Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація

Краса Хорватії: море, озера, міста!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 10
Країна Хорватія
Місто виїзду Київ, Мукачево
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Опатія - Пореч - Ровінь - Пула - Плітвіцькі озера - Київ
Тип туру Автобусні тури з Києва
Травневі свята 2021
Хорватія - прекрасна країна, розташована на узбережжі Адріатичного моря. Густі хвойні ліси, невисокі гори, золотисті пляжі, смачна і автентична національна кухня, а головне - гостинність самих хорватів щороку приваблюють сюди тисячі туристів з усього світу!
 
Чому варто вирушити в подорож з нами:
прямий виїзд автобусом з Києва та повернення до Києва;
проживання 4 ночі в готелі 3* на п-ві Істрія;
харчування - сніданки і вечері під час відпочинку на морі;
в програмі туру - екскурсії по Опатії, Поречу, Пулі та Ровіню, екскурсія по Плітвіцьким озерам:
 
 
               
День 1:  01.05.2021
16.30 Збір групи на Південному терміналі залізничного вокзалу у м Києві.
17.00 Відправлення в тур. Нічний переїзд в Мукачево.
 
День 2: 02.05.2021
Прибуття в Мукачево. Приєднання до групи на залізничному вокзалі, відправлення на українсько-угорський кордон. Перетин українсько-угорського кордону.

Транзитний переїзд по території Угорщини - орієнтовно 6-7 годин. По дорозі - знайомство з програмою туру, особливостями відпочинку в Хорватії, а також дружнє знайомство учасників групи між собою.

Прибуття в транзитний готель на території Хорватії. Поселення в готель. Ночівля. 

День 3: 03.05.2021
Сніданок у готелі. Звільнення номерів.

Переїзд на Адріатичне узбережжя Хорватії. Перше знайомство з унікальною країною ми почнемо з Рів'єри Опатії - найпопулярнішого і фешенебельного курорту північної Адріатики. Вже на початку минулого століття, завдяки унікальному розташуванню і прекрасному мікроклімату, Опатія була визнана кращим кліматичним курортом Європи, а її відвідини стали справою честі для будь-якого поважаючого себе європейця. Велика кількість променадів з фонтанами, розкішні ресторани, чудова набережна для прогулянок, магнолії, пальми... і неперевершений символ міста - квіти ніжної японської камелії...

Нашу екскурсію ми почнемо по місту Рієка - місто, "яке тече", як кажуть місцеві жителі. Адже в перекладі з хорватської, Рієка означає річка. Прикордонне місто, в якому все змішалося: мови, звичаї, традиції, культура різних народів. Колись існував вираз, що «Рієка - угорське місто, де хорвати розмовляють італійською». Ми починаємо нашу подорож на містку над гірською річкою, що впадає в море, де після закінчення першої світової війни, пролягла межа, яка розділила місто на два десятиліття! між двома державами. Ми побачимо місцеву «Пізанську вежу» - середньовічну дзвіницю, яка в народі отримала назву «Коса вежа», головну пішохідну вулицю Корзо, яка щозими стає центром проведення заключної ходи хорватських карнавалів, побачимо театральну площу і будівлю хорватського народного театру, побудованого за проектом одного з кращих архітектурних бюро свого часу «Фельнер і Гельмер». Також дізнаємося, чому на території хорватської Істрії і Кварнера існують школи з повним викладанням предметів італійською мовою, і багато, багато іншого ...

Вільний час в Рієці для прогулянки та легкого обіду (самостійно).

Далі вирушаємо в Опатію - один з модних курортів королівства Австро-Угорщини, в якому і зараз життя вирує і влітку, і взимку. Ми пройдемо по центральній набережній Опатії, помилуємося на місцеву «алею зірок» і видом на гору Учка, що підноситься над містом. Далі наш шлях лежить в Опатійські парки: парк Анджіоліна і парк Св. Якова, де перед нашим поглядом постануть композиції роботи місцевого скульптора Тетяни Костаневіч, присвячені відомим особистостям свого часу, що колись приїжджали в Опатію: нас чекає зустріч з Антоном Чеховим, Айсідора Дункан та іншими історичними персонажами у виконанні цього талановитого майстра.

Яким чином містечко отримало назву «Опатія»? Чому один з найстаріших Опатійських готелів п'ять разів змінював свою назву? Де зупинялися особи королівської крові, які відвідували Опатію? Чи має відношення Опатія до розповіді Володимира Набокова «Весна в Фиальте»? Яка історія вілли Анджіоліна? Чому в Опатійському парку зібрані рослини «з усього світу»? Про це та багато іншого ми поговоримо під час екскурсії по прекрасним Опатійським паркам.

Переїзд в Пореч. Поселення в готель 3*.
Вечеря в готелі. Відпочинок.

Увечері - обов'язково зберемося біля моря, щоб познайомитися ближче, обговорити враження першого екскурсійного дня та помилуватися зірками!
День 4: 04.05.2021
Сніданок. Перший день відпочинку на морі!

Просто провести день на шезлонгу не дуже цікаво, тому запрошуємо на невелику пішохідну прогулянку по місту Пореч (оплачується додатково - 15 євро).
По вулицях і провулках Пореча можна гуляти годинами і не втомлюватися! Тут є чудова набережна, звідки відкривається гарний вид на прилеглі острови, рибальські човни і проходять повз яхти. Безліч культурних подій організовується в Поречі цілий рік: з травня по вересень концерти класичної музики проходять в базиліці Святого Єфразіуса, джазові вечори в Музеї Пореча, фольклорні фестивалі в околицях міста.

Практично всі цивілізації залишили в Поречі свій слід, тому місто дуже цікаве в архітектурному плані. Воно було побудоване в класичному римському стилі, з двома головними вулицями, що перетинають один одного і утворюють хрест. Центром міста служила і служить тепер типова римська квадратна площа Марафор. У місті багато соборів, найвідомішим з яких є Базиліка Святого Єфразіуса, яка знаходиться в списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і має дивовижно гарну візантійську мозаїку, яка принесла Поречу світову славу. Венеціанська вежа, побудована з 1448 року, зараз використовується як місце проведення виставок. Окружний музей зберігає археологічні знахідки регіону, включаючи римські надгробки.

Повернення в готель. Відпочинок біля моря.
Вечеря. Ночівля. 
 
День 5: 05.05.2021
Сніданок у готелі. Нарешті - вільний день для відпочинку на морі!

Для тих, хто любить активний відпочинок - запрошуємо побачити всі 50 відтінків хорватського моря на морській прогулянці з обідом (оплачується додатково - 45 євро).
На катері ми відправимося уздовж мальовничих берегів Істрії, її смарагдових лісів, бірюзових заток і містечок кольору топленого молока з дахами з червоної черепиці. Катер кине якір в одній із затишних бухт, і ми зможемо позасмагати і поплавати в надзвичайно чистих водах Адріатики. На цій екскурсії ми не лише отримаємо задоволення від сонця і моря, але і зможемо по-справжньому розслабитись і скуштувати смачної риби, запивши її прекрасним місцевим вином.

Повернення в готель.
Вечеря. Ночівля.
 
День 6:  06.05.2021
Сніданок у готелі. Трохи відпочивши, можна знову збирати яскраві враження!

Сьогодні вирушаємо на екскурсію по двом неймовірним містам півострова Істрія - Пулі і Ровіню (оплачується додатково - 35 євро).
Місто Ровінь називають «найромантичнішим містом Хорватії» завдяки неповторній атмосфері, що створюється вузенькими брукованими вуличками, химерно порізаною береговою лінією, яхтами
і рибальськими човнами, що коливаються в блакитній воді, ароматом хвої і морським повітрям. Називають його і «маленькою хорватською Венецією» - адже кам'яні стіни критих глиняною черепицею середньовічних будинків старого міста піднімаються прямо з моря. Ще з відстані кількох кілометрів по шосе до Ровіню видніється знаменита дзвіниця, яка перебуває на вершині пагорба в центрі старого міста. Після ознайомчої прогулянки по головній вулиці міста, саме час оглянути стару частину міста, піднятися на найвищу точку - старовинну дзвіницю церкви Святої Еуфімії, звідки відкривається незабутній вид на місто і острови архіпелагу, пройтися старовинними, викладеними мармуром вузенькими вуличками.

Переїзд в Пулу.

Пула - це місто, по якому найкраще гуляти пішки. Це прекрасна можливість насолодитися бездоганною атмосферою, яка йому характерна. Без сумнівів, Пулу можна назвати туристичним центром, оскільки це великий морський порт, який має особливе значення для сучасної Хорватії. І навіть незважаючи на те, що про історію Пули відомо дуже багато, місто як і раніше залишається таємничим і трохи загадковим. Ряд історичних подій вплинули на розвиток міста і на те, що ми можемо побачити зараз. Зокрема, вся культура, традиції і навіть архітектурна концепція відображає багатство історії.
Чим запам'ятається дана оглядова екскурсія по Пулі? Перш за все, Вам необхідно вирушити в ЇЇ найдавнішу частину, де розкинулися, звичайно ж, найголовніші визначні пам'ятки міста. Ви зможете насолодитися одним з найбільш великих і красивих Колізеїв Римської імперії, який зберігся з I століття. Особливої ​​уваги заслуговує амфітеатр, розрахований на 23 тисячі глядачів. Ця архітектурна споруда не просто чудово збереглася, але й продовжує вражати своєю енергетикою  - тільки уявіть, що тут проходили справжні гладіаторські бої. Зате сьогодні це місце перетворилося на особливу будівлю, де проводяться музичні концерти.

Повернення в готель.

Вечеря. Ночівля.
День 7: 07.05.2021
Сніданок у готелі. Виселення. Прощаємося з Істрінською рів'єрою та вирушаємо вглиб Хорватії, щоб познайомитися з однією з найпривабливіших пам'яток не тільки країни, а й всієї Європи.

Прибуття на Плитвицькі озера. Прогулянка по Національному парку (вхідні квитки оплачуються додатково).

Національний парк "Плитвицькі озера" є справжньою перлиною світового рівня і входить в першу сотню об'єктів, що знаходяться під охороною ЮНЕСКО. Цю унікальну за красою екологічну систему з 16 карстових каскадно розташованих озер, десятків малих і великих водоспадів та печер називають "шматочком раю на землі". Вода в озерах є неймовірно прозорою та грає казковими відтінками кольорів, а жителі озер - різноманітні види рибок та пташок - з цікавістю супроводжують відвідувачів парку. Ви відвідаєте озера, які є туристичними об'єктами №1 на території Хорватії.

З метою збереження навколишнього середовища в парку заборонено використання техніки з двигунами внутрішнього згоряння та корабликів оснащених електродвигунами. Для туристів розроблені пішохідні маршрути з місцями для відпочинку. Для відвідування парку потрібно обов'язково мати зручне для прогулянок на природі взуття.

Від'їзд з парку. Переїзд в транзитний готель на території Хорватії. Поселення. Ночівля.

День 8: 08.05.2021
Сніданок у готелі. Виселення.

Залежно від графіка руху - переїзд в місто Вараждін - хорватське місто янголів. Невелика самостійна прогулянка по місту.

Чому це невелике містечко називають містом янголів? Так просто вони тут всюди! В архітектурі старих особняків, на вівтарях церков, на картинах і в усмішках городян. Незважаючи на невеликий розмір, це містечко зберігає давню історію. Нас зустріне Старе місто, оточене подвійним ровом. У центрі розташована ратуша, яка вважається однією з найстаріших у Східній Європі. Вараждін навіть встиг побути столицею Хорватії недовгий час - ось така непроста історія! Вараждін завжди населяли ремісники, вивіски яких можна побачити і сьогодні. Величний Кафедральний собор кожного вересня приймає у себе відомий фестиваль барокової музики. Затишний, тихий, дуже красивий - відвідування цього містечка гідно завершить подорож, наповнену чудовими враженнями!

Від'їзд з Хорватії. Транзитний переїзд по території Угорщини. Прибуття в Мукачево. Нічний переїзд до Києва.

День 9: 09.05.2021
Прибуття до Києва після 12.00.

ВСІ ГАРЯЧІ ТУРИ та АКТУАЛЬНІ НОВИНИ ТУРИЗМУ на НАШОМУ TELEGRAM-каналі 

МОЖЛИВІСТЬ ПРИДБАТИ ТУР В КРЕДИТ ТУТ

ВСІ НОВИНИ СЕЛЕНИ, ЗВІТИ про ПОДОРОЖ, ЦІКАВІ ФАКТИ – на НАШІЙ СТОРІНЦІ у FACEBOOK: Селена-тур


УВАГА! ВАЖЛИВО!

 •     Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування, та/або послуг гіда та/або резервації, та/або вартості паркування/стоянки/в'їзду автобуса на території об'єкта.

 •     Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено.

 •     Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.

 •     Компанія не несе відповідальності за затори на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.

 •     Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу.

 •     Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.

 •     Проживання в готелях категорії 2-4*.

 •     Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку у двомісному номері.

 •     Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити технічні зупинки, де буде можливість придбати чай/каву або інші напої.

 •     Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 20 чоловік.

 •     Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи в супермаркети «Теско» або інші, якщо це не вказано в програмі туру.

 •     При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.

  Дорослі: Діти до 12 років:
При бронюванні за 8 тижнів до виїзду: 9999 грн 9555 грн
Базова вартість туру: 10999 грн 10555 грн

Акція "Бронювання без передоплати":

обирайте найкращі місця в автобусі зараз, а передоплату сплачуйте лише коли можливість в'їзду до Європи стане гарантованою або за 30 днів до початку туру.

Умови оплати:
- 10% передоплати від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента при бронюванні Туру;
- 50% від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента за 21 день до початку Туру;
- повну оплату туру по Договору потрібно здійснити за 14 днів до початку туру.

УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб відбувається в індивідуальному порядку. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.

Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.

Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер и не є публічною офертою.

Умови ануляції туру для бронювань, які були здійсненні під час карантину:

- при відміні туру за ініціативою Туриста за 30 днів до заїзду - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 20 днів до заїзду - утримання 10% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 15 днів до заїзду - утримання 50% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 7 днів до заїзду - утримання 75% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста менше, ніж за 7 днів до заїзду - утримання 100% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туроператора через відсутність мінімально необхідної кількості осіб для виконання туру або через вплив зовнішніх обставин, а саме - пандемії COVID-19 - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;

Войтех Тетяна
Посада Заступник директора
Email tatyana@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227 33 88, (050) 412-83-70, (067) 497-1039
Skype selena.tour.chernigiv
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
 • проживання в готелях 2-4* - 6 ночей;
 • сніданки в готелях - 6;
 • вечері в готелі на морі - 4;
 • екскурсії за програмою;
 • супровід керівником групи.
 • особисті витрати;
 • додаткові екскурсії;
 • медичне страхування;
 • курортний збір - 15 євро.
Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product