Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація

Скарби Еллади і відпочинок на морі!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 10
Країна Болгарія, Греція
Місто виїзду Київ, Одеса
Транспорт Автобус
Маршрут Київ/Одеса - Велико Тирново - Салоніки - Метеори - Афіни * - Арголіда * - Дельфи * - Олімп * - Серрес - Одеса/Київ
Тип туру Тури на День Незалежності 2021
Автобусні тури без нічних переїздів
Тури з відпочинком на морі
Тури для батьків с дітьми

Тур БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ при виїзді з Одеси з можливістю відпочинку на морі!

4 ВЕЧЕРІ під час відпочинку на морі ВКЛЮЧЕНО!

Найвідоміші пам'ятки Греції + проживання на курорті Толо в апартаментах з басейном в 250 м від моря!

У ПРОГРАМІ ТУРУ:
ВЕЛИКО ТИРНОВО - місто болгарських королів
МЕТЕОРИ - «ширяючі над землею»...
ДЕЛЬФИ - пуп античної землі!...
АФІНИ - місто мудрості і краси!
САЛОНІКИ - наречена Півночі Греції ...
ГОРА ОЛІМП -там, де живуть Боги!

ВИЇЗД 24.07 - ГАРАНТОВАНО!

День 1: Починаємо подорож!
Від'їзд з Києва з південного терміналу залізничного вокзалу в 00.10. Нічний переїзд по території України.

УВАГА! Можливий виїзд з Києва потягом і приєднання до групи в Одесі вранці! Деталі та розклад просимо уточнювати додатково перед бронюванням туру.
Переїзд на кордон з Румунією. Проходження прикордонного контролю та переїзд по території Румунії та Болгарії.
Прибуття до транзитного готелю. Пізнє поселення. Ночівля в готелі.
 
День 2: Велико Тирново - древня столиця
Сніданок в готелі. Виселення.

Переїзд у м.ВеликоТирново. Екскурсія по місту і відвідання фортеці Царевец (у вартості).
 • Древня столиця другого Болгарського царства (1185 - 1396 рр.), колиска болгарської архітектури, живопису і літератури. Велико Тирново відкриє вам минуле країни, яка успішно витримала суперництво з таким могутнім сусідом, як Візантія. Це одне із наймальовничіших болгарських міст. Велико Тирново приваблює туристів з усього світу і викликає їх захоплення як своїм амфітеатральним розташуванням, так і численними старовинними архітектурними пам'ятками. Будиночки міста розташовані один над іншим, біля самісінького обриву, глибоко внизу під яким протікає річка Янтра. Під час екскурсії ви відвідаєте середньовічну фортецю на пагорбі Царевец, а також Самоводську Чарши - торгову вулицю, що зберегла дух міста, яким він був 100 років тому. Чому у Велико Тирново «одружуються на вині» і гуляють на дискотеках до ранку, Ви дізнаєтесь під час прогулянки по старовинному і затишному болгарському місту.
Вільний час для обіду. Відвідування одного з дегустаційних підвалів. Екскурсія з дегустацією (оплачується додатково).
 • Жодний відпочинок в Болгарії не обходиться без дегустації прекрасних болгарських вин, серед яких особливо славляться сорти червоних. Забудьте Францію, ігноруйте Італію і посміхніться іронічно при згадці Іспанії. Для енофілів, що знаходяться в пошуку нових хороших вин, немає нічого кращого за Болгарію. Болгарія - одна з найстаріших виноробних країн світу і сьогодні входить до двадцятки країн з найбільшою площею виноградників. Тут роблять вино з часів фракійців, які були великими шанувальниками Діоніса. Традиції виноробства дбайливо зберігають у наші дні. Болгарія по праву пишається своїми якісними винами, що виготовлені з унікальних місцевих сортів і мають виняткові якості. Скуштуйте кращі вина цієї країни від насиченого червоного до освіжаючого білого і ніжного рожевого! Купуйте чудові подарунки додому! За круглим дружнім столом ви будете із захватом згадувати сонячну Болгарію!
Переїзд до кордону з Грецією. Проходження кордону, переїзд до транзитного готелю. Пізнє поселення в готель. Ночівля.
День 3:  ГРЕЦІЯ: перша зустріч!
Сніданок у готелі. Виселення. Переїзд до Греції.

Виїзд на оглядову екскурсію по САЛОНІКАХ (у вартості).
 • Салоніки - це друге за величиною місто в Греції та перше, в якому дивним чином простежується зв'язок часів в Греції: античний період, Візантійська імперія, Османська імперія, сучасна Греція. Головна визначна пам'ятка міста - це Біла Вежа - символ міста. Побудована вона була турками в 16 столітті на місці старої візантійської башти і була частиною міської стіни, використовувалася як в'язниця, казарма і форт. Зараз Вежа перетворена в музей. На вершині Башти Вас чекає прекрасний вид на все місто. Далі нас чекають Площа Аристотеля, торгові ряди ринку Modiano, розкопки давньої Агори, турецькі лазні, церква св. Дмитра, храми Св. Софії та Богоматері Нерукотворної, Тріумфальна арка Галерія, Ротонда і останки імператорського палацу. І це далеко не весь список пам'яток цього чудового міста, в якому поєдналися історія і сучасність.
Переїзд на ночівлю в транзитний готель на території Греції. Поселення, ночівля.
День 4: МЕТЕОРИ - «ті, що ширяють над землею» ...
Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд в МЕТЕОРИ. Екскурсія в монастир (опл. додатково: 20 євро + вх. квиток в монастирь 4 євро).
 • Страх і захоплення - це дві основні емоції, які відчуваєш, опинившись в Метеорах. Високі вертикальні скелі, що зметнулися вгору посеред Фессалійської долини, нагадують пальці руки невідомого бога, прихованого в землі. Ще в 9 ст. ці скелі стали притулком мандрівним ченцям, а згодом на їх вершинах з'явилися перші монастирі. Але як пустельникам вдалося звести споруди на такій висоті - до сих пір залишається загадкою. Подейкують, для того, щоб тільки підняти на скелю каміння для будівництва одного монастиря, йшло двадцять років. Сьогодні на території Метеорів знаходиться шість діючих монастирів. Це одне з найпопулярніших туристичних місць в Греції. Не забувайте, що монастирі діють, тому існують деякі обмеження. Наприклад, на територію монастиря не пускають чоловіків в шортах вище колін і жінок в брюках і коротких спідницях. Втім, якщо навіть ви забудете про це, на вході в монастир всім видадуть довгі спідниці.
Від'їзд з Метеор. Переїзд на Афінську рив'єру, курорт Толо. Поселення в готель поруч із пляжем. Відпочинок.
День 5: Афіни - місто мудрості і краси!
Сніданок в готелі. Вільний день на морі.

За бажанням запрошуємо на велику оглядову екскурсію по Афінах з відвідуванням Акрополя (опл. додатково: 20 євро + вх.квитки в Акрополь 17 євро).
 • Це одна з небагатьох столиць в світі, де стрімке життя сучасного міста ніби завмирає, з повагою зупиняючись у оазисів античних археологічних комплексів, які ніби казкові декорації виростають золотистими стрункими колонами з надр історії. Люди побудували перші помешкання під тінню величезної скелі понад семи тисяч років тому, а в епоху античності місто-держава, назване на честь мудрої богині, стало центром майбутньої європейської цивілізації. Тут зароджувалися основи філософії і демократії, тут мистецтво стало частиною повсякденного життя людини. У V столітті до н.е. легендарний Перікл звів на вершині скелі місто богів - Акрополь, увінчаний величним Парфеноном, який прославив золотий вік Афін.
 
 • Гуляючи вулицями, названими іменами Плутарха, Софокла, Евріпіда, Діогена Ви самі зможете перегорнути дивовижні сторінки історії міста. Поруч з сучасними будівлями вростають в культурний шар теракотові візантійські церкви, а за стіною античного храму біліють неокласичні лінії палацу XIX сторіччя. Від римлян залишилися Агора і тріумфальні арки, від османів фонтани та мечеті. Перлиною в цьому дорогоцінному намисті - Акрополь з його знаменитими храмами: Парфенон, Ерехтейон, Пропілеї. З Акрополя відкривається прекрасний вид на давньогрецьку Агору зі Стоєй Аттала і храмом Гефеста, кам'яні раковини амфітеатрів Діоніса і Ірода Аттика, на лабіринти вуличок Плаки, живого, яскравого, галасливого, пульсуючого серця стародавнього і вічно юного міста.
Повернення в готель. Відпочинок.
День 6: Пелопоннес - колиска ЕЛЛАДИ!
Сніданок в готелі.

Вільний день на морі або виїзна екскурсія на цілий день на Пелопоннес з відвідуванням Коринфского каналу, Арголіди, Мікен і Епідавра (додатково: дор. - 45 євро; дит. до 12 років - 25 євро + вхідні квитки). 
 • Північний схід Пелопоннесу - ці місця не мають собі рівних в світі по насиченості пам'ятками історії та культури. Адже люди, які жили на цій землі тисячоліття назад, просоченій їхніми долями та їх пристрастю, створили одну з найбільших цивілізацій Античності.
 • Перша зупинка на Коринфському каналі, будівництво якого починалося ще за Нерона. Зараз канал шириною 23 метри просто пам'ятник історії, а в XIX столітті, коли його прорили, він був важливим транспортним вузлом, який замінив античний діолкос (раніше суду тягнули волоком по землі 6 кілометрів).
 • Стародавні Мікени, за словами Гомера, будували циклопи - товщина стін міста-фортеці 14 метрів. З палацу Агамемнона відправлялося військо в Троянський похід, а стародавні міфи, які виявилися реальністю, привели на ці пагорби в кінці XIX століття Генріха Шлімана, який шукав золото Трої. Знамениті Левові ворота і царські гробниці, фундаменти житлових будинків і загадкова скарбниця Атрея - тут ви вдихнете повітря історії.
 • Будівельники-напівбоги звели в Епідаврі храмовий комплекс лікарні Асклепія зі стадіоном і театром, де недуги зцілювали не лише ліками, а й музикою, драмою і фізичними вправами. В наші дні прекрасно зберігся театр з унікальною акустикою, який приймає міжнародні театральні фестивалі.
 • Невелика зупинка в місті Нафпліон, знаменитому фортецями, замками, мальовничою набережною та затишними вуличками, повними сувенірних магазинів, завершить ознайомлення з Арголідою. Історія Нафпліо сягає часів хрестових походів. Тут господарювали франки, візантійці, турки і венеціанці, які змінили архітектурне обличчя міста, яке своєю елегантністю нагадує середземноморські італійські міста. 
Повернення в готель. Ночівля. 
День 7: ДЕЛЬФИ - «пуп Землі»
Сніданок. 

Вільний день на морі або виїзна екскурсія в Дельфи - «Пуп землі» (опл. додатково: 20 євро + вх.квитки в Акрополь 9 євро).

 • Дельфи - це один з найвідоміших і найпопулярніших археологічних пам'яток Греції, після Акрополя. Відвідування Дельф, що знаходяться всього в 180 км від Афін, включено практично в кожен туристичний маршрут і є однією з найпопулярніших і найзахоплюючих екскурсій.
 • З хвилюючими спогади і фантазію руїнами, оточеними захоплюючим дух гірським пейзажем, Дельфи, без сумніву, один з найкрасивіших пам'яток Давньої Греції. Для стародавніх греків, Дельфи, в буквальному сенсі, були центром світу. Згідно міфології, Зевс випустив двох орлів з протилежних кінців землі, і вони зустрілися в небі над Дельфами. Пронизавши один одного своїм дзьобом, вони впали на землю в самому центрі світу. Це місце було відзначено Омфалосом (Omphalos) або «Пуп Землі». Під час екскурсії ми почуємо, як необхідно було готуватися до зустрічі з оракулом, наскільки правдивими були пророкування Піфій і чому був зруйнований енергетичний центр світу еллінів ...
Повернення в готель. Ночівля.
День 8: ОЛІМП - обитель богів!
Сніданок у готелі. Виселення. Переїзд в Лутру Арідею.

По дорозі - відвідуємо одне з найдивовижніших і історично важливих місць - ГОРУ ОЛІМП, а також прекрасне гірське село - Літохоро (екскурсійний збір: 15 євро - дорослі; 5 євро - дит.).
 • У цій подорожі нас чекає зустріч з прекрасним типовим грецьким селом Літохоро. Зміяться вузькі вулички на схилах гори, шумить в долині водоспад - тут навіть можна скупатися! Затишні таверни запрошують до відпочинку, чисте гірське повітря наповнює легені, дивовижний магнетизм цього місця розслабляє і наповнює радістю життя. Далі ми продовжимо подорож до легендарної гори Олімп - живуть там ще Олімпійці? Можливо Зевс привітає Вас грозою, або Афіна Паллада вдарить блискавкою, а може пустун Ерот ненавмисно зачепить стрілою ... з'являться нам боги - немає гарантій, але при цьому Ви точно оціните дивовижну красу грецької природи, висоту скель, зелень лісів, прозорість неба і цілющість повітря.
Поселення в готель. Відпочинок. Ночівля.
День 9: Серрес - незнайомі куточки Греції
Сніданок у готелі. Запрошуємо на прогулянку з місцевим жителем по місту Серрес та околицям (у вартості).
 • Столиця області - однойменний містечко Серрес, що знаходиться в 80 км від Салонік. Старовинне місто не раз згадується в літописах Геродота і пережив чимало пригод - від навали болгар в візантійську епоху до отримання звання міста-героя після Другої світової війни. Серрі вважається центром суспільного і культурного життя області, тут зосереджена основна маса готелів, магазинів, барів та інших туристичних інфраструктур. До того ж, Серрес вважається одним з найкрасивіших міст області з архітектурної точки зору.
 • До слова, Серрес традиційно вважається батьківщиною грецької Бугаца - листкового пирога з солодким вершковим кремом і корицею. Кілька років тому тут навіть відбувся Фестиваль Бугаца, на якому був випечений найбільший пиріг в світі, занесений в Книгу рекордів Гіннеса! Так що не пропустіть випадок поласувати цим частуванням в одній їх місцевих кав'ярень!
 
 • Ми завітаємо до неймовірного монастиря Святого Іоана Хрестителя 13 сторіччя з чудовими фресками та типовою архітектурою.
 • Греція - колиска виноробства! Не можна поїхати з Греції і не покуштувати національні вина, вироблені досвідченими виноробами з натурального винограду. Ми завітаємо до виноробного підприємства, почуємо розповідь про традиції виготовлення вина в Греції, побачимо процеси створення вина та обов'язково продегустуємо продукцію (опл. додатково - 10 євро з особи).
Від'їзд. Переїзд в транзитний готель на території Болгарії. Пізнє поселення в готель. Ночівля.
День 10: Вдома завжди чекають!
Сніданок у готелі. Виселення з готелю. Від'їзд в Україну.

Після 22.00 - орієнтовний час прибуття до Одеси. Прибуття до Києва після 06.00 наступного дня.

ІНШІ ТУРИ в ГРЕЦІЮ, ПОШУК ВСІХ ТУРІВ і ДЕТАЛЬНІ ЦІНИ ТУТ

ВСІ ГАРЯЧІ ТУРИ та АКТУАЛЬНІ НОВИНИ зі світу ТУРИЗМУ в НАШОМУ TELEGRAM-каналі

 МОЖЛИВІСТЬ ПРИДБАТИ ТУР В КРЕДИТ ТУТ 

ВСІ НОВИНИ СЕЛЕНИ, ЗВІТИ про ПОДОРОЖІ, ЦІКАВІ ФАКТИ - на НАШІЙ СТОРІНЦІ в  FACEBOOK: Селена-тур

УВАГА! ВАЖЛИВО!
 • Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування, та / або послуг гіда та / або резервації, та / або вартості паркування / стоянки / в'їзду автобуса на територію об'єкта.
 • Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено.
 • Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 • Компанія не несе відповідальності за пробки на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
 • Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу.
 • Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро. Проживання в готелях категорії 2-4*.
 • Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері.
 • Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай / каву або інші напої.
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 20 чоловік.
 • Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи в супермаркети, якщо це не вказано в програмі туру.
 • При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.
  Дорослі: Діти до 12 років:
Раннее бронирование за 4 недели до выезда: 13500 грн 12000 грн
Базова вартість туру: 14500 грн 13000 грн


Умови ануляції туру для бронювань, які були здійсненні під час карантину:

- при відміні туру за ініціативою Туриста за 30 днів до заїзду - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 20 днів до заїзду - утримання 10% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 15 днів до заїзду - утримання 50% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста за 7 днів до заїзду - утримання 75% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туриста менше, ніж за 7 днів до заїзду - утримання 100% штрафу від суми  Договору;
- при відміні туру за ініціативою Туроператора через відсутність мінімально необхідної кількості осіб для виконання туру або через вплив зовнішніх обставин, а саме - пандемії COVID-19 - без штрафів з повним поверненням сплачених коштів;

Акція "Бронювання без передоплати":

обирайте найкращі місця в автобусі зараз, а передоплату сплачуйте лише коли можливість в'їзду до Греції стане гарантованою або за 30 днів до початку туру.Умови оплати:
- 10% передоплати від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента при бронюванні Туру;
- 50% від суми Договору необхідно внести на розрахунковий рахунок Туроператора або уповноваженого Турагента за 21 день до початку Туру;
- повну оплату туру по Договору потрібно здійснити за 14 днів до початку туру.

УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб відбувається в індивідуальному порядку. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.

Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.

Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер и не є публічною офертою.


  
Войтех Тетяна
Посада Заступник директора
Email tatyana@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227 33 88, (050) 412-83-70, (067) 497-1039
Skype selena.tour.chernigiv
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
 • проїзд комфортабельним автобусом з Києва та Одеси за маршрутом;
 • розміщення в готелях категорії 2-3* (9 ночей);
 • сніданки в готелях по маршруту і 4 вечері в готелі на курорті;
 • супровід керівником групи;
 • екскурсії згідно з програмою;
 • особисті витрати;
 • вх. квитки в екскурсійні об'єкти;
 • туристичний збір в готелях - екв. 15 євро;
 • проїзд громадським транспортом;
 • додаткові екскурсії;
 • страхування (доплата за страхування туристів старше 70 років або страхування самостійно);
Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product