Селена тур
Київ
+38 (044) 227 33 88
+38 (099) 222-77-04
вул. Ю. Іллєнка,12, оф.63
Реєстрація

Грузинські канікули: бліц-тур!

Інформація про тур

Виїзд
Днів в турі 6
Країна Грузія
Місто виїзду Київ
Транспорт Літак
Маршрут Київ - Тбілісі - Кахетія - Уплісцихе - Мцхета - Київ
Тип туру Авіа тури

Запрошуємо Вас в дивовижну країну недосяжних гірських вершин, теплого моря, древніх храмів, сучасних готелів, довгожителів, виноробів, запальних самобутніх танців, багатоголосого співу та найсмачнішої їжі.

День 1: Прибуття в Тбілісі.

Виліт з Києва. Прибуття в Тбілісі.

Трансфер і розміщення в готелі. Вільний час.

Ніч в Тбілісі.

День 2: Знайомство з Тбілісі

Сніданок у готелі.

Оглядова екскурсія по Тбілісі.
Ми вітаємо Вас у Грузії, вимовляється: Гамарджоба Генацвале!

Тбілісі - Древній Тифліс на берегах Кури, столиця Грузії, її культурний, економічний і політичний центр, а ще дуже цікаве та багатолике місто. «Тбілі» по-російськи означає «теплий». Тбілісі був заснований на гарячих сірчаних джерелах. За легендою, яку так люблять розповідати місцеві жителі, колись цар Вахтанг Горгасалі відправився на соколине полювання, його птах кинувся за фазаном, що намагався врятуватися у водоймі, і обидва негайно зварилися в гарячому джерелі. Чи то невтішний цар вирішив увічнити в історії улюбленого сокола, чи то вражений смердючим паром, що піднімався, але Тбілісі виник саме тут. Сьогодні теракотові купола бань сусідять із сучасними бізнес-центрами, але над усім цим, як і раніше витає дух старого Тбілісі.

Тбілісі - це місто чудових поетів, тут розцвів геній Шота Руставелі. А скількох російських поетів надихнуло це чудове місто! «Чарівним краєм» називав це місто Пушкін, який був до глибини душі вражений прийомом, який надали йому в Тбілісі. Тут народилися знаменита поема Лермонтова «Мцирі», безсмертне «Лихо з розуму» Грибоєдова, «Дитинство» Толстого, «Макар Чудра» Горького та багато іншого. І це цілком зрозуміло: місто саме налаштовує на поетичний лад. А все тому, що вигляд старого Тбілісі не схожий ні на одне місто в світі. Поєднання оригінальної архітектури і природних красот надає йому неповторну чарівність і колорит. Тбілісі витягнутий вузькою смугою по обох берегах річки Кури. Його вузькі криві вулички вибігають на схили і завертають за відроги гір. А будинки, слідуючи рельєфу місцевості, розташовані на схилах гір, терасами, одна вища за другу, щільно примикаючись одна до одної. Якщо поглянути на місто з висоти гори Мтацмінда, то чітко видно, як квартали ярусами видираються на схили пагорбів по обох берегах і тісняться у скельних обривів.

Вітальна вечеря з грузинськими танцями та піснями.

Ніч в готелі.

День 3: Скарби Кахетії
Сніданок у готелі.

Сьогодні ви вирушаєте на батьківщину вина і виноробства - Кахетію. Археологічні розкопки підтверджують, що людина вперше окультурила дику лозу і настояла з її плодів вино на території Грузії, і це сталося 8 тисяч років тому. «У жодній країні світу не п'ють так багато і таке хороше вино, як в Грузії», - писав французький мандрівник Жан Шарден, який побував в Грузії в 1672-1673 роках. Грузинські вина удостоюються почесних медалей на таких престижних винних конкурсах як: The International Wine and Spirit Competition (IWSC) (Лондон); World Wine Awards, який щорічно проводиться авторитетним винним виданням Decanter; Japan Wine Challenge (JWC); Mundus Vini - організований німецьким видавництвом журналів в галузі виноробства «Meininger Verlag» та інші. Кращими грузинськими винами вважаються Хванчкара, Ахашені, Оджалеші, Сапераві, Цинандалі, Кіндзмараулі, Мукузані, Чхавері, Усахелаурі, Тбілісурі та інші.

Кахетія - найбільш родючий район Грузії і батьківщина кращого вина на всьому пострадянському просторі. Гектари виноградників, безліч стародавніх храмів і монастирів, сонні містечка з черепичними дахами... Сьогодні більш ніж 500 сортів винограду ростуть в нашій дивовижній країні, і грузинські вина відомі своїми унікальними властивостями і особливостями, адже мистецтво виноробства тут кардинально відрізняється від європейського. У 2013 році грузинський метод виготовлення вина в квеврі - керамічній посудині - був внесений до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.

По дорозі в Сігнагі ви відвідаєте жіночий монастир «Бодбе» – монастирський і єпископальний комплекс Святого Георгія. Велика святиня Грузії. Тут ви можете загадати бажання, приклавши руку до могили Святої Ніно, і ваше бажання неодмінно здійсниться. Сігнагі - місто кохання, що розкинулося в складному гірському рельєфі. З міста відкривається винятковий вид на Алазанську долину. Особливо в відреставрованому місті запам'ятовуються балкони з дерев'яними ажурними огорожами. Тут на вузьких вулицях старого міста добре відчувається колорит минулих століть. Сігнагі став містом в другій половині 18 століття. Тоді, а точніше в 1762 році, була побудована фортеця.

Далі наш шлях пролягає в селянське виноградне господарство в Ґурджаані. Тут для вас дегустація домашнього селянського вина та чачі. Справжнє кахетинське застілля в господарстві вражає великою кількістю страв і теплотою спілкування за графіном вина, яке можливе за додаткову плату.

Цинандалі - родовий маєток, палац княжого роду Чавчавадзе пов'язаний з ім'ям грузинської княжої сім'ї, вписавших в історію країни чимало славних сторінок, а також відомий як один з кращих виноробних центрів в Грузії. Садиба поета і генерала Олександра Чавчавадзе перетворилася в центр інтелектуального життя Грузії XIX століття, де збиралися люди культури і мистецтва, громадські діячі. Перший рояль в Грузії зазвучав саме в цих стінах. Сюди приїжджали погостювати великі російські поети Олександр Пушкін і Михайло Лермонтов, поет-декабрист Олександр Одоєвський і французький письменник Олександр Дюма-старший. Драматург, поет і композитор Олександр Грибоєдов познайомився в Цинандалі з княжною Ніною Чавчавадзе, своєю майбутньою дружиною. Олександр Чавчавадзе купив обладнання для перших винокурень. Саме в Цинандалі почалася історія промислового виноробства в Грузії. Сьогодні при будинку Чавчавадзе є винний льох, де зберігається понад 15000 колекційних пляшок. А у вас, дорогі гості, буде чудова можливість насолодитися келихом вина з погреба садиби.

Повернення в Тбілісі. Ніч в готелі.
День 4: Маловідомі куточки Грузії
Сніданок у готелі.

Тур в античне місто Уплісцихе та Музей Сталіна.

Ви продовжите свою подорож в древнє печерне місто Уплісцихе, одне з перших міст на території Грузії, висічене в скелі. Місто виникло в кінці II - початку I тисячоліття до н.е. і зберегло в собі залишки архітектурних і культових споруд, побудованих протягом декількох тисячоліть. У період розквіту Уплісцихе включало в себе більше 700 печер і печерних споруд, з яких тільки 150 збереглися до теперішнього часу.

Далі ви побуваєте в музеї Сталіна, побудованому навколо будинку, в якому 21 грудня 1879 в родині чоботаря Віссаріона Джугашвілі народився великий «Кремлівський горець». Музей Сталіна присвячений всім аспектам життя знаменитого вождя. Особливий експонат - особистий броньований комфортабельний вагон Сталіна з розкішним інтер'єром: дзеркалами з венеціанського скла та різьбленими меблями.

Повернення в Тбілісі.

Ніч в готелі.
День 5: Духовні скарби Грузії
Сніданок у готелі.

Тур по релігійному центру Грузії - Мцхеті.

Мцхета — столиця античної Іберії, місто є релігійним центром Грузії. Мцхета як місто-музей внесена до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. По дорозі до Мцхети Ви відвідаєте монастир Джварі - Храм Хреста (VI-VII ст.), що знаходиться на горі, з якої відкривається вид на всю Мцхету. Далі Ви відвідаєте Кафедральний Собор Свєтіцховелі (XI ст.), тут за легендою похована Риза Ісуса Христа.

Повернення в Тбілісі.

Прогулянка по вулицях нічного Тбілісі.

Тифліський дворик - (18:00 пт, сб, нд) - музичне шоу: багатонаціональний Тифліський дворик кінця 19 століття, з життєвими перепетіями та традиціями його жителів.

Ніч в готелі.
День 6: Повернення до Києва
Сніданок.

Трансфер в аеропорт. Виліт в Україну.

В програмі можливі зміни в порядку проведення екскурсій та часу їх початку.


Вказана мінімальна вартість за тур.
 

Вартість може змінюватися в залежності від дати заїзду як в більшу, так і в меншу сторону - просимо уточнювати наявність місць та вартість за тел.:

(098) 104-56-31; (044) 581-56-28, 227-33-88

(099) 222-77-04; (067) 497-10-39

E-mail: kiev@selena-tour.com.ua

ІНШІ ТУРИ до ГРУЗІЇ, ПОШУК ВСІХ ТУРІВ та ДЕТАЛЬНІ ЦІНИ ТУТ

 ГАРЯЧІ ТУРИ ТУТ

  Дорослі: Діти до 12 років:
Вартість туру від: 15800 грн 15800 грн
 УВАГА! Розрахунок вартості для організованих груп більше 15 осіб проводиться індивідуально. Просимо надсилати заявки на розрахунок на e-mail: kiev@selena-tour.com.ua.

 Вартість за дитину застосовується за умови проживання дитини в номері з 2-ма дорослими.

 Звертаємо Вашу увагу, що ціни, зазначені на сайті, носять виключно інформаційний характер і не є публічною офертою.
Войтех Тетяна
Посада Заступник директора
Email tatyana@selena-tour.com.ua
Тел. (044) 227 33 88, (050) 412-83-70, (067) 497-1039
Skype selena.tour.chernigiv
 
До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
 • авіапереліт Київ - Тбілісі - Київ;
 • проживання в готелі;
 • харчування - сніданки;
 • екскурсійне обслуговування;
 • трансфери по програмі;
 • вхідні квитки;
 • вітальна вечеря;
 • дегустація вина в Кахетії.
 • харчування за програмою;
 • особисті витрати;
 • чайові гіду.
Контакти
Телефони: +38 (044) 227-33-88
+38 (067) 497-10-39
+38 (093) 365-78-91
Email: kiev@selena-tour.com.ua
Адрес: 04050, г. Киев, ул. Ю.Ильенка, 12, оф. 63
Ми в соціальних мережах
Сайт розроблений в Web Product