Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація

Вихідні у Варшаві та Гданську: з Києва

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 5
Країна Польща
Місто виїзду Київ
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Варшава - Торунь - Гданськ - Мальборк - Київ
Тип туру Автобусні тури з Києва
Автобусні тури вихідного дня

ТУР з виїздом з КИЄВА: ПРОЇЗД ПОВНІСТЮ ВКЛЮЧЕНИЙ у ВАРТІСТЬ.

1 НІЧ в ВАРШАВІ, 1 ніч в Гданську - 2 ЕКСКУРСІЇ у ВАРТОСТІ!

День 1: Знайомимося, починаємо подорож!

18.30 Зустріч групи на залізничному вокзалі м. Київ. 19.00 Від'їзд з Південного терміналу залізничного вокзалу комфортабельним автобусом. Нічний переїзд по території України. 

День 2:  Перше знайомство з Варшавою!
Раннє прибуття в Варшаву. Сніданок в кафе міста - оплачується самостійно по бажанню.

Запрошуємо на оглядову екскурсію по Варшаві «Чарівна Пані Варшава» (у вартості).

Старе місто Варшави - це унікальне для відвідування місце відразу з кількох причин. По-перше, це об'єкт ЮНЕСКО. А по-друге, будинки, які виглядають як-ніби їм сотні років, насправді дбайливо відновлені після Другої світової Війни, коли Варшава тричі була стерта з лиця землі. Так, цінителі історії не відчують тут пил століть, але зате кожен камінчик просто кричить про любов до своєї батьківщини, про дбайливе ставлення до свого минулого, про неймовірну спрагу життя і любові до прекрасного. Під час екскурсії ми почуємо історію Старого міста та історію виникнення Варшави, побачимо Замкову площу і Королівський палац, подивимося Ринкову площу зі знаменитою скульптурою русалки, оцінимо давні міські стіни і Барбакан, помилуємося палацами знаті і почуємо багато-багато цікавого.

Рекомендуємо додаткову екскурсію "Шлях Шопена" з відвідуванням нового інтерактивного музею Шопена (15 євро - дорослі / 5 євро - діти). 

Створений у 2010 році до 200 - річчя від дня народження композитора, музей розташований в реконструйованих інтер'єрах Замку Острозьких у Варшаві. Це мабуть найсучасніший та найдивовижніший біографічний музей в світі. Завдяки новітнім технологіям гості музею зможуть побачити не тільки варшавський будинок композитора, а й інтер'єри XIX століття, кімнати Шопена в селі Желязова Воля, а також послухати музику Шогена і навіть відчути запах фіалок, квітів, які композитор дуже любив і завжди тримав у себе в будинку в Парижі.

А також рекомендуємо відвідати резиденцію королів, візитну картку Варшави - Королівський палац (20 євро - дорослі, 5 євро - діти).
Королівський палац побудував король польський і великий князь литовський Сигізмунд Ваза в 1598-1618 роках на місці замку мазовецьких князів. Палац був споруджений на штучному підвищенні в формі п'ятикутника. Споруда виділяється 60-метровою вежею. Нині Королівський палац служить музеєм. У ньому є кілька оглядових залів: Зал Ради, Великий зал, Овальна галерея, Мармурова кімната, передпокій перед Великим залом, Кімната для конференцій, Лицарський зал, Тронний зал. У музеї знаходяться експозиції різних періодів. Живопис представлений ​​пейзажами Варшави, портретами відомих особистостей Польщі, роботами Стробла, Смуглевича, Кауффманна, особливе місце займають картини Рембрандта «Вчений за пюпітром» і «Дівчина в капелюсі».


Поселення в готель. Вільний час. Нічліг. 
День 3: ГДАНСЬК: король моря!
Сніданок в готелі. Виселення. Переїзд в Гданськ.
По дорозі зупинка в місті Торунь - батьківщині Миколи Коперника і одному з найкрасивіших міст Польщі, старий центр якого занесений до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Запрошуємо на коротку екскурсію-прогулянку з гідом "Слідами Миколи Коперника" (додатково - 10 євро, діти - безкоштовно).

Торунь, званий «перлиною північної готики», користується меншою популярністю, ніж Краків або Гданськ, однак, він є не менш красивим і привабливим. Запрошуємо Вас, перш за все, на прогулянку по Старому місту, де ми побачимо чудові зразки середньовічної архітектури міського міщанства - ратушу Старого міста, Двір Артуса, костел Святого Духа, будинок Миколи Коперника і пам'ятник Миколі Копернику, нахилену вежу, мостові ворота, Будинок під зіркою і кафедральний собор Святих Іванів. Торунь відомий також завдяки своїм чудовим, смачним пряникам, що виготовляються згідно старовинним рецептурам, ці пряники варто спробувати під час відвідин міста.

Від'їзд з Торуні. Прибуття в Гданськ.

Запрошуємо на оглядову екскурсію по Гданську "Морська столиця Польщі" (у вартості).
Місто, історія якого налічує більше 1000 років є, одним з найбагатших пам'ятками міст Балтійської Європи. Ми пройдемося уздовж Королівського шляху, де розташовані будинки багатих купців і банкірів. Побачимо знаменитий портовий кран - відомий Гданський Журавель, розташований на території старого порту на березі річки Мотлави. Звідси недалеко до околиць Длугого Тарга, з його чудовим фонтаном Нептуна і Двором Артуса - за часів Ганзейського Союзу тут було місце зустрічей купців, які прибувають до Гданська. Під час прогулянки Ви також побачите найкрасивіші житлові будинки епохи відродження, а також ратушу Головного міста. Інші пам'ятки - це Зелені ворота, Золоті ворота, Ворота-на-узгір'ї, Тюремна башта і, звичайно ж, найбільша з зведених із цегли святиня Європи - костел Пресвятої Діви Марії з розміщеним на ньому знаменитим астрономічним годинником, виготовленим Хансом Дюрінгером в 1464 р. Екскурсія по вулицях Гданська - це, крім того, прекрасна можливість дещо дізнатися про так зване золото півночі - бурштин, що добувається з Балтійського моря, а також можливість придбати чудові ювелірні прикраси, якими так славиться це місто. 

Вільний час в Гданську для прогулянки по затишним магазинчиках і ресторанчиках в центрі міста.

Поселення в готель. Нічліг.
День 4: МАЛЬБОРК: історія про мужність!
Сніданок у готелі. Виселення. Переїзд в Мальборк.

Запрошуємо на екскурсію по місту Мальборк з відвідуванням легендарного замку хрестоносців (екскурсія і вхідні квитки - 25 євро, діти - 15 євро).
Головною визначною пам'яткою міста є замок тевтонського Ордена. Замок був побудований в 13 столітті, спочатку належав Тевтонському ордену і діяв як монастир. Замок сильно розширювався і зміцнювався. 14 вересня 1309 року великий магістр Ордена Зігфрід фон Фейхтванген переніс в Мальборк місце свого правління з Венеції. Замок мав роль головного стратегічного пункту на південному балтійському узбережжі.

Сьогодні замок є яскравим прикладом середньовічної цегляної замкової архітектури. У 19 столітті, коли замок падав в руїни тут пройшла капітальна реставрація. Методи консервації і реставрації, які були використані в перший раз в Мальборкському замку сьогодні широко використовуються на практиці у всій Європі. Після Другої світової війни замок був реставрований ще раз, на основі документів, які були створені під час реставрації 19 ст. Замок Тевтонського ордена в Мальборку внесений до списку культурної і природної спадщини ЮНЕСКО.

У другій половині дня - від'їзд в Україну. По дорозі - відвідання супермаркету TESCO (по можливості!).
День 5: Вдома завжди чекають!
Прибуття до Києва о 13.00 - 15.00.

 

УВАГА! ВАЖЛИВО!

 • Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування, та/або послуг гіда та/або резервації, та/або вартості паркування/стоянки/в'їзду автобуса на території об'єктів.
 • Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено.
 • Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 • Компанія не несе відповідальності за затори на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
 • Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу.
 • Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
 • Проживання в готелях категорії 2-4 *.
 • Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері.
 • Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. 
 • Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай/каву або інші напої. 
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми - 20 осіб. 
 • Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи до супермаркетів «Теско» або інших торгівельних закладів, якщо це не вказано в програмі туру. 
 • При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.
  Дорослі: Діти до 12 років:
При бронюванні за 8 тижнів до виїзду: 4624 грн 4453 грн
Базова вартість туру: 4966 грн 4795 грн
Умови ануляції туру для бронювань, які були здійсненні під час карантину:
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 14 днів до заїзду - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 7 днів до заїзду - утримання 50% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста менше, ніж за 7 дней до заїзду - утримання 100% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туроператора через відсутність мінімально необхідної кількості осіб для виконання туру або через вплив зовнішніх обставин, а саме - пандемії COVID-19 - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;

Умови оплати:
- 10% передоплати від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента при бронюванні Туру;
- 50% від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента за 14 днів до початку Туру;
- повну оплату туру по Договору потрібно здійснити за 7 днів до початку туру.

УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб відбувається в індивідуальному порядку. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.

Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.

Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер и не є публічною офертою.
Кузнец Яна
Посада Менеджер з продажів
Email kiev@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227-33-88; (044) 581-56-28; (099) 222-77-04; (093) 365-78-91
Skype k3240491kjo
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
 • проїзд комфортабельним автобусом з Києва за програмою;
 • розміщення в готелі категорії 2-3* (2 ночі);
 • сніданки в готелях - 2;
 • супровід керівником групи;
 • екскурсії згідно програми;
 • медичне страхування на період поїздки;
 • додаткові екскурсії;
 • особисті витрати на харчування та проїзд громадським транспортом;
 • міські податки в готелях - 4 євро;
 • оформлення візи при необхідності;
Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product