Селена тур
Київ
+38 (044) 581 56 28
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація

Найкраще в Туреччині: вечері включені!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 8
Країна Туреччина
Місто виїзду Київ
Транспорт Літак
Маршрут Стамбул - Троя - Пергам - Ефес - Памуккале - Каппадокія - Анкара - Стамбул
Тип туру Тури на Трійцю 2021
Тури на День Конституції 2021
Тури на День Незалежності 2021
Авіа тури

Для активних і допитливих туристів пропонуємо відмінний насичений 8-денний тур:

  
День 1: Київ - Стамбул
Прибуття в Стамбул.

Зустріч в аеропорту та трансфер в готель, вільний час. 

Вечеря та нічліг в готелі Стамбула. 

День 2: Стамбул - Чанаккале
Сніданок. 

Від'їзд в Трою (Чанаккале) уздовж Мармурового моря.

По дорозі зупинка на обід в м. Текірдаг, знамените своїми м'ясними стравами, особливо котлетами (за дод. плату за бажанням). 

Оглядова екскурсія по руїнах неповторного міста Троя.
Троя... при цьому слові перед очима туристів і гостей Туреччини постають високі стіни, обійти які вдалося грекам та іншим племенам-союзникам за допомогою хитрості. Не можна в повній мірі уявити собі епічну битву між троянцями та греками, не відвідавши ті історичні місця, де це відбувалося. Величезний троянський кінь, розпалені греки, які очікують сигналу до атаки, троянці, що насторожилися спочатку... Зараз вираз про троянського коня використовується завжди, коли необхідно позначити в житті відповідну ситуацію з даруванням підозрілого подарунка.

Розміщення в готелі. Вечеря.

День 3: Пергам і Ефес
Сніданок.

Від'їзд в Пергам. 
Відвідування пам'яток міста Пергам - центру Еллінської цивілізації. Пергам, невелике поселення архаїчної епохи, вже в період Перського царства був справжнісіньким містом з акрополем, що підноситься на висоті 350 м. над рівниною Каіка.
Під час правління царя Евмена другого, Пергамське царство стало одним з наймогутніших держав еллінізму. У місті знаходилася найбільша, після Олександрійської, бібліотека античного світу, що налічує 200.000 томів. В епоху Римської Імперії Пергам також продовжував бути центром величезного значення та залишався ним до руйнування його арабами в 716 н.е.

Переїзд в Ефес. Практично весь Ефес являє собою музей під відкритим небом, любовно зібраний і відреставрований археологами. Ефес заснований між XVI-XI ст. до н.е., і є найбільшим збереженим античним містом Римської Імперії. Екскурсія і огляд його ансамблів: Одеон, Бібліотека Цельсія, Храм Адріана, Стародавній Театр, Храм Артеміди.

Відвідування церкви Св. Іоанна (за дод. плату). Серед соснових лісів, на горі Bülbüldağı (з турецького Солов'їна гора) є місце, священне для християн - Будинок Пресвятої Діви Марії, який ми відвідаємо, і де після розп'яття Христа вона провела останні дні свого життя.

Розміщення в готелі. Вечеря.
День 4: Памуккале
Сніданок.

Від'їзд в Памуккале.

Оглядова екскурсія по Ієраполісу - «священному» місту, де можна побачити вулицю Доміціана, храм Аполлона та Агору.

У Памуккале Ви зможете відвідати травертинові тераси з вапняними відкладеннями, створеними гарячими джерелами, води яких використовуються в лікувальних цілях ще з часів стародавнього Рима, купання в природному басейні Клеопатри (за дод. плату).

Розміщення в готелі. Вечеря.

День 5: Каппадокія
Сніданок.

Переїзд в Каппадокію (9-10 годин з 2-3-ма зупинками).
Це звучне античне слово перекладається як Країна Прекрасних Коней. Якщо вам подобається Туреччина Каппадокія може залишити в вашому серці дуже глибокий слід. Ця місцевість знаходиться в Малій Азії, куди входять частини різних турецьких провінцій. Сам рельєф цього краю був утворений в давнину, мільйони років тому, в результаті вулканічних вивержень. Застигла лава створила гори та долини, а вода та вітер поступово перетворили Каппадокію в країну каньйонів, ущелин і химерних скель.

Розміщення в готелі. Вечеря. 

День 6: Каппадокія
Сніданок.  

Підземні міста Каппадокії – це розташований на величезній території комплекс унікальних найдавніших людських поселень. Ці покинуті багато століть назад підземні споруди стали знаходити в XIX ст., слава першовідкривача належить священику-французу, отцю Жерфаніону. Одного разу він виявив отвір в горі посеред гірської долини та безстрашно спустився вниз. Внизу виявилося величезне підземне місто, майстерно висічене в скелях.

Місто було колосальним за своїми розмірами та складалося з багатьох рівнів. У ньому були колодязі та вентиляційні шахти, приміщення для утримання худоби та сховища для зерна, виноробні, прекрасні храми. Цей дивовижний загублений світ почав своє існування в 1-му тисячолітті до н. е., хоча у древніх істориків є згадки про підземні міста, які стосуються ще більш раннього часу. Зараз знайшли 6 таких міст під землею, але можливі і нові відкриття. Вважається, що пізніше в таких підземних сховищах ховалися перші християни.

Поселення Каймакли має вісім поверхів, перший з яких збудований ще древніми мешканцями цих земель хетами. Потім в місті жили християни, які прибудували безліч нових приміщень. Місто могло бути в лічені хвилини закритим за допомогою особливої механіки з кам'яних плит, в ньому могли ховатися до 15 000 чоловік. Він пов'язаний підземним тунелем з іншим підземним поселенням - Дерінкую. Дерінкую був відкритий в 1963 р. і до сих пір не до кінця вивчений.

Відвідування знаменитих Каппадокських скельних утворень «Долина голуб`ятників», «Три красуні», «Верблюд», «Пашаба», музею під відритим небом «Гьореме» і одного з найбільших в світі підземних міст «Каймакли», що складається з декількох поверхів, пов'язаних між собою підвісними вентиляційними колодязями, що закінчуються водоймами.

Вечеря в готелі. «Турецька ніч» за дод. плату (спиртні напої без обмеження). У програму «Турецька ніч» входить унікальний танець дервішів («Танець екстазу»).
День 7: Анкара
Сніданок. 

Рано вранці за бажанням додатково: політ на повітряній кулі, одне з найбільш непорівнянних, гострих відчуттів, які може подарувати вам Каппадокія - за бажанням за додаткову плату 180$/160€.

Після сніданку від'їзд в Стамбул, шляхом - оглядова екскурсія в Анкарі.

Оглядова екскурсія по Анкарі. Ми відвідаємо стару анатолійську фортецю, оглянемо історичні османські будиночки - архітектуру, характерну тільки для Центральної Анатолії. Побуваємо в красивому величному мавзолеї «батька нації», засновника Турецької республіки Мустафи Кемаля Ататюрка. Відпочинемо на берегах озер. Скуштуємо анатолійські вина з ароматом і смаком таким же багатим, як місцева історія, та апетитні традиційні страви континентальної Туреччини.

Від'їзд в Стамбул. 

Розміщення в готелі. Вечеря. Вільний час.
День 8: Стамбул
Сніданок.

За бажанням додатково пропонуємо 50$/45€: оглядову екскурсію по Стамбулу.

Стамбул - єдиний в світі мегаполіс, що знаходиться одночасно в Європі та в Азії. Ми вирушимо на екскурсію по Старому місту, де буквально кожен провулок дихає історією. Тут розташовано безліч цікавих архітектурних пам'ятників, головний з яких - Блакитна мечеть, зведена в далекому XVII столітті. Це єдина турецька мечеть із шістьма мінаретами. На екскурсії ми також відвідаємо Римський іподром, храм Святої Софії та побуваємо біля палацу Ібрагіма-паші та лазень Роксолани.

А далі ми продовжимо екскурсію проїздом в Азіатську частину Стамбула через Босфорський міст, з якого відкриваються мальовничі краєвиди на узбережжя.

Трансфер в аеропорт. Виліт.

ВСІ ГАРЯЧІ ТУРИ та АКТУАЛЬНІ НОВИНИ ТУРИЗМУ на НАШОМУ TELEGRAM-каналі 

МОЖЛИВІСТЬ ПРИДБАТИ ТУР В КРЕДИТ ТУТ

ВСІ НОВИНИ СЕЛЕНИ, ЗВІТИ про ПОДОРОЖІ, ЦІКАВІ ФАКТИ – на НАШІЙ СТОРІНЦІ У FACEBOOK: Селена-тур

  Дорослі: Діти до 12 років:
Вартість туру від: 15455 грн 15455 грн
Нікітенко Інна
Посада Начальник відділу індивідуальних турів
Email inna@selena-tour.com.ua
Тел. (098)104-56-31; (099)222-77-04; (093)365-78-91;(044)581-56-28; viber:(050)-358-58-43
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
  • проживання в готелях 3*;
  • харчування сніданки та вечері (обіди під час туру оплачуються додатково за бажанням);
  • проїзд в комфортабельних автобусах з кондиціонером;
  • екскурсії за програмою без вхідних квитків;
  • послуги професійного гіда;
  • трансфер аеропорт - готель - аеропорт.
  • авіапереліт;
  • додаткові екскурсії;
  • особисті витрати;
  • вартість одномісного розміщення - 19350 грн;
Контакти
Телефони: +38 (044) 581 56 28
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product