хребтів і перевалів, в місці, де на поверхню виходять більше восьми термальних і мінеральних джерел. Сучасна столиця Болгарії - символ вічного зв'язку минулого із сьогоденням. Пам'ятники багаті подіями фракійської, римської, болгарської та османської історії знаходяться по сусідству із сучасними будівлями і міськими спорудами. У місті понад 250 пам'яток історії та архітектури.

Вздовж широких, обсаджених деревами бульварів, стоять будівлі кінця XIX - початку XX століть. Фортечні стіни Софії, що захищали її впродовж 12 століть, оточують центр міста, де донині зберігаються сліди поселення Сердика (II століття). Найцікавіші природні об'єкти - Ротонда храму Св. Георгія; частина великого археологічного комплексу з рідкісними зразками римської архітектури; храм Св. Софії, представлений на гербовому щиті міста; Софійський кафедральний собор Олександра Невського з усесвітньо відомими іконами і фресками; розташована в Софійському передмісті церква Бояна, включена в списки пам'ятників культури, що охороняються ЮНЕСКО - яскравий приклад середньовічної архітектури з унікальним розписом стін.


Від'їзд з Софії. Переїзд в транзитний готель на території Греції. Поселення в готель. Ночівля.
День 4:
Перше знайомство з островом
Сніданок у готелі. Виселення з готелю. Переїзд до Греції.

Прибуття в порт КЕРАМОТІ. Посадка на паром. Переправа на о. Тасос (оплачується дод. - 4 євро). Прибуття в порт Ліменас. Переїзд по острову.

Поселення в готелях на курортах. Відпочинок.

Екзотичні чорні сосни, бірюзові морські пейзажі та білосніжні стіни будинків, глибока зелень лісів і химерні силуети каменів, прекрасні пляжі, таємні печери та затишні бухти - Тасос таїть безмежне різноманіття відкриттів для мандрівників! Це абсолютно унікальне місце, зелено-блакитне, барвисте, неповторне. Надзвичайної краси природа острова дарувала натхнення найбільшим художникам і скульпторам, поетам і письменникам, спортсменам і мореплавцям, романтикам різного роду, які знаходили тут те, що шукали.

Тасос - місце історичне, ще Геродот припускав існування в глибинах надр острова золотих запасів. Але його все ще не знайшли, тому шанс стати першовідкривачем золотих скарбів Тасоса є у кожного. Але навіть якщо Вам теж не пощастить, немає приводу для смутку - адже сам острів є таким скарбом світового масштабу, що з ним не зрівняються ніякі золоті скарби. Приїжджайте сюди та насолоджуйтесь невичерпною природною розкішшю Тососа, тим більше, що її доповнять чудова оливкова олія місцевого виготовлення, чудові стиглі фрукти, місцеве вино, що славиться і за межами Греції.
День 5:
Краще на острові
Сніданок в готелі. Відпочинок на о. Тасос.
 • Запрошуємо на оглядову екскурсію "Перлини острова Тасос" (додатково: 30 євро - дорослі; 15 євро - діти до 12 років).
Якщо Ви пуститеся в подорож по острову, то зможете спостерігати незвичайну зміну пейзажів. Морський простір буде замінюватися мальовничими сільськими картинами, види піщаних пляжів зміняться на гірські панорами.

Перше враження - столиця острова Ліменас. Тут до сих пір можна побачити святилище богині Артеміди, реконструкцію торгових кварталів, агору над гаванню, будівлі римської архітектури. Ви можете заглянути в Археологічний музей, а потім в храм Діоніса, по стежці піднятися до стародавнього театру еллінів, досить незвично побудованому, сьогодні він служить для літніх фестивалів, що проводяться на Тасосі. Там же Ви можете оглянути візантійський форт 13-14 століть, він побудований з каменів, що залишилися від зруйнованого храму Аполлона.


У гірському селі Панагія стоїть церква Успіння Богородиці, де знаходиться безліч старовинних ікон XIV-XVII століть і ікона Божої Матері Всевидячої. Також в храмі зберігається червоно-білий прапор часів хрестових походів, який належав самому Річарду Левове Серце. Ще саме тут можна побувати в унікальному місці, де в древніх платанах утворилися дупла в формі сердець. У Панагії досі діє старовинна фабрика оливкової олії, де можна побачити технологію віджиму оливкового масла за допомогою дерев'яного колеса. І, звичайно, обов'язково потрібно спробувати м'ясо кози на рожні, сидячи в затишному кафе під розлогим платаном на центральній площі села!


Повернення в готель після 14.00. Відпочинок на морі. 
День 6:
Бірюзові хвилі та мармурові берега!
Вільний день для відпочинку на пляжах острова Тасос.
 • У цей день варто зробити морську прогулянку вздовж берегів острова Тасос (купується на місці, орієнтовно - 25 євро + трансфер в порт 10 євро).
Ця морська прогулянка, під час якої Ви побачите вкриті лісом берега острова Тасос, затишні бухти з маленькими пляжами, поринете в теплі і прозорі води Егейського моря, зможете весело провести час з командою і іншими гостями кораблика. Після 14.00 на вас чекає смачний обід, приготований на грилі прямо на кораблі (включений у вартість прогулянки).

Повернення в готель. Відпочинок.
 
День 7:
Пляжі острова
Вільний день для відпочинку на пляжах острова Тасос.
 • Запрошуємо на чудову релаксаційну екскурсію-прогулянку "Пляжі острова Тасос" (додатково: 25 євро - дорослі; 10 євро - діти).
Увага! Вартість лежаків і парасольок на пляжах не входить у вартість екскурсії.

Пляжі острова Тасос насправді незвичайні та унікальні. Заховані в глибоких бухтах, що розкинулися на широких золотих пісках, густонаселені та усамітнені...

Макріаммос - чудовий пляж в сосновій бухті, з пологим піщаним дном і кристально чистою водою. Сюди можна спокійно прийти пішки з Ліменасу - столиці острова, милуючись по дорозі руїнами античних храмів.

Скала Потамія «Золотий пляж» - багатокілометрова смуга чудесного піщаного пляжу з блакитними водами та хвилями, що набігають. Дістатися сюди найзручніше на рейсовому автобусі, який курсує навколо острова.

Алікі – просто дивовижний пляж, який розташований в бухті археологічного заповідника. Тут з'єднуються краса Середземномор'я та історія Античності, адже на стародавніх руїнах, які обмежують пляж, залишили свої написи ще сучасники Ясона.

І це тільки мала частина можливостей та пляжів!

Повернення в готель. Відпочинок на морі.
День 8:
Відпочинок на морі
Сніданок в готелі. Вільний день для відпочинку на пляжах острова Тасос.
День 9:
Стародавні міста Греції
Завтрак в отеле. Выселение из отеля.

Посадка на пором и переїзд в порт Керамоті (оплачується додатково - 4 євро). 
 • Запрошуємо вирушити на історичну екскурсію "Біле місто Кавала (у вартості).
Місто Кавала дуже гарне завдяки своєму розташуванню на схилі гори: білі міські будинки терасами спускаються до моря, уздовж якого витягнута красива набережна з безліччю старовинних і сучасних будинків, музеїв, дивовижних пляжів, таверн, магазинів і просто мальовничих місць. Кавала вже давно стала туристичним куточком Греції, але не дивлячись на це, не втратила своєї самобутньої чарівності.

Вільний час в Кавалі.
 • Щоб повністю сформувати думку про історичне минуле цього самобутного регіону, запрошуємо вирушити з нами далі - до древнього міста Філіпи (додатково: 20 євро - дор.; 10 євро - діти).
У 15 км. від Кавали знаходиться древнє місто Філіппи, одна з найважливіших історичних пам'яток Греції. Тут можна побачити будівлі стародавнього міста, руїни римського міста, християнські храми і центральну Егнатієву дорогу, по фрагментах якої і зараз можна повторити шлях апостола Павла. Ця дорога ділить місто на дві частини.

На півночі знаходиться агора - форум, іншими словами, древній торговий центр з лавками, галереями, термами (грецькими лазнями). Прямо в центрі міста споруджена одна з найперших базилік Philippi, про велич якої можна судити по залишкам чималих стін, покритих ліпниною. Ще один ранньохристиянський храм, Октагон, присвячений апостолу Павлу і датується 5 ст., знаходиться трохи південніше.

Зовсім поруч із стародавнім містом Філіппи, знаходиться унікальний і монументальний храм рівноапостольної святої Лідії Філіппійської. Цей сучасний архітектурний пам'ятник, перебуває саме на тому місці, де Апостол Павло хрестив першу християнку в Європі - Лідію, і саме тут, був проведений перший в Європі обряд хрещення. А поруч з храмом, на березі річки, знаходиться відкритий баптистерій у формі хреста, як ті, що збереглися в ранньохристиянських базиліках у Філіппах.

Повернення до Кавали. Переїзд в місто Серес. Поселення в готель. Відпочинок.
День 10:
Інша Греція
Сніданок в готелі. Виселення.

За бажанням - невелика самостійна прогулянка по місту Серрес. Столиця області - однойменний містечко Серрі, що знаходиться в 80 км від Салонік. Старовинне місто не раз згадується в літописах Геродота і пережив чимало пригод - від навали болгар в візантійську епоху до отримання звання міста-героя після Другої світової війни. Серрі вважається центром суспільного і культурного життя області, тут зосереджена основна маса готелів, магазинів, барів та інших туристичних інфраструктур. До того ж, Серрі вважається одним з найкрасивіших міст області з архітектурної точки зору.

До слова, Серрі традиційно вважається батьківщиною грецької Бугаца - листкового пирога з солодким вершковим кремом і корицею. Кілька років тому тут навіть відбувся Фестиваль Бугаца, на якому був випечений найбільший пиріг в світі, занесений в Книгу рекордів Гіннеса! Так що не пропустіть випадок поласувати цим частуванням в одній їх місцевих кав'ярень!

Від'їзд з Серрес. Транзитний переїзд по території Болгарії і Румунії.
 
День 11:
Дома завжди чекають
Прибуття до Одеси після 14.00.
Прибуття до Києва після 21.00.

ІНШІ ТУРИ в ГРЕЦІЮ, ПОШУК ВСІХ ТУРІВ і ДЕТАЛЬНІ ЦІНИ ТУТ

ВСІ ГАРЯЧІ ТУРИ та АКТУАЛЬНІ НОВИНИ зі світу ТУРИЗМУ в НАШОМУ TELEGRAM-каналі   

МОЖЛИВІСТЬ ПРИДБАТИ ТУР В КРЕДИТ ТУТ 

ВСІ НОВИНИ СЕЛЕНИ, ЗВІТИ про ПОДОРОЖІ, ЦІКАВІ ФАКТИ - на НАШІЙ СТОРІНЦІ в  FACEBOOK: Селена-тур


УВАГА! ВАЖЛИВО!  

 •     Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування, та / або послуг гіда та / або резервації, та / або вартості паркування / стоянки / в'їзду автобуса на територію об'єкта.
 •     Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено.
 •     Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 •     Компанія не несе відповідальності за пробки на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
 •     Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу.
 •     Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
 •     Проживання в готелях категорії 2-4*.
 •     Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері.
 •      Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай / каву або інші напої.
 •     Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 20 чоловік.
 •     Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи в супермаркети «Теско» або інші, якщо це не вказано в програмі туру.
 •     При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.
  Дорослі: Діти до 12 років:
Вартість туру на виїзди 12.06 та 18.09: 11500 грн 9999 грн
Вартість туру на виїзди 10.07 та 31.07: 12500 грн 10999 грн
Войтех Тетяна
Посада Заступник директора
Email tatyana@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227 33 88, (050) 412-83-70, (067) 497-1039
Skype selena.tour.chernigiv
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
 • проїзд автобусом з Києва по маршруту;
 • розміщення в готелях зі сніданками (8 ночей);
 • супровід керівником групи;
 • екскурсії по Софії та Кавалі;
 • особисті витрати;
 • тестування ПЛР на COVID-19;
 • вх. квитки в екскурсійні об'єкти;
 • проїзд громадським транспортом, а також проїзд на поромі на о. Тасос в дві сторони - 8 євро;
 • курортний податок в готелях - 12 євро;
 • додаткові екскурсії;
 • медичне страхування;
Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product