Селена тур
Київ
+38 (044) 581 56 28
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація

Прага, Дрезден, Відень та дивовижні замки: тур з Києва!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 6
Країна Австрія, Німеччина, Чехія
Місто виїзду Київ
Транспорт Автобус
Маршрут Київ - Прага - Чеський Крумлов* - Дрезден* - Відень - Київ
Тип туру Автобусні тури з Києва

Містична ПРАГА, казковий ЧЕСЬКИЙ КРУМЛОВ, незрівнянний ВІДЕНЬ, відроджений ДРЕЗДЕН!

Проїзд із КИЄВА повністю включений у вартість.

День 1: Знайомимося, починаємо подорож
08.00 Виїзд із Києва комфортабельним автобусом зі станції метро "Житомирська", автосалон "Інфініті". Транзит по території України. Можливість приєднатися до програми в Житомирі, Рівному, Львові.
День 2:  Знайомство з Прагою
Прибуття в Прагу. За бажанням - сніданок в затишному кафе (за дод. плату).

ЕКСКУРСІЯ ПО СТАРОМУ МІСТУ ПРАГИ "Серце Праги" (у вартості).
Старе місто - це найстаріший район Праги і її історичний центр. Ми вирушимо на прогулянку від Порохових воріт - це єдиний елемент кріпосних стін, який зберігся до наших днів. Звідси починається Старе місто, а також так званий королівський шлях, яким проїжджав майбутній король до Празького граду - місця своєї коронації. Звідси ж бере свій початок вулиця Целетна, яка нас приведе на найвідомішу площу Праги - Староміську, де знаходяться собор Св. Миколи, Тинський храм і легендарний годинник Орлой - символ міста. Ми прогуляємося по Староміській площі, почуємо легенди та історичні подробиці, побачимо парад дерев'яних фігурок в Орлої на Ратуші, який щогодини збирає десятки туристів. Ви дізнаєтеся, хто такий майстер Ян Гус, пам'ятник якому прикрашає центр Староміської площі, і чим він був видатним для чеського народу.

Далі ми прогуляємося через купецький двір Унгелт, де проживали заїжджі середньовічні торговці різних народностей та віросповідань, і де Ви дізнаєтеся походження і значення чеського слова «підводник». Старе місто може ще похвалитися і найстарішим в середній Європі університетом - Карловим, через який ми пройдемо, і прийдемо на Карлів міст, який, як і університет, носить ім'я свого засновника, короля Карла IV. Міст відділяє Старе місто від Малої Сторони. Карлів міст - це просто галерея під відкритим небом, пішохідний міст, який прикрашають статуї святих, пов'язаних з безліччю легенд. На мосту потрібно обов'язково загадати бажання.

14.00 Трансфер у готель. Поселення. Вільний час для відпочинку або прогулянок.


15.00 Для того, щоб повністю пізнати Прагу, потрібно побачити і другу її частину. Запрошуємо на пішохідну екскурсію «ПРАЗЬКИЙ ГРАД і ГРАДЧАНИ» (додатково - 15 євро, діти - 10 євро). Празький град, де розташовується резиденція президента Чехії, оточений фортечними мурами з бійницями і баштами. Однак, на відміну від всіх інших місць проживання діючих правителів, саме Празький Град вважається найбільшою резиденцією і одночасно найбільшим замком в світі. Тому побувати в Празі і не відвідати це місце - непробачний "злочин".
На території Празького граду Ви зможете побачити собор св. Віта, Старий королівський палац з Владиславським залом, базиліку Святого Георгія і Золоту вуличку, де згідно з легендою середньовічні алхіміки намагалися зробити золото і Філософський камінь для імператора Рудольфа II і де також жив Франц Кафка. З висоти стін Празького граду Ви зможете оцінити прекрасний вид на панораму Праги і зробити незабутні фотографії.
 УВАГА! По Празі пересуваємося громадським транспортом!

Щоб гідно завершити наш відпочинок у Празі, варто здійснити захоплюючу ПРОГУЛЯНКУ на кораблику по Влтаві з ВЕЧЕРЕЮ (додатково - 35 євро дорослі/30 євро діти).

Чудова екскурсія на кораблику в Празі - це можливість поглянути на місто з іншого боку, побачити найвідоміші празькі пам'ятки в новій перспективі. Ви зможете помилуватися з води величним Празьким Градом, знаменитими набережними річки Влтави, Карловим мостом, пагорбом Петржін, Танцюючим будинком, розглянути з палуби корабля весь історичний центр міста.

Така прогулянка стане справжнім подарунком для Вас. Позитивні емоції гарантовані. Краса Праги, освітленої вечірніми вогнями, шелест хвиль, приємна компанія - найкраще поєднання для релаксації. Однак це ще не всі переваги двогодинної прогулянки на кораблику по Влтаві! Екскурсія включає також вітальний напій - знамениту чеську бехерівку, шведський стіл з найвишуканіших страв і екскурсійний супровід.

Самостійне повернення в готель. Відпочинок.
День 3: Дивовижний Чеський Крумлов
Сніданок у готелі. Вільний день в Празі.

У цей день запрошуємо Вас відвідати справжню перлину Чехії - м. Чеський Крумлов (35 євро дорослі, 30 євро діти).
Чеський Крумлов - місто-пам'ятник, тут неможливо виділити якесь окреме місце, все навколо дивно та незвично, як у казці.  Старовинний замок, вузькі вулички, особлива неповторна архітектура. Історичний центр міста повністю включений в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а замок Крумлова входить в число найбільших замків Чехії. Звивисті вулички, романтичні закутки і унікальний комплекс міських будинків з вражаючою домінантою - замком над меандром річки Влтави, вернісвжі всесвітньо відомих художників, концерти, музичні фестивалі, театральні вистави, невеликі ресторани, середньовічні корчми, трактири, строката суміш відвідувачів міста - це все Чеський Крумлов, космополітичне місто з винятковою атмосферою, оточене чудовою природою.

Після екскурсії у вас буде нагода відвідати Крумловський Замок (вхідний квиток 10 євро для дорослих/3 євро для дітей від 6 до 18 років).
Вільний час у Чеському Крумлові.

На зворотному шляху до Праги запрошуємо відвідати один із найвідоміших замків країни – Глубока над Влтавою (10 євро + вхідний квиток 10 євро для дорослих/3 євро для дітей від 6 до 18 років)

Заснований у XII столітті, замок височить над річкою Влтавою на скелі заввишки 83 метри.
За перші 400 років свого існування Глубока над Влтавою змінила 26 господарів. Спочатку він був побудований у готичному стилі, потім перебудований у ренесансному, а пізніше – у барочному. Своїм нинішнім неоготичним виглядом замок завдячує багатому роду Шварценбергів, які придбали його в XVII столітті. Саме з цього моменту розпочався період розквіту та слави замку. Під час останньої перебудови зразком для наслідування було взято Віндзорський замок. Глубока над Влтавою ні в чому не поступається своєму прототипу. У замку 140 кімнат, кожна з яких – справжній витвір мистецтва. Найцінніша колекція фламандських гобеленів, велика кількість картин, чудовий гранітний камін та золоті сани – це лише короткий перелік скарбів замку Глубока над Влтавою.


Повернення в Прагу. Вільний час у місті.

Увечері пропонуємо відвідати екскурсію «Легенди Старого Міста» (15 євро для дорослих/10 євро для дітей).

Коли заходить сонце і Прага занурюється в тінь, у магічному місті оживають його легенди. Колишній вартовий Старого міста, приречений століттями блукати при світлі ліхтаря, проведе Вас по вузьких вуличках нічної Праги. Від очевидця багатьох подій Ви дізнаєтеся про щастя і трагедії городян минулих часів. Він покаже Вам місця, які Ви навряд чи знайшли б самостійно. Можливо, пройшовши крізь століття з таким незвичайним персонажем, Ви дізнаєтеся, чому він не може знайти спокій.


Самостійне повернення в готель. Відпочинок.

День 4:ДРЕЗДЕН - спалений та відроджений

Сніданок у готелі. Вільний день у Празі.

Запрошуємо у поїздку до перлини на Ельбі, столиці Саксонії - красеня ДРЕЗДЕНА (35 євро для дорослих/25 євро для дітей).

Оглядова екскурсія по місту "ДРЕЗДЕН - спалений та відроджений" (15 євро для дорослих/10 євро для дітей).
Аристократизм і життєву силу Дрездена Ви відчуєте відразу при зустрічі з "перлиною Саксонії"! У супроводі гіда Ви прогуляєтеся по вузьких вуличках Старого міста і відвідаєте центральний собор - знамениту Frauenkirche. Тут у відлунні луні своїх кроків і в урочистих звуках органу Ви дізнаєтеся історію про те, як відроджувався цей собор протягом 17 років ... Відвідаєте Цвінгер: тут за шумом фонтанів Ви почуєте гул балів, шепіт придворних дам, захоплюючі історії з життя вищого світу Європи XVIII століття...

Після знайомства з містом на нас чекають його безцінні скарби:

- Дрезденська картинна галерея або Галерея старих майстрів (нім. Gemäldegalerie Alte Meister) — всесвітньо відоме зібрання картин (15 євро + вхідний квиток 14 євро для дорослих/діти до 17 років безкоштовно)

Головна її цінність — твори італійських художників епохи Відродження. Це знамениті «Сикстинська Мадонна» Рафаеля Санті, «Венера, яка заснула» Джорджоне, «Портрет хлопчика» Пінтуріккьо, «Поклоніння пастухів» або «Свята ніч» Корреджо, картини Тиціана, Веронезе, Тінторетто, Боттічеллі та інших.
Ще одна унікальна колекція галереї — живопис Голландії, яка представлена творами Рембрандта («Блудний син у таверні», «Автопортрет із Саскією»), П.Рубенса («Полювання на вепра»), одне з найбільших зібрань Я. ван Рейсдаля.

Складно уявити щось більш дивовижне, ніж знаменита у всьому світі галерея картин, представлених у Дрездені!

 - Дрезденська королівська скарбниця або Музей "Зелені склепіння" — (15 євро + вхідний квиток 14 євро для дорослих/діти до 17 років безкоштовно)

Стелі музею виконані у смарагдовому кольорі, а стіни комплексу прикрашені дзеркалами.
Скарбниця вражає уяву вишуканими ювелірними виробами, блиском золота і дорогоцінних каменів. В колекції понад 1 тис. предметів, серед них:
- білий і зелений діаманти вагою 48 і 41 карат;
- ювелірні гарнітури, що належали королівським особам;
- кабінет з бурштину;
- кавовий сервіз із золота, слонової кістки і 5 600 діамантів;
- настільна композиція «Палацовий прийом», що складається з 137 мініатюрних фігурок.

Всі ці шедеври по праву вважаються найдорогоціннішими ювелірними аксесуарами на нашій планеті. 


Кожна з цих пам’яток Дрездена цікава по-своєму, є неперевершеним шедевром високого мистецтва. І щоб насолодитися величчю і красою німецької культурної спадщини, все потрібно побачити на власні очі!

Вільний час у місті.  

Повернення в готель. Відпочинок.

День 5: Імперський ВІДЕНЬ
Сніданок у готелі. Виселення. Переїзд у м.Відень.

Оглядова екскурсія по місту "Величний Відень" (15 євро для дорослих/10 євро для дітей).

Відень - одне з найкрасивіших міст не лише Європи, а й усього світу. Він зачаровує та полонить із перших секунд знайомства!

Ця екскурсія - для вимогливих мандрівників, які цікавляться історією, культурою, мистецтвом та архітектурою Австрії, які бажають побачити у Відні те, що виходить за межі "стандартної" туристичної програми.

Ви оглянете основні визначні пам'ятки історичного центру (Хофбург, площі Св. Стефана і Св. Михайла, вулиці Кольмаркт, Грабен, собор Св. Стефана, церкву Св. Петра), а заразом поблукаєте вузькими, звивистими вуличками старого Відня. Ви відкриєте для себе культові віденські кав'ярні, тишу монастирських дворів, вікові будинки, що зберігають дух великих композиторів, вишукані пасажі та палаци віденських аристократів, володіння Тевтонського Ордену та багато іншого.
Ви побуваєте в легендарних віденських кафе, насолодитеся пишністю церковних інтер'єрів і, безперечно, будете зачаровані різноликістю прекрасного міста!
Також ми побачимо Іспанську школу верхової їзди з її знаменитими білосніжними Ліпіціанами, які з'являються на світ чорними, але потім змінюють своє забарвлення на білий. Ці неймовірні красені-коні живуть у королівських стайнях, танцюють, як балерини, і виходять на пенсію, як державні службовці.
Відень — випещений і урочистий, величний і ошатний, затишний і гостинний, завжди бездоганний і, по-домашньому, комфортний, постане перед нами у всій своїй красі.

Вільний час у місті.

Запрошуємо на екскурсію до Віденської імператорської скарбниці (25 євро для дорослих, 15 євро для дітей).

За залізними дверима в імператорському замку Габсбургів схована тисячолітня історія Європи, що застигла в предметах церковного начиння, коронах, зброї, дорогоцінному камінні та коронаційному одязі імператорів. Міфи та легенди Середньовіччя, втілені в безцінних реліквіях «країни святих чудес», постануть перед Вашим здивованим поглядом з усією очевидністю матеріального факту.

Там, на червоній оксамитовій подушці, наприклад, знаходиться Спис Долі, про який мріяв Гітлер у передчутті світового панування. З цим Списом Карл Великий не програв жодної зі своїх 47 битв.

Все в хаті Габсбургів ділилося і продавалося, але тільки не Чаша Грааля з рогом Єдинорога - невіддільні реліквії цього зібрання.

А хочете подивитись на, мабуть, єдину у світі восьмикутну корону, на якій зображені сюжети з Нового та Старого Завітів? Бажаєте послухати про іконографію цього витвору мистецтва, яким, якщо вірити картині Дюрера (висить у тій самій залі), був коронований Карл Великий?

А фамільна корона Габсбургів? Габсбургів було багато, але люди були горді: не тільки не жили в тих кімнатах, де до них ходили їхні ж родичі, а й корон чужих на голови не одягали. Ви зачаровано обійдете навколо вітрини, куди вміщена корона Рудольфа, подивитеся на найбільший у світі смарагд і ноги понесуть Вас самі по кімнатах, що зберігають у своїх надрах казкові багатства. Вони розкажуть Вам про долі своїх власників: про їх злети і падіння, радощі і біди, життя і смерть…


20.00 Від'їзд із Відня. Нічний переїзд до Києва.
День 6: Вдома завжди чекають
Ранкове прибуття у Львів – орієнтовно 08:00 год.
Повернення в Київ орієнтовно після 16:00 год.

УВАГА! ВАЖЛИВО!  

 • Вартість додаткових екскурсій складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування, та/або послуг гіда та/або резервації, та/або вартості паркування/стоянки/в'їзду автобуса на території об'єктів.
 • Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено.
 • Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
 • Компанія не несе відповідальності за затори на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.
 • Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу.
 • Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
 • Проживання в готелях категорії 2-4 *.
 • Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері.
 • Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. 
 • Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай/каву або інші напої. 
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми - 20 осіб. 
 • Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи до супермаркетів «Теско» або інших торгівельних закладів, якщо це не вказано в програмі туру. 
 • При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.
  Дорослі: Діти до 12 років:
Базова вартість: 10600 грн 9900 грн
Особливі умови: *-підвищення ціни, СПО - зниження ціни
Дата Дорослі: Діти до 12 років:
06.05.2023 (СПО) 10800 грн 10800 грн
29.04.2023 (СПО) 11650 грн 11650 грн
                                                АКЦІЇ

1. При оплаті депозиту на факультативні екскурсії до початку туру на суму 50 євро (дорослі) - вартість туру 9 500 грн.

2. Замовте місця в автобусі у 2, 3, або 4 ряду за ціною 15€.

3. Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 15€ на додаткову екскурсійну програму.

4. П'ятеро одного не ждуть, а за півціни беруть!
Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні п'яти туристів за базовою вартістю (на один тур і дату виїзду), отримай 6 місце на цей же тур зі знижкою 50%!

5. Фантастична десятка
Бронюй подорож разом із друзями! При бронюванні десяти туристів за базовою вартістю (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур БЕЗКОШТОВНО!!!

6. Доплата за одномісне розміщення - 45 євро.
 
Войтех Тетяна
Посада Заступник директора
Email tatyana@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227 33 88, (050) 412-83-70, (067) 497-1039
Skype selena.tour.chernigiv
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
 • проїзд автобусом по маршруту з Києва;
 • проживання в готелі 3*;
 • сніданки в готелі;
 • супровід керівником групи;
 • зазначені екскурсії за програмою.
 • рекомендовані програми та додаткові екскурсії;
 • обіди, вечері, особисті витрати;
 • вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
 • медичне страхування - 5 євро, якщо турист старше 60 років - 10 євро;
 • проїзд громадським транспортом
Контакти
Телефони: +38 (044) 581 56 28
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product