Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація

Вогні Стамбула: бліц-тур з Києва!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 6
Країна Болгарія, Туреччина
Місто виїзду Київ, Чернівці
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Сонячний Берег - Стамбул - Київ
Тип туру Автобусні тури з Києва
Тури на Трійцю 2021
Тури на День Незалежності 2021
Тури на шкільні канікули
Можливість покупатися на курорті Сонячний Берег, побачити національну болгарську архітектуру в Несебрі і, найголовніше, - провести три дні у Стамбулі!

День 1:
Вирушаємо в дорогу.
14.00 Виїзд з Києва (місце відправлення уточнюється в інформаційному листі перед виїздом). Переїзд по території України.
Виїзд на кордон. Нічний переїзд у Болгарію.
День 2:
Вітаю, море!
Прибуття на курорт Сонячний Берег. Поселення у готель. Відпочинок.

Сонячний берег - перлина болгарського Чорномор'я, один з найбільших морських курортів країни і улюблене місце відпочинку туристів. Він знаходиться у південній частині країни і розташований у красивій затоці, має форму півмісяця. У безпосередній близькості від Сонячного берега знаходяться два відомі курорти - Несебр і Святий Влас.
Пляж на курорті простягається на 8 км, а в ширину досягає понад 60 м. Пісок - чистий, дрібний і золотистий. У деяких місцях можна побачити мальовничі дюни. Вхід у море плавний, а саме море чисте, спокійне, тепле і без великих хвиль. Завдяки своїй красивій природі і м'якому клімату курорт отримав престижну відзнаку "Голубий прапор».

Найактивніших мандрівників запрошуємо відвідати екскурсії за бажанням:
 • Несебр - місто сорока церков  (додатково - 15 євро).
Дійсно, в Несебрі ви побачите сорок храмів, незвичайна архітектура яких поєднала в собі слов'янські та грецькі традиції. Незабутні враження від побаченого Вам гарантовані. Різгні архітектурні стилі доповнюють один одного і є справжньою цінністю серед скарбів Болгарії. Ви будете мати можливість сховатися від пекучого сонця в прохолодних залах різних музеїв у пошуках слідів багатого і романтичного минулого Несебра!
 • Традиційний «Болгарський вечір» (вх. квиток - 35 євро).
Незабутній національний вечір відкриє справжню болгарську культуру. Традиційна кухня, запальні танці і прекрасна музика подарують веселу і затишну атмосферу. Знайомство з національними традиціями відкриє всю глибину душі болгарського народу.

Відпочинок.
Нічліг.
День 3:
Знайомство зі Стамбулом!
Сніданок у готелі. Виселення. Переїзд до Стамбулу.

Це єдине місто у світі, розташоване у двох частинах світу. Тут, посередині протоки Босфор, проходить межа між Європою і Азією. Стародавній Стамбул протягом всієї своєї історії притягував до себе завойовників ідеальним географічним розташуванням і м'яким кліматом.
Столиця двох могутніх імперій - Візантійської і Османської, і зараз, як магніт, вабить неповторною красою пам'яток архітектури минулих часів. Судіть самі: Храм Святої Софії, Блакитна мечеть, численні палаци султанів, знаменитий міст, що з'єднує два величезних континенти - Європу й Азію. Про Стамбул кажуть що це "місто контрастів". І це так. Адже Азія тут - це - Європа, а от Європа - справжнісінька Азія!

З історичної точки зору, рівних Стамбулу міст немає в світі. Він відрізняється багатоколірністю і повнотою життя. Ще в 7-му столітті до н.е. його називали воротами в Малу Азію. Стамбул сучасний - це динамічне місто, де поруч з базарами і вуличними торговцями сусідять супермаркети, універмаги, хмарочоси і розкішні готелі. І хоч офіційною столицею Туреччини з 1923 року є Анкара, проте Стамбул - це серце держави, її діловий і культурний центр.

Прибуття. Поселення у готель. Вільний час у Стамбулі.
 • Запрошуємо на оглядову пішохідну екскурсію по центральній частині Стамбула (у вартості).
Старовинне місто відкриє нам свої секрети і таємниці. Протягом дня ви побуваєте на оглядовому майданчику Палацу Долмабахче - це символ розквіту і одночасно занепаду Османської імперії. Величезні площі, багаті матеріали, розкішне оздоблення - все свідчить про колишню міць і велич Туреччини XIX століття. Далі прямуємо в район Ортакей - одне з найулюбленіших місць місцевих жителів і туристів, розташоване на березі Босфору.

Потім відправимося до затоки Золотий Ріг. У минулі часи тут дислокувалися торгові судна візантійців і оттоманців, а також військові кораблі. Сьогодні упорядковані парки і пішохідні тротуари тягнуться вздовж берегів. Вирушимо на оглядовий майданчик П'єр Лоті, з якою пов'язана цікава історія.

Французький морський офіцер і письменник Жюльєн Віо (творчий псевдонім - П'єр Лоті), відвідавши Стамбул, залишився тут назавжди, настільки підкорило його серце це місто. Найулюбленішим місцем Лоті була невелика кав'ярня на самій вершині пагорба, з якої відкривався мальовничий вид на Босфор. Він міг годинами просиджувати в цьому місці, заворожений найпрекраснішим пейзажем. Він так часто і довго відвідував це місце, що згодом кав'ярню назвали на його честь - Pierre Loti Cafe.

Сюди приїжджають туристи з різних куточків світу, адже саме звідси можна побачити найпрекрасніші види Стамбула і Босфору.
 • Увечері пропонуємо дивовижну прогулянку на кораблику по Босфору (оплачується додатково - 25 євро).
Ми знаємо, як об'єднати знайомство з містом і прогулянку по морю в одне цікаве і романтичне дійство. Нічна екскурсія по Босфору - це ідеальна відповідь на питання: «Що робити в Стамбулі увечері?». Прогулянка уздовж берегів Стамбула на білосніжному круїзному катері включає в себе екскурсію найцікавішими місцями протоки Босфор і оригінальну розважальну програму. Турецька ніч, круїз по Босфору, вогні нічного Стамбула - годі й шукати більш вишуканого завершення першого дня в Стамбулі як для романтиків XXI століття, так і для суто практичних і ділових людей.

Повернення у отель. Ночівля в готелі.
День 4:
Таємниці Стамбула
Сніданок. Вільний час у Стамбулі.

Запрошуємо відвідати екскурсії, без яких знайомство зі Стамбулом не буде повним:
 • Айя-Софія і Цистерна Базиліка (опл. додатково: 20 євро + вх. квитки)
Храм Святої Софії - головна святиня православних християн - церква, побудована за тисячу років до храму Сан П'єтро в Римі. Купіль, в якій прийняла хрещення перша християнка Русі - княгиня Ольга, візантійські мозаїки, і вибоїни в підлозі храму від ніг вартових імператорів - до всього цього Ви доторкнетеся в четвертому за величиною храмі світу.

Зовні цей музей-собор-мечеть виглядає непомітно. Але, увійшовши всередину, більшість туристів застигає під 55-метровим куполом. За багато століть ця будівля встигла послужити православним собором, католицьким храмом і мечеттю, а також постраждати від пожеж, землетрусів і грабежів хрестоносців. Але Айя-Софія або Собор Святої Софії уцілів і зумів зберегти свої скарби. Найцікавіше, включаючи унікальні мозаїчні ікони візантійського періоду, можна побачити на верхніх галереях. Але не поспішайте підніматися, не розглянувши ісламські каліграфічні написи, гробниці султанів і архітектуру собору.

Цистерна Базиліка - одне з найромантичніших місць Стамбула - знаходиться під землею. Це водосховище віком понад 1500 років, в якому зберігався запас питної води на випадок посухи. Резервуар будували з підручних матеріалів - мармурових колон давньогрецьких храмів. Їх в Цистерні Базиліка 336, і на більшості збереглися майстерна різьба і барельєфи. Прохолодна напівтемрява, висока склепінчаста стеля, тишу порушує лише звук крапель води - тут ідеальне місце, щоб перепочити від спеки та шуму Стамбула. А приголомшливе підсвічування колонад зробить прогулянку по музею одним з найяскравіших спогадів.
 • Палац Топкапи (опл. додатково: 15 євро + вх. квитки)
Якщо доведеться обирати лише одне місце в Стамбулі - сміливо йдіть до палацу Топкапи. 400 років тут жили султани Османської імперії. І кожен наступний прагнув перевершити попередника. Палац займає понад 50 гектарів, серед його альтанок, палаців і садів можна легко загубитися на цілий день.

Ввечері Стамбул змінюється.
 • Пропонуємо погуляти містом на пішохідній екскурсії «Вогні нічного Стамбулу» (опл. додатково: 15 євро).
Шарм нічного Стамбулу не можливо сплутати з жодним іншим містом. Величний та контрастний вдень, вночі Стамбул відкривається з нової сторони… Ми побуваємо на площі Таксім, що вважається серцем сучасного Стамбула. Від неї відходить вулиця Істікляль – головна та найпопулярніша пішохідна вулиця міста, що не буває пустою в любу пору року та доби. Тут знаходяться модні ресторани та бари, бутіки відомих марок та популярні нічні клубу, саме по ній курсує яскравий червоний трамвайчик, або, як його ще називають, Nostalgic Tram. По Істікляль ми направимось в сторону бухти Золотий Ріг та кварталу Галата, де над вечірнім містом височіє найвища точка Стамбула і одна з найстаріших його пам’яток – Галатська вежа. І на завершення завітаємо район Каракей, з його численними вуличками, креативними кафе і барами, що є популярним серед стамбульської молоді.
 
Самостійне повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 5:
Минуле Стамбула
Сніданок у готелі. Виселення.

Вільний час у Стамбулі.

За бажанням запрошуємо на додаткову екскурсію:
 • "Стамбул за часів Османської імперії" (опл. додатково: 25 євро + вхідні квитки).
Під час екскурсії ми відвідаємо Палац Долмабахче в Стамбулі - символ розквіту і одночасного занепаду Османської імперії. Нічого величнішого та грандіознішого немає в усій Туреччині. Величезні площі, багаті матеріали, розкішне оздоблення - все свідчить про колишню міць і велич Туреччини XIX століття.

А далі пропонуємо згадати про українку, яка свого часу стала найвпливовішою жінкою Османської Імперії  - Роксолану. Ми відвідаємо мечеть  Сулейманіє – шедевр архітектури і мабуть найкрасивішу мечеть в Стамбулі. Талановитий автор при будівництві особливу увагу приділяв витонченості її силуету, мабуть у камені розповідаючи історію кохання Сулеймана Великого та Роксолани, що пов’язана з цією мечеттю. Біля мечеті розташоване кладовище, де у мавзолеях спочивають Сулейман і його кохана дружина.

Вільний час для обіду.

Від'їзд з міста. Нічний переїзд до Києва.
 
День 6:
Завершення програми
Прибуття до Києва у другій половині дня. 

УВАГА! ВАЖЛИВО!

 • Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування, та/або послуг гіда та/або резервації, та/або вартості паркування/стоянки/в'їзду автобуса на територію об'єкта.
 • Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено.
 • Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 • Компанія не несе відповідальності за затори на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
 • Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах перебування.
 • Туалети в країнах перебування можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
 • Проживання в готелях категорії 2-4 *.
 • Туристи, які подорожують по одному, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері.
 • Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай/каву або інші напої.
 • Мінімальна кількість туристів для виконання факультативної програми - 20 осіб.
 • Керівник групи НЕ влаштовує організований заїзд групи в супермаркети, якщо це не вказано в програмі туру.
 • При виїзді з країни перебування TAX-FREE на кордоні оформлятися НЕ БУДЕ.
  Дорослі: Діти до 12 років:
При бронюванні за 8 тижнів до виїзду: 4900 грн 4600 грн
Базова вартість туру: 5500 грн 5200 грн
Войтех Тетяна
Посада Заступник директора
Email tatyana@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227 33 88, (050) 412-83-70, (067) 497-1039
Skype selena.tour.chernigiv
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
 • проїзд комфортабельним автобусом з Києва по маршруту;
 • проживання в готелях 2-3* - 3 ночі;
 • сніданки в готелях;
 • супровід керівником групи по маршруту слідування;
 • екскурсії згідно з програмою.
 • особисті витрати;
 • тестування ПЛР на COVID-19;
 • курортний збір - екв. 6 євро;
 • вх. квитки в екскурсійні об'єкти;
 • проїзд громадським транспортом;
 • додаткові екскурсії;
 • медичне страхування;
Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product